Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji Konta Godnego Polecenia z premią 70 (+10) zł, nie przegap maila od Agory

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.10.2015

Uczestniku promocji Konta Godnego Polecenia z premią 70 (+10) zł, nie przegap maila od Agory

Do wypłaty premii został już jeden krok.

Jeśli w okresie od 20.08. do 15.09.2015 r. brałeś/-aś udział w promocji Agory i BZ WBK, koniecznie zapoznaj się z poniższym wpisem. Został przed Tobą ostatni warunek do spełnienia, aby na Twe konto wpłynęła premia.

Szczegóły promocji omawiałem w dwóch wpisach: tutaj i tutaj. Kolejna publikacja pojawiła się w związku ze zmianami, jakie w czasie trwania promocji zaserwował organizator. Była to podwyżka premii za otwarcie konta, która na szczęście objęła wszystkich uczestników promocji. 

W skrócie przypomnę warunki, jakie należało spełnić: 
 • rejestracja na stronie dedykowanej promocji 
 • wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie określony w promocji 
 • złożenie wniosku za pomocą linku otrzymanego na maila 
 • otwarcie Konta Godnego Polecenia wraz z kartą płatniczą do 15.10.2015 r. 
 • zawarcie umowy o konto i wykonanie płatności kartą na łączną sumę min. 100 zł
Jeśli możesz odhaczyć spełnienie wszystkich powyższych wymogów, wczoraj w godzinach późno popołudniowych powinien trafić do Ciebie mail od Agory z powiadomieniem o prawie do premii. Zareaguj na tę wiadomość: zaloguj się w dedykowanym profilu i uzupełnij dane niezbędne do wypłaty premii - podaj wymagane informacje (w tym adres oraz numer rachunku Konta Godnego Polecenia). Należy to uczynić najpóźniej do 4.11.2015 r. Do 19.11.2015 r. organizator powinien wypłacić premię 70 zł za spełnienie w/w warunków.

Wiadomość od Agory wygląda następująco:


W terminie do 19.11.2015 r. zostanie też wypłacona premia dodatkowa w wysokości 10 zł dla osób, które założyły również Lokatę Mobilną na kwotę co najmniej 1000 zł i jej saldo utrzymały co najmniej do 15.10.2015 r.

[Uzupełnienie: Promocja Agory i BZ WBK była również dostępna na Grouponie. Zwróć uwagę na inne terminy: uczestnicy tej akcji maile otrzymają do 16.11.2015 r., a dane uzupełnić będzie trzeba do 24.11.2015 r.]

Promocji towarzyszył również konkurs "Szybsi zyskują więcej". Dla tych, którzy danego dnia (w okresie od 20.08. do 15.09.2015 r.) jako pierwsi założyli lokatę, trafią tablety Samsung Galaxy Tab 3 Lite WiFi. Zgodnie z regulaminem:
"O otrzymaniu Nagrody Organizator zawiadamia uprawnionego Uczestnika do otrzymania nagrody w terminie do dnia 28 października 2015 roku"
Jeśli udało Ci się założyć lokatę bardzo szybko, a nadal nie masz wiadomości o wygraniu tabletu, nie łam się. Nadal jest szansa. Z informacji jakie uzyskałem od organizatora, te powiadomienia zostaną dopiero wysłane.

Cieszy Cię premia z powyższej promocji Agory? Sprawdź również aktualnie dostępną okazję do bankobrania: 150 zł za Konto 360º lub 360º Student. Jeśli nie łapiesz się na promocję, bo np. posiadasz konto w Banku Millennium, zobacz Comperię Bonus 4 z premią gwarantowaną i szansą na samochód. I Ty zostań finansowym bonsu: 

43 komentarze:

 1. Dzięki serdeczne za przypomnienie! Mail wpadł do folderu gdzie nie zaglądam. Bankobranie jednak nie zawiedzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że wpis pomógł! Po to jest właśnie ten blog - by ułatwiać bankobranie :)

   Usuń
  2. Te terminy wyglądają trochę inaczej, jeżeli ktoś założył konto z kodem groupon'a http://bankobranie.blogspot.de/2015/09/promocja-agory-i-bz-wbk-w-kolejnej.html. Mr. Złotówa czy nie powinna być weryfikacje wpisu ?

   Usuń
  3. Słuszna uwaga - dodałem info.

   Usuń
 2. Ciekawe kiedy będą te maile dla osób, które wygrały tablety

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy premia będzie na koncie 19.11, czy można spodziewać się jej wcześniej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W podobnych promocjach Agory wcześniej o ile maile były na ostatnią chwilę, o tyle premie zazwyczaj ciut wcześniej.

   Usuń
 4. Nie mogę się w pełni zgodzić z Twoim powyższym wpisem Złotówo. Ci, którzy zakładali konto z grouponem automatycznie rezygnowali z „gry” o tablet, w zamian za pewną gotówkę do wykorzystania na Grouponie właśnie.
  Więc mimo, że w obydwu wariantach promocji terminy są różne to mowa o tabletach była tylko w tej pierwszej.
  Dlatego nie ukrywam, że zdziwiły mnie maile od organizatora o przyznaniu premii bez słowa o ew. wygranej lub jej braku. (Zgodnie z regulaminem 28 powinniśmy byli wszystkiego się już dowiedzieć).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zgadza się. Ale nie sugeruję (a jeśli tak wyszło to sorki), że uczestnicy promocji (w wersji grouponowej) mogą dostać tablety. Informacja w kwadratowym nawiasie jest takim dodatkiem i przypomnieniem.

   Usuń
 5. Dostałem maila od banku o podaniu informacji po czym jak wchodzę na stronę konto.zpremia.pl to wyświetla się info o zakończeniu promocji. O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaloguj się po prostu - (tam nawet jest możliwość
   wysłania informacji z prośbą o korektę błędnie wprowadzonych danych)

   Usuń
  2. Jaki jest termin wypowiedzenia umowy o konto - 30 dni ze skutkiem na koniec miesiąca czy inaczej ?

   Usuń
  3. W oddziale zazwyczaj zamykają od ręki; jak masz jeszcze kartę aktywną to może być to 30 dni liczone od dnia złożenia wypowiedzenia.

   Usuń
 6. Mój błąd, bo zapomniałem hasło do zalogowania na stronie, ale już dobrze i podałem dane :)

  OdpowiedzUsuń
 7. J z tymi tabletami? ktos dostal? Ja jestem tylko ciekawy jak oni licza ten czas, bo zalozylem zaraz po polnocy a zeszlo dopiero rano, wiec cos mi sie zdaje, ze wygra ten kto zalozyl wieksza,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno maile do zwycięzców nie zostały jeszcze wysłane.

   Usuń
  2. Ja także jeszcze nie dostałem.
   Ale kasa z konta na lokatę przeszła mi, jeśli dobrze pamiętam, prawie natychmiast po północy.

   Usuń
 8. Jakoś nikt nigdzie póki co nie chwalił się mailem o wygraniu tableta więc co się stało w Agorze? Zgubili je??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez jestem ciekawy, po cichu licze na niego. Jakie zakladaliscie ten wymagany 1000zl czy wieksze ?

   Usuń
 9. No i co z tymi mailami? Wysłali? Nie wysłali? Ktoś coś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nadal nic nie ma, jak i u żony, więc ciekaw jestem czy maile poszły i nam się nie poszczęściło czy nadal łudzić się nadzieją...

   Usuń
  2. Z informacji jaką otrzymałem z Agory wynika, że maile do zwycięzców w konkursie powinny zostać wysłane dziś.

   Usuń
  3. No to czekamy, chwalcie sie czy dostaliscie
   :)

   Usuń
 10. Dobra, jednego ja zgarnalem:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli nie jestem jedyny ;) Widać nie było to strasznie trudne.

   Usuń
  2. Gratuluję Wam! :) Super sprawa i mocne "podkręcenie" wyniku z tej okazji do bankobrania.

   Usuń
  3. Podbijam, też mi się udało. Dzięki Mr. Złotówa! ;)

   Usuń
 11. dziś 19-ty. dostał ktoś już kasę na konto?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja też jeszcze nie dostałem i nie wiem co się dzieje, bo warunki spełniłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie zwlekają i znów kasa będzie ostatnią sesją.

   Usuń
 13. U mnie jeszcze nie ma. Ktoś już dostał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popołudniu dostałem (dość zdawkową) informację od Agory, że przelewy dziś wyszły. O której nie wiem. Więc skoro przelewy nie dotarły dziś to pewnie przyjdą jutrzejszą sesją.

   Usuń
  2. Oj coś średnio wyszły te przelewy...

   Usuń
 14. U mnie także nie ma :-(

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiedzi
  1. Nic, cisza, pusto. Po prostu żenada. Trzeba to otwarcie powiedzieć: Ż E N A D A.

   Usuń
  2. tez jeszcze nie dostalem, chociaz mi odpisala babka z agory, ze dzis bede mial na koncie

   Usuń
 16. Mr. Złotówa, poddaję pod rozwagę stosowanie na blogu zasady "jedna promocja - jeden wpis".
  Chodzi o to, że bardzo często pojawiają się dwa-trzy wpisy dotyczące danej promocji - pierwszy przy starcie promocji, a kolejny (kolejne) przy wprowadzaniu ewentualnych zmian w warunkach i/lub wysyłce maili informujących o zakwalifikowaniu się do premii/nagród. Najlepszym przykładem takiej sytuacji jest promocja, której poświęcony jest wpis tutaj komentowany. No i właśnie ze względu na komentarze (ich "rozproszenie" w kilku miejscach - pod kilkoma wpisami, mimo że dotyczą tej samej promocji) ośmielam się sugerować stosowanie wspomnianej na wstępie zasady.
  Jak miałoby to w praktyce wyglądać? Ano najlepiej tak, że wpis pojawia się przy starcie danej promocji, a potem jest już tylko aktualizowany (i w związku z tym przesuwany na szczyt "listy" wpisów). Wtedy wszystkie komentarze dotyczące danej promocji znajdą się w jednym miejscu (pod jednym wpisem). Data aktualizacji wpisu mogłaby być dodawana od razu w jego tytule lub podtytule.
  Dzięki za "wysłuchanie".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne za ten komentarz, uwagi i sugestie. Zdaję sobie sprawę, że kilka wpisów (wymuszonych zmianami w promocji czy ważnymi terminami) powoduje pewne zamieszanie - zwłaszcza w takiej sytuacji, jaką mamy teraz.

   Rozwiązanie które sugerujesz, uporządkowałoby sytuację, ale... jest kilka kontrargumentów. Nazwałbym je technicznymi, na które nie mam wpływu. Wymienić mogę chociażby powiadomienia o nowych wpisach, które umieszczam na facebookowym profilu Bankobrania. Dla wielu osób to główne źródło informacji o nowościach na blogu (swego czasu przeprowadziłem ankietę wśród Czytelników, której wyniki właśnie Facebook obok newslettera wskazywały jako główne źródło pozyskiwania informacji o nowej promocji = o wpisie).
   W sytuacji gdy edytowałbym tekst, zmieniał jego datę celem przywrócenia "na górę" bloga, link do artykułu pozostawałby ten sam. A taki link ponownie wrzucony na Facebook w krótkim odstępie czasu, z automatu ma ograniczany zasięg (zapewne są to zabezpieczenia antyspamerskie), co powoduje o wiele mniejsze dotarcie (nawet o ok. 2/3) z informacją do osób lubiących Bankobranie na Facebooku. Tym samym mogłoby im umknąć np. przypomnienie o mailach i uzupełnieniu danych (jak to powyższe). A dotarcie z taką informacją o finalizacji promocji jest dla mnie szczególnie ważne, by uczestnicy mieli możliwość dopełnienia wszystkich warunków akcji. To wyróżnia Bankobranie na tle innych blogów i stron o podobnej tematyce, które często koncentrują się wyłącznie na zarobku (czyli pozyskiwaniu wniosków).

   Wprowadzę jednak pewne rozwiązanie, które opiszę w komentarzu poniżej. Będzie ono miało na celu uporządkowanie dyskusji. Mam nadzieję, że w jakiś sposób to pomoże :)
   Jeszcze raz wielkie dzięki :) Pozdrawiam

   Usuń
 17. W związku z wieloma komentarzami w sprawie wypłaty premii (czy raczej jej braku), które pojawiają się pod różnymi wpisami na blogu, zapraszam do wpisu dedykowanego promocji Agory i BZ WBK z premią 70+10 zł, pod którym komentarzy jest najwięcej. Wpis tutaj.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...