Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: BLIK rozdaje prezenty w salonach Inmedio, 1minute i Relay - nagroda za zakup za min. 10 zł

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

22.01.2016

BLIK rozdaje prezenty w salonach Inmedio, 1minute i Relay - nagroda za zakup za min. 10 zł

Kupujesz gazetę, papierosy lub drobne słodycze w jednym z popularnych saloników prasowych? Odbierz gratis: baton lub puszkę Coca-Coli.

To kolejna z akcji promocyjnych systemu BLIK. Tym razem z promocji mogą skorzystać nie tylko klienci wybranego banku, ale wszystkich, które funkcjonalność płatności mobilnych udostępniają. A są to: Alior, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, Millennium i PKO BP.

Akcja promocyjna ma obowiązywać w okresie 1-29.02.2016 r. w salonach Inmedio, 1minute oraz Relay. Aby otrzymać upominek: baton Sweet Dept. lub puszkę napoju Coca-cola 330ml do wyboru (uzależnionego jednak od dostępności w salonie) należy zrobić zakupy na sumę min. 10 zł i zapłacić za pomocą systemu BLIK.

Jeśli dotąd nie było Ci dane płacić telefonem, przeczytaj o zaletach i wadach BLIKa oraz o wszystkim co warto na jego temat wiedzieć.

Pula nagród w akcji jest ograniczona, aczkolwiek organizatorzy nie podają liczb dostępnych w promocji batonów i puszek. Zasady promocji i wykaz miejsc, w których można załapać się na upominki znajdziesz w regulaminach Inmedio, 1minute i Relay.

Jeśli nie masz konta w banku, który udostępnia płacenie BLIKiem, sprawdź dostępne promocje:

8 komentarzy:

 1. Nagrody limitują, więc ciekawe ile ich będzie? Skoro promocję zapowiadają już na tydzień przed startem...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki takim promocjom wiadomo gdzie można robić płatności BLIKiem gdy będzie to wymagane w innych bardziej sensownych promocjach.

  OdpowiedzUsuń
 3. O ile takie bonusy są fajne "przy okazji" i np. z zaskoczenie (w stylu sprzedawczyni mówi: "Ma pan tu colę za darmo, bo pan u nas zapłacił blikiem") to ciekawi mnie czy są tacy, którzy specjalnie wybiorą jeden z wymienionych sklepów i wbrew planom się tam wybiorą tylko po to by zyskać ten baton czy puszkę coli?!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak komuś się uda zapłacić Blikiem w Relay i Inmedio to proszę się pochwalić.
  Jak ok pół roku temu Inteligo promowało te płatności i wymagało transakcji za min 10 zł W moim mieście żaden punkt Relay i Inmedio nie obsługiwał tych płatności.Podobnie KFC. dopiero w Rossmannie się udało.
  Ale mamy dobrą zmianę wiec może Blikiem płącić mozna wszędzie

  OdpowiedzUsuń
 5. Dotyczy zakupu cokolwiek czy tylko wymienione gazety, słodycze papierosy?
  Pytanie z pozoru głupie ale kiedyś te sieci z promocji wykluczyli bilety komunikacji miejskiej doładowania telefonów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie nie ma wykluczeń. Więc można płacić za wszystko. Chyba, że na miejscu w saloniku mają wykluczenie ogólne, że za bilety nie można płacić kartą/BLIKiem itp. (bo z takimi ograniczeniami się spotykałem).

   Usuń
 6. Przetestowane w Relay. Wybrałem puszkę Coli.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziś czytałem, że BLIKa wdroży też Getin, ale dopiero od kwietnia.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...