Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: iKontoaktywator w BGŻ BNP Paribas z premią 150 zł na Grouponie

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

26.01.2016

iKontoaktywator w BGŻ BNP Paribas z premią 150 zł na Grouponie

BGŻ BNP Paribas rozpędził się. I proponuje kolejną okazję do bankobrania.

Niby od przybytku głowa nie boli. Ale nagle mamy wybór promocji jeśli chodzi o założenie konta w BGŻ BNP Paribas. Na Grouponie pojawiła się bowiem promocja w której można zyskać 3x50 zł. Aczkolwiek na początek trzeba zainwestować 5 zł w zakup kuponu.

Wytyczne dotyczące możliwości przystąpienia do promocji "Konto plus bonus" są podobne do promocji "Konto plus premia" (opisywanej wczoraj). Udział w akcji mogą bowiem wziąć osoby, które:
"1) nie są stroną Umowy ramowej na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy ramowej oraz otwarcie Konta Osobistego w ramach Promocji; 
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego w Banku oraz, przed połączeniem BGŻ S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A., nie byli posiadaczami ani współposiadaczami konta osobistego zarówno w BGŻ S.A. oraz w BNP Paribas Bank Polska S.A.; 
3) nie przystąpili do promocji Banku na podstawie „Regulaminu promocji Konto Aktywna Pensja w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.” oraz „Regulaminu promocji Kontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas S.A.”;"
Aby zarobić:
 • za 5 zł kup kupon na Grouponie najpóźniej do 7.02.2016 r. (ale pamiętaj, że pula kuponów dostępnych w akcji jest ograniczona do 1 000 sztuk i może się wcześniej wyczerpać)
 • najpóźniej do 8.02.2016 r. zarejestruj kupon na stronie promocji, wyrażając przy tym wymagane zgody i złóż wniosek o konto z kartą
 • najpóźniej do 14.02.2016 r. zawrzyj umowę  o iKontoaktywator z kartą płatniczą
Premie będą wypłacane w transzach. Pierwszą z nich (50 zł) otrzymasz za spełnienie powyższych warunków i jeśli na dzień 14.02.2016 r. będziesz posiadać kartę (przynajmniej dotąd należy zawnioskować o nią i nie zrezygnować, ani nie zablokować i nie zastrzec). 

Kolejne dwie premie po 50 zł uzyskasz gdy w okresach 15.02.-31.03.2016 r. oraz 1.-30.04.2016 r. - zgodnie z regulaminem promocji - spełnisz poniższe warunki:
"a) Konto Osobiste zostanie zasilone Wpływem w łącznej wysokości nie mniejszej niż 1 000 zł, oraz 
b) Uczestnik wykona transakcje bezgotówkowe Kartą o wartości nie mniejszej niż 300 zł"
Zdobywcy premii będą powiadamiani mailowo w terminach do 19.02., 8.04. i 13.05.2016 r., a nagrody będą wypłacane do 8.03. (pierwsza premia) i do 31.05. (premie po 50 zł za spełnianie warunków dotyczących zasilania konta i aktywnego korzystania z karty). Do momentu wypłaty nagród należy posiadać aktywne konto i kartę.

W celu uzyskania nagród niezbędna będzie reakcja na mail otrzymany od organizatora (wysyłka ma nastąpić do 16.02.). Wówczas najpóźniej do 15.03. (sic!) będzie należało zalogować się na stronie dedykowanej promocji celem podania numeru rachunku konta otwartego w promocji, na który zostanie wypłacona premia (data 15.03. dziwi skoro wypłata pierwszej premii ma nastąpić już do 8.03).

Aktualnie można też skorzystać z prostszej promocji "Konto plus premia", w której premia wynosi 120 zł, ale tylko raz wystarczy wykonać płatności kartą na sumę min. 300 zł, by załapać się na premie. We wcześniejszym artykule znajdziesz opis promocji oraz zasad i kosztów posiadania rachunku iKontoaktywator.

35 komentarzy:

 1. Czyli promocji nie można łączyć ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłoby bajecznie. Ale niestety nie. Albo jedna promocja, albo druga. Są to odrębne akcje z odrębnymi stronami.

   Usuń
 2. z tym że grupon lubi fikac i utrudniac wiec jak ktoś ma możliwośc to polecam opcje za 120 zł(25 zł taniej)

  OdpowiedzUsuń
 3. czy jeżeli założę konto 2 lutego będę mógł ominąć opłatę za kartę? w tym miesiącu? czy bank pobiera ja również za niepełny miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek złóż czym prędzej bo limit 1000 sztuk, ale jak umowę zawrzesz w lutym to za luty opłaty za kartę nie będzie. Tylko przy takim odwlekaniu to chyba lepiej kuriera wybrać.

   Usuń
 4. a czy mogę wziąć udział w tej promocji jak w poprzedniej przed kilkoma tygodniami wykupiłem groupon i złozyłem wniosek który nie przeszedł (dane na wniosku nie pokrywały się z danymi banku z którego robiłem przelew).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konta w sensie zawarcia umowy o te konto to nie miałeś, więc możesz. Tylko jak odrzucili Ci wniosek to żeby nie mieli jakiegoś bana na kolejne. Może bezpieczniej wybrać teraz kuriera?

   Usuń
 5. Czyli rozumiem, że konto można likwidować już w czerwcu bez żadnych problemów... tylko pytanie czy osobiście trzeba stawić się w banku, czy można na odległość zrezygnować z konta. Jeszcze jest mały myk, co miesiąc potrącają 7 zł, jeśli nie zrealizuje się płatności bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł, ale i tak oferta wygląda korzystnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. jakiś moneyback do konta jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Kiedyś iKonto dawało 3% za płatności w Internecie. Obecnie promocją towarzyszącą dla iKontoaktywatora jest możliwość uzyskania 4% dla środków zgromadzonych na koncie (max. do 5 000 zł).

   Usuń
 7. trochę nie na temat, ale czy ktoś już dostał premię za transakcje w okresie 01-12.12 ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy podobnie jak w promocji w wersji z 120 zł osoby do 26 roku życia są zwolnione z płatności 7 zł za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zasady prowadzenia konta i kart są uniwersalne - zgodne z TOiP więc musi być

   Usuń
 9. Podbijam temat. Jeżeli nie mam ukończonego 26 roku życia, to konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne? Ktoś to potwierdzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, do 26. roku życia karta jest darmowa.

   Usuń
 10. Mr. Złotówka
  Kolejne dwie premie po 50 zł uzyskasz gdy w okresach 15.02.-31.03.2016 r. oraz 1.-30.04.2016 r.
  Proszę o uściślenie czy i w lutym i w marcu muszę wydać 300 zł aby uniknąć opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 11. To uściślając , w których miesiącach muszę zasilić konto kwotą 1000 zł i zrobić operacji na 300 zł aby wszystko zagrało ?

  OdpowiedzUsuń
 12. A jak to jest z tą lokata na 4%, że co miesiąc trzeba od nowa wypłacać i wpłacać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to nie lokata, ale oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Masz na końcu wpisu link do artykułu gdzie zasady są opisane. 4% dostaniesz dla kwoty = najwyższemu wpływowi w miesiącu (max. 5k PLN)

   Usuń
 13. na gruponie pisze
  dodatkowo otrzymasz oprocentowanie 4% w skali roku do wysokości najwyższego pojedynczego wpływu, maksimum 5000 zł/mc (zgodnie z warunkami i Regulaminem promocji „iKontoaktywator”).
  Czy oznacza to że 5000 zł muszę przelewać na konto pierwszego dnia miesiąca co miesiąc aby otrzymać na koniec miesiąca odsetki ?

  OdpowiedzUsuń
 14. dodatkowo otrzymasz oprocentowanie 4% w skali roku do wysokości najwyższego pojedynczego wpływu, maksimum 5000 zł/mc (zgodnie z warunkami i Regulaminem promocji „iKontoaktywator”).
  To oznacza że w pierwszym dniu miesiąca muszę przelać 5000 zł na konto co miesiąc aby otrzymać odsetki na koniec miesiąca ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zasadach konta masz info na ten temat. Przelew może być w dowolnym dniu miesiąca. Wtedy od takiej kwoty dostaniesz odsetki

   Usuń
 15. Witam wszystkich serdecznie :)
  Czy płatności kartą mogą być również w sklepach internetowych ?
  Orientujecie się czy muszę przygotować skany jakiś dokumentów do przekazania dla banku po przez kuriera ?
  Pozdrowienia dla Wszystkich :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogą być też płatności w internetach.

   Usuń
  2. Super dzięki bardzo :)

   Usuń
 16. Czy przesyłając im skan dowodu, jakoś się zabezpieczacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. a co masz na myśli? Jakoś nie mam oporów ze skanem do banku gdy bank i tak ma wszystkie moje dane. Gorzej gdy trzeba przekazywać ksero kurierowi, no ale tu nie jest to wymagane.

   Usuń
 17. Czy przesyłając im skan dowodu, jakoś się zabezpieczacie?

  OdpowiedzUsuń
 18. Czy założenie konta od razu powoduje że jest przyznawana w tym banku karta płatnicza , czy też oddzielnie trzeba wystąpić o kartę. Jeśli tego nie zrobiłem do 14 ( w weekend nic nie można załatwić w tym banku) to przepadnie mi 1 premia , czy też w ogóle już nie mam szans na kolejne i powinienem zamknąć to konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O kartę zawnioskowales już składając wniosek o konto.

   Usuń
 19. Czy mogę po spełnieniu warunków zamknąć kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do momentu wypłaty premii konto i karta muszą być aktywne.

   Usuń
  2. Wypłaty czy przyznania premii?

   Usuń
  3. Zgodnie z regulaminem do dnia wypłaty (§ 2. ust. 1 pkt 7).

   Usuń
 20. Dostaliście odsetki za maj bo u mnie pusto?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...