Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kolejna promocja Citibanku. Laptop Lenovo za kartę kredytową

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.10.2015

Kolejna promocja Citibanku. Laptop Lenovo za kartę kredytową

Citibank odpala promocję za promocją. Tym razem okazję do bankobrania z tym bankiem można znaleźć w serwisie Groupon.

Do wzięcia jest nagroda, jakiej jeszcze nie było: laptop Lenovo Ideapad 100 15,6''. Nagroda sporej wartości, ale i warunki uprawniające do jej uzyskania są wyśrubowane. Należy wykazać się bardzo dużą aktywnością w płaceniu kartą.

Aby skorzystać z oferty "Zostań posiadaczem Karty Citibank World MasterCard i zdobądź Laptopa Lenovo Ideapad 100" należy:
 • zakupić kupon za 5 zł w serwisie Groupon (sprzedaż ma trwać do 28.10.2015 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wykorzystania puli dwóch tysięcy dostępnych kuponów) 
 • najpóźniej do 31.10.2015 r. wypełnić formularz kontaktowy i za pośrednictwem konsultanta złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank World MasterCard 
 • w przypadku otrzymania wstępnej pozytywnej decyzji banku o przyznaniu karty, zawrzeć za pośrednictwem kuriera umowę o kartę i dostarczyć dokument potwierdzający deklarowane dochody
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania umowy przez bank zalogować się co najmniej jeden raz w serwisie bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku
 • dokonać płatności kartą na łączą kwotę min. 2500 zł miesięcznie - przez kolejne trzy miesiące. Pierwszym, w którym należy spełnić wymóg jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym karta zostanie przyznana
O przyznaniu nagrody bank powiadomi mailowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. Ważne by do momentu otrzymania wspomnianego maila nadal posiadać kartę kredytową wydaną w promocji. W ciągu 30 kolejnych dni za pośrednictwem kuriera laptop zostanie wysłany. Wartość nagrody, zgodnie z treścią regulaminu, to 1279 zł brutto. Do tego bank dorzuca nagrodę dodatkową - jest to kwota będąca równowartością należnego podatku od nagrody. Podatek ten uiści bank.

Specyfikacja nagrody: pamięć RAM 4 GB, procesor Intel® Celeron N2840, dysk 500 GB (5400 RPM), rozdzielczość: 1366x768 pikseli HD, system Windows 10 Home.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa promocja, zwróć uwagę na zapisy regulaminu:
"1. Z Oferty mogą skorzystać pełnoletnie osoby fizyczne, które od dnia 1 stycznia 2013 r. przed wzięciem udziału w Ofercie nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank („Uczestnik”). 
2. W Ofercie nie biorą udziału osoby, które przed rozpoczęciem Oferty złożyły już wniosek o Kartę Kredytową Citibank i nie otrzymały jeszcze ostatecznej decyzji kredytowej od Banku"
Osoby biorące więc udział w licznych wcześniejszych promocjach banku, w chwili obecnej nie mogą skorzystać z powyższej promocji. To oczywiście wada, ale trzeba pamiętać, że warunki załapania się na tablet czy premię pieniężną były o wiele łatwiejsze.

Na stronie z ofertą, bank podaje też warunki, jakie należy spełnić by ubiegać się o kartę:
"Promocja skierowana do osób w wieku min. 21 lat, które posiadają dochód min. 1200 zł netto i są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące lub osób w wieku min. 25 lat, które prowadzą własną działalność gospodarczą min. 2 lata"
Aczkolwiek warto też pamiętać, że nawet osoby idealnie spełniające powyższe wytyczne i np. uzyskujące wyższe dochody, też spotykały się z decyzją odmowną banku.

Karta kredytowa Citibank World MasterCard, o którą można zawnioskować w promocji, miesięcznie kosztuje aż 18 zł. Na szczęście części opłat można uniknąć. Wyrobienie karty wiąże się z udziałem w programie lojalnościowym, w którym na start przydzielane są punkty powitalne. A te można zamienić na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę. Aby uniknąć zbędnych kosztów warto też pamiętać o opłacie za... możliwość korzystania z usługi CitiPhone. Kuriozalna opłata wynosi 6 zł miesięcznie, ale na szczęście można ją wyłączyć.

To już kolejna z promocji Citibanku. Do końca miesiąca dostępna jest oferta, w której można wybrać sobie nagrodę: tablet lub telefon Samsung albo bezprzewodowy głośnik. Gadżet zdobyć można bardzo łatwo, ale trzeba jednak pamiętać, że w tej promocji kartę (z miesięczną opłatą) utrzymywać trzeba będzie przez 12 miesięcy. Wymogu takiego nie ma już w innej okazji do bankobrania, w której Citibank daje wideorejestrator MIO Mivue 600, zwrot od płatności kartą na stacjach BP oraz ekstra punkty PAYBACK - tu możesz wzbogacić się o ponad 500 zł, a warunki do spełnienia są również bardzo proste. A jeśli skorzystasz już z karty kredytowej Citibanku, pamiętaj również, że bank oferuje program poleceń, w którym sowicie płaci polecającemu (400 zł), jak i poleconemu (4x100 zł). A wymogi w tej ostatniej promocji są również banalnie proste.

A jeśli nie możesz czy nie chcesz korzystać z karty kredytowej, zawsze możesz skorzystać z mniej angażujących promocji kont. Tu możesz zarobić np. 150 zł za otwarcie konta w Millennium.

Chcesz być na bieżąco z wpisami na blogu? Obserwuj Bankobranie na FacebookuGoogle+ i Twitterze oraz zapisz się na newsletter.
Adres e-mail

64 komentarze:

 1. Mogliby już te karencję skrócić. Bo za chwilę nie będzie Polaków, którzy mogliby skorzystać z promocji Citi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety, zapis o nieposiadaniu karty co najmniej od 1.01.2013 r. jest w promocjach Citibanku powszechny. Poza jedną promocją: z wideorejestratorem i moneybackiem, z której skorzystać mogą już osoby, nieposiadające karty od 1.01.2015 r.

   Usuń
  2. Mam pytanie nie na temat, Panie Złotówko posiadam konto smart eu w smart banku, czy jak będę wyglądał euro w p

   Usuń
  3. Wyplacal euro w Polsce nie będę miał dodatkowych opłat?

   Usuń
  4. Bank Smart nie posiada oddziałów więc pozostaje przewalutowanie. A jeśli zależy Ci na walucie w gotówce - przelew (darmowy w Smarcie) na rachunek walutowy do banku z obsługą kasową.

   Usuń
  5. W jak będę wyplacał euro z bankomatu w Polsce, to tez jest bez opłat?

   Usuń
 2. W artykule nic nie ma, w regulaminie też nie zauważyłem ale dopytam. Lojalki nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Jak w innych promocjach Citi musisz mieć kartę do dnia powiadomienia o nagrodzie. Później składasz wypowiedzenie, a bank dzwoni do Ciebie by potwierdzić wypowiedzenie - przy okazji oferuje zwolnienie z opłaty za kartę :)

   Usuń
 3. W kraju gdzie miliony ludzi zarabiają w najniższą płacę lub coś w jej okolicach, promocja z wydawaniem 2500 zł miesięcznie to chyba jakieś szaleństwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dlatego z tych promocji korzystają głównie ci co za zakupy, koszty firmowe płacą kartą

   Usuń
  2. Można pokombinować na różne sposoby i jednak te 2,5k w miesiącu wydać. To jest realne.

   Usuń
  3. Może być też sposób na all albo można opłacić FV w płazie Ż ;)

   Usuń
 4. Rozumiem, ze moge np zrobic ta karta zakupy w sklepie RTV na kwote 2500, po czym zwrocic sprzet do sklepu, tak by byl ruch na karcie, a zwrot odebrac w gotowce. Czy to przejdzie by sie tak pobawic w kolejnych miesiacach imotrzymac nagrode w postaci laptopa?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zwrot nie będzie na kartę, a w gotówce to przejdzie :)

   Usuń
 5. A później Ty się przejdziesz do Skarbowego tłumaczyć.
  Nie ma cwaniaka nad Polaka

  OdpowiedzUsuń
 6. no to bajka:) kwestia checi i masz laptopa:)
  korzystam juz z karty motocity payback, otrzymalem juz zwrot 200, a dzis email, ze otrzymam wideorejestrator, i tu moje pytanie, czy moge polecic karte znajomemu by otrzymac 400, a on 4x100? podobno promocje sie nie lacza ze soba, a na infolini Pani mowi, ze mozna tak zrobic. Kto ma racje?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bez względu czy masz kartę z promocji czy nie to możesz być polecającym i zgarnąć 400 zł. Ten zapis o niełączeniu się promocji dotyczy polecanych - oni mogą albo dostać 4x100 zł, albo wziąć udział w innych promocjach z gadżetami.

   Usuń
 7. Pytanie z innej beczki. Który bank ma aplikację mobilną taką gdzie można bezpośrednio z poziomu aplikacji pobrać potwierdzenie przelewu ? Jadę na rybki i nie wiem czy płacić za wędkowanie zobaczy się nad wodą czy warto sprzęt rozkładać. Kiedyś płaciłem wcześniej miałem wydruk i nie zawsze była dobra pogoda aby wędkować zwłaszcza z małym dzieckiem bo ja to i w deszcz posiedzę. Jak zapłaciłem za konkrety dzień to kasa przepadała. A teraz jadę nad łowisko widzę że jest ok to klikam na smartfonie i płacę za konkretny dzień ale w razie kontroli muszę mieć potwierdzenie przelewu może być elektroniczne w pdf aby było. Tam gdzie mam konta to nie widzę takiej opcji jedynie ING miała ale z tym kontem już miesiąc temu się pożegnałem :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W apce Millennium masz taką możliwość. No i zawsze możesz przecież też zalogować się do bankowości przez przeglądarkę w telefonie.

   Usuń
  2. No tak jasne można prze przeglądarkę :) To w sobotę na rybki i już nie w ciemno tylko opłata na wodą.

   Usuń
 8. Czy w tej promocji nie ma naprawdę lojalki? Po 3 miesiącach można zrezygnować z karty? Trochę to dziwne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak we wszystkich promocjach Citibanku (poza tą aktualną z głośnikiem/telefonem) nie ma lojalki.

   Usuń
 9. Tak się zastanawiam czy nie można wziąć tej karty a następnie sprzedać na allegro swojej mamie 3 zegarków po 2500 zł. Allegro zapłaci się ok. 3x55 zł prowizji a laptop za 1200 zł do łapy. Wychodzi ponad 1000 zł zysku w 3 miesiące. Dobrze kombinuję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy prowizje takie są to nie wiem, ale sposób oczywiście dobry i skuteczny.

   Usuń
  2. Jak sprzedajesz coś za > 1 tyś zł (i nie jesteś płatnikiem vat) to kupującego obciąża podatek od czynności cywilnoprawnych. Jeśli jednak rozłożysz na transakcje <1 tyś zł to ok. Dodatkowo musisz być w stanie wykazać że te zegarki miałeś dłużej niż 6 miesięcy w razie jakiejś kontroli (bo inaczej powinieneś był odprowadzić podatek od dochodu).

   Usuń
  3. No to sprzedany swojej żonie lodówkę, odkurzacz itp..

   Usuń
  4. Tylko pamiętaj transakcję kupna robić z innego IP niż wystawiono przedmiot.

   Usuń
 10. Należy jeszcze wiedzieć, że teraz chyba nie da się uniknąć opłaty za kartę.Opcji katalog nagród gdzie można wymienić punkty na zniesienie opłaty już nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przy wniosku o kartę należy podać "NUMER VOUCHERA Groupon" , nie jestem pewien który to. Na kuponie jest Kod zabezpieczający, kod grouponu i nr oferty. Który wpisać?

  OdpowiedzUsuń
 12. A czy rachunki płacone w SB też się zaliczają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinny. Dotąd przechodziły

   Usuń
  2. Heh jeśli masz na myśli pewnego płaza to też ;)

   Usuń
 13. Jest taki pkt: "dokonać płatności kartą na łączą kwotę min. 2500 zł miesięcznie - przez kolejne trzy miesiące. Pierwszym, w którym należy spełnić wymóg jest miesiąc następujący po miesiącu, w którym karta zostanie przyznana" Jak mam rozumieć że karta jest przyznana?? Czy to moment kiedy kartę będę miał w ręku czy może kiedy ją wyślą, czy może już w momencie podpisania umowy??? Tak się składa że za chwilę przełom miesiąca i karta może przyjść w Listopadzie np 1.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznanie = data ostatecznej decyzji banku, a więc moment w którym podpisze umowę - po otrzymaniu od kuriera dokumentów podpisanych przez klienta.

   Usuń
 14. czy ktoś wie dokładnie jaki to model Ideapad 100 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegóły znajdziesz w załączniku na Grouponie tutaj.

   Usuń
 15. A czy ta promocja łączy się z promocją na 200o pkt powitalnych?

  OdpowiedzUsuń
 16. Mam pytanie, bo dostałam kartę oraz naklejkę. Rozumiem, ze muszę zrobić 2500 łącznie nie ważne którą kartą, czy którąś konkretnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam, że był ten wątek przy jakiejś wcześniejszej promocji Citi. Zaliczane do wymogów promocji są tylko transakcje bezgotówkowe kartą.

   Usuń
 17. mam pytanie czy liczy się data zaksięgowania transakcji czy wykonania transakcji? I co z płatnościami częściowo zwróconymi? Są one uznawane? (np. płace 100, sklep mi zwraca 20 czy te 80 się liczy).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszą być zaksięgowane. A liczy się suma zaksięgowanych i niezwróconych kwot. Więc 80 powinno być zaliczone.

   Usuń
  2. Jesteś pewny? Bo gdzieś indziej znów znalazłam ze liczy się data wykonania. A nie ukrywam ze ma to duże znaczenie

   Usuń
  3. Z regulaminu "dokona bezgotówkowych transakcji, (...) na łączną kwotę min. 2500 PLN (...) przez 3 kolejne miesiące (...)" i "Transakcje (...) muszą spełniać (...) kryteria: (...) nie będą transakcjami (...) niezaksięgowanymi w systemie Banku"

   Usuń
 18. Mam pytanie. Zrobiłam transakcje w grudniu, która została zwrócona w styczniu. Obrót którego miesiąca on pomniejsza? W ile czasu po spełnieniu warunków dostaje się informacje o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiałbym się, że poleci ci z sumy grudniowej, aczkolwiek rób tak by suma za całe 3 mies. wyniosła i tak te 7,5 tys. Jeśli coś to zrobisz reklamację, że było Twą wolą, że chciałaś, ale w wyniku pewnych okoliczności trzeba było zrobić zwrot itd. W Citi są w miarę spoko i pewnie nie będzie problemu.

   Usuń
 19. Dostał ktoś już wiadomość o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie dostałem. złożyłem reklamację w citionline

   Usuń
 20. Wiadomości wreszcie poszły. Ostatniego dnia:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można już składać wypowiedzenie?

   Usuń
  2. Ja wolę zaczekać jeszcze ten miesiąc aż dostanę laptop do ręki. W razie jakiejś reklamacji czy coś.

   Usuń
 21. Ale dostaliście już info o przyznaniu nagrody? Mają przecież czas do końca marca.. Więc co tutaj reklamować?

  OdpowiedzUsuń
 22. Jest i laptop. :)

  OdpowiedzUsuń
 23. A co z podatkiem?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy jak się złoży dyspozycję zamknięcia karty przez city online to czy przysyłają jakieś potwierdzenie wysłania czy juz od tego momentu liczy się 30 dni i juz tylko potem dzwonią żeby namówić żeby zostać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czas leci od złożenia wypowiedzenia. Możesz sobie wygenerować PDF z wysłanym wypowiedzeniem. Dzwonią dopiero po 2-3 tyg, potwierdzić ale i namówić do zatrzymania.

   Usuń
  2. A wiadomo co można "ugrać"?

   Usuń
 25. Miął miesiąc od spełnienia warunków i ani maila, ani laptopa. Trzeba składać reklamację, ktoś już coś ugrał z nimi?

  OdpowiedzUsuń
 26. Oszukana przez Citi Handlowy:
  Skorzystałem z promocji zakupiłem karetę na gruponie, dla pewności napisałem wiadomość do banku upewniając się w jakich msc mam wydać 2500 zł. Poniżej korespondencja z bankiem:

  Witam,
  proszę o informacje od kiedy w moim wypadku liczone są 3 miesiące w których muszę wydać min 2500 żeby otrzymać Laptopa Lenovo.

  Umowę o kartę otrzymałam od kuriera z datą na umowie 30.10, natomiast karta definitywnie przyszła do mnie w pierwszym tygodniu listopada.

  3 msc - listopad-grudzień-styczeń, czy grudzień-styczeń-luty ?

  proszę o informacje.

  Szanowna Pani,

  W odpowiedzi na Pani zgłoszenie uprzejmie informuję, transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 2500 PLN nowo wydaną Kartą Kredytową należy dokonać przez 3 kolejne miesiące począwszy od dnia 01 grudnia.

  Z poważaniem,

  Zespół Obsługi Kart Detalicznych


  warunki w grudniu, styczniu, lutym, zostały spełnione więc napisałam kolejną wiadomość, tym razem okazał się że spełniłam wymagań:


  Szanowna Pani,

  w odpowiedzi na Pani zgłoszenie uprzejmie informuję, że nie spełniła Pani poniższego warunku regulaminu:

  dokona bezgotówkowych transakcji, spełniających kryteria, o których mowa w ust 2. poniżej na łączną kwotę min. 2500 PLN nowo wydaną Kartą, każdego miesiąca przez 3 kolejne miesiące (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została przyznana karta).

  Pani karta została otwarta 30 października 2015 roku. Nie dokonała Pani transakcji w listopadzie 2015 roku.

  Z poważaniem,

  Starszy Specjalista ds. Usług Transakcyjnych
  Biuro Obsługi Wyspecjalizowanych Produktów Detalicznych
  Citi Handlowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. liczy się data podpisania umowy przez przez bank .jeżeli bank ostęplował umowę 30 pażdziernika to płatności trzeba zrobić już w listopadzie , nawet jeśli karta przyszła w listopadzie .
   ehh takie życie .ale zawsze próbuj pisz reklamacje , może coś wskurasz

   Usuń
  2. Zgodnie z regulaminem, gdy kartę przyznano w październiku, czas na wykonanie wymaganych transakcji to listopad-styczeń. Zgadza się. Z tym, że mamy tu do czynienia z wprowadzeniem w błąd przez pracownika banku - na co jest pisemny dowód (proszę go sobie zapisać: pdf lub screnn shot) i nie można sugerować jakiegokolwiek niedopowiedzenia bądź nieporozumienia jak to bywa w rozmowie ustnej/ telefonicznej. W odpowiedzi na drugą wiadomość sugeruję zgłosić reklamację z odwołaniem się na informacje uzyskane od pracownika banku z pierwszej wiadomości (które niestety wprowadziły w błąd). Warto podkreślić wolę udziału w promocji i spełnienia wszystkich warunków akcji promocyjnej zgodnie z wytycznymi (dowodem tej dbałości jest dopytywanie o okres spełniania warunków promocji w związku z wątpliwościami dotyczącymi przełomu miesięcy kiedy to karta została przyznana/wysłana/dostarczona). Ostatecznie wszak wymogi wykonania transakcji zostały spełnione, aczkolwiek z miesięcznym poślizgiem. Warto zwrócić się z prośbą o indywidualne podejście do rozpatrzenia reklamacji i wnikliwą analizę zwłaszcza ze względu na dezinformację. Jeśli ta reklamacja nie przyniesie pozytywnego rozwiązania, proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

   Usuń
 27. Laptop dotarł. Świetna promocja. Szkoda, że po wypowiedzeniu umowy okres karencji jest taki długi

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...