Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia gwarantowana 100 zł za bezwarunkowo darmowe konto w BZ WBK z oprocentowaniem 4%

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

20.01.2016

Premia gwarantowana 100 zł za bezwarunkowo darmowe konto w BZ WBK z oprocentowaniem 4%

Konto za darmo, karta za darmo - z gwarancją utrzymania zasad, aż 4% dla oszczędności i dodatkowy gwarantowany bonus 100 zł.

moneymania 3 bz wbk konto godne polecenia 4% premia 100 zł
Konto Godne Polecenia w BZ WBK dostępne jest w nowej promocji "Moneymania 3", w której zyskać można podwójnie: za założenie konta i spełnienie prostych warunków, jak i na ulokowaniu oszczędności, które będą objęte oprocentowaniem wyróżniającym się na tle oferty innych banków.

>>Promocja zakończona. Możesz jednak skorzystać z nowej odsłony promocji Konta Godnego Polecenia. Do wzięcia czeka 4% dla oszczędności i gwarantowana premia 120 zł. Szczegóły tutaj.<<

To kolejna akcja promocyjna, w której organizatorem jest właściciel serwisu money.pl. W poprzedniej edycji zarobić można było na otwarciu konta w Banku Millennium. Teraz przyszedł czas na Konto Godne Polecenia i Bank Zachodni WBK.

Aby zyskać 100 zł należy:
 • najpóźniej do 16.02.2016 r.:
  • kliknąć w link otrzymany w wiadomości na adres e-mail podany podczas rejestracji (sprawdź różne foldery swej skrzynki: wiadomość może wpaść do "spamu", "wiadomości-śmieci" albo innych zakładek, jak "inne", "oferty", "zakupy" itp.)
  • kliknąć w link do wniosku o konto, gdzie dalej należy wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej (zakres tej zgody dotyczy przekazania informacji o spełnieniu warunków promocji, co będzie niezbędne do wypłaty premii)
  • złożyć wniosek o Konto Godne Polecenia z dostępem do bankowości elektronicznej (należy w nim wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowych drogą elektroniczną oraz podać numer telefonu komórkowego do kontaktu)
 • do 15.03.2016 r. zawrzeć umowę o konto i wykonać co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą płatniczą lub mobilną wydaną do Konta albo za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK.
 • do 20.04.2016 r. na stronie promocji uzupełnić dane niezbędne do wypłaty premii (należy w tym przypadku podać numer rachunku Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji, bo właśnie na to konto zostanie wypłacona premia)
 • do 30.04.2016 r. posiadać Konto Godne Polecenia, bo do tej daty nastąpi wypłata premii
I to wszystko. W prosty sposób zarobisz 100 zł. W graficznym uproszczeniu promocja wygląda następująco:

Zgodnie z regulaminem, udziału w promocji nie mogą wziąć:  
"klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w okresie od 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji"
Jeśli więc w BZ WBK posiadasz lokatę, kartę kredytową albo kredyt, ale nie masz złotówkowego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego to ta promocja jest również dla Ciebie.

Pięć płatności bezgotówkowych wymaganych w promocji można wykonać na dowolne (nawet na najniższe) kwoty w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Pod uwagę nie będą brane płatności anulowane, ani wypłaty w bankomacie lub przelewy.

O przyznaniu premii organizator powiadomi mailowo do 11.04.2016 r. Wtedy do 20.04. będziesz mieć czas na wspomniane uzupełnienie danych do wypłaty. Jeśli obawiasz się, że umknie Ci ta wiadomość, możesz dodatkowo liczyć na przypomnienie z mej strony. Zapisz się na bezpłatny newsletter:

Konto Godne Polecenia - szczegóły


Konto, które należy otworzyć w promocji jest darmowym kontem osobistym. Nie musisz więc spełniać żadnych warunków, by unikać opłat. Podobnie jest z kartą płatniczą wydawaną do konta. W chwili obecnej w banku obowiązuje bowiem promocja, która gwarantuje bezpłatne wydanie i utrzymywanie karty do 30.06.2017 r. (po tym czasie warunki zmienią się na standardowe - wówczas obowiązujące, ale pamiętaj, że nie ma zobowiązania do utrzymywania konta czy karty w takim okresie; możesz je zamknąć kiedy zechcesz - byle nie do 30.04.2016 r., czyli do wypłaty premii).

Dodatkowo konto w promocji jest oprocentowane: 4% w skali roku dla kwoty do 4 000 zł i 1% dla każdej złotówki ponad ten pułap. Szczegółowo oprocentowanie rachunku prezentuje poniższa tabela:


Jeśli 4% dla kwoty do 4 000 zł dla Ciebie to mało, jest sposób by na taki procent ulokować kwotę większą. O tym jednak za chwilę.

Warunkiem niezbędnym do uzyskania promocyjnych warunków jest wspomniane wyrażenie we wniosku o konto zgody na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie składanie sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych

Cechy Konta Godnego Polecenia:


 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni (zapisana w regulaminie gwarancja do 30.06.2017 r.)
 • 0 zł za wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach w Polsce 


Jak otworzyć konto w BZ WBK? 


Umowę o konto w BZ WBK zawrzeć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego (na kwotę 1 zł) z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera. Wybierając pierwszą z opcji pamiętaj, by dane przy przelewie (imię, nazwisko i adres) były identyczne z tymi podanymi przy wniosku. Jeśli wybierzesz kuriera, jego wizytę możesz zamówić pod adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny. Możesz więc wskazać np. adres miejsca pracy. Z doświadczenia wiem, że kurier przed taką wizytą kontaktuje się celem umówienia godziny spotkania. 

We wniosku internetowym o konto załączyć należy skan dowodu osobistego (wymóg konieczny przy opcji zawarcia umowy przelewem). Gdy wybierzesz opcję podpisania umowy za pośrednictwem kuriera skan możesz załączyć, ale zamiennie możesz też kserokopię przekazać kurierowi.

Sposób na 4% nawet dla 12 000 zł


Premia 100 zł za otwarcie konta, zwolnienie z opłat za kartę, a do tego 4% na koncie osobistym już jest bardzo dobrą ofertą. Ale dlaczego nie wycisnąć więcej? ;) Wszak na jednym Koncie Godnym Polecenia na 4% możesz ulokować do 4 000 zł. Jeśli jednak masz większe oszczędności, to możesz założyć dwa kolejne Konta Godne Polecenia i na nich również uzyskiwać promocyjne oprocentowanie. Łącznie więc ulokować będzie można nawet 12 000 zł. Premię 100 zł otrzymasz jednak tylko i wyłącznie za jedno - pierwsze z założonych kont.

Aby z takiego rozwiązania skorzystać postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:
 • zawrzyj umowę o w/w konto przelewem lub za pośrednictwem kuriera
 • dopiero po zawarciu umowy o pierwsze Konto Godne Polecenia (pamiętaj o tej kolejności, bo tylko ona jest gwarantem uzyskania premii 100 zł w promocji Money Mania), złóż wniosek o kolejne jedno lub dwa Konta Godne Polecenia - wniosek/wnioski należy wtedy złożyć ze strony internetowej banku (promocją czyli zwolnieniem z opłat za kartę i oprocentowaniem nie będą objęte konta, które założysz już po zalogowaniu do bankowości internetowej BZWBK24)
 • we wniosku o kolejne konta również pamiętaj o wyrażeniu zgody na przekazywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
 • umowę o drugie (i ewentualnie trzecie) konto zawrzyj za pośrednictwem kuriera (teoretycznie możliwe jest zawarcie umowy także przelewem, ale doświadczenia z tym związane, które Czytelnicy opisywali w komentarzach wskazuje, że o wiele pewniejszym sposobem na drugie i trzecie konto jest właśnie kurier)
Skorzystaj z promocji Moneymania, załap się na premię 100 zł i promocyjne oprocentowanie 4%: zarejestruj się w promocji

Niech Twoi znajomi zarobią także! Udostępnij na Facebooku:

Bądź zawsze na bieżąco:

164 komentarze:

 1. 4% spoko sprawa, ale jak będę chciał zamknąć konto po premii to mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypłacie premii (do 30.04.) decyzja co zrobić z kontem należy do Ciebie. Możesz zamknąć ;)

   Usuń
  2. Co mogę zrobić, jeśli we wskazaniu miejsca do podpisaniu umowy podałem przypadkowo niewłaściwy adres. Czy jest możliwość jego późniejszej zmiany ? Może już ktoś miał podobny problem

   Usuń
  3. Witam serdecznie. Mam pytanie dotyczące promocji Moneymania BZWBK. W promocji należy się zarejestrować do 16.02. Pytanie brzmi czy włącznie z dniem 16.02 (do 23:59) czy też do 15.02 (do 23:59). Nie znalazłem sprecyzowanej informacji w regulaminie. Pozdrawiam!

   Usuń
  4. Włącznie. Czyli jeszcze dziś do 23:59 jest szans :)

   Usuń
  5. gWitam Założyłem konto godne polecenia 15.02.2016, karta do konta jest "w produkcji" (widzę część jej numeru) a wczoraj w rozmowie z infolinią banku dowiedziałem się, że 4% tak, już mam ale 100 zł premii nie bo promocja się skończyła, jest wypłacana tylko dla klientów ubiegłorocznych. O co chodzi- bo to co Pan pisze a to co mówi bank o tej kuszącej stówce jest sprzeczne???

   Usuń
  6. g Dodam jeszcze że nigdy nie byłem klientem BZWBK

   Usuń
  7. Była promocja z Agorą i premią 100 zł (6-27.11.2015 r.), ale wyżej opisywana promocja to kolejna edycja (tym razem organizowana przez Money.pl), o której pracownik infolinii najwyraźniej nie wiedział. Dlaczego tak się dzieje, pisałem tutaj (w tym kontekście szczególnie polecam część z podtytułem "Dlaczego banki walczą o klientów w Internecie?").
   Jeśli więc rejestracja i wniosek o konto został złożony w okresie promocji (20.01.-16.02.2016 r.) to będzie zarówno 4% na koncie, jak i premia 100 zł (oczywiście po spełnieniu warunków promocji).

   Usuń
  8. gWitam ponownie
   Założyłem Konto Godne Polec. zapłaciłem 5 lub więcej razy kartą po czym wg. Pana należy do 20 kwietnia zareagować na maila-skąd go otrzymam?, na stronie moneymanii jest już kolejna akcja-Bank Millenium. Czy to jeszcze działa???

   Usuń
  9. Jeśli nie ma opcji uzupełnienia danych, proszę napisać wiadomość na adres: money-mania@firma.money.pl - pracownik Organizatora uzupełni dane (imię, nazwisko, adres, numer Konta Godnego Polecenia otwartego w promocji Moneymania).

   Usuń
 2. Szkoda, że nadal nie łapią się osoby, które w zeszłym roku od BZWBK dostały prepaida 100 zł :( Konto zamknąłem 31.08.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tle innych banków to BZ WBK nie wygląda źle z tym okresem pamięci o byłych klientach i ich wyłączeniu. Pewnie w jakiejś kolejnej promocji będziesz mógł się załapać.

   Usuń
  2. Tylko ciekawe jest, że teraz datą cezury jest 15.08., a w promocji 2 miesiące temu był... 31.08. Taki krok wstecz.

   Usuń
  3. Może po prostu taka ich refleksja, bo części klientów pewnie udało się zamknąć konto 29 lub 30.08 i stąd pewnie taka zmiana ;) ale to tylko moje gdybanie

   Usuń
 3. W BZ WBK mam konta walutowe USD i GBP. Czy wyklucza mnie to z promocji czy mogę złożyć wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Uczestnikami akcji nie moą być (...) klienci Banku posiadający konto osobiste prowadzone w złotych polskich w okresie od 15 sierpnia 2015 roku do momentu otwarcia rachunku w ramach Akcji", a więc posiadanie konta walutowego nie wyklucza z udziału w promocji :)

   Usuń
 4. W poprzedniej akcji z Agorą złożyłem wniosek ale ostatecznie nie otworzyłem konta. No więc pytanie teraz kluczowe czy to złożenie wniosku mnie nie spaliło w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć teraz udział bo regulamin nic nie mówi o wykluczeniu osób które wcześniej złożyły wniosek. Nie mogą jedynie posiadający konto po 15.sierpnia. W Twej sytuacji wybrałbym jednak zawarcie umowy kurierem - pewniejsze.

   Usuń
 5. a jak wyglada sprawa posiadania konta oszczednosciowego w PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie jest to konto osobiste. Ale dla pewności wyślę zapytanie do organizatora. Gdy dostanę odpowiedź, opublikuję w komentarzu.

   Usuń
  2. Z odpowiedzi wynika, że wykluczeni są wyłącznie posiadacze konta osobistego. Więc posiadanie konta oszczędnościowego nie zamyka dogi do udziału w promocji i zarobienia 100 zł.

   Usuń
 6. Dokładnie tydzień temu otworzyłem konto godne polecenia. Niepotrzebnie pospieszyłem się, szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jaki jest cel tej informacji od Ciebie???
   No chyba że wnosi istotne treści do tematu.

   Usuń
  2. wnosi bardzo istotna kwestie "nie rób nic dopóki bank nie zaoferuje ci że ci za to zapłaci" np. aplikacja mobilna mbank, iko, j/w konto godne polecenia itd

   Usuń
 7. Już nie mam na kogo brać konto. Tylko jedna przypomnienie: bank BZ WBK przy wypowiedzeniu konta wymaga wizyty w placówce banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak chyba każdy bank wymaga gdy się zawarło umowę online potwierdzoną przelewem.

   Usuń
 8. Ile mogę posiadać max kont w tej promocji 4% + 100zł? 3? czy 4? Czy moment złożenia wniosku on-line jest równoznaczny z zawarciem umowy z bankiem ? Czy posiadając 3-4 konta nie wyklucza to tej promocji na 100zł? Proszę o odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mieć 1 konto w promocji 4% i 100 zł plus 2 konta w promocji 4% ale już bez premii dodatkowej. Umowę zawrzesz wykonując przelew lub przez kuriera

   Usuń
 9. cos kojarze, ze zakladalem u nich konto jak byla promocja z kontem maklerskim. jak sprawdzic kiedy do bylo i czy lapie sie do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też brałem w tamtej promocji udział, wynika że premia była do 31.05. więc kwestia kiedy konto zamknąłeś? Ja byłem zapytać w oddziale.

   Usuń
 10. do kiedy jest gwarantowane te 4% na koncie osobistym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji bankowej nosi nazwę "Konto na 4%", a jego warunki są do 30.06.2017 r. Więc półtora roku.

   Usuń
 11. Mam pytanie czy kurier dzwoni przed wizytą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do mnie dzwoniła jakaś pani z firmy kurierskiej umówić godzinę wizyty. Kurier przyjechał w sam punkt o umówionej godzinie.

   Usuń
 12. Czy da sie potem zamknąć konto z poziomu bankowości elektronicznej? Czy trzeba dymać do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce. Ale za to zazwyczaj od ręki, bez okresu wypowiedzenia

   Usuń
  2. A czy w takim razie ktoś wie czy można złożyć taką dyspozycję zamknięcia konta po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej, a następnie poprzez doradcę online i np. rozmowę audio? Z góry dzięki za odpowiedź.

   Usuń
  3. Tylko w oddziale możesz. Online nie. Pytałem na infolinii.

   Usuń
 13. Jeśli rok temu zamknąłem u nich konto to znów mogę otworzyć i skorzystać z promocj?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamknąłeś przed 15.08.2015 r. to możesz.

   Usuń
 14. Czy do kont dodatkowych muszę brać kartę? Chciałbym potraktować je jako oszczędnościowe a tylko do pierwszego wyrobić kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby. Drugie i trzecie konto możesz mieć bez karty. Sprawdzone w poprzedniej promocji.

   Usuń
 15. Dostałem potwierdzenie otwarcia konta. Ale dwa dni czekałem od wykonania przelewu. Jak jest z kartą? Czy muszę ją zamówić? Bo w bankowości internetowej w zakładce nie widzę karty, a wydaje mi się że jednak o nią wnioskowałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zawnioskowałeś o kartę już we wniosku o konto to ją dostaniesz. Nie ma potrzeby wnioskowania teraz. Dopiero jak ją bank wyprodukuje/wyśle to pojawi się też w bankowości internetowej do aktywacji.

   Usuń
 16. Jak są naliczane odsetki na tym koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprocentowanie podane w skali roku. Odsetki naliczane są i kapitalizowane na koniec miesiąca kalendarzowego.

   Usuń
 17. A po okresie promocji w czerwcu 2017 r. Można zastrzec kartę i mieć darmowe konto, czy jakieś opłaty w tym banku są pobierane po tym okresie jak nie będzie karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto bez karty nawet bez promocji jest za 0 zł bez warunków. Więc w tym względzie opłat nie ma. A kartę możesz zlikwidować w dowolnym momencie ale do 6.2017 r. jest za 0 zł

   Usuń
 18. Nie wiem którą kartę wybrać? Jakieś podpowiedzi? Mam już konto w paybacku i nie wiem czy na to konto byłyby zbierane punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy wybierzesz kartę MC Omni czy MC Payback Omni to w promocji warunki są takie same. Nie ma więc to znaczenia. Teraz jak zakładała konto żona to wybrała MC Payback i zarejestrowała się w programie jako nowy użytkownik, bo dotąd punktów nie zbierała. Ja z Paybacka korzystam już kilka lat. I jak wyrabiałem sobie kartę do konta w BZ WBK właśnie z Paybackiem to składałem oświadczenie, w którym mogłem podać numer swej karty punktowej (już jako uczestnik od dawna). I karta płatnicza podpięła się tym samym pod moje dotychczasowe konto punktowe. Ale to było już jakiś czas temu i w oddziale. Tu jednak w promocji musisz wniosek złożyć przez Internet. Więc chyba zostaje infolinia i dowiedzieć się jak sprawa wygląda i czy jest możliwość.

   Usuń
  2. Gdzie się składa takie oświadczenie, aby podpiąć kartę płatniczą pod istniejące już konto Payback?

   Usuń
 19. Hej. Posiadam konto w BZ WBK od czerwca ubiegłego roku. Po w/w komentarzach rozumiem, że mam możliwość wzięcia udziału w promocji. Po zarejestrowaniu się na moneymanii i chęci złożenia wniosku, ikona "złóż wniosek" jest "zaszarzała". To znaczy, że jednak nie mam możliwości zgarnięcia stówki? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz konto to nie dostaniesz premii, bo w promocji mogą brać udział tylko ci, którzy nie mają konta od 15.08.2015.

   Usuń
  2. Ikona "złóż wniosek" jest "zaszarzała" gdy nie zaznaczy się wymaganej zgody

   Usuń
 20. Mając w BZWBK kartę kredytową można otworzyć Konto Godne Polecenia i zyskać 100 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Z udziału w promocji z premią 100 zł wyklucza jedynie posiadanie konta osobistego w PLN. Posiadacze karty kredytowej, konta walutowego czy kredytu mogą wziąć udział i zarobić :)

   Usuń
 21. Czy jeśli zalogowałem się do bankowości internetowej po założeniu 1szego konta promocyjnego z money manii, to czy teraz mogę skorzystać z 4% na dwóch dodatkowych kontach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale wnioski złóż ze strony banku (a nie po zalogowaniu). Jako sposób zawarcia umowy najlepiej wybierz kuriera.

   Usuń
 22. Czy można załatwić wszystko za jednym razem i jednocześnie zawnioskować o 3 konta by wszystkie podpisać przy okazji jednej wizyty kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie radziłbym. Zastosuj się do tego ci piszę Mr. Złotówa. Bo czytałem historię klienta, który w poprzedniej edycji zachował kolejność złożenia wniosków, ale zamówił wszystko za jednym kurierem i ostatecznie jako pierwsze założyli mu konto nie z promocją 100 zł, ale te nie objęte tą promocją co wykluczyło go z promocji.

   Usuń
 23. Założyłęm konto godne polecenia wpłaciłem na nie 4tys.
  Jak otworzyć konto osobiste na te 4% bo nie mogę nic znaleść a na samym koncie środki nie rosną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejne konta założysz na stronie w dziale konta > Konto godne polecenia.
   A na koncie odsetki dopiszą Ci na koniec miesiąca. Wtedy jest kapitalizacja. Możesz wejść w szczegóły i tam będzie "oprocentowanie: sprawdź" Wyświetli się tabelka z obowiązującymi stawkami

   Usuń
 24. 22.01 złożyłem wniosek o Konto Godne Polecenia. Czy jak teraz zarejestruje się do promocji "Moneymania 3", która trwa od 20.01 to czy mogliby mi uznać te konto jako założone w ramach promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność musi być zachowana i wniosek złożony po linku, który da Ci moneymania po zalogowaniu

   Usuń
 25. a co w przypadku odrzucenia wniosku przez bank? jak najlepiej się skontaktować i dowiedzieć się dlaczego wniosek został odrzucony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wniosek ponownie. Wybierz umowę przez kuriera. Dowiedzieć się dlaczego wniosek został odrzucony to strata czasu.

   Usuń
 26. Mnie BZWBK odrzucał wnioski w wersji przelewem, zarówno w promocji Agory jak i MoneyManii. Złożyłem więc w wersji kurierem i przeszły wszystkie: pierwszy z MoneyManii, dwa kolejne dzień pózniej ze strony BZWBK. Kurier był dwa dni po kolei. Ale konto już aktywne i ma 4%.

  OdpowiedzUsuń
 27. Jeżeli BZWBK odrzucił wniosek w wersji z przelewem w promocji MoneyMania. To jaki jest sposób aby ponownie złożyć poprawiony wniosek z przelewem (ostatecznie kurier) skoro w MoneyMania jest status wysłany i nie można tego powtórzyć. Czy nadal jest jakaś szansa na uczestnictwo w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarejestrowałem się na nowy mail. Złożyłem wniosek o umowę przez kuriera. I poszło gładko.

   Usuń
  2. Dostałem informację od organizatora, że najlepiej napisać wtedy na money-mania@firma.money.pl podając adresu mailowy, na który założone jest konto w Money manii. Pracownicy obsługujący promocję wycofają wniosek, aby użytkownik mógł ponownie go złożyć.
   A ja dodam już od siebie, że składając wniosek po raz drugi lepiej wybrać opcję zawarcia umowy za pośrednictwem kuriera.

   Usuń
 28. Czy te 5 płatności kartą może być na dowolną kwotę i w dowolnych punktach?...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mogą to być dowolne kwoty i w dowolnych miejscach (punkty handlowo-usługowe, ale też płatności w Internecie)

   Usuń
 29. Czy 5. płatności kartą może być na dowolną kwotę i w dowolnym punkcie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, mogą to być płatności w dowolnych punktach, jak i w Internecie.

   Usuń
 30. Podbijam do Anonimowego z 28 stycznia 23:55, mam taką samą sytuację!

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy muszą być jakieś przymusowe miesięczne wpłaty na to konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Konto jest darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek wymogów.

   Usuń
 32. Witam, Czy ktoś orientuje się, czy można założyć konto bez przesyłania skanu dowodu lub podawania kserokopii kurierowi? W zeszłym roku koleżanka zostawiła skan dowodu w banku i spłaca kredyt teraz- na 6 tyś., który "ktoś" zaciągnął. Ponadto z tego, co czytałam na necie GIODO wystąpił z komentarzem, że kopiowanie dowodu lub przekazywanie go os. nieuprawnionej- kurierowi jest niezgodne z obowiązującą ustawą i bank nie może takich rzeczy żądać... Czy miał ktoś taką sytuację? Jak założyć konto, jeśli nie chcę kserować dowodu?

  OdpowiedzUsuń
 33. Nie zaznaczyłem opcji: 'Zgoda na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną' przy składaniu wniosku. Czy oznacza to, że nie dostanę 100zł premii? Przelew już zrobiłem, ale konto jeszcze nie zostało utworzone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyraź w oddziale lub w bzwbk24. Powinno wystarczyć bo do wypłaty premii i odsetek liczy się finalny raport a nie to co jest na początku. Zmień czym prędzej.

   Usuń
  2. Według regulaminu nie trzeba wyrażać zgód na otrzymywanie informacji handlowych, żeby otrzymać oprocentowanie 4%. Bez tego jednak zamówiona karta będzie kosztować 7 zł

   Usuń
 34. Dzisiaj złożyłem wniosek o konto. Później dostałem maila potwierdzającego z różnymi dokumentami. W tabeli opłat i prowizji widnieje że za te karty jest pobierana opłata 7zł. Jak mam to rozumieć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo taka stawka obowiązuje (np. obecnych klientów albo tych, którzy konto założą w oddziale). Dla wniosków internetowych jest promocja: oprocentowanie 4% i zwolnienie z opłaty za kartę (z gwarancją do 30.06.2017 r.)

   Usuń
 35. Czy już otrzymujecie maile od Money Mania celem uzupełnienia danych, czyli podania numeru rachunku Konta Godnego Polecenia ?

  OdpowiedzUsuń
 36. Złożyłam wniosek, dostałam potwierdzenie otwarcia konta, aktywowałam. czy teraz ponownie muszę złożyc wniosek o kartę przez konto internetowe czy mam czekać aż prześlą, gdyz zaznaczałam na moneymania opcję wybierz kartę? Jeśli muszę wnioskować ponownie, to czy mogę wybrać ew. visa sol?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zamówiłeś we wniosku o konto to karta lada moment przyjdzie. Nie musisz już nic zamawiać. W bankowości internetowej zobaczysz ją do aktywacji dopiero jak wyślą.

   Usuń
 37. czy otwarcie kolejnego konta godnego polecenia w celu założenia lokaty wiąze się z jakimiś opłatami? niepotrzebna byłaby mi karta do niego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do kolejnych kont nie ma nawet potrzeby wyrabiania karty :) Jeśli wniosek o drugie (i trzecie) konto złożysz przez Internet (ze strony internetowej, a nie po zalogowaniu do bankowości internetowej) to również dostaniesz 4% (szczegóły w
   regulaminie).

   Usuń
 38. Zalogowałem się na moneymania. Wysłałem wniosek za pośrednictwem moneymania tak jak mnie poprowadziły poszczególne strony. Mam już konto w BZWBK, a na koncie w moneymania widnieje brak wysłanych wniosków. Czy tak ma być ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie to samo, pomimo iż zrobiłem po kolei wszystko jak jest napisane. Ktoś wie co z tym zrobić?

   Usuń
  2. Spokojnie, tak to bywa w tego typu akcjach. Jeszcze mogą się pojawić maile typu: pamiętaj, złóż wniosek. Dzieje się tak, gdyż organizator na razie nie wie czy ten wniosek złożyliście czy nie. Dowie się dopiero gdy bank prześle mu raport kto konto założył, a kto nie i komu należy się wypłacenie premii. Ważne, że warunki spełniliście.

   Usuń
 39. Siemka, a te 5 wymaganych płatności trzeba wykonać do 15.03?

  OdpowiedzUsuń
 40. Przyszła mi dzisiaj umowa od banku, w paragrafie I.2 mam następującą treść "Oprocentowanie konta wynosi: 0,00% w skali roku.". Rozumiem, że mam się tym nie przejmować, bo w paragrafie I.4 jest zapis "Inne warunki umowy:
  Posiadacz oświadcza, że doręczono mu Regulamin promocji "Konto na 4%" w sposób opisany w par. 25 ust.2.", który owe 0% nadpisuje promocyjnymi warunkami, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładanie tak. Bo gdyby Ci wpisali w umowie to byś musiał mieć takie warunki dożywotnio. No a tak dobrze nie ma. Odniesienie w umowie do regulaminu promocji jest wiążące, 4% będziesz miał(a).

   Usuń
 41. Wygląda na to, że notka "umowę o drugie (i ewentualnie trzecie) konto zawrzyj za pośrednictwem kuriera (teoretycznie możliwe jest zawarcie umowy także przelewem, ale doświadczenia z tym związane, które Czytelnicy opisywali w komentarzach wskazuje, że o wiele pewniejszym sposobem na drugie i trzecie konto jest właśnie kurier)" - powinna zostać pozbawiona nawet teoretycznej opcji zakładania drugiego i trzeciego konta przez przelew - na stronie promocji (http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-standardowe/konto-godne-polecenia/konto-godne-polecenia-konto-internetowe.html#tab_promocje) jest taki tekst "Możesz otworzyć tylko jedno konto z wykorzystaniem przelewu internetowego (weryfikacyjnego) z innego banku."

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam
  Czy podczas rejestracji na stronie MoneyMania2016 koniecznie trzeba zaznaczyc zgody na:
  - przetwarzanie...
  - otrzymywanie...
  - uzywanie...
  azeby otrzymac nagrode 100zl, odestki 4% i korzystac z konta/kart bez oplat ?
  Pozdrawiam i gratuluje pomyslu, bardzo przydatny serwis!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz wyrazić, inaczej nie przejdziesz

   Usuń
 43. Czy jeżeli ktoś ma konto firmowe, to może wziąć udział w promocji, ponieważ w regulaminie nie ma żadnego wykluczenia w takich przypadkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykluczeni są posiadacze osobistego. Więc jeśli masz firmowe to możesz założyć osobiste w promocji.

   Usuń
 44. Czy mozna zalozyc 2 rachuek do tego konta?
  Czy on rowniez bedzie oprocentowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z informacjami we wpisie w części z podtytułem "Sposób na 4% nawet dla 12 000 zł".
   Można założyć drugie, a nawet trzecie konto. Za nie już premii kolejnych premii 100 zł nie będzie, ale oprocentowanie jak najbardziej.

   Usuń
 45. jak długo promocyjne konto (pierwsze, drugie i trzecie;) ) będa oprocentowane na 4% ?nie umiem znaleźć nigdzie tej informacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nazwa promocji "Konto 4%". Promocyjne warunki: oprocentowanie i brak opłat za ewentualną kartę obowiązują do 30.06.2017 r.

   Usuń
 46. czy po zgloszeniu online mozan podpisac umowe w siedzibie banku a nie przez kuriera czy przelew? prosciej mi isc do placowki niz czekac na kuriera i martwic sie,czy moje dane nie wyciekna gdzies po drodze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji (§ 3. ust. 1 pkt. b) daje możliwość zawarcia umowy wyłącznie za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku lub za pośrednictwem kuriera.

   Wnioski złożone/ umowy podpisane w oddziale nie są objęte promocją (ani 100 zł, ani 4%, ani zwolnienie z opłat za kartę).

   Powód? Banki promują zdalne (= tańsze) kanały obsługi klienta. A do oddziału trafia zazwyczaj obecny klient (więc nie warto irytować go promocjami dla nowych klientów) albo osoba potencjalnie zainteresowana ofertą banku (z polecenia znajomego lub zachęcona reklamą - w którą bank zainwestował, więc już nie chce płacić podwójnie: za wspomnianą reklamę i jeszcze klientowi w postaci premii). Bank przeprowadzając akcje podobne do tej opisywanej powyżej dociera do nowych klientów (nie płaci za reklamę, a jedynie za skuteczne polecenia i wypłaca premie klientowi).

   Co do bezpieczeństwa. W przypadku składania wniosku online i przelewu weryfikacyjnego dane trafiają do tego samego banku. W przypadku wyboru kuriera jest pośrednik (to fakt), ale przywożąc umowę powinien mieć ją w zamkniętej kopercie, a po złożeniu podpisów przez klienta umowę powinien od razu włożyć i zamknąć w kopercie zwrotnej.

   Usuń
 47. A czy do 2 i 3 konta trzeba brać kartę przy składaniu wniosku czy można już bez kart i mieć po 4% na dodatkowych kontach?

  OdpowiedzUsuń
 48. Od kiedy konto jest oprocentowane 4%? Dopiero po wykonaniu płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. od razu po otwarciu konta. Możesz sobie sprawdzić w szczegółach. Przy oprocentowaniu kliknij "sprawdź" i ukaże ci się tabelka.

   Usuń
 49. Kurcze nie doczytałem do końca (mea culpa), czyli jak zalozylem przez kuriera i juz sie tam zalogowalem (nie dostalem jeszcze i nie aktywowalem karty), to juz nie moge zalozyc 2 i 3 na 4% ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już zawarłeś umowę o p-wsze konto w promocji ze stówką to możesz teraz zawnioskować o 2-gie i 3-cie ale ze strony banku i też przez kuriera. Będziesz miał 4% też.

   Usuń
 50. Czy ktoś się zastanawiał i wie na co wyraża zgody rejestrując się w promocji moneymania?

  OdpowiedzUsuń
 51. TAK, ale zadaj konkretne pytanie.
  Wszystko jest dokladnie wyszczegolnione w zgodach zaznaczanych podczas rejestracji i w regulaminie promocji.

  OdpowiedzUsuń
 52. promocja jest do 16 lutego, czy te kolejne konta czyli 2 i 3 też trzeba otworzyć do 16 lutego czy wystarczy jak o pierwsze zawnioskuje dziś a 2 i 3 rozumiem, że będę mógł dopiero za kilka dni jak już będę miał czynne pierszwe onto - pytanie czy wtedy 2 i 3 konto będzie 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z premią 100 zł trwa do 16.02. A jeśli chodzi o samo konto z oprocentowaniem 4% i zwolnieniem z opłat to na tę promocję można załapać się do 30.06.2016 r. Więc spokojnie można z drugim i trzecim kontem zaczekać.

   Usuń
 53. 1) Czy jeśli dziś złoże wniosek to załapię się na wszystko?
  2) Jeśli tak, to rozumiem, że na jednym koncie. A otwarcie dwóch kolejnych z oprocentowaniem przejdzie mi koło nosa?
  Będę wdzięczny za szybką odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1) Tak, dziś należy się zarejestrować na stronie promocji i złożyć wniosek. To wystarczy. Umowę można zawrzeć do 15.03., ale oczywiście nie ma co z tym zwlekać, bo w tym czasie należy też wykonać wymagane 5 płatności kartą.
   2) Promocja dot. oprocentowania jest odrębną promocją banku i możliwość założenia konta z oprocentowaniem ma być dostępna do 30.06.2016 r. Więc na założenie drugiego i trzeciego konta jest czas :)

   Usuń
 54. Witam,
  czy gdybym chciała otworzyć 3 konta, to muszę zdążyć z ich otwarciem do 16.02.2016? Dziś chciałam założyć 1 konto, a następnie 2 kolejne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahahah. Kobieto!. Na twoje pytanie odpowiedz byla juz kilkukrotnie wyzej udzielona. Prosze czytac komentarze !! Autorowi stroy wiele cierpliwosci zycze ;-)

   Usuń
  2. @Anonimowy16 lutego 2016 16:26, dziś wystarczy rejestracja i wniosek o pierwsze konto (w promocji z premią 100 zł i z oproc. 4%). Ale sama promocja z 4% będzie dostępna dłużej (do 30.06.2016 r.) więc będzie możliwe załapanie się na drugie i trzecie konto (z oproc. 4%).

   Usuń
 55. Dostałem maila z banku, że mój wniosek został odrzucony. Macie jakiś pomysł dlaczego tak się mogło wydarzyć? Wypełniłem wniosek 11 lutego a wiadomość dostałem wczoraj wieczorem, czyli na sam koniec deadline'u : (

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie jakaś rozbieżność danych. Czasem o jedną literkę się czepiają.

   Usuń
  2. To chyba nie problem. Zloz wniosek jeszcze raz. Skoro sie juz w promocji do 16.02. zalogowales to jest OK. Ja po odrzuceniu wniosku skladalem wniosek dnia nastepnego jeszcze raz az w koncu przeszedl.Szkoda czasu na telefony i wyjasnianie przyczyny. Do 15.03. jest jeszcze sporo czasu na aktywacje konta, karty i 5 platnosci. Pozdrawiam.

   Usuń
  3. Ale do 16.02. powinna być rejestracja i wniosek. Dziś już za późno!

   Usuń
 56. Niestety bank odrzucił wniosek mój i żony bo były wysłane przelewy ze wspólnego konta,mógł tak zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 57. Mr Złotówo : Jak można złożyć reklamacje, w tej promocji ( na jaki adres e mail). Zarejestrowałem się w promocji 14.02, ale już 15.02 złożyłem wnioski o 2 kolejne konta. Kurier oczywiście wszystko przyniósł razem (w ostatnim dniu terminu jaki na to miał), a te konto z promocją otworzyli mi jako ostatnie (tak wynika z maili od banku). Kurier był 19.02 a do tej pory nie przyszła karta (nie wiem ile na nią trzeba czekać). Czy mam jakiekolwiek szanse na pozytywne rozpatrzenie mojej reklamacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę przesyłają w terminie do 14 dni. Więc lada moment pewnie przyjdzie.

   Reklamację sugerowałbym wysłać na kontakt@bzwbk.pl i DW money-mania@firma.money.pl z prośbą o rozpatrzenie sprawy właśnie w kontekście promocji Moneymania. Wszak intencją było założenie kont w prawidłowej kolejności o czym świadczą daty złożenia wniosków.

   Banku nie posądzałbym o złe intencje. Umowy wróciły do banku, a osoba je weryfikująca i otwierająca konta na 99,99% zapewne nie ma wglądu w to czy któreś jest w promocji (Moneymanii) czy też nie. I stąd zamieszanie. Reklamację zawsze warto złożyć. A nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi, napisać jeszcze raz (bo może trafić do innej osoby, inaczej na sprawę spojrzy i przyzna rację klientowi).

   Usuń
  2. Zakładałam podobnie, z tym że do 2 i 3 konta kurier przyjeżdżał drugi raz. Teraz kiedy próbuję edytować dane w MoneyMania, po wpisaniu nr konta (prawidłowo bez spacji) naciskając na komendę zapisz na czerwonym tle nic nie przechodzi dalej i można tak robić nieskończenie. Czy też tak macie? Czy wszystko u mnie jest ok ? Czy robię coś źle?

   Usuń
  3. Mr. Złotówo: A czy reklamację powinienem już teraz złożyć, w związku z tym że konto które objęte jest promocją zostało założone jako 3 (ostatnie) - więc nie byłem już tym "nowym klientem, który nie miał konta w BZWBK", czy spełnić resztę warunków tj. do 15 marca zrobić 5 płatności kartą i czekać na maila do 20.04 i dopiero wtedy jeśli nie przyślą to składać? Jak uważasz?

   Usuń
  4. Możesz napisać już teraz informacyjnie z prośbą o przyjrzenie się sytuacji. A gdy to nie pomoże i nie będzie premii to będzie jeszcze czas na reklamację.

   Usuń
 58. Założyłam drugie i trzecie konto godne polecenia, ale z konta które miałam z bankowości internetowej i jak się okazało są one nieoprocentowane, czy jest mozliwość teraz zamknięcia tych kont i założenia jeszcze raz z 4%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jednak wnioski muszą być złożone ze strony banku (ale nie z poziomu bankowości internetowej; zgodnie ze wskazówkami we wpisie) i umowa zawarta przelewem lub przez kuriera (a w praktyce gdy to są kolejne konta to wyłącznie przez kuriera). Tylko wtedy konto będzie oprocentowane.

   Usuń
 59. Teraz dopiero zauważyłam, że nie dostałam żądnego linku ani wiadomości z Money mania, natomiast mój mąż dostał, jest też o tym mowa we wpisie... Czy to znaczy, że nie łapię się na promocję? U kogo mogę się dowiedzieć jak to z tym jest: w BZ WBK? W Money manii? Mąż rejestrował przy mnie nasze wnioski (pracowałam na drugim komputerze obok niego i dyktowałam mu część danych) i wygląda na to, że tylko on się załapał... :(((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, to nic nie musi znaczyć. Napisz maila: money-mania@firma.money.pl - podaj dane i Ci uzupełnią z ręki.

   Usuń
  2. Niestety nie zadziałało. Mojego maila podobno nie ma w bazie i nic się nie da z tym zrobić :( Formularz musiał nie przejść :(( Konto w WBK założone, ale w Money Manii nie.

   Usuń
 60. witam
  czy w tej promocji przychodzi mail od organizatora aby uzupełnić dane , czy muszę sam się zalogować na stronie money mania aby ta dane wpisać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dzisiaj dostałem maila od organizatora "Money mania" do uzupełnienia danych, oczywiście mail wylądował w spamie, także przeglądaj spam w poczcie..

   Usuń
  2. Ja tez dostalem wczoraj maila. Byl w Spamie.Zalogowalem sie z linku z tego maila i juz uzupelnilem dane.

   Usuń
  3. Mam pytanie - czy link do strony, na której uzupełniamy dane jest taki sam dla wszystkich i czy ktoś mógłby go udostępnić? Niestety mam pewne podejrzenie, że mail wylądował w spamie i skasowałem go przez przypadek.

   Usuń
  4. Na stronie moneymania.pl. Ale już kolejna promocja jest i jeśli będziesz mieć problem z uzupełnieniem napisz maila money-mania@firma.money.pl - tam zrobiłem: podałem imię, nazwisko, adres i numer konta. Poprosiłem o potwierdzenie i mi odpisali że przyjęte.

   Usuń
 61. a ja mam takie pytanie, bo z promocyjnego konta skorzystałem już dawno, ale chce założyć te dodatkowe już bez bonusa 100 zł, mogę je założyć jeszcze 2 jak w artykule czy 3, jak czytam w różnych innych miejscach? Niektórzy twierdzą, że można mieć 1 z moneymania i 3 standardowo założone, ktoś testował?

  OdpowiedzUsuń
 62. witam, gdzie mogę uzupelnic dane do wyplaty premii? w sensie, podac nr konta

  OdpowiedzUsuń
 63. "Sposób na 4% nawet dla 12 000 zł" taa....
  Zaczął się nowy miesiąc, a odsetki pojawiły się tylko na pierwszym koncie godnym polecenia. Wszedłem w szczegóły dwóch pozostałych, a tam... oprocentowanie jest równe 0 %. Wprowadzacie ludzi w błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie odsetki są na wszystkich kontach. Złóż reklamację.

   Usuń
  2. Dzięki za informację. No to jutro złożę im wizytę w banku.

   Usuń
  3. A jak były otwarte te 2 kolejne konta? Z wniosku przez stronę banku przelewem lub kurierem? Czy nie czasem po zalogowaniu w BZWBK24? Bo jeśli ta druga opcja to oprocentowania słusznie nie ma.

   Usuń
  4. To wiele wyjaśnia. Te 2 pozostałe konta założyłem po zalogowaniu się do BZWBK24. I teraz takie pytanie: czy jak zamknę te 2 konta i założę je poprzez formularz na stronie bo nadal widzę, że jest dostępny. To czy będą wtedy oprocentowane na te 4%?

   Usuń
  5. Będziesz mieć 4% :) Możesz mieć dowolną liczbę kont w BZ WBK. A trzy pierwsze Godne Polecenia założone przelewem/kurierem będą objęte promocją. Więc spoko możesz nawet dziś wysłać wnioski o kolejne 2. Tylko wybierz kuriera.

   Usuń
  6. Super ;) Dzięki za odpowiedź ;)

   Usuń
 64. otrzymal juz ktos maila z prosba o podanie nr konta w celu otrzymania premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie dotąd brak.

   Usuń
  2. numer konta i dane uzupełnij na stronie moneymanii

   Usuń
 65. czy ktos juz dostal maila z informacja o przyznaniu nagrody?

  OdpowiedzUsuń
 66. właśnie rozszyłają maile z info .o zakwalifikowania się do nagrody

  OdpowiedzUsuń
 67. Jest mail. Dane uzupełnione. Więc czekam na wypłatę.

  OdpowiedzUsuń
 68. Ja wciąż nie mam maila a spełniłem warunki promocji ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez nie mam maila, chociaz spelnilam warunki promocji.

   Uzupelnilam wszystkie dane na stronie moneymanii i nie wiem, czy juz skladac reklamacje, czy czekac do 20.04.

   Usuń
 69. Dziś popołudniu organizator rozsyłał maile - więcej na ten temat piszę tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 70. Sporo ludzi będzie zmuszonych trochę się wstrzymać z likwidacją swoich kont ... oczywiście tylko do momentu otrzymania tej stówki :)

  OdpowiedzUsuń
 71. 15 kwietnia dostałem takie coś:

  "Szanowni Państwo

  zgodnie z regulaminem organizowanej przez nas akcji Money Mania 3,
  do 11. kwietnia 2016 r. byliśmy zobligowani do poinformowania o naliczeniu premii te osoby, które zakwalifikowały się do wypłaty środków.

  Niestety, dokument, który pierwotnie otrzymaliśmy od naszego partnera - Banku Zachodniego WBK - i na podstawie którego części z Państwa przesłaliśmy wiadomość o zakwalifikowaniu się do wypłaty premii, zawierał błędy. Do dziś nie otrzymaliśmy wiarygodnego raportu, który pozwalałby nam jednoznacznie stwierdzić, że zostali w nim uwzględnieni wszyscy Klienci spełniający warunki stawiane przez Bank.

  Weryfikujemy poszczególne przypadki chcąc uzyskać pewność, że wszyscy kwalifikujący się do wypłaty premii otrzymają swoje pieniądze.

  Prosimy Państwa o czas na dokładne i rzetelne wyjaśnienie tej sytuacji z Bankiem.

  Z wyrazami szacunku
  Zespół Money Manii"

  nie dostałem maila o uzupełnieniu danych i nie mam info na moneymanii o przyznanej premii, zgłaszać jakąś reklamację czy czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź znajdziesz tutaj: http://bankobranie.blogspot.com/2016/04/uczestniku-promocji-money-mania-3-100-zl-za-konto-w-bz-wbk-uzupelnij-dane.html

   Usuń
 72. ciekawi mnie jedna rzecz .po 20,04 nie można było zmieniać danych w formularzu mm3 ,a dalej niestety można .czy znowy coś wymyślą zeby opóżnic wypłatą premii

  OdpowiedzUsuń
 73. pojawiła się 100 na koncie

  pozdrowionka
  Rafał

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...