Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe bilety na spektakle, koncerty i mecze dla klientów BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

15.10.2015

Darmowe bilety na spektakle, koncerty i mecze dla klientów BZ WBK

Bank Zachodni WBK postanowił docenić swych klientów i rozdaje im wejściówki na różnego rodzaju imprezy.

Nagrody przewidziane są jednak dla tych, którzy wykażą się największą aktywnością. Plusem zabawy jest możliwość samodzielnego wyboru biletów na interesujące Cię wydarzenia.

Promocja "Więcej możliwości" to konkurs, a więc nagrody nie są gwarantowane. Trafią do tych, którzy zarejestrują się w zabawie i zdobędą najwięcej punktów przyznawanych przez bank za różne aktywności związane z kartą kredytową.

W uprzywilejowanej sytuacji są przede wszystkim mieszkańcy Krakowa, Poznania, Trójmiasta, Warszawy i Wrocławia, bo właśnie na tamtejsze wydarzenia kulturalne, rozrywkowe lub sportowe można zdobyć wejściówki. A do wzięcia są m.in. bilety na koncerty Kayah, Ewy Farnej lub Myslowitz, występy kabaretów Ani Mru Mru czy Hrabi, musical Mamma Mia, widowiska Jezioro Łabędzie albo Lord Of The Dance, a także na mecze piłkarskiej Ekstraklasy: Lech Poznań - Wisła Kraków, Wisła - Legia Warszawa i Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław. Dodatkowo można też załapać się np. na wizytę w Afrykanarium i Wrocławskim Parku Wodnym, w Jumpcity czyli miejscu pełnym trampolin, w centrum wspinaczkowym albo w restauracji Dine in The Dark. Wykaz wszystkich możliwych wydarzeń do wyboru znajdziesz tutaj. Zawsze warto zajrzeć w szczegóły dotyczące danej wejściówki - część z nich obejmuje dodatkowy prezent, autograf i/lub nawet spotkanie z gwiazdą.

Aby załapać się na nagrody, które rozdawane są w wyznaczonych okresach (przed nami są jeszcze etapy: 15.10.-14.11.2015 r., 15.11.-14.12.2015 r. oraz 15.12.2015 r. - 14.01.2016 r.)

Jeśli już posiadasz kartę kredytową BZ WBK (lub o nią zawnioskujesz), aby wziąć udział w konkursie wystarczy:
  • zarejestrować się w konkursie (możesz to zrobić w dowolnym momencie trwania etapu)
  • wybrać wydarzenie, w którym interesuje Cię udział (wybór ten można w czasie trwania etapu zmienić, ale walczyć można wyłącznie o jedną z nagród) 
  • zbierać punkty (zostaną one naliczone za aktywności z całego etapu - bez względu na moment Twej rejestracji)
A zgodnie z regulaminem:
"punkty w Konkursie przyznawane są za Aktywności na kwotę minimum 20 zł, i obejmują Transakcje bezgotówkowe, Transakcje gotówkowe, Uruchomienie usługi Ratio i Przelew elektroniczny z rachunku Karty kredytowej Banku Zachodniego WBK. Każda Aktywność na rachunku Karty kredytowej na kwotę minimum 20 zł to 1 punkt. Jeżeli kilka osób, które wybrały tą samą Nagrodę, będzie mieć taką samą liczbę punktów, zadecyduje ogólna najwyższa wartość Aktywności dokonanych Kartą kredytową.
Spośród osób, które wybrały konkretną nagrodę, w danym etapie wygrywa tylko jedna - ta z największą sumą zgromadzonych punktów. Co istotne po zalogowaniu na konkursowej stronie możesz sprawdzić ile osób rywalizuje o daną nagrodę. W chwili obecnej (w poprzednim etapie na większość wydarzeń liczba uczestników nie przekraczała kilkunastu osób; choć były i wyjątki - o bilet na musical Mamma Mia w Warszawie walczyło ponad 100 osób).

O ile punkty za transakcje bezgotówkowe możesz gromadzić "bezkosztowo" przy okazji codziennych zakupów, o tyle skorzystanie z przelewu z karty kredytowej, wypłata środków w bankomacie (transakcja gotówkowa) czy uruchomienie usługi Ratio będzie Cię kosztować. A opłaty wcale nie są niskie (wypłata w bankomacie wiąże się z prowizją 3,5% od wypłacanej kwoty, ale nie mniej niż 10 zł), więc celem zgromadzenia dodatkowych punktów nie ma nawet co próbować korzystać z takich dodatkowych opcji. Koszty mogą bowiem przewyższyć potencjalne (bo nawet niegwarantowane) zyski.

Warto przy okazji przypomnieć, że w BZ WBK dostępne są również inne promocje dla klientów banku. Korzystający z aplikacji mobilnej banku mogą załapać się na darmowe korzystanie z komunikacji miejskiej. Poza tym bank zwraca też do 20 zł wydatków na zakupy za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK.

1 komentarz:

  1. Czekam na jakąś dobrą promocję BZ WBK z kontem. A ostatnio to tylko premiują obecnych klientów i się rozdrabniają po 20 zł.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...