Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Przesiądź się na kartę... i wygraj samochód lub iPada. Loteria dla kupujących m.in. w sklepach Biedronka

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.01.2016

Przesiądź się na kartę... i wygraj samochód lub iPada. Loteria dla kupujących m.in. w sklepach Biedronka

Płacenie kartą może opłacać się jeszcze bardziej, bo właśnie rusza loteria z wieloma cennymi nagrodami.

Do wygrania są aż 42 samochody Ford Focus i 168 iPadów mini 4. Warunkiem uczestnictwa w loterii jest płacenie dowolną kartą MasterCard (w tym Maestro) lub Visa w miejscach, które biorą udział w akcji. A są to m.in. sklepy sieci Biedronka, Media Markt i Saturn.

>>Ta edycja loterii została już zakończona. Od 18.10. do 24.11.2016 r. trwa Wielka Loteria Bezgotówkowa<<

O tym, że warto korzystać z karty płatniczej, bankobiorców nie ma co przekonywać. Przecież dzięki temu może do nas wracać 5% wydanych kwot dzięki moneybackowi T-Mobile Usługi Bankowe, a i korzystanie z karty przyczynia się do zgarnięcia premii w większości promocji takich jak 100 zł za konto osobiste czy gwarantowany tablet Lenovo lub telefon Samsung do darmowej karty Citibanku. Ale teraz, przy odrobinie szczęścia, zyski mogą być jeszcze większe.

Choć akcja staruje 29.01.2016 r, informację o loterii publikuję już dzisiaj, bo jeśli masz zaplanowane już zakupy u partnerów loterii to być może opłaca Ci się przełożyć je na jutro ;) 

Loteria "Przesiądź się na kartę" będzie dostępna w punktach handlowo-usługowych partnerów akcji. A są nimi: Biedronka, Hebe, Selgros,Media Markt, Saturn (w przypadku dwóch ostatnich liczą się też sklepy internetowe) oraz Lukoil. Współorganizatorem promocji jest FROB - Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy: 
 • w okresie 29.01.-12.03.2016 zrobić zakupy u partnera loterii na kwotę min. 10 zł (organizator wycofał minimum kwotowe, więc można zgłaszać płatności na dowolną sumę!)
 • zapłacić kartą MasterCard, Maestro lub Visa
 • zachować oryginał potwierdzenia dokonania płatności kartą
By zwiększyć szanse w loterii nie trzeba rozkładać jednego zakupu na kilka transakcji. Za każde przekroczone 10 zł ma bowiem przysługiwać jeden los (np. jeśli zapłacisz kartą za zakupy na kwotę 20,01 zł to dostaniesz trzy losy).

A dzielenie zakupu na kilka płatności nie opłaca się także w myśl zapisów z regulaminu:
"Uczestnik nie może ponadto zgłosić więcej niż jednej Transakcji dotyczącej tego samego zakupu, tj. może zgłosić tylko jedną Transakcję odnoszącą się do tego samego rachunku – dowodu sprzedaży, np. paragonu. Jeżeli np. płatność za zakup została dokonana przez Uczestnika dwiema lub większą liczbą pojedynczych Transakcji, Uczestnik może zgłosić w Loterii tylko jedną z tych Transakcji"
Pamiętaj również, że część transakcji, zgodnie z regulaminem, jest z loterii wykluczona:
"Transakcja dokonana przed Uczestnika (...), uprawniająca go do udziału w Loterii, nie może dotyczyć zakupu produktów takich jak: produkty alkoholowe, wyroby tytoniowe, broń palna, substancje psychotropowe, środki odurzające, a także leki, środki spożywcze specjalnego przeznaczenia żywieniowego lub wyroby medyczne, podlegające refundacji ze środków publicznych. Jeśli Transakcja dotyczyła zakupu jakichkolwiek ww. produktów, to Uczestnik powinien podać w formularzu zgłoszeniowym kwotę Transakcji bez uwzględnienia wartości tych produktów"
Po wysłaniu zgłoszenia, na adres mailowy podany przy rejestracji, w ciągu 30 minut ma być wysyłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia oraz informujące o liczbie losów.
Całkowita wartość nagród w loterii wynosi prawie 2,5 miliona złotych. Do zwycięzców losowania trafi 210 nagród:
 • 42 samochody Ford Focus wersja Trend hatchback 5-drzwiowa, poj. silnika 1.6, moc 105 KM, o wartości 46.333,00 zł brutto każdy
 • 168 tabletów iPad mini 4 16 GB o wartości 1.700,00 zł brutto każdy
Do nagród organizator loterii funduje także dodatkowe nagrody pieniężne będące równowartością należnego podatku, który odprowadzi do właściwego urzędu skarbowego.

Łącznie zaplanowane są 42 losowania (codziennie od 1.02. do 13.03.2016 r.). W kolejnych losowaniach udział brać będą wszystkie losy przyznane w promocji od 29.01. Jeśli masz szczęście w losowaniach to pamiętaj, że jeden uczestnik loterii może wygrać nie więcej niż jeden samochód i nie więcej niż jeden iPad.

Loteria "Przesiądź się na kartę!" to już kolejna akcja mająca na celu popularyzowanie transakcji bezgotówkowych. Tego typu promocje przeprowadzają banki, ale i organizacje jak MasterCard czy Visa. Ostatnia z nich od pewnego czasu promuje usługę Visa Oferty, dzięki której można uzyskać zwroty za płatności kartą u partnerów Visa.

I tym razem do akcji włączyły się również sklepy. Najwyraźniej przy coraz niższych kosztach obsługi transakcji kartą (po znacznych obniżkach prowizji interchange) taka forma przyjmowania płatności przedsiębiorcom opłaca się już bardziej niż przyjmowanie, rozliczanie i transportowanie gotówki. A pomyśleć, że jeszcze niedawno w sklepach sieci Biedronka płacić mogliśmy tylko i wyłącznie odliczając banknoty i monety. Teraz pewnie jesteśmy już bliżej sytuacji gdy w niektórych miejscach płacić będzie można wyłącznie kartą (tak już jest m.in. w Danii).Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie przeglądem aktualnie dostępnych promocji, przygotowanym w oparciu o własne obserwacje oraz informacje podsyłane przez Czytelników bloga za co serdecznie dziękuję.

Chcesz być na bieżąco z najlepszymi promocjami? Zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu):
Adres e-mail

98 komentarzy:

 1. Dobrze rozumiem że największe szanse na wygraną są na początku bo w każdym kolejnym losowaniu biorą udział wszystkie transakcje od początku akcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, z czasem szanse będą maleć

   Usuń
  2. Wczoraj zrobiłam zakupy na prawie 100 zł i nie dostalam ani jednego losu :(

   Usuń
 2. A gdzie można znaleźć regulamin tej akcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin można opublikować dopiero jutro. Będzie na stronie loterii i w powyższym wpisie również.

   Usuń
 3. czy karty wszystkich banków biorą udział w losowaniu


  OdpowiedzUsuń
 4. witam , nierozumiem dokladniu opisu jesli Za każde przekroczone 10 zł ma bowiem przysługiwać jeden los (np. jeśli zapłacisz kartą za zakupy na kwotę 20,01 zł to dostaniesz trzy losy). i wlasnie tego nierozumiem to znaczy ze mam zglosic 3losy czy zglosze jedna tranzakcje gdzie mam 3 losy i bede bral udzial w trzech losowaniach bo mialem 3 losy , przyznam ze niejest to jasne do konca , i jeszcze jedno a majac karte debetowa w wbk mastercart omni moge wziasc udzial w promocji , bede wdzieczny za odpowiedz , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Losy będą przyznawane w zależności od wartości transakcji. Ktoś kto zrobi zakupy za 20,01 zł dostanie 3 losy; a kto inny za zakupy za 199,99 zł dostanie 20 losów (więc będzie miał więcej szans wylosowania, bo każdy los to większa szansa na wygraną). A wszystkie losy będą brały udział we wszystkich losowaniach już do samego końca.
   Karta MasterCard Omni też się łapie. Jak każda MC.

   Usuń
  2. No to z czasem te szanse będą malały masakrycznie. Zakupy w Biedronce to pikuś. Jak ktoś kupi w Saturnie czy Media Markcie telewizor albo inny sprzęt od razu będzie miał kilkaset losów i to wszystko będzie się kumulować. Więc lecę na zakupy dziś ;)

   Usuń
 5. Pytajacy pytal czy zgłasza 3 losy czy 1 paragon a system sam dzieli na 3 losy przy przykladowych zakupach za 20,01 zl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedna rejestracja wystarczy. System przydzieli losy - stąd mail, który będzie potwierdzał udział w loterii i informował o liczbie przyznanych losów.

   Usuń
 6. Jest jakiś limit transakcji dziennych? Czy mogę np zatankować na lukoil, zrobić zakupy w biedronce i media Markt i zgłosić to wszystko jednego dnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyby był limit to mijałoby się z celem loterii. Ma zachęcać i promować płacenie kartą więc w ciemno można założyć, że dopuszczalne jest rejestrowanie wielu transakcji. Ile zrobisz tyle masz szans.

   Usuń
 7. A czy to musi być potwierdzenie z mojej karty płatniczej? Chodzi czy mógłbym zebrać po rodzinie i porejestrować na siebie /? Przykład wujek kupił lodówkę w media i zapłacił swoja karta ??

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zarejestrować transakcję ze sklepu internetowego? po dokonaniu płatności czekam na produkt, który po kilku dniach do mnie dotrze. Razem z produktem pewnie dotrze faktura. Rejestruję fakturę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest o tym w regulaminie, że wtedy wygenerowane potwierdzenia płatności z banku

   Usuń
 9. A co z visa electron?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No a czy to nie jest dowolna karta Visa? Jest.

   Usuń
  2. To nie takie proste. Jak chciałem zarejestrować się w visa oferty (używając visa electron wydaną przez CA), to pokazywało, że to nie jest karta visa.

   Usuń
 10. lub w sklepach internetowych prowadzonych pod adresami: https://mediamarkt.pl/ oraz https://saturn.pl/.
  2.1.2 zachowa oryginał wydruku z urządzenia obsługującego płatność kartą potwierdzającego dokonanie Transakcji lub oryginał wydrukowanego potwierdzenia płatności z banku, o którym mowa w pkt. 2.2 Regulaminu, do końca okresu trwania loterii tj. do dnia 5 maja 2016 roku.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mogę doczytać w regulaminie. W jaki sposób weryfikowane będą wyłączenia np. produktów alkoholowych? Nigdzie w regulaminie nie jest wskazane, aby dostarczyć paragon fiskalny do danej transakcji. A przecież chyba tylko tak organizator może zweryfikować co dokładnie zostało kupione.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niby należy samemu odliczyć. Ale dalej w procedurze odbioru nagrody nigdzie też nie znalazłem informacji, że będzie należało przedstawić paragon. Wystarczy potwierdzenie płatności kartą.

   Usuń
 12. Kiedy beda pierwsze losowania i gdzie mozna to sledzic ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają powiadamiać zwycięzców i publikować na stronie.

   Usuń
 13. Twoje zgłoszenie otrzymało nr: 876xxxx
  czyżby 8 mln ludzi sie juz dzisiaj zgłosiuło ? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej możliwości. Tyle to się zgłosiło ludzi w Narodowej Loterii Paragonowej w pół miesiąca...

   Usuń
  2. i dlatego ja nie zgłaszałem w NRP bo po 1 to jest cyrk a po 2 jak można robic kontrole tylko po to żeby cokolwiek wykazac? bo inaczej urzednik nie dostanie premi.

   Usuń
 14. A co wpisać bank wydający kartę jak mam getin online tą w promocji 10% zwrotu to zaznaczyć inny bank ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin Bank jest.

   Usuń
  2. A Getin Noble Bank to jest to sama co Getin Bank ? Bo nie widziałem Getin Bank na liście.

   Usuń
  3. To jak zaznaczyłem inny bank płacą karta getin to nie zaliczą tego ?

   Usuń
  4. To już pytanie do organizatora. Będą mieli dobrą wolę to uznają. Nie będą to nie.

   Usuń
 15. Co należy rozumieć przez środki spożywcze specjalnego przeznaczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mleko początkowe, mleko następne, środki na odchudzanie, dla diabetyków itp. - takie coś znalazłem w googlach :)

   Usuń
 16. A czy piwo jest napojem alkoholowym? Bo w roznych miejscach jest to roznie traktowane. Przewaznie z promocji sa wylaczone mocniejsze alkohole, ale piwo mozna kupowac

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie wiem czy zauważyliście, ale wzór wprowadzania rachunku z biedronki został zmieniony, i słusznie bo poprzedni był błędny. Jestem tylko ciekaw czy wezmą pod uwagę setki jak nie tysiące rachunków z biedronki według starego wzoru. Kontaktowałem się z organizatorem póki co przez fejsa lecz odpowiedzi nie otrzymałem. Z tego co widzę to z Lukoila wzór też jest błędny (chodzi o pozycję AID, to nie jest numer urządzenia, w przypadku biedronki też tak było), więc pewnie lada moment zmienią...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno wszystkie losy z biedronki z dnia 29.01 są nieważne właśnie z powodu błędu który zauważyłeś.

   Usuń
 18. Gdzie jest numer urzadzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy w formularzu rejestracyjnym wybierzesz sklep w którym została zrealizowana płatność, pojawi się ściąga ze wskazaniem co i gdzie jest na wydruku z danego sklepu.

   Usuń
 19. czy rejestrujemy paragony tylko od 29 stycznia 2016, czy wcześniejsze ze stycznia br. też można?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zakupy muszą być zrobione od 29.01.

   Usuń
 20. A kto wyłożył te 2,5 miliona i w jaki sposób ma się to zwrócić? Gdzie jest haczyk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haczykiem jest przyzwyczajanie ludzie do płatności kartą, co w konsekwencji w ciągu X lat doprowadzi do społecznego przyzwolenia w kwestii likwidacji gotówki. Mokry sen każdego urzędnika skarbowego.

   Usuń
 21. Wszystko fajnie, tylko jakim prawem organizator loterii wymaga od laureatów przesłania kserokopii "dowodu tożsamości" (pkt 4.9.2 Regulaminu) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdybym wygrała samochód to bez zastanowienia wysłała bym xero d.o. :)

   Usuń
  2. to byś nawet oryginał wysłała hehe

   Usuń
 22. Patrząc na formularz zgłoszeniowy, to aż się prosi wykorzystać te dane do niecnych celów. Imię, nazwisko, nr telefonu, nazwa banku, nr konta - to aż się prosi o przekręt. Brakuje tylko żądania numeru dowodu osobistego. Ne za dużo żądacie? Rozumiem takie pytania w przypadku gdy moje zgłoszenie zostanie wylosowane. Ale na etapie samego zgłoszenia?
  Loteria paragonowa MF jest uczciwsza w tym zakresie. Na etapie zgłoszenia identyfikuję się e-mailem, nr telefonu i paragonem. I tak powinno być w tym przypadku
  Radzę wszystkim zachować daleko idącą ostrożność. Konto i zgromadzone tam środki są waszą własnością, a cyberprzestępstwa mają się dobrze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wlasnie wypelnilam jeden formularz i to chyba nie chodzi o numer konta bankowego tylko numer rachunku (na tym niefiskalnym wydruku). Tak bylo w opisie jak odczytac paragon, gdy zaznaczylam Biedronke.

   Usuń
  2. Chodzi o numer z wydruku. Tam jest instukcja i podgląd na przykładowy paragon co trzeba podać.

   Usuń
  3. @Anonimowy31 stycznia 2016 07:57 to nie chodzi o numer rachunku konta. A nawet gdyby to co to by miało dać cyberprzestępcom, którymi straszysz? Zupełnie nic.
   No ale możesz się nie rejestrować. To zawsze większe szansę na wygraną dla mnie :)

   Usuń
 23. jeśli kupi się coś przez internet w Saturnie, to jak dalej zarejestrować tą transakcję? nie mam wydruku z POSu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku sklepów internetowych Media Markt i Saturn, fragment z regulaminu: "Uczestnik zamiast oryginału wydruku z urządzenia obsługującego płatność kartą (..) powinien samodzielnie uzyskać i zachować oryginał wydrukowanego potwierdzenia płatności z banku (...) (np. wygenerowanego elektronicznie z internetowego systemu transakcyjnego banku potwierdzenia wykonania operacji (...).

   Usuń
 24. Rejestracja nie przyjmuje imienia Witold, podaje że posiada nieprawidłowy znak. Nie wiem jaki?

  OdpowiedzUsuń
 25. Próbuj kilka razy, usuń na przykład "d", ponownie wpisz "d" i próbuj. W końcu załapie

  OdpowiedzUsuń
 26. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wooooow! Gratulacje! Super sprawa. Kiedy odbiór auta? :)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Z ciekawości zapytam ile losów miałaś :) ? Gratulacje!

   Usuń
  4. Pani Wioletto, gratulacje! I pytanie: jak to się robi? ;)

   Usuń
 27. Czyżby bywalczyni bloga została zwycięzcą losowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby ten łut szczęścia udzielił się także innym czytelnikom bloga. Mam już 38 losów ale póki co cisza.

   Usuń
 28. Ale w jaki sposób zarejestrować takie potwierdzenie płatności kartą w sklepie on-line? Przecież na tym potwierdzeniu, które można pobrać ze strony internetowej z banku w pdfie nie ma tych informacji (numeru urządzenia, numeru wydruku) co przy zwykłej płatności kartą w sklepie stacjonarnym.

  OdpowiedzUsuń
 29. Skąd organizator ma tyle kasy? I co ma dać konkurs organizowany przez miesiąc? Dziwna ta loteria.
  Dzisiaj jest 8 lutego i na stronie organizatora nie ma jak na razie żadnych informacji o laureatach.

  Ale... Organizatorem jest fundacja FROB. Fragment Statutu:

  Rozdział III

  Majątek i dochody Fundacji

  §7

  Majątek Fundacji stanowi Fundusz Założycielski oraz mienie nabyte przez Fundację.
  Fundusz Założycielski wynosi 2000 zł.
  Na działalność gospodarczą Fundacji przeznacza się majątek w wysokości 1000 zł.
  Majątek na działalność gospodarczą może być powiększony na mocy uchwały Komitetu Wykonawczego.

  §8

  Fundacja odpowiada za swoje zobowiązania całym swoim majątkiem.

  §9

  Dochody Fundacji pochodzą w szczególności z:
  darowizn, spadków i zapisów,
  subwencji i dotacji,
  dochodów ze zbiórek i imprez publicznych,
  odsetek od lokat kapitałowych,
  działalności gospodarczej.

  Przychody z darowizn, spadków i zapisów oraz subwencji i dotacji mogą być użyte na realizację wszystkich celów Fundacji, o ile ofiarodawcy nie postanowili inaczej.
  W sprawach przyjęcia darowizn i dziedziczenia oświadczenia wymagane przepisami prawa składa Zarząd Fundacji.

  OdpowiedzUsuń
 30. widzę że na stronie pojawiły się pierwsze nazwiska wygranych......

  OdpowiedzUsuń
 31. w tej chwili nie mogę dodać zadnego paragonu ! 11.02.2016 godz. 11 , 40

  OdpowiedzUsuń
 32. Nie mogę wpisać numeru telefonu ("wygląda na nieprawidłowy") pomożecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 9 cyfr ciągiem wpisywane powinno się dać wpisać. Myślniki wstawiają się same

   Usuń
  2. Niekoniecznie.Proszę dać 1 myślnik po pierwszej trójce nr, reszta powinna wskoczyć.

   Usuń
 33. Czy ktoś może wytłumaczyć dlaczego na stronie internetowej tej loterii jest jak narazie tylko troje zwycięzców głównej nagrody, mimo, że minęło pół miesiąca i w międzyczasie powinno się odbyć kilkanaście losowań.
  ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dane są aktualizowane z opóźnieniem. Cała procedura - trzeba przekazać potwierdzenie płatności itd. Więc na razie są opublikowane wyniki pierwszych losowań. Ja wygrałem iPada w piątym dniu, kontaktowali się, ale mnie nie opublikowali jeszcze.

   Usuń
 34. Drodzy,
  mam problem z paragonami z Biedronki. Mam 2 z 30.I i 13.02. Niestety mocno różnią się od wzoru na stronie. Nie jestem w stanie zidentyfikować który nr jest nr urządzenia. Jest nr kasy (ale o wiele krótszy i w innym miejscu niż na wzorze) jest jakiś nr BFB, jest również jakiś długaśny alfanumeryczny.... Który z nich może być nr urządzenia... :-( Pomożecie?

  Pozdr
  Sławek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to rejestrujesz blankiet potwierdzenia płatności kartą, a nie paragon. Wtedy wzór nie różni się z tym co dostajesz w sklepie. Płaciłem w dwóch Biedronkach. Było OK.

   Usuń
 35. ależ przybyło laureatów. Mnie tam jednak nie znajdziecie :(

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam ,czy piwo to produkt alkoholowy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie jest bezalkoholowe to raczej tak. Ale paragonów nigdzie nie wołają. Więc to chyba pro forma jest ta zasada

   Usuń
 37. może do mnie uśmiechnie się los szczęścia czekam z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Babki w biedronkach na potęgę zabierają klientom potwierdzenia. Mi ostatnio kasjerka zamiast wręczyć potwierdzenie płatności od razu pogniotła świstek w ręce mówiąc "Nie potrzebuje Pan, prawda?"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są uroki takich akcji. Pracownicy na potęgę wykorzystują sytuację...

   Usuń
  2. trzeba było powiedziec za to potrzebuje rozmawiac z kierownikiem, cóż sam bym brał w sytuacji gdyby ktoś zostawiał i nie chciał bo nic w tym złego ale to zwykłe okradzenie z kuponu

   Usuń
 39. Trzeba wpisać bank wydawcy karty, więc pracownikom się te potwierdzenia nie przydadzą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy zaznaczyć bank "Inny" i w razie wygranej powie pani sprzedawczyni z Biedronki, że "ojej, nie zauważyłam swojego banku"

   Usuń
 40. czy da się z potwierdzenia "odczytać" z jakiego banku była karta którą dokonano zapłaty?
  W regulaminie jest info że mogę zgłaszać potwierdzenia zapłaty nie swoją kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Na potwierdzeniu płatności są tylko 4 ostatnie cyfry karty którą zapłacono. Na rozszyfrowanie banku pozwalał by BIN, czyli 4 p-wsze cyfry.

   Usuń
 41. dlaczego rejestracja nie przyjmuje nazwiska dwuczłonowego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z myślnikiem powinno przejść: np. Kowalska-Nowak.

   Usuń
  2. Złotówa, skąd Ty takie rzeczy wiesz? Masz nazwisko dwuczłonowe?

   Usuń
  3. Jeszcze nie ;) Ale może trzeba będzie zapoznać się z procedurą zmian i dodaniem -Złotówa :)

   Usuń
 42. No i odbieram auto. Dzięki Mr.Złotówa bo to dzięki blogowi dowiedziałam się o konkursie:)))))))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie gratulacje :) Szerokich dróg życzę! Ile losów było potrzebne by wygrać?

   Usuń
 43. Dziękuję jeszcze raz:)Nie uwierzysz ale jeden paragon na kwotę 99,90.

  OdpowiedzUsuń
 44. mój mąż też dzisiaj odebrał samochód wygrany w tej loterii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wielkie gratulacje! Udanych podróży nowym autem życzę! :)

   Usuń
  2. a dziękuję! samochodzik niegłupi, fajna jest ta świadomość że coś się wygrało :) chociaż nie powiem, że nie wierzyliśmy w wygraną do momentu aż przyszły dokumenty do zarejestrowania samochodu :)

   Usuń
  3. No to bankobranie macie na wypasie. Jesteście do przodu na parę dobrych lat :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...