Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BLIK. I masz bilet gratis na film w sieci Multikino i Helios

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

24.10.2015

BLIK. I masz bilet gratis na film w sieci Multikino i Helios

Ruszyła kolejna promocja, dzięki której taniej możesz wybrać się do kina. 

To propozycja skierowana do użytkowników płatności mobilnych BLIK. Funkcjonalność udostępnia sześć banków: Alior, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, Millennium i PKO BP. Zwłaszcza dla nowych klientów ostatniego z nich promocja może się skumulować z inną okazją do bankobrania.

Jeśli dotąd nie było dane Ci skorzystać z płatności mobilnych, sprawdź, jak działa BLIK oraz jakie są jego zalety oraz wady.

Aby zdobyć bilet nie trzeba wiele. Warunkiem udziału w promocji "Zapłać BLIKIEM , odbierz bilet gratis" jest nabycie towaru lub usług oferowanych w kinach Multikno, SilverScreen lub Helios za kwotę min. 20 zł brutto i wykonanie płatności BLIKiem.

W przypadku płatności w kasie kina otrzymasz kupon 2D, a kupując bilet poprzez stronę internetową dostaniesz kod też na film 2D. Kupon lub kod - który zgodnie z regulaminem promocji będzie można wymienić:
"na jeden bilet wstępu (dla jednej osoby) na jeden seans filmowy, w dowolnym Kinie, na dowolnie wybrany film z bieżącego repertuaru Kina, w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej godzinie, ale z wyłączeniem siedzeń VIP i sal Extreem, filmów wyświetlanych w technologii 3D, seansów filmowych w salach Platinum i strefie Velvet oraz Projekcji Specjalnych"
Promocja trwa od 23.10. do 13.12.2015 r 20.12.2015 r. (promocja została przedłużona! Można więc załapać się na pierwszy weekend z "Gwiezdnymi Wojnami"). Łączna pula kodów i kuponów dostępnych w promocji to 18 900 sztuk. Nagród można zdobyć wiele. Ale pamiętaj o jednym ograniczeniu: każdy uczestnik może dziennie otrzymać nie więcej niż jeden kupon 2D lub kod 2D.

Samo wprowadzenie płatności BLIKiem do kin sieci Multikino oraz Helios przed bankobiorcami otwiera nowe możliwości. Często bowiem ciężko było znaleźć miejsce, w którym płatności takie są akceptowane. A jeśli udało już się znaleźć punkt przyjmujący transakcje BLIK to nieraz sprzedawcy byli zakłopotani obsługą. Przy promocji płatność w kinie powinna udać się bez problemu. A właśnie za wykonanie jednej płatności mobilnej oraz płatności kartą możesz zdobyć 100 zł w programie "Mam Inteligo".

Kina objęte promocją "Zapłać BLIKIEM , odbierz bilet gratis":

Helios/Galeria Olimpia Bełchatów, Helios/Galeria Alfa Białystok, Helios/Galeria Biała Białystok, Helios/Jurowiecka Białystok, Helios/Galeria Echo Bielsko-Biała, Helios/ Galeria Pomorska Bydgoszcz, Helios/Galeria Pogoria Dąbrowa Górnicza, Helios/Galeria Alfa Gdańsk, Helios/Centrum Riviera Gdynia, Helios/Galeria Gniezno, Helios/Galeria Askana Gorzów Wlkp., Helios/Galeria Alfa Grudziądz, Helios/ Galeria Echo Jelenia Góra, Helios/Galeria Amber Kalisz, Helios/Odrzańskie Ogrody Kędzierzyn Koźle, Helios/Galeria Echo Kielce, Helios/Galeria nad jeziorem Konin, Helios/Galeria Piastów Legnica, Helios/Galeria Cuprum Arena Lubin, Helios/Sukcesja Łódź, Helios/Galeria Trzy Korony Nowy Sącz, Helios/Galeria Alfa Centrum Olsztyn, Helios/Galeria Solaris Opole, Helios/Galeria Kasztanowa Piła, Helios/Galeria Focus Piotrków Trybunalski, Helios/Galeria Wisła Płock, Helios Radom, Helios Rzeszów, Helios/Galeria Rzeszów, Helios/Galeria Siedlce, Helios Sosnowiec, Helios/Galeria Galardia Starachowice, Helios/Galeria Kupiec Szczecin, Helios/Outlet Park Szczecin, Helios/Galeria Kociewska Tczew, Helios/Galeria Magnolia Park Wrocław, Multikino Bydgoszcz, Multikino Czechowice –Dziedzice, Multikino Elbląg, Multikino Gdańsk, Multikino Gdynia, Multikino Katowice, Multikino Kielce Galeria Korona, Multikino Koszalin, Multikino Kraków, Multikino Lublin, Multikino Olsztyn, Multikino Poznań 51, Multikino Poznań Malta, Multikino Poznań Stary Browar C.H. Stary Browar, Multikino Radom Galeria Słoneczna, Multikino Rumia Galeria Rumia, Multikino Rybnik, Multikino Rzeszów Galeria Millenium Hall, Multikino Słupsk Galeria Jantar, Multikino Sopot, Multikino Szczecin, Multikino Tychy, Multikino Warszawa Targówek, Multikino Warszawa Ursynów, Multikino Warszawa Wola, Multikino Warszawa Złote, Multikino Włocławek Pułaskiego, Multikino Wrocław Arkady, Multikino Wrocław Pasaż Plac Grunwaldzki, Multikino Zabrze, Multikino Zgorzelec, Silver Screen Łódź

Na podobnych zasadach promocja z BLIKiem dostępna jest również w warszawskim Kinie Luna.

Szukasz konta z premią? Sprawdź promocję Agory i Banku Millennium: odbierz 150 zł za otwarcie Konta 360º lub 360º Student.

10 komentarzy:

 1. czyli,żeby dostać kupon(bilet) trzeba najpierw kupić bilet(czyli wydać 20zł)? Czyli drugi bilet gratis można powiedzieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak można powiedzieć. Choć można też kupić np. coś na gastronomii i wtedy kupon wymienić na bilet

   Usuń
  2. To by było za łatwe. Trzeba kupić dwa bilety żeby dostać kupon bo 20zł to więcej niż cena biletu.

   Usuń
  3. W Multikinie normalny bilet kosztuje 24,90 zł

   Usuń
  4. W Multikinie normalny bilet kosztuje 24,90 zł

   Usuń
 2. Właśnie zakupiłem bilet na maraton Enemef 007 i zapłaciłem BLIKiem. W kilka sekund dostałem maila z kuponem na dowolny seans 2D :)

  "Dziękujemy za skorzystanie z promocji „Zapłać BLIKIEM“.
  W załączniku znajdziesz kupon z biletem.
  Możesz go wykorzystać na każdym film 2D.
  Kupon jest ważny do 13.12.2015 "

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że BLIK się rozkręca. Ale już kiedyś zostawiłem tu komentarz i powtórzę, że prawdziwego sensu nabierze ta usługa gdy będzie w Biedronkach, Lidlach i innych Carrefourach. Teraz to jest wydarzeniem, że pojawia się na Shellu, że jest w Multikinach.

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak długo będzie ważny taki kupon ? Do kiedy można będzie bo wymienić na bilet ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba do 13.12. musisz zrobić wymianę

   Usuń
  2. Już wiem jak jest w sumie te kupony w kinie to dostałem dziś za kolejną płatność blikiem i ten kuponik w kinie ma ważność do 30.06.2016 r. Ten wydrukowany co płaciłem w internecie nie miał żadnej daty ważności a z regulaminu nie wynikało do kiedy był ważny.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...