Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 110 zł za lokatę i konto. Rusza promocja "Tankuj korzyści z Toyota Bank" dla nowych i obecnych klientów

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

29.01.2016

Premia do 110 zł za lokatę i konto. Rusza promocja "Tankuj korzyści z Toyota Bank" dla nowych i obecnych klientów

Poznaliśmy szczegóły zapowiedzianej niedawno promocji Toyota Banku i Agory.

rok korzyści toyota bank agora premia 110 zł
W promocji zarobić mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci banku. Odpowiednio do wzięcia są premie 110 i 60 zł. Dodatkowo zorganizowany jest też konkurs, w który czeka ponad sto nagród: kamery GoPro, tablety Acer oraz książki. Do promocji mogą na szczęście przystąpić też osoby, które wcześniej nie dokonały - wydawało się - koniecznej rejestracji. Więc droga do zarobku jest otwarta dla wszystkich.

Akcja została zapowiedziana kilka dni temu pod nazwą "Rok korzyści z Toyota Bank" - pisałem o tym tutaj. Organizatorzy akcji niewiele szczegółów jednak zdradzali poza tym, że będzie warto wziąć udział w promocji.

Teraz poznaliśmy wszystkie szczegóły. W skład pakietu korzyści wchodzą:
 • konto z moneybackiem (to było już wiadome)
 • przyzwoicie (na obecne czasy) oprocentowana lokata 100-dniowa (Plan Depozytowy na 100 dni ze stałym oprocentowaniem 2,75% w skali roku; kwota lokaty: 3 000 - 10 000 zł; klient może założyć do siedmiu lokat tego typu, a więc łącznie można zdeponować do 70 000 zł) 
 • premia finansowa za udział w promocji "100 dni z premią" (zwana jednak jako Akcja Lokata), która dla nowych klientów może wynieść nawet 110 zł, a dla obecnych posiadaczy konta do 60 zł
 • konkurs "Tankuj korzyści z nagrodami"  
Moneybackowi, który przy tankowaniu na stacjach paliw może wynieść od 5 do 10% poświęciłem już odrębny wpis, który znajdziesz tutaj. Poniżej skupię się już na promocji z premią i konkursie.

Dla kogo promocja?


Promocja "Akcja Lokata" skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku. Zgodnie z regulaminem uczestnikami promocji i konkursu mogą być osoby, które:
"i) posiadają aktywne Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora [Agorę - przyp. Mr. Złotówa] i Bank (Obecni Klienci Banku): 
1) Akcja „Lokata Toyota Bank z premią”
2) Akcja „SUPER DUET"
3) Akcja Promocja „SUPER DUET edycja 2”
4) Akcja „SUPER DUET edycja 3” 
5) Akcja „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt”
ii) nie posiadają i nie posiadały w okresie od 07.04.2015 roku do dnia 27.01.2016 roku Konta Jedynego w Banku (Nowi Klienci Banku)"
Ale jest też łyżka dziegciu w beczce miodu, gdyż z promocji wyeliminowani są ci, którzy założyli konto w jednej z wcześniejszych akcji promocyjnych Toyota Banku i Agory, ale zdecydowali się już je zamknąć. Uczestnikami "Roku korzyści z Toyota Bank" nie mogą być:
"osoby, które w terminie od 07.04.2015 roku do 27.01.2016 roku rozwiązały z Toyota Bankiem umowę o prowadzenie Konta Jedynego"

Nowy klient. Co zrobić, by zarobić?


Jeśli co najmniej od 7.04.2015 r. nie posiadasz, ani nie posiadałeś/-aś Konta Jedynego w Toyota Banku, teraz w promocji "Akcja Lokata":
 • celem potwierdzenia rejestracji kliknij w link otrzymany na mail, który podasz podczas rejestracji 
 • złóż wniosek o Konto Jedyne (we wniosku należy wyrazić zgody na: przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku, na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego oraz na przekazywanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (w zakresie niezbędnym do promocji i wypłaty premii)
 • do 28.03. załóż co najmniej jedną lokatę "Plan Depozytowy na 100 dni" na kwotę co najmniej 10 000 zł (ze stałym oprocentowaniem 2,75% w skali roku)
 • w/w lokatę utrzymuj co najmniej przez 70 dni (ten czas wymagany jest do uzyskania premii, ale pamiętaj, że nieutrzymanie lokaty do końca 100-dniowego okresu umownego oznaczać będzie utratę odsetek)
Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię 100 zł. Ale będzie jeszcze szansa na premię dodatkową w wysokości 10 zł o czym nieco niżej. Tam też piszę o zasadach wypłaty tychże premii. Będzie bowiem trzeba zareagować na mail powiadamiający o przyznaniu bonusu.

Posiadasz Konto Jedyne? Zarób 60 zł


Jeśli już jesteś klientem Toyota Banku i posiadasz Konto Jedyne w promocji "Akcja Lokata":
 • potwierdź udział w akcji klikając w link otrzymany na maila
 • po zalogowaniu na stronie promocji wybierz z menu opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Bank" i następnie kliknij w link przekierowujący na stronę partnera, wyraź zgodę na przekazywanie Agorze przez bank informacji objętych tajemnicą bankową (w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji oraz wypłaty premii)
 • do 28.03.2016 r. w bankowości internetowej Toyota Banku zwiększ saldo posiadanych na dzień 27.01.2016 r. depozytów poprzez założenie lokaty "Plan Depozytowy na 100 dni" na kwotę co najmniej 10 000 zł 
 • utrzymuj saldo depozytów (z dnia 27.01.2016 r) przez co najmniej 30 dni od dnia założenia Planu Depozytowego na 100 dni 
 • w/w lokatę utrzymuj co najmniej przez 70 dni (ten czas wymagany jest do uzyskania premii, ale pamiętaj, że nieutrzymanie lokaty do końca 100-dniowego okresu umownego oznaczać będzie utratę odsetek)
Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz premię 50 zł (będzie trzeba zareagować na mail powiadamiający o przyznaniu bonusu). Ale może być jeszcze więcej. Bo czeka też premia dodatkowa 10 zł, o której piszę poniżej.

Premia dodatkowa 10 zł i zasady wypłaty premii 100/50 zł


Jeśli spełnisz warunki Akcji Lokata (z premią 100 zł dla nowych klientów lub 50 zł dla obecnych klientów) masz szansę na dodatkowy bonus 10 zł. Przysługuje on osobom, które najpóźniej do 28.03.2016 r. zarejestrują się w promocji "Tankuj korzyści do pełna" (to wspomniany wcześniej moneyback). Rejestracja możliwa jest na stronie bankowej promocji lub na infolinii banku (801 900 700).

O przyznaniu premii (100 zł dla nowych klientów i 50 zł dla obecnych klientów) oraz premii dodatkowej (10 zł) organizator powiadomi mailowo do 14.06.2016 r. Do 21.06.2016 r. niezbędna będzie reakcja na wiadomość i zalogowanie się na stronie promocji celem uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii. Będzie tam należało podać numer rachunku Konta Jedynego, które należy utrzymywać aktywne do momentu przelewu premii przez organizatora. A ma to nastąpić najpóźniej do 30.06.2016 r.

Konkurs "Tankuj korzyści z nagrodami"


Aby wziąć udział w konkursie należy: 
 • posiadać Konto Jedyne 
 • spełnić warunki "Akcji Lokata" 
 • aktywnie korzystać z promocji "Tankuj korzyści do pełna", tj. do 29.03.2016 r. zarejestrować się w promocji "Tankuj korzyści do pełna" i w co najmniej trzech dowolnych miesiącach od 28.01. do 31.08.2016 r. spełnić warunki do wypłaty zwrotu za tankowanie 
Zadaniem konkursowym jest zgłoszenie (najpóźniej do 20.05.2016 r.) hasła promującego korzystanie z oferty "Tankuj korzyści z Toyota Bank". 

Konkursowe jury wybierze najlepsze propozycje, a ich autorów nagrodzi. Pięciu zwycięzców otrzyma kamery GoPro Hero Silver. Kolejnych 50 osób odstanie tablety Acer B1-770, a jeszcze 50 następnych zwycięzców będzie mogło poczytać książkę pt. "500 zdań polskich", której autorem jest Jerzy Bralczyk. 

Konto Jedyne - opis produktu 


Zasady oferty są zapewne znane już obecnym klientom, ale poniższy opis bez wątpienia przyda się tym, którzy dopiero postanowią zawrzeć umowę z Toyota Bankiem. Główne cechy Konta Jedynego:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 2,49 zł - opłata za prowadzenie konta (jest ona jednak zwraca w przypadku wykonania płatności katą Super Red III lub Ruby Passion na sumę min. 400 zł miesięcznie) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta 
 • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce: 
  • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu 
  • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu
Umowa o konta zawierana jest wyłącznie za pośrednictwem kuriera. Po złożeniu wniosku o konto, w ciągu dwóch dni kontaktuje się konsultant banku celem umówienia wizyty - w tej rozmowie można również wskazać adres podpisania dokumentów inny niż adres zameldowania czy korespondencyjny. Dzięki temu umowę można podpisać np. w miejscu pracy. Kurier przybywa po trzech dniach od wspomnianej rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku. O aktywacji konta bank informuje wysyłając mail i/lub wiadomość SMS.

Zarejestruj się w promocji i zarób 60 lub 110 zł

159 komentarzy:

 1. A to są jeszcze osoby, które nie są/ nie były klientami Toyota Banku? Sporo tych promocji dają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam już Konto Jedyne. Zacząłem korzystać z moneybacku. Co w sytuacji gdy już zarejestrowałem się w promocji "Tankuj korzyści do pełna"? Czy przez to stracę szansę na te 10 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką samą sytuację. By dostać 10 zł regulamin mówi jednak o tym, że trzeba się zarejestrować do 28.03.2016 r. Ale nie mówi nic od kiedy. Więc chyba nie będzie miało znaczenia, że już to zrobiliśmy. A nawet gdyby to będzie się składać reklamacje o te dyche.

   Usuń
 3. Ja nie mam. I nie zamierzam, bo za dużo zachodu, a nie zablokuję sobie środków na 3 m-ce. ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy kolejność ma znaczenie jeśli w odstępie kilku minut najpierw założyłem lokate, a dopiero potem wypełniłem formularz ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie będzie problemu bo pewnie liczy się raport końcowy.

   Usuń
  2. masz racje :) mam odpowiedź: W zależności od tego, które zdarzenie zostało poprawnie wykonane do końca, to zostanie zaraportowane przez bank.

   Usuń
 5. Ja byłam bardzo sceptyczna do Toyota Banku ale to już będzie 3 bonus z tego banku w którym wezmę udział. Jest całkiem ok.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Super duet, "bądź aktywny" i "tankuj korzyści" powinny dać w sumie 250 pln samych premii, nawet jeżeli ktoś był starym klientem i zmieniał konto na jedyne. Na dodatek wymagają tylko zakładania depozytu, a nie robienia obrotu i wpływów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie do końca rozumiem zapis: utrzymuj przez 30 dni, potem przez 70 dni. Nie dało się napisać po prostu przez 100 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o to, że należy zwiększyć saldo depozytów na dzień 27.01.2016 r. o kwotę 10 000 zł. I taką sumę ("stare saldo" + "Plan Depozytowy" 10 000 zł) należy utrzymywać przez 30 dni. Po tym okresie środki ze "starego salda" można wypłacić, ale "Plan Depozytowy" musi jeszcze pozostać, bo trzeba utrzymywać go przez min. 70 dni.

   Usuń
  2. Tutaj Mr. Złotówa mam pytanie: Co będzie jeżeli saldo się zmniejszy bo mi się kończy lokata 27 lutego ? Czy w związku z tym powinien wpłacić 10000 + kwota kończącej się lokaty, aby warunek był spełniony ?

   Usuń
  3. Mr. Złotówa lub ktoś inny odpowie na moje powyższe pytanie ?

   Usuń
  4. Tak, trzeba utrzymać sumę z 27.01. + założyć lokatę min. 10 tys. zł (z "nowych środków") i utrzymać to przez min. 30 dni. Jeśli Plan Depozytowy na 10 tys. zł założysz np. jutro to wtedy te kwotę lokaty z 27.02. będzie trzeba jeszcze utrzymać przez kilka dni. By saldo z 27.01. było powiększone o 10 tys. i od dnia założenia Planu Depozytowego utrzymane przez wymagane min. 30 dni.

   Usuń
 8. Nie najgorzej to nawet wygląda, ale wszystko zależy na ile się zaangażuję kwotowo w te lokatę od oferty konkurencji. Bo Idea Bank już się skończył i daje biedalokaty, a BGŻOptima niebawem się kończy i zobaczymy co zaoferuje na KO.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy pod Moneyback liczą się także inne rzeczy kupowane na stacji paliw jak papierosy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się wszystko cokolwiek kupisz na stacji.

   Usuń
  2. Bank nie ma technicznej i zapewne prawnej możliwości zweryfikowania co konkretnie kupisz na stacji. Wszystko idzie przez jedną kasę i ten sam terminal. Gdyby mieli nie zaliczać papierosów to by musieli mieć inny terminal z innym MCC (na sklep), a inny z innym MCC na stacje (za tankowanie). Więc teoretycznie i praktycznie przez cały miesiąc możesz nie nalać ani kropli do baku, a tylko robić zakupy papierosów lub innych towarów na stacji, płacić kartą i dostawać moneyback.

   Usuń
  3. Moneyback nie jest transakcją bezgotówkową - sorry, ale taki klimat :)

   Kupno fajek czy gorzały na stacji? To najdroższa opcja w każdej wiosce i miasteczku!

   Usuń
  4. Ale fajki to różnica cenowa żadna. Z alkoholem to fakt, gorzej.

   Usuń
 10. Są korzystniejsze oferty lokat chociażby na kontach BZWBK, Orange Finanse czy Millenium 360. I nie trzeba bawić się w jakieś dziwne zapisy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy na pewno? Orange Finanse 3,5% na koncie oszczędnościowym tylko dla nowych przez 3 miesiące, a później 0,5%. Przerabiałem. I dziękuję, nie polecam.
   W Millennium konto oszczędnościowe masz na myśli? Teraz już 2,7% a premii dodatkowych, a już zwłaszcza dla obecnych klientów nie uświadczysz.

   Usuń
 11. A ja nie rozumiem o co chodzi z "Tankuj korzyści z nagrodami"? w jednym akapicie napisane jest, że najpóźniej do 28.03.2016 r. zarejestrują się w promocji "Tankuj korzyści do pełna", a w innym akapicie, że to KONKURS, że trzeba aktywnie korzystać z promocji i należy wymyśleć hasło promujące korzystanie z oferty - trochę to niejasne... :( Czy dobrze rozumiem, że za +10 zł to tylko zarejestrować się, a cała reszta wymienionych wyżej obowiązków, to jeśli będę chciał pokusić się o gadżety do wylosowania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla premii dodatkowej 10 zł wystarczy sama rejestracja w promocji "Tankuj korzyści do pełna".
   Konkurs z nagrodami to odrębna kwestia - tam dodatkowo trzeba wykazać się aktywnością i naliczonymi zwrotami.

   Usuń
  2. Z tego co rozumiem to nie wystarczy się zarejestrować, żeby dostać 10 zł. Trzeba jeszcze przez trzy miesiące aktywnie korzystać z tych zwrotów. A warunki są wyśrubowane.

   Usuń
  3. W konkursie trzeba być przez 3 mies. aktywnym. Ale konkurs nie ma nic wspólnego z premią 10 zł: §2 pkt III regulaminu.

   Usuń
 12. Czy mogę skorzystać z tej akcji jeśli posiadam aktywne Konto Jedyne ale otwarte w sposób "normalny" a nie w promocji organizowanej wspólnie przez Bank i Adorę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo Agora z bankiem uznali sobie, że promocja jest tylko dla tych co konto założyli w jednej z wcześniejszych promocji.

   Usuń
 13. mogę zaznaczyć tylko pierwszą zgodę a dwóch pozostałych Agorowskich już nie?

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak wygląda zamknięcie tego konta w zgarnięciu premii?

  OdpowiedzUsuń
 15. Kiedy dokładnie premia zostanie przelana na konto?

  OdpowiedzUsuń
 16. Prosiłbym o sprawdzenie i poinformowanie, czy jak w połowie lutego założę to konto, to czy policzą mi opłatę za prowadzenie konta już już za luty czy za marzec?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata pobierana jest 1-go dnia miesiąca "z góry". Gdy zostaną wykonane płatności na sumę min. 400 zł, opłata jest zwracana po kilku dniach w miesiącu następnym.

   Usuń
  2. Z tej wypowiedzi zrozumiałem, że jeżeli założy się konto np. 15 lutego to opłata nie będzie pobrana w lutym(bo jest pobierana 1), tylko dopiero 1 marca. Dobrze rozumuję ?

   Usuń
  3. tak będzie.

   Usuń
 17. mam problem wypełnieniem formularza ''tankuj korzyści do pełna''. mam konto jedyne w toyota bank.... i później nie wiem co wpisać? numer konta nie wchodzi .. poniżej jest numer telefonu. cóż zrobić? czy trzeba też zaznaczyć wszystkie zgody? może ktoś miał taki problem i się podzieli spostrzeżeniami :)
  dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale nad numerem telefonu należy wpisać PESEL a nie numer konta. Jeśli masz na myśli tę stronę: http://toyotabank.pl/tankuj-korzysci/

   Usuń
 18. Jak rozumiem premia 10 zł jest premią dodatkową i jeżeli z niej nie skorzystam to nie stracę premii 100 zł z Kontem Jedynym z lokatą ?

  OdpowiedzUsuń
 19. nie bardzo rozumiem ten zapis "utrzymuj saldo depozytów (z dnia 27.01.2016 r) przez co najmniej 30 dni od dnia założenia Planu Depozytowego na 100 dni"

  lokaty skończyły mi się przed 27.01. Powiedzmy że na koncie 27.01 miałem 1000zł.
  Czyli żeby spełnić warunki wystarczy że założę Plan Depozytowy na 100 dni czy dodatkowo muszę trzymać ten 1000zł przez 30 dni od założenia Planu Depozytowego 100dni??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz trzymać, bo chodzi o powiększenie salda. Jeśli 27.miałeś kwotę x, a dziś chcesz założyć lokatę na 10 tys to musisz mieć w banku na dziś x + 10 tys i tę sumę utrzymywać przez 30 dni. Później kwotę x możesz zabrać, ale te dziś założone na lokacie 10 tys. musisz jeszcze utrzymywać (przez min. 70 dni od 1.02.)

   Usuń
  2. Rozwinę Twoje pytanie, gdyz jak widzisz powyżej też mnie ta sprawa nieco nurtuje :).
   Jeżeli należy "utrzymywać saldo depozytów (z dnia 27.01.2016 r) przez co najmniej 30 dni od dnia założenia Planu Depozytowego na 100 dni", to przy założeniu, że lokata na 1000 zł kończy się wcześniej i nie utrzymasz tego salda przez 30 dni, bo założyłeś lokatę bez opcji przedłużenia, to według mnie powinno się założyć lokatę na przynajmniej 11000 PLN (rozpatruje tu przypadek dla obecnych klientów). Czy ktoś może potwierdzić mój tok rozumowania ?

   Usuń
 20. A jak wygląda sprawa z zamykaniem konta w toyota bank, co z tym tokenem zrobić odesłać do nich wraz z wypowiedzeniem rachunku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypowiedzenie wysyłasz listem, token możesz sobie zostawić, wyrzucić, zrobić co chcesz ;)

   Usuń
  2. Token jest darmowy - nie ma potrzeby go zwracać.

   Usuń
  3. Dzięki za informację bo pierwszy raz mam konto gdzie wciskali token.

   Usuń
 21. Licho, zostaje 3% w Eurobanku lub każda inna bez kombinacji i durnych wymogów typu opłata za konto jak się nie płaci kartą.

  OdpowiedzUsuń
 22. Mr. Złotówa, które zgody trzeba wyrazić? Czy jest dobrze jak na screenie?
  http://i.imgur.com/Cc7XCaY.jpg

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgody wymagane w promocji (przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku, na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego oraz na przekazywanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową) są zaznaczone prawidłowo.
   Jeśli wniosek nie narzuca wyrażenia zgody na jakiekolwiek inne zgody to wystarczy :)

   Usuń
  2. Dzięki. Za dużo tych ptaszków jest w tym przypadku.

   Usuń
 23. Jaka firma kurierska dostarcza umowę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już kilkukrotnie padało tego typu pytanie i w końcu postanowiłem zadać pytanie. Co jest przyczyną pytań o firmę kurierską? Ja z grubsza ich nawet nie rozpoznaję. No może za wyjątkiem żółtego DHL. A kto przyjedzie to w sumie mało dla mnie ważne. Ale może to źle? Co daje taka wiedza?

   Usuń
  2. może chodzi o to by nie widywać codziennie tego samego kuriera z kolejną umową innego banku ;)

   Usuń
  3. Taktycznie ;) Osobisty kurier z aspiracjami na doradcę multibankowego.

   Usuń
 24. Co mam zrobić gdy system banku się na mnie obraził i wywalił w trakcie składania wniosku? Ponownie go złożyć nie mogę bo link promocyjny nie przepuszcza ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość do Agory (na stronie promocji zakładka "KONTAKT" u góry) - anulują składany wniosek i będziesz mógł złożyć wniosek raz jeszcze.
   Ewentualnie na innej przeglądarce zarejestruj się na inny adres mail.

   Usuń
 25. witam
  jeżeli zarejestruję się w promocji 29,02 a konto otworzą mi w marcu , to załapie się na nagrodę 110 pln
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ważna jest rejestracja i złożenie wniosku w lutym.

   Usuń
  2. A więc rejestracja 29 lutego wystarczy aby się załapać na 110 zł i wtedy otwarcie kont nastąpi w marcu a więc opłata za marcowe prowadzenie rachunku będzie zerowa dopiero pobiorą 1 kwietnia za kwiecień 2,49zł ?
   Ale czy faktycznie wystarczy zarejestrować się 29 lutego i wszystko będzie spełnione zgodnie z regulaminem promocji ?

   Usuń
  3. Do 29.02. należy się zarejestrować i złożyć wniosek. Dla osób, które zrobią to nawet kilka dni wcześniej - siłą rzeczy - kurier z umową przyjedzie dopiero w marcu. I zapewne z tego powodu lokatę można założyć aż do 28.03.

   Usuń
 26. A konto trzeba otwierać razem z kartą czy można sobie odpuścić kartę do konta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby zamawiania karty. Jednak karta nic nie kosztuje. A jeśli pojawią się jakieś wydatki i w danym miesiącu uda się zrobić płatności na sumę min. 400 zł to przynajmniej zwróci się opłata za konto.

   Usuń
 27. Wniosek dziś złożony. Myślę, że to optymalny moment. Zadzwonię pewnie w pn-wt, kurier przyjedzie już w marcu więc pierwsza opłata za kartę będzie dopiero 1.04. Nie dużo, ale zawsze 2,49 zł do przodu.

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam
  w regulaminie jest punkt:
  -utrzymać saldo depozytów, które Obecny Klient Banku posiada w Banku z dnia 27.01.2016
  roku przez co najmniej 30 dni licząc od dnia założenia lokaty Plan Depozytowy na 100 dni;

  plan depozytowy na 100 dni założyłem 30.01.2016
  czy warunek jest spełniony jeśli miałem lokatę która skończyła się 21.02 i pieniądze z tej lokaty pozostawiłem na koncie, czy powinienem przedłużyć lokatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba przedłużyć lokatę, bo mowa o saldzie depozytów. Choć do końca zdefiniowane to nie jest. Można złożyć reklamację

   Usuń
 29. Wniosek złożony 28 lutego, od tamtej pory dzownili raz akurat nie mogłem odebrać, zgodnie z informacją u nich dziś się kontaktowałem sam, po ciężkich bólach i stracie 8 zł na infolinii dowiedziałem sie, że mam czekać na ich kolejne proby, bo oni mnie nie zweryfikuja, ciekawe jak to sie skonczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety na infolinii Toyota Banku pracuje mało osób. Więc na telefon w sprawie wniosku trzeba czekać :(

   Usuń
 30. Od kilku dni loguję się na stronie Agory i zgodnie z regulaminem powinienem wybrać z menu dostępną opcję
  „Mam Konto Jedyne w Toyota Bank”. Następnie kliknąć udostępniony link, który przekieruje Uczestnika na stronę Partnera;
  Niestety nie mogę tego zrobić, gdyż opcji brak. Agora na zapytanie nie odpowiada, Bank każe logować się bezpośrednio u nich i zakładać lokatę. Moje argumenty, że jest to niezgodne z regulaminem pozostają bez zrozumienia. Nadmienię, że rodzice mają podobną sytuację. Czy ktoś ma może podobny problem?

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj Uczestniku akcji Tankuj korzyści z Toyota Bank! Gratulujemy, założyłeś lokatę Plan Depozytowy na 100 zł! Ale to nie koniec zabawy! W naszej akcji możesz zyskać o wiele więcej!


  1. Do 28.03.2016 r. masz czas, żeby zacząć korzystać z oferty "Tankuj korzyści do pełna"! W ten sposób możesz uzyskać nawet 50 zł miesięcznie zwrotu kosztów tankowania! Za samą rejestrację zgarniasz 10 zł premii dodatkowej! Wejdź na stronę http://toyotabank.pl/tankuj-korzysci/ lub zadzwoń pod numer 801 900 700 i zarejestruj się w akcji.

  2. Jeśli zrealizowałeś punkt 1 zarejestrowałeś się w ww. akcji, weź udział w naszym konkursie „Tankuj korzyści z nagrodami”. Możesz wygrać jedną z 5 kamer GoPro Hero 4, jeden z 50 Tabletów Acer B1-770 lub jedną z 50 książek prof. Jerzego Bralczyka "500 zdań polskich". By wziąć udział w konkursie należy spełnić ogólne warunki akcji z lokatą oraz aktywnie korzystać z akcji „Tankuj korzyści do pełna”, tj. co najmniej w 3 dowolnych miesiącach w okresie od 28.01.2016 do 31.08.2016 spełnić warunki niezbędne do wypłaty zwrotu za tankowanie. Ostatnim warunkiem, aby mieć szansę na nagrodę w akcji „Tankuj korzyści z nagrodami” jest podanie w aplikacji pod adresem tankujkorzysci.zpremia.pl propozycji hasła konkursowego.

  Nie zwlekaj dłużej, kontynuuj zabawę! Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji pod adresem tankujkorzysci.zpremia.pl

  OdpowiedzUsuń
 32. Mam takie pytanie. Założyłam lokatę (miałam już wcześniej konto) na wymagane 10000 ale potem skończyła mi się inna lokata(po ok10 dniach od założenia wymaganej lokaty) przez co pomniejszylo się saldo depozytów. Pieniądze wpłynęły na konto jedyne i dopiero po kilku dniach założyłam kolejna lokatę na te pieniądze co skończyła mi się lokata . Czy dobrze rozumiem ze w tym wypadku nie zostanę zakwalifikowana do nagrody bo nie zostało utrzymane saldo przez 30 dni od założenia lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale te pieniądze z zakończonej lokaty nadal trzymasz i trzymałaś (lub trzymać będziesz) przez te 30 dni w banku? Co prawda nie przez cały okres. Ale wydaje mi się, że weryfikacja będzie na ostatni dzień więc pewnie będzie spoko. No a w razie czego można składać reklamacje ;)

   Usuń
  2. pieniądze były cały czas w banku ale nie na lokacie.

   Usuń
  3. W banku czy na koncie, bo to duża różnica!

   Usuń
 33. Ile się czeka na dokumenty po podpisaniu u kuriera, czas na założenie lokaty do 28.03, złożyłem wniosek 28.02 i dopiero jutro (18.03) mam kuriera, ciekawe czy się wyrobią...

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy miał ktoś problem z zarejestrowaniem się na stronie promocji "Tankuj korzyści do pełna"? Ja próbuję od dwóch dni i nic z tego, bo wymagane pole Marka samochodu jest nie aktywne, a bez tego nie mogę zakończyć rejestracji. Czy miał ktoś podobnie i może poradzić jak to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie ten sam problem...

   Usuń
  2. Mi się udało z poziomu smartfona, z komputera też nie działało, nie wiem czy to ma jakies znaczenie

   Usuń
  3. U mnie na kompie działa. Przynajmniej teraz. Więc może to wina przeglądarki?

   Usuń
  4. Może należy złożyć reklamację do Agory? Oni na pewno pomogą :)

   Usuń
 35. czy mozna jakos uniknac oplaty za karte do konta jedyne, jak korzystam z samej lokaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta jest darmowa. Kosztuje konto. Opłatę bank zwróci jeśli wykonasz płatności kartą w ciągu miesiąca na sumę 400 zł.
   Ale warto pokalkulować... bo odzyskasz 2,49 zł, a tymczasem z kontem w T-Mobile Usługi Bankowe i jego 5-procentowym moneybackiem, wydając 400 zł, dostaniesz 20 zł zwrotu. Machając ręką na opłatę w Toyota Banku, wychodzi + 17,51 zł :)

   Usuń
  2. dzięki za odpowiedz! tak, za konto miałam na mysli- ja cashback mam 10% w getinie i 3% w bph ( tu daja go nawet za platnosci online, czy tak tez jest w t-mobile? to sie przerzuce). Skonczylam tez pobieraz zwrot 50zl za ZUS w mbanku, zaproponowali mi, po zgarnieciu 25zl za konto ( przegapilam ze minelo 12 mscy), ale chyba wole Idea Bank, tam bodaj 30zł, nie wiem jak z reszta, musze zerknac.

   Usuń
  3. @ Mr. Złotówa, 25 marca 2016 23:34
   "Karta jest darmowa"
   ---
   To prawda, ale jeśli jej ktoś nie potrzebuje, to lepiej nie brać, gdyż później to komplikuje zamykanie konta, gdyż trzeba czekać dodatkowy miesiąc płacąc za ten okres za konto.

   Usuń
  4. Z kartą czy bez, tak czy siak okres wypowiedzenia to 30 dni.

   Usuń
 36. Jak rozwiązuje się umowę w danym miesiącu i w tym też się spełniło warunki płatności kartą to kiedy zwrócą to kwotę za prowadzenie konta? Ile trwa wypowiedzenie umowy i gdzie można to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Listownie, wypowiedzenie 30 dni. Na pierwsze pytanie nie odpowiem bo też jestem ciekaw.

   Usuń
 37. Właśnie dostałem powiadomienie o przyznaniu nagrody - całe 110 zeta!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ciągle brak :(
   Czy wszyscy już dostali ???

   Usuń
  2. Też nic nie ma:(

   Usuń
  3. Nawet ci, którzy dostali i tak nie mogą być pewni otrzymania kasy - Agora już tak ma :)

   Usuń
  4. Pamiętam schody z WBKiem - to była jazda po bandzie!

   Usuń
 38. mozesz przesłac tresc tego maila .bo tez brak

  OdpowiedzUsuń
 39. Ja też jeszcze nie otrzymałem maila.

  OdpowiedzUsuń
 40. mogłbys podrzucic adres tej strony do rejestracji ,

  OdpowiedzUsuń
 41. Spokojnie, jeszcze mają czas na rozesłanie maili

  OdpowiedzUsuń
 42. także nic nie dostałem. nie chciałbym po raz 3 już składać reklamacji w związku z Agorą i Toyotą ;-)..... poczekamy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O myślałam, że ja jedna tak mam :) a tu 3 lokata z premia i chyba też się szykuje 3 reklamacja :)

   Usuń
 43. Najlepiej pisać na ten adres: reklamacje@bankzpremia.pl

  OdpowiedzUsuń
 44. nikt chyba nie ma . poczekamy zobaczymy

  OdpowiedzUsuń
 45. Nadal nie ma maila.

  OdpowiedzUsuń
 46. k....a po 23 .00 beda wysylac ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero po 23-im ... przecież czas reakcji na wiadomość o nagrodzie jest tylko do 21. czerwca!

   Usuń
 47. podeslijcie link do logowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://tankujkorzysci.zpremia.pl/promocja/zaloguj/

   Usuń
 48. Nie ma maila, zapomnieli?, trzeba będzie się przypomnieć.

  OdpowiedzUsuń
 49. Agora Performance - spółka "córka" Agory!

  OdpowiedzUsuń
 50. Ja też jeszcze nie dostałam maila :/

  OdpowiedzUsuń
 51. Wreszcie jest!

  OdpowiedzUsuń
 52. wysłałem do nich dwa zapytania o maile i cisza zero odpowiedzi .... Złotowa ratujjjj ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem info od Agory, że maile mają być rozsyłane jeszcze dziś.

   Usuń
 53. AgoraPerformance15 czerwca 2016 11:12

  Szanowni Państwo,

  Wiadomość o spełnieniu warunków została już wysłana. Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał jeszcze takiej informacji to prosimy o kontakt pod adresem tankujkorzysci@bankzpremia.pl.

  OdpowiedzUsuń
 54. Z wypłatą premii też się pewnie nie będą śpieszyć ...
  Macie jakieś doświadczenia z poprzednich promocji Agory ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To moja 3 promocja tego duetu. Pierwsza super duet mega ciężka reklamacja wypłata 140zł miała być 31 grudnia przesunęła się o miesiąc. Musiałam mocno udowadniać, że założyłam konto w promocji, bo bank uważał, że zostało założone poza promocją, plus dla mnie, bo miałam wszystkie maile otrzymane przy zakładaniu i przy drugim podejściu trafiłam na kompetentną panią. Druga promocja to lokata z premią, od razu dzień po nieotrzymaniu maila, napisałam wiadomość. Po paru dniach bank jeszcze raz zweryfikował moje konto i premia w terminie. Teraz 3 lokata w promocji, maila wczoraj nie otrzymałam, więc dziś z rana mail już poleciał

   Usuń
  2. No to przeboje niezłe. Ale w sumie mało gdzie aż tyle idzie wytargać co z Toyotą. Ja miałem "szczęście" tylko do jednej reklamacji.

   Usuń
 55. Dostałem maila z informacją o zakwalifikowaniu do promocji jednak po zalogowaniu na stronie http://tankujkorzysci.zpremia.pl/promocja/zaloguj/
  nie ma żadnego formularza do wypełnienia jedynie informacja o zakończonym konkursie? czy ktoś jeszcze ma taki problem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij reklamację i na pewno po 30 dniach odpowiedzą - to solidna firma :)

   tankujkorzysci@bankzpremia.pl

   Usuń
  2. W poprzednich edycjach ludzie, którzy się nie kwalifikowali do nagród też dostawali wiadomości od Agory - sorry, ale taki klimat :)

   Usuń
  3. ja też mam taki sam problem - nie ma jak uzupełnić danych!!!!

   Usuń
  4. Też tak mam. Błąd na stronie:Konkurs zakończony Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w akcji promocyjnej.

   Usuń
  5. Konkurs zakończony - trudno się z tym nie zgodzić, nieprawdaż?

   Usuń
  6. Jak najszybciej składać reklamację do Agory.

   Usuń
  7. Dla odmiany, strona się wyświetla prawidłowo, ale nie można się zalogować. Adres mailowy dobry,hasło rozumiem,że to samo jak przy logowaniu na swoją stronę w banku? Wpisuje kod z tokena, wywala,wpisuje bez tokena wywala. Może robię coś źle?

   Usuń
  8. To oznacza, że nie otrzymasz nagrody - napisz reklamację!

   Usuń
  9. Przecież do panelu agory wystarczy twój mail i hasło. a token jest do bankowości internetowej... ??

   Usuń
  10. Nawet gdy wreszcie się zaloguje, to agorowa strona i tak nie działa - co z a cyrk!

   Usuń
  11. Dzisiaj dalej to samo ... co robić?

   Usuń
 56. trudno cos powiedziec .trzeba zalogowac sie i przekieruje na strone z danymi do wpisania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku było tak samo. Brak maila, nawet w spam. Po zalogowaniu się było miejsce aby podać dane do przelewu.

   Usuń
 57. Jak napisano powyżej, w poprzednich edycjach ludzie, którzy się nie kwalifikowali do nagród też dostawali wiadomości od Agory. Mnie wtedy powiedzieli, że to ich standardowa praktyka. W efekcie kilku reklamacji wreszcie po ponad miesiącu spóźnienia pieniądze dostałem. Było to z okazji promocji konta KGP w WBK, które jest darmowe, ale Konto Jedyne kosztuje 2,49 miesięcznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie masz co pisać, to nie pisz w cale. Bzdury i więcej nic.

   Usuń
  2. Ciekawe czy to znowu wina Agory? To jest moja ostatnia promocja z nimi.

   Usuń
  3. Wbrew pozorom to nie zawsze wina Agory, bo to bank ma podgląd w Twoje konto i w to co na nim robiłeś/aś i to bank musi zaraportować Agorze to czy warunki promocji zostały spełnione, bo tego Agora z kosmosu wiedzieć nie będzie

   Usuń
  4. Domyślać się można, że zwłoka nie jest wolą Agory. Bo to tylko reklamacje, dodatkowe weryfikacje itp. Premię w końcu wypłacają bo jeszcze nigdy nie spotkałem się osobiście ani z jakimkolwiek komentarzem że ktoś komu premia się należała by jej ostatecznie nie dostał. A domniemywane przez niektórych mrożenie wypłaty nie niesie za sobą żadnych korzyści.

   Usuń
  5. Mnóstwo ludzi dostało wiadomość od Agora Performance o zakwalifikowaniu do nagrody, a później się okazało, że musieli coś jeszcze weryfikować z "Hiszpanami" - czy to normalne? Te przepychanki trwały ponad miesiąc, aż wreszcie zaczęli przelewać NALEŻNE nagrody!

   Usuń
 58. napisałem wczoraj reklamację dziś przyszła odpowiedź że będą weryfikować wszystko po kontakcie z bankiem. jestem dobrej myśli...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co konkretnie będą weryfikować? Pogodę?

   Usuń
  2. Pogodę też mogą ;) ale tak jak pisałam powyżej to bank musi zweryfikować czy spełniło się warunki promocji, bo Agora nie ma wglądu w konto. Z doświadczenia 3 reklamacji proponuje też napisać wiadomość w bankowości internetowej, u mnie to działa cuda

   Usuń
  3. A tymczasem jutro mija termin reakcji na e-mail od Agory :)

   Usuń
 59. Moi drodzy a ja już wiem o co chodzi z nieotrzymywaniem maili :) Otóż promocja rozpoczęła się w styczniu a w marcu weszła dodatkowa zgoda marketingowa na przekazywanie informacji z Toyoty do Angory i większość uczestników promocji tej zgody nie ma. Pani moja ulubiona z Toyoty (już personalnie ją wywołuje w razie problemów) powiedziała mi właśnie w rozmowie telefonicznej, że część uczestników udało im się wyłowić i telefonicznie uzyskać zgodę po odczytaniu formuły. Nie wiem na ile to bajka, bo już byłam zła na ile prawda, ale tak jak pisałam wiadomość w bankowości internetowej wiele przyśpiesza :)

  OdpowiedzUsuń
 60. W związku z reklamacjami, dziś od Agory otrzymałem wiadomość o poniższej treści do przekazania uczestnikom promocji:

  "Wszelkie reklamacje dot. wypłaty premii prosimy kierować bezpośrednio do Organizatora Akcji promocyjnej mailowo na adres: tankujkorzysci@bankzpremia.pl lub przez formularz kontaktowy: https://tankujkorzysci.zpremia.pl/promocja/kontakt/. Wszystkie zgłoszenia rozpatrywane są indywidualnie przez Toyota Bank w najkrótszym możliwym czasie"

  OdpowiedzUsuń
 61. Wczoraj przyszła Premia z Agory całe 110zł. Czy mogę w dniu dzisiejszym wyrazić sprzeciw w związku ze zmiana regulaminu i zamknąć konto? Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić 2,49 za prowadzenie konta i na znaczek pocztowy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. podpinam sie pod pytaniem
   konto trzeba trzumac do 30,06 , czy mozna zamknac juz teraz ?

   Usuń
  2. Wypowiedzenia w Toyota tylko listownie. Ja dziś rano wysłałem poleconym priorytetem wypowiedzenie w związku ze zmianą regulaminu. Liczę że 30.06. dostaną list i natychmiastowo tj. 1 lipca zamkną mi konto.

   Usuń
  3. Anonimowy28 czerwca 2016 09:27 trzymać trzeba do wypłaty a że ta nastąpiła wcześniej to można zamknąć ;) A przecież dziś ani jutro tego nie zrobią. Ja wysłałem list priorytetem by z powodu zmian regulaminu zamknęli w trybie natychmiastowym 30 czerwca.

   Usuń
  4. Zwykłym listem jest taniej o ponad 2,49 :)

   Usuń
  5. W informacji zawartej po zalogowaniu do bankowości internetowej pisze o wyrażeniu sprzeciwu. Nic nie jest napisane w jakiej formie należy ten sprzeciw składać.

   Usuń
  6. Jednak w "Regulaminie świadczenia usług" obwiązującym od 01.01.2016 r. jest NAPISANE w p.2.3 wyraźnie, że wymagana jest forma pisemna.

   Usuń
  7. Tak sprzeciw jak i i wypowiedzenie jeno listem ... jak drzewiej robiono :)

   Usuń
  8. Regulamin obowiązujący od 01.01.2016 to jakaś zmiana mnie ominęła...

   Usuń
  9. 2.3 Rozwiązanie Umowy Ramowej wymaga zachowania formy pisemnej.
   Nie ma nic o wyrażeniu sprzeciwu w stosunku do zmiany regulaminu, a wyrażenie sprzeciwu i wypowiedzenie umowy to jak dla mnie 2 różne kwestie, chociażby w kwestii trwania konta. Przy wypowiedzeniu umowy w trybie natychmiastowym w związku ze zmianą regulaminu Twoje konto powinno być zamknięte natychmiast, natomiast jeśli wyrażasz sprzeciw co do wprowadzanych zmian a nie wypowiadasz umowy to Twoje konto funkcjonuje do dnia poprzedzającego wprowadzenie nowego regulaminu.

   Usuń
 62. To było dość łatwe 110 zeta, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń
 63. Zamknięcie konta zwykłym listem za 2 zeta i w konsekwencji płacenie 2,49 za "obsługę" konta (internetowego!) w lipcu jest tańsze niż wysyłanie poleconego - sorry, ale taki klimat :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...