Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: W promocjach bankowych czeka ponad 7000 zł. Na czym zarobić w październiku 2015?

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.10.2015

W promocjach bankowych czeka ponad 7000 zł. Na czym zarobić w październiku 2015?

Takiego wyboru promocji bankowych dotąd na blogu nie było.

Dla kogoś kto założyłby wszystkie konta i zawnioskował o każdą kartę w aktualnie dostępnych promocjach, czekałyby premie, zwroty i nagrody rzeczowe o łącznej wartości ponad 7000 zł. W jednym miejscu przeglądam więc nie tylko kończące się w tym miesiącu okazje do bankobrania, ale również wszystkie pozostałe.

Z końcem września skończyło się aż siedem promocji bankowych. Mimo to nadal 20 innych jest dostępnych. I o nich właśnie piszę poniżej.

Bieżący przegląd uzupełniam również o rating ofert, który przy każdej z promocji bankowych stosuję już od ponad roku. To unikatowa, stosowana wyłącznie na blogu Bankobranie, pięciostopniowa skala oceny atrakcyjności promocji bankowych. 

Promocje kończące się w październiku 2015 r.


Bank Smart odpalił II edycję promocji, w której rozdaje bony o wartości 40 zł do wykorzystania przy okazji zamówień na PizzaPortal.pl. Bon można otrzymać bez żadnych warunków za samo otwarcie konta, tak samo jak i bez żadnych warunków prowadzone jest Konto Smart i wydawana do niego karta płatnicza. Aktualna akcja promocyjna banku skierowana jest wyłącznie do osób, które nie ukończyły 26. roku życia.

Dostępność: do wyczerpania puli lub do 21.10.2015 r. Rating oferty: ★★★★ Przejdź do promocji

"BLIK do zadań specjalnych" to promocja Banku Millennium mająca na celu spopularyzowanie możliwości jakie daje system płatności mobilnych BLIK. Pierwsze 750 osób, które spełni wymogi promocji otrzyma dwie wejściówki do Cinema City. Spełnić warunki promocji można bardzo szybko i bardzo łatwo - wystarczy wykonać 10 transakcji BLIK-iem. A mogą to być nawet wypłaty w bankomacie.

Dostępność: do wyczerpania puli lub do 25.10.2015 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

Agora po raz kolejny organizuje promocję, w której można zarobić za założenie konta za jej pośrednictwem. Tym razem można zyskać otwierając Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium. Nazwa promocji "Konto 360º z wysoką premią za aktywność" sporo sugeruje. Można zarobić dużo, bo 150 zł, ale trzeba też wykazać się aktywnością w płaceniu kartą - wydawać należy min. 360 zł miesięcznie.

Dostępność: do 31.10.2015 r. Rating oferty: ★★★★★  Przejdź do promocji

Raiffeisen Polbank rozdaje 4500 bonów do wykorzystania podczas zakupów na Merlin.pl tym klientom, którzy posiadają kartę debetową lub kredytową i skorzystają z portfela elektronicznego MasterPass. Za samą aktywację portfela i wykonanie za jego pomocą minimum jednej płatności, trafi do Ciebie nagroda warta 50 zł. Trzeba jednak znaleźć się w gronie pierwszych 4500 klientów, którzy spełnią warunki promocji.

Dostępność: do 31.10.2015 r. Rating Oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

Citibank za skorzystanie z karty kredytowej od wielu już miesięcy niezmiennie rozdaje nagrody. Aktualnie można wybrać tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113, telefon Samsung Galaxy J1 lub głośnik Level Box mini EO–SG900. Warunki są banalnie proste: wystarczy aktywować kartę i zalogować się do Citibank Online. Tyle wystarczy by otrzymać nagrodę. Ale kartę należy utrzymywać przez 12 miesięcy, wykonując za jej pomocą co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę w miesiącu.

Dostępność: do 31.10.2015 r. Rating oferty: ★★★  Przejdź do promocji

Pozostałe promocje bankowe:


Październik to początek roku akademickiego. Jest więc i promocja dla studentów. Getin Bank promuje swe konto Getin Up Free i żakom dopłaca 3% do wpływającego na konto stypendium naukowego lub socjalnego. Miesięcznie może w ten sposób wpływać do 30 zł, a jeszcze jest premia na start wynosząca 50 zł oraz 10-procentowa zniżka w Cinema City.
Dostępność: do odwołania. Rating oferty: ★★★★★   Przejdź do promocji

"Premiowanie przez bankowanie" to świetna promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Zakładając Konto Firma To Ja w Idea Banku zyskać możesz nawet 900 zł w ciągu roku. A warunki, które należy spełnić... możesz wybrać samodzielnie. Może to być utrzymywanie określonego salda na koncie i/lub wykonywanie przelewów do ZUS/US i/lub korzystanie z wpłatomatów i/lub wystawianie faktur. 
Dostępność: do odwołania. Rating oferty: ★★★★★  Przejdź do promocji

BZ WBK zdecydował się łowić jak najmłodszych klientów i w związku z tym do swej oferty wprowadził Konto<20. Konto, jak i karta są darmowe bezwarunkowo do ukończenia 20. roku życia przez właściciela rachunku. A bank dodatkowo w promocji dorzuca prezent - słuchawki Philips SHL3000BL/00, 10-procentowy zwrot za płatności kartą w kinach i teatrach (do 50 zł), a także 3% dla środków zgromadzonych na koncie, ale tylko w kwocie do 3 000 zł.
Dostępność: do wyczerpania puli lub do 31.10.2015 r. Rating oferty: ★★★  Przejdź do promocji

"Zarabiaj z eKontem mobilnym" to promocja, w której mBank premiuje już za samo otwarcie konta i aktywację aplikacji, ale przede wszystkim docenia płacenie kartą lub telefonem. Od płatności zwraca 2%, a miesięcznie można w ten sposób uzyskać do 50 zł. Z dodatkami, w całej promocji można wycisnąć 300 zł. Promocji towarzyszy też loteria lokat, w której szczęśliwie można załapać się na lokatę z oprocentowaniem 5 lub 10% w skali roku.
Dostępność: do 1.11.2015 r. Rating oferty: ★★★  Przejdź do promocji

To kolejna edycja promocji Orange Finanse, w której zyskać mogą osoby opłacające faktury za usługi Orange. Do wzięcia jest do 150 zł zwrotu oraz 100 zł ekstra doładowania. Nagrody są więc o wiele niższe, niż we wcześniejszych promocjach banku, ale i warunki do spełnienia są mniej wyśrubowane. Dodatkowo nowi klienci otwierając konto otrzymują 3,5% na koncie oszczędnościowym (dla kwoty do 10 000 zł).
Dostępność: do 12.11.2015 r. Rating oferty: ★★★  Przejdź do promocji

Oprócz wcześniej wymienionej promocji Agory, w której można zyskać 150 zł za otwarcie konta w Banku Millennium, także sam bank proponuje okazję do bankobrania. A właściwie dwie. Za otwarcie konta i aktywność w płaceniu kartą oraz BLIKiem można zyskać do 360 zł. Z kolei za skuteczne polecanie konta rodzinie czy znajomym, do wzięcia są premie po 100 zł. Łącznie dzięki polecaniu zarobić można do 700 zł.
Dostępność: do 22.11./31.10.2015 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

Promocja z bardzo prostymi zasadami, ale i ze skromną premią. Bank Pekao zachęca do instalacji swej aplikacji PeoPay za co płaci 15 zł, a kolejne 15 zł daje za chociażby jedną płatność wykonaną za pomocą tejże aplikacji. Do wzięcia jest więc 30 zł. Promocja skierowana jest wyłącznie do osób w w wieku 18-30 lat.
Dostępność: do wyczerpania puli lub do 30.11.2015 r. Rating oferty: ★★  Przejdź do promocji

Kolejny program poleceń to program "Rodzina i Przyjaciele", w którym Eurobank z okazji pierwszej rocznicy programu płaci osobom zakładającym konto, jak i tym, którzy rachunek skutecznie polecą. Ponadto do wzięcia jest 5-procentowy moneyback za płatności kartą za szeroko rozumianą rozrywkę, podróże, sport i rekreację.
Dostępność: do 15.12.2015 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za skuteczne polecenie konta bez ograniczeń możesz zyskać w aktualnej, trzeciej edycji programu poleceń "Mam PKO". Warunki do spełnienia są całkiem proste - otwierając konto osobiste, w ciągu 30 dni wystarczy wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł oraz za pomocą IKO na co najmniej 10 zł. I to wszystko. 
Dostępność: do 19.12.2015 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

To kolejna promocja PKO BP skierowana zarówno do nowych, jak i obecnych klientów, korzystających z wrocławskiej komunikacji miejskiej. Uzyskać można do 370 zł zwrotu z tytułu wydatków za pierwszy bilet doładowany na Wrocławską Kartę Płatniczą. Aby uzyskiwać zwrot (rozłożony na 12 comiesięcznych transz) wystarczy miesięcznie wydawać kartą po min. 300 zł. A to idealnie pokryje się ze spełnianiem warunków uprawniających do bezpłatnego prowadzeniem konta.
Dostępność: do wyczerpania puli lub do 15.03.2016 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

Aż 1000 zł za otwarcie konta płaci Credit Agricole. To rekordowa premia wypłacana przez banki w Polsce. Jednak wiąże się ze spełnieniem szeregu warunków. Mimo to warto. Część premii wypłacana jest bardzo szybko w jednorazowych wypłatach: za otwarcie konta i pierwszy wpływ oraz za przeniesienie konta z dotychczasowego banku, a część w transzach przez okres 18 miesięcy: za opłacanie faktur za media oraz transakcje kartą.  
Dostępność: do 31.12.2015 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

Powyższa promocja to niejedyna okazja do bankobrania dla klientów Credit Agricole. Klienci którzy nie ukończyli 27. roku życia mogą skorzystać z promocji "Zarabiaj z 1 Kontem". Do wzięcia jest 50 zł za otwarcie konta i premie z tytułu płacenia kartą. Łącznie można uzbierać nawet 400 zł zwrotów, ale ich wypłata rozłożona jest w czasie na okres aż 20 miesięcy. Porównując obydwie promocje Credit Agricole, ta z premią 1000 zł wydaje się zdecydowanie korzystniejsza. Aby z niej korzystać i więcej zarobić też można założyć 1 Konto.
Dostępność: do 30.11.2015 r. Rating oferty: ★★★  Przejdź do promocji

Program poleceń Citibanku daje zarobić zarówno obecnym posiadaczom karty kredytowej Citibanku, jak i tym, którzy o takową kartę dopiero zawnioskują. Premie wynoszą po 400 zł, ale rysą na - wydawałoby się idealnej - promocji jest skuteczność wniosków składanych w promocji. Pod opisem tej promocji pojawiło się wyjątkowo wiele komentarzy Czytelników, którzy karty kredytowej nie otrzymali. Ale przy szansie na taką gratyfikację finansową, spróbować warto.
Dostępność: do 31.12.2015 r. Rating oferty: ★★★★  Przejdź do promocji

Oprócz wyżej opisanej promocji z prezentem do wyboru, Citibank oferuje też inną, znacznie korzystniejszą okazję do bankobrania. Można w niej zdobyć wideorejestrator MIO Mivue 600 (regulaminowa wartość urządzenia to 349 zł), a także moneyback 200 zł za tankowanie na stacjach BP. Zgodnie z sugestiami Czytelników w komentarzach warunki promocji można spełnić bardzo szybko, dzięki czemu karty nie trzeba utrzymywać w dłuższym okresie.
Dostępność: do 31.12.2015 r. Rating oferty: ★★★★★  Przejdź do promocji

W Getin Banku można otrzymywać 5% zwrotu od wszystkich płatności kartą na stacjach Orlen. W ciągu roku do wzięcia jest nawet 600 zł, a dla osób, które zdecydują się na przeniesienie konta ze swego dotychczasowego banku, dodatkowo przewidziana jest też premia 100 zł. Promocja dobra zwłaszcza dla tych, którzy sporo tankują, a w okolicy nie mają stacji oferującej tańsze paliwo.
Dostępność: 29.02.2016 r.. Rating oferty: ★★★  Przejdź do promocji

Promocje, które pojawiły się w październiku po publikacji powyższego wpisu:
Pamiętaj, że dostępne okazje do bankobrania zawsze znajdziesz w zakładce Aktywne promocje.

14 komentarzy:

 1. Się nazbierało. I się zastanawiam co zrobić z Millennium? Czy wybrać promocję z Agorą czy z tą większą premią

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy policzyć.
   Z Agorą: zrobisz płatności kartą 3 x 360 zł (w sumie 1080 zł) i dostaniesz 150 zł
   W promocji z większą premią żeby dostać tyle samo, musisz wydać co najmniej 1500 zł BLIKiem (co jest dość trudne) albo 7500 zł kartą.

   Usuń
  2. Ta większa wymaga zakupów za 1000 zł miesięcznie jeśli dobrze liczę i to przez pół roku. Ta druga za 360 zł... i tylko przez trzy miesiące a potem róbta co chceta i może inna oferta.

   Usuń
  3. To zależy od tego, jaki masz budżet do wydania. Jak mały, to faktycznie promocja z Agorą jest lepsza. Jak większy, to lepiej chapnąć 360 zł plus 100 zł zgarnia za nas osoba polecająca (w moim przypadku żona). Wydać 300 zł miesięcznie blikiem to żaden problem - jedno tankowanie na Statoilu miesięcznie lub zakup fajek tamże. 6 mcy x 300 zł to już masz 180 zł zwrotu. Gorzej ten moneyback 2% dlatego piszę że wszytko zależy od wielkości budżetu.

   Usuń
 2. w których promocjach są lojalki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegółowo opisuję to w każdym wpisie dedykowanym promocji. Ale lojalki są w trzech promocjach:
   - Credit Agricole z premią 1000 zł (równa okresowi wypłat premii - 18 miesięcy)
   - Credit Agricole z premią 450 zł (równa okresowi wypłat premii - 20 miesięcy)
   - Citibank w promocji z tabletem, telefonem lub głośnikiem do wyboru (12 miesięcy)
   W pozostałych promocjach konto można zamykać zaraz po otrzymaniu premii/nagrody.

   Usuń
 3. Tylko Panie Złotówo zwróć uwagę, że przy promocji Credit Agricole dla młodych musisz wydać tylko 100zł miesięcznie a przy tej z tysiakiem już 500zł ( co może być problematyczne dla ludzi, którzy mają już np. konto w bph założone gdzie trzeba wydawać około 1666zł co już jest problemem w moim domu, gdzie płacę za wszystko co mogę kartą) a w tej promocji CA gdzie jest 450 do zgarnięcia wystarczy wydać stówkę i zrobić parę mini transakcji, także w moim odczuciu 450>1000 pod względem łatwość/pieniądze.
  Tak w ogóle to ta promocja 450zł będzie mnie w przyszłości wykluczać z promocji 1000zł czy nie kolidują ze sobą ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Często indywidualnie trzeba to sobie samemu przekalkulować. Masz więc rację w swej argumentacji.

   Patrząc na obecne zapisy w regulaminie promocji Credit Agricole (tej z 1000 zł) to po okresie karencji (90 dni) będziesz mógł założyć konto z premią 1000 zł - o ile za te ok. 20 miesięcy + 90 dni podobna promocja będzie dostępna ;) Obecnie regulamin wyeliminowuje wyłącznie tych, którzy brali udział w akcjach „Jesteśmy gotowi”, „Jesteśmy gotowi 2”, „Jesteśmy gotowi – edycja internetowa”, „Jesteś gotowy na 1000 zł?” lub „Jesteś gotowy na 1000 zł? – edycja internetowa”, a więc nie eliminuje uczestników promocji "studenckich"

   Usuń
  2. Mistrzu Złotówo ;] wszystkie info dot. lokat na 5+ ,ale chciałem zapytać czy coś sensownego można zaproponować w kwestii kont oszczędnościowych (wiem jest Smart Procent Banku Smart- ale dobry procent zagwarantowany jest do 17.10) w związku z powyższym istnieje dobre KO z gwarantowanym procentem załóżmy do końca roku ,ale bez żadnych dodatkowych haczyków?
   Czy można zestawienie kont oszczędnościowych prosić w niedalekiej przyszłości?
   I co powiesz o KO GET IN BANK? właśnie proponują 4% spełniając {warunki Pakietu Korzyści "Mój Bank"} tylko dla argumentu ->" otrzymywać na konto wynagrodzenie min. 1000 zł" można z innego banku robić sobie przelew na kwotę 10tyś aby spełnić ten argument?

   Usuń
  3. Ranking kont oszczędnościowych publikuję na blogu Odsetkobranie.

   Usuń
 4. Cóż zarobić 7 wydać 30 haha ludzie zrozumcie, że nie ma promocji, im szybciej będziecie myśleć tym lepiej. 30 mieć a 7 to raczej jest różnica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie wydajesz 30 bez sensu, tylko przy okazji, na normalne życie. I każdy wydaje, ile musi, a przy okazji warto coś wytargać dla siebie.

   Usuń
 5. Złotówo co myślisz o powrocie do Credit Agricole-miałem konto w tej promocji 1000 zł jesteśmy gotowi i nie mogę brać udziału w tych kolejnych z 1000 zł,czy warto pobawić się w Credit Agricole 450 zł dla studentów i mieć 50 zł na start i przez 20 miesięcy po 20 zł miesięcznie,doradzisz coś?
  Z tego co widze Credit nie realizuje nowego modułu promocji tylko jak narazie cały czas wraca do tego samego modelu, Niby ziarnko do ziarnka z promocji ale co sądzisz? warunki proste do spełnienia przecież.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli się łapiesz to raczej warto brać. Bo regulaminy promocji z 1000 zł nie rokują na "powrót" dla tych co już tysiąc kiedyś zgarnęli.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...