Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Comperia Bonus 4 - konto i lokata nawet 5% w Eurobanku z premią gwarantowaną

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

6.10.2015

Comperia Bonus 4 - konto i lokata nawet 5% w Eurobanku z premią gwarantowaną

Premia gwarantowana 50 zł, 4% na koncie osobistym i nawet 5% na lokacie.

Comperia Bonus 4 Eurobank lokata premia 50 zł
Ruszyła kolejna edycja akcji Comperia Bonus. To szansa nie tylko na premię za otwarcie konta, ale też na świetne oprocentowanie dla Twych oszczędności - zarówno na lokacie, jak i na koncie osobistym.
Co zrobić by zarobić? Krok po kroku: 
 • zarejestruj się na stronie promocji
 • na wskazany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym, prowadzącym dalej do złożenia wniosku o konto w Eurobanku - wniosek złóż najpóźniej do 31.10.2015 r.
 • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej dla Comperia.pl - w celu procesu weryfikacyjnego spełnienia warunków promocji 
 • do 9.11.2015 r. zawrzyj umowę o konto (możesz to zrobić na dwa sposoby: online - za pomocą przelewu weryfikującego ze swego konta w innym banku lub podpisując dokumenty za pośrednictwem kuriera)
 • w ciągu 30 dni od otwarcia konta załóż 3-miesięczną "Lokatę na dobry start" na kwotę co najmniej 200 zł
 • do 30.11.2015 r. wykonaj płatności kartą na łączną sumę co najmniej 400 zł [Aktualizacja w dniu 19.10.2015 r.: Comperia wycofała ten warunek. Zmiany obowiązują także tych, którzy wcześniej zarejestrowali się w promocji. Więcej na ten temat tutaj]
 • najpóźniej 31.12.2015 r. otrzymasz premię
W uproszczeniu graficznym, terminarz i zasady promocji wyglądają następująco:

Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem promocji może być osoba, która
"w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem, współposiadaczem lub pełnomocnikiem do konta dla osób fizycznych prowadzonego przez Bank i nie była stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Banku"
Premie wypłacane w promocji nie podlegają opodatkowaniu, więc możesz cieszyć się pełnią otrzymanych kwot.

Lokata na dobry start 


Lokata, którą należy założyć w promocji to 3-miesięczny depozyt. Jego oprocentowanie uzależnione będzie od wpłaconej kwoty:
- 4% dla kwoty od 200 do 10 000 zł
- 3% dla kwoty powyżej 10 000 zł (do 50 000 zł)

Ale to nie wszystko! Oprocentowanie możesz z czasem podkręcić nawet do 5% w skali roku. Stanie się tak gdy lokata się odnowi (także na okres 3-miesięczny), a Ty wcześniej (tj. w okresie pierwszych 3 miesięcy) na swe konto osobiste powiązane z lokatą otrzymasz minimum jeden przelew z tytułu umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, emerytury lub renty w wysokości min. 500 zł. Odnowiona lokata będzie wówczas oprocentowana w następującej wysokości:
- 5% dla kwoty od 200 do 10 000 zł
- 4% dla kwoty od 10 000,01 zł do 50 000 zł

Jeśli nie jesteś w stanie spełnić warunku wpływu z jednego z w/w źródeł, możesz po odnowieniu przez kolejne trzy miesiące korzystać z oprocentowania na poziomie 4% (do 10 000 zł) lub 3% (10 000,01 zł do 50 000 zł). Aby po odnowieniu utrzymać takie warunki niezbędne będzie wykonanie co najmniej dziewięciu płatności kartą na łączną simę min. 600 zł w terminie do 5 dni przed dniem odnowienia lokaty.

Konto w Eurobanku: pakiet Active lub Prestige


Przystępując do promocji Comperia Bonus 4 i otwierając konto w Eurobanku, możesz je wybrać w jednym z dwóch dostępnych pakietów. 

Konto w Pakiecie:
Active
Prestige
Opłata za konto:
0/9 zł
0/21 zł
Bank zwalnia z opłaty*, gdy suma wpływów na konto w m-cu wyniesie minimum:
1 500 zł
3 000 zł
Opłata za kartę: VISA/ MasterCard
0/4,90 zł
0/4,90 zł
Min. łączna kwota transakcji bezgotówkowych, kwalifikująca do zwrotu opłaty za posiadanie karty:
400 zł
500 zł
Oprocentowanie konta:
Bank co miesiąc, 10 dnia miesiąca, będzie weryfikował czy w poprzednim miesiącu kalendarzowym na rachunek bieżący w pakiecie active wpłynęło wynagrodzenie, emerytura lub renta.
2% w skali roku dla środków w kwocie do 1 500 zł
4% w skali roku dla środków w kwocie do 3 000 zł

* Co prawda zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta można uzyskać też za spełnienie innych warunków, ale są one o wiele bardziej wyśrubowane, wymagające i kosztowne (np. utrzymywanie średniego salda na kocie, wykorzystanie kredytu), więc z punku widzenia bankobrania warto skupić się wyłącznie na spełnieniu warunku wpływów.

Jeśli nie zależy Ci na odsetkach od środków znajdujących się na koncie osobistym, lepszym wyborem wydaje się być konto w pakiecie Active.

Promocja nie ma lojalki, ale warto zwrócić uwagę, że zamknięcie konta w ciągu 90 dni od otwarcia wiąże się z - na szczęście niewielką - opłatą 5 zł. Kto jednak utrzyma lokatę przez trzy miesiące uniknie tej opłaty, gdyż upłynie wspomniany okres.

Niech Twoi znajomi też dowiedzą się o promocji - udostępnij na facebooku:Chcesz być na bieżąco z wszystkimi okazjami do zarobku? Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

61 komentarzy:

 1. Czy jest jakaś lojalka z kontem? I czy lokatę trzeba utrzymywać przez te 3 miesiące czy można wcześniej zerwać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma lojalki - konto trzeba utrzymać tylko do momentu wypłaty premii, czyli do 31.12.2015 r. Później można zamknąć. A lokatę można zerwać wcześniej. Liczy się samo jej otwarcie.

   Usuń
 2. Mankament to ta karta, bo żeby za nią nie płacić to jednak trzeba trochę miesięcznie machać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma konieczności utrzymywania karty. Wydasz wymagane 400 zł i karta do piachu ;)

   Usuń
 3. Ja dziękuję. Zbyt dużo wymagań by w to wchodzić. Promocja Raffaisen była o wiele lepsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Comperii Bonus 3 nic nie przebije - zero wymogów, wszak wystarczyło otworzyć konto i ewentualnie lokatę. I już premia się należała. Ale tu z takich wymagających zachodu wymogów to trzeba zrobić płatności kartą i 2 razy przelewy by nie płacić za konto. Więc można to ogarnąć szybko :)

   Usuń
  2. Aaaa i w tej edycji odszedł wymóg czekania na maile i ryzyko z tym związana, że się przeoczy i nie uzupełni danych na czas.

   Usuń
 4. 50 zł i to od comperii - śmiech na sali. Lepiej pobawić się w polecenia bo do wyciągniecia jest sporo wiecej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulaminu nie czytałem, ale tu na bankobraniu nie znalazłem żadnej informacji sugerującej, że nie można tej promocji podpiąć z polecaniem. A jak jest rzeczywiście? Będę wdzięczny za interpretacje :)

   Usuń
  2. Może przejść - bo konto możesz założyć online przez CB4, a do oddziału idziesz podać numer polecenia. Nie wydaje mi się, żeby to byli w stanie zweryfikować :)

   Usuń
 5. W odróżnieniu od wcześniejszych akcji Comperii mail z linkiem nie wpadł mi do spamu, a był w odebranych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakiego adresu przychodzi mail od Comperii??

   Usuń
  2. kontakt@comperiabonus.pl

   Usuń
  3. Cieszymy się, że wszystko działa poprawnie :) Pozdrawiamy!

   Usuń
  4. Oby tak było z wypłatą bonusów to będziecie mieć u mnie plusa

   Usuń
 6. Mr. Złotówo, warto jeszcze dodać, że w Eurobanku można założyć lokatę LOGujesz-LOKujesz - od 200 do 10 tys zł na 1 mies. z oproc. 3,5%! Możliwość jej założenia jest wyłącznie w aplikacji i tylko w ciągu 7 dni od jej aktywacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Lokata znajduje się w rankingu lokat. Dobrze, że i o niej przypominasz :)

   Usuń
 7. Precyzyjnie rzecz biorąc, bank zwalnia z opłaty jeżeli suma wpływów (wpłat gotówkowych i przelewów przychodzących) na konto (rachunek bieżący oraz rachunki oszczędnościowe) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wyniosła min. 1.500 (Active) lub 3.000 (Prestige) PLN.

  OdpowiedzUsuń
 8. A jakie jest oprocentowanie konta powyżej wymienionych limitów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak to zazwyczaj bywa z kontami osobistymi... okrągłe 0%.

   Usuń
 9. Czy we wniosku też mieliście tylko kartę MasterCard? Nie maiłem opcji wyboru - pole było nieaktywne i szare.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku internetowym do wyboru jest wyłącznie karta MC. Kartę Visa można zamówić ewentualnie przy wizycie w oddziale.

   Usuń
 10. Czy ten przelew musi być koniecznie z pracy/ZUS-u? Czy wystarczy, że przeleje środki z innego banku tytułując go np. umowa o pracę, umowa cywilnoprawnej, emerytura lub renta??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem w Eurobanku weryfikują czy przelew przyszedł z rachunku firmowego.

   Usuń
  2. Czyli przelew z innego banku tytułując go np. umowa o pracę, emerytura lub renta, odpada i po premii?

   Usuń
 11. Warto skorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ile czeka się na telefon z banku? Wypełniłem wniosek, wybrałem podpisanie umowy z udziałem kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli konto bede mial otwarte np. 30 pazdziernika, to i tak moga mnie obciazyc oplatami za konto i karte za pazdziernik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W miesiącu otwarcia za kartę nie pobierają - sprawdzone w praktyce. Za prowadzenie konta, nie wiem - ja przelew zrobiłem (bo miałem kilka dni do końca miesiąca), ale wydaje się, że nie powinni, bo to bez sensu by było.

   Usuń
  2. Pobierają opłatę za prowadzenie konta. U mnie konto było otwarte 28.lipca i opłatę pobrali.

   Usuń
  3. mi na infolinii mówili, że lepiej przelew w miesiącu otwarcia konta zrobić, ale że można też taką sytuację reklamować.

   Usuń
 14. Zaskakujące, że wreszcie nie trzeba wyczekiwać i stresować się otrzymaniem maila o przyznaniu nagrody. To w poprzednich edycjach było słabe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bez wątpienia duży plus i zmiana na lepsze. Ale płatności kartą w Comperii Bonus to na minus. Dotąd rozpieszczali możliwością zakładania kont z premią nawet bez karty.

   Usuń
 15. Niestety ale oba linki do oferty nie działają - dzisiaj i wczoraj też nie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie działa. Warto w takiej sytuacji spróbować na innej przeglądarce lub wyczyścić pliki coockies w pamięci. Wtedy powinno zadziałać. A jeśli nadal będzie problem, proszę o info.

   Usuń
  2. Faktycznie w innej przeglądarce udało się przejść dalej.
   Niestety na końcu składania wniosku (wypełniłem wszystkie pola i dodałem zdjęcia - chciałem otworzyć konto on-line) otrzymałem taki komunikat: "Przykro nam, założenie konta za pośrednictwem wniosku internetowego jest niemożliwe." i poniżej przycisk "znajdź najbliższą placówkę eurobanku".
   Co powinienem zrobic inaczej?

   Usuń
  3. Możliwe, że rozmiar załączników jest za duży - nigdzie nie podają, ale na infolinii mi to zasugerowali. Możesz spróbować jeszcze raz złożyć wniosek.

   Usuń
  4. Ale oczywiście uprzednio zmniejszając "wagę" załącznika

   Usuń
 16. Witam,

  Mam pytanie odnośnie zapisu dotyczącego odnowienia się lokaty z korzystnym oprocentowaniem:
  "Aby po odnowieniu utrzymać takie warunki niezbędne będzie wykonanie co najmniej dziewięciu płatności kartą na łączną simę min. 600 zł w terminie do 5 dni przed dniem odnowienia lokaty.", zatem czy ten warunek zawsze trzeb spełnić, aby mieć podwyższone oprocentowanie, czy jeśli przyjdzie przelew firmowy w ciągu 3 m-cy, to bez spełnienia tego warunku otrzyma się podwyższone oprocentowanie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo to albo to. Jak wynagrodzenie to dostaniesz 5/4%, a jak płatności to utrzymasz 4/3%

   Usuń
 17. Założyłem lokatę na dobry start na równe 50 000 PLN, czyli obecnie mam oprocentowanie 3 %, a później po spełnieniu warunków 4 % na kolejne 3 miesiące. Miałem tylko możliwość wyboru przedłuż wraz z odsetkami, w związku z tym mam pytanie jak będą oprocentowane odsetki, skoro będzie to ok. 50 300 PLN ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w regulaminie lokaty masz zapis "Po upływie okresu 3 miesięcy Lokata ulegnie automatycznemu odnowieniu - kapitał Lokaty utworzy nowy depozyt, a naliczone odsetki zostaną przekazane na Rachunek bieżący prowadzony w ramach Konta, z którym powiązana jest Lokata."

   Usuń
  2. To tym bardziej dziwne, że nie miałem opcji do wyboru "przedłuż bez odsetek" tylko i wyłącznie przedłuż z odsetkami...

   Usuń
  3. Ja zgłosiłem ten problem w Banku (wysłałem wiadomość w poczcie wewnętrznej) jakiś miesiąc temu. Odpowiedzieli, że obowiązują tu zasady opisane w regulaminie lokaty, a problem "informatyczny" podobno został przekazany do odpowiedniego działu. Niestety chyba do dziś nie został rozwiązany.

   Usuń
  4. @Bruno, będziesz miał problem przy odnowieniu tej lokaty, bo - wbrew regulaminowi - bank kapitalizuje odsetki na rachunku lokaty, zgodnie z dyspozycją złożoną przez Ciebie przy zakładaniu lokaty ("kapitał i odsetki utworzą nową lokatę"), mimo że nie miałeś do wyboru żadnej innej opcji w kwestii odnawialności.
   Jak to często bywa w bankach - regulamin swoje, a praktyka swoje. Klientowi pozostaje więc tylko składanie reklamacji.

   Usuń
 18. Na jaki nr rachunku jest realizowana wypłata bonusu 50zł? Na konto eurobank? Czy na dowolne wskazane?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na konto Eurobanku otwarte w promocji

   Usuń
 19. Czy Eurobank już wypłacił premię 50,0 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nic nie ma.

   Usuń
  2. No to czekamy. U mnie i u żony też nic nie ma więc najprawdopodobniej nikt jeszcze nie dostał.

   Usuń
 20. Bonus od Comperii właśnie wpłynął na konto w Eurobanku.

  OdpowiedzUsuń
 21. Stałem się o 50 zł bogatszy. Jest premia :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Kasa wpłynęła i to nawet bez wnioskowania o kartę.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy kaska zostanie przelana automatycznie...czy powinienem zareagować na email aby ją otrzymać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna być automatycznie. Nie ma konieczności uzupełniania danych, czekania na mail itp. jak to bywało we wcześniejszych akcjach.

   Usuń
 24. W jaki sposób wypisać się z subskrypcji sms od Comperia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Zgodnie z przysługującym mi prawem niniejszym wycofuję zgodę na przetwarzanie mych danych w celach marketingowych. Dyspozycję proszę zrealizować w trybie natychmiastowym". Wyślij na klienci@comperia.pl z maila który masz tam podany. Podaj imię, nazwisko, nr telefonu by Cię odnaleźli. Od wysłania maila mam spokój ze spamem od nich.

   Usuń
  2. Gdyby banki spamowały tak jak comperia to bym chyba zrezygnował z bankobrania. Jak widzę te maile od wilczko to mnie krew zalewa. Wiochę robią.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...