Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Drugi bilet do kina gratis + przegląd aktualnych promocji z BLIKiem

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

8.10.2015

Drugi bilet do kina gratis + przegląd aktualnych promocji z BLIKiem

Ruszyła kolejna promocja skierowana do użytkowników systemu płatności mobilnych BLIK.

Gdy zapłacisz BLIKiem za bilet do kina, drugą wejściówkę (dla osoby towarzyszącej lub dla siebie na przyszłość) otrzymasz za darmo. Szkoda tylko, że promocja dotyczy wyłącznie warszawskiego Kina Luna. Ale przy tej okazji przeglądam też pozostałe promocje i rabaty od BLIKa.

Zarządzającemu systemem płatności mobilnych BLIK, jak i bankom coraz bardziej zależy na spopularyzowaniu usługi. Stąd wiele promocji. 

Dla warszawskich kinomaniaków


Z promocji "Zapłać BLIKIEM w kinie LUNA i odbierz bilet gratis" skorzystać mogą klienci banków, które udostępniają system. A są to Alior, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, Millennium i PKO BP

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy w okresie od 1.10. do 31.12.2015 r. w Kinie Luna zapłacić BLIKiem za minimum 10 zł brutto. Otrzymasz wówczas voucher (ważny do 31.01.2016 r.) wymienialny na darmowy bilet na film. 

Organizatorzy nie przewidzieli limitu nagród, więc z promocji możesz skorzystać wielokrotnie. Ale pamiętaj o zapisie z regulaminu
"Uczestnik może otrzymać dziennie nie więcej niż jeden Voucher"
Powyższa promocja to dobra informacja dla mieszkańców Warszawy lub okolic. Możesz wybrać się do kina - otrzymasz drugi bilet za darmo, a przy okazji spełnisz też jeden z wymogów do otrzymania premii w programie poleceń "Mam PKO". Tam właśnie, aby otrzymać 100 zł za otwarcie konta, wystarczy wydać 200 zł kartą i 10 zł za pomocą aplikacji IKO. Niektórzy Czytelnicy zgłaszają problem z wykonaniem tychże płatności. Powody zazwyczaj są dwa: ciężko znaleźć miejsce, w którym akceptowane są tego typu płatności. A jeśli już takowe miejsce jest to pojawia się niewiedza sprzedawców w zakresie przyjęcia płatności. W kinie, które ma wyłączność na promocję, takie problemy nie powinny mieć miejsca.

Rabaty i promocje BLIK: Simple, Gino Rossi


Aktualnie dostępne są też promocje, dzięki którym taniej można kupować w wybranych sklepach. Konkretnie są to Simple oraz Gino Rossi, które dają 20-procentowy rabat. W pierwszych z nich promocja dotyczy kolekcji jesień-zima 2015/16, a w drugim torebek i butów. Rabaty obejmują wyłącznie osoby, które za zakup w okresie promocji (5-11.10.2015 r.) zapłacą za pomocą BLIKa. Wartość udzielonego rabatu na zakupione produkty w danym sklepie nie może wynieść więcej niż 500 zł.

Listę punktów handlowych biorących udział w promocji znajdziesz w załączniku do regulaminu: Simple lub Gino Rossi.

Promocje dla klientów Banku Millennium i BZ WBK


Aktualnie trwają też dwie inne akcje promocyjne, dzięki którym można zyskać, korzystając z BLIKa.

Szczególnie łatwo jest w Banku Millennium. Za wykonanie 10 transakcji bank daje 2 bilety do Cinema City. A transakcjami tymi mogą być zarówno płatności w punktach handlowo-usługowych, jak i... wypłaty gotówki w bankomacie (za takie wypłaty Millennium nie pobiera prowizji). W moim przypadku spełnienie warunków promocji trwało ok. 4-5 minut. Z bankomatu dziesięć razy pod rząd wypłaciłem po 10 zł ;) Promocja trwa do 25.10.2015 r. (lub do wyczerpania puli biletów) - sprawdź szczegóły.

Z kolei Bank Zachodni WBK postanowił zwracać równowartość wydatków dokonanych za pomocą BLIKa. Użytkownikom systemu oddaje do 20 zł za dowolne zakupy. W tym przypadku promocja trwa do 31.10.2015 r., ale może się okazać, że zwrotów nie otrzymają wszyscy. Pula na nagrody jest bowiem ograniczona i wynosi 30 000 zł. Szczegóły promocji.

Więcej o możliwościach, zaletach i wadach systemu BLIK przeczytasz tutaj.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu: Obserwuj Bankobranie na FacebookuGoogle+ i Twitterze oraz zapisz się na newsletter:
Adres e-mail

7 komentarzy:

 1. Bardzo lubię to kino. Zazwyczaj chodzę w poniedziałki - w przedsprzedaży bilet kosztuje 9 zł! Więc się nie załapię na drugi w gratisie. No ale to wyjątek - w pozostałe dni bilety kosztują 19-22 zł, więc jest opcja zaoszczędzenia idąc we dwoje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale bilet na poniedziałkowe seanse kupiony w tym samym dniu kosztuje 11 zł, więc możesz zapłacić Blikiem i załapać się gratisowy. Wówczas średnia cena wyjdzie Ci 5,50 zł.

   Usuń
 2. Gdzie można znaleźć bankomaty Millennium wypłacające 10 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłacałem z bankomatu BZ WBK. Tam bardzo często są niższe nominały.

   Usuń
 3. Jeśli chodzi o płatności blikiem w Rzeszowie to sieć sklepów "Stokrotka" je akceptuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A w którym konkretnie płaciłeś?

   Usuń
  2. A jakim konkretnie kupowałeś?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...