Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nagrody pieniężne 3 x 15 000 zł i 15 kamer GoPro w konkursie BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

15.01.2016

Nagrody pieniężne 3 x 15 000 zł i 15 kamer GoPro w konkursie BZ WBK

Bank Zachodni WBK nie ustaje w promowaniu swych kart kredytowych.

W odróżnieniu od Citibanku rzadziej jednak daje nagrody gwarantowane, a częściej stawia na konkursy. Tak jest i tym razem. Nagrody trafią do osób, które skorzystają z karty i udzielą najkreatywniejszych odpowiedzi na konkursowe pytania.

Konkurs jest więc dodatkową szansą na zyski dla tych, którzy zdecydują się na kartę kredytową w BZ WBK także z innego powodu: gwarantowanych zwrotów. Wszak dzięki takiej karcie można uzyskać 50-procentowy zwrot wydatków na zakup abonamentu do Cinema City (dzięki czemu nielimitowaną liczbę filmów można oglądać już od 21 zł miesięcznie).

Uczestnikiem promocji "Zimowy wypoczynek z kartą kredytową" trwającej w okresie od 4.01. do 29.02.2016 r. może być osoba, która spełni poniższe warunki:
 • złoży wniosek o kartę kredytową i podpisze umowę (oczywiście po pozytywnej decyzji banku o przyznaniu karty) 
 • będąc już posiadaczem karty kredytowej wypełni formularz konkursowy (akceptując przy tym regulamin i wyrażając zgodę na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną), odpowie na konkursowe pytanie i dokona kartą min. trzy płatności na kwotę minimum 20 zł każda
Pytanie konkursowe brzmi:
"Jakie funkcje kart kredytowych najbardziej przydają się podczas zimowego wypoczynku?"
Odpowiedź należy udzielić maksymalnie w 500 znakach. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie więc odpowiedź warto przemyśleć. Konkursowe jury wybierze trzech autorów "najbardziej oryginalnych, pomysłowych oraz kreatywnych" odpowiedzi i nagrodzi nagrodami po 15 000 zł, a kolejnych 15 nagrodzonych otrzyma kamery GoPro 4 Hero Silver Edition. Bank pokryje podatek od nagród.

Zgodnie z regulaminem konkursu nagrody będą wypłacane na konto osobiste, które zwycięzca musi posiadać również w BZ WBK.

Jeśli chcesz skorzystać z karty kredytowej, ale z nagrodą gwarantowaną sprawdź aktualne promocje Citibanku: z wideorejestratorem samochodowym i zwrotem do 200 zł wydatków na stacjach BP albo z tabletem Lenovo lub telefonem Samsung do bezwarunkowo darmowej karty Simplicity.

10 komentarzy:

 1. 15 x 15000 + 15 x 1500 zł = 67500 zł na nagrody. Bilans: 18 zadowolonych nagrodzonych.
  Alternatywa: dla każdego kto zamówi kartę daliby np. 100 zł i zadowolonych byłby już 675 osób.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też wolałbym mniejszą premię, ale za to gwarantowaną

   Usuń
 2. Czy konto muszę zakładać teraz czy ewentualnie po wygranej?? Bo w regulaminie jest mowa, że zwycięzca będzie musiał w ciągu 14 dni od poinformowania o nagrodzie podać numer konta w banku. Więc w sumie przy ewentualnej wygranej mógłbym dopiero wtedy konto założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak to rozumiem. A kartę już od jakiegoś czasu chciałem zamówić w związku z Cinema City

   Usuń
  2. Z założeniem konta dobrze też zaczekać do jakiejś promocji ;)

   Usuń
 3. Z zasady nie biorę udziału w promocjach z konkursami bo tam nagrody są dla znajomych, znajomych-znajomych itp. Daliby gwarantowane 100 za karte kredytową i kolejne 100 za konto godne polecenia i mnie mają
  😜

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie jakie konto w euro polecacie chodzi oczywiście takie do trzymania gotówki bez opłat bo po tym co się w kraju wyrabia to euro niebawem po 5 zł więc warto zamienić złotówki na euro :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior kantor

   Usuń
  2. A przelewy z takiego konta do walutoamtu i ponownie robione są bez opłat ? O co chodzi przelewy w/g licznika ? Że mogę walutę przelać za darmo ale tylko do kwoty jakiej zrobiłem zakupu w ich kantorze, dobrze to rozumiem ?

   Usuń
 5. Tekst napisany na najwyższym poziomie.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...