Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwrot do 10% wydatków na stacjach paliw. Nowa promocja Toyota Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.01.2016

Zwrot do 10% wydatków na stacjach paliw. Nowa promocja Toyota Banku

Do 600 zł w ciągu roku możesz zgarnąć w promocji "Tankuj korzyści do pełna".

tankuj korzyści do pełna moneyback toyota bank
Pełną pulę zgarniesz jednak tylko przy sporym tankowaniu (zwłaszcza przy obecnych cenach litra paliwa) i spełnieniu szeregu innych warunków. Promocja jest dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Toyota Banku.

Promocja trwa w okresie od 01.01.2016 r. do -31.12.2016 r. 31.12.2017 r. 30.06.2108 r. (promocja została przedłużona; regulamin uwzględniający przedłużenie akcji znajdziesz tutaj) i aby z niej skorzystać należy:
 • posiadać lub dopiero złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Jedyne oraz kartę płatniczą
 • wypełnić deklarację przystąpienia do promocji - w której trzeba wyrazić zgody na przesyłanie informacji handlowych (za pomocą poczty elektronicznej i SMSów) oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu banku, jak również podać dane dotyczące posiadanego samochodu (markę, model samochodu, rok produkcji i rok zakupu)
Wysokość otrzymywanych przez Ciebie zwrotów uzależniona będzie zarówno od kwot, jakie wydasz na stacjach paliw za pomocą karty płatniczej wydanej do konta, jak i innych czynności, które wpłyną na poziom uzyskiwanego moneybacku. A ten może wynieść: 5, 6, 8 lub 10%. Bez względu na wysokość moneybacku, miesięcznie możesz uzyskać maksymalnie 50 zł zwrotu.

Poniższa tabela przedstawia zakres wymogów jakie należy spełnić, aby otrzymywać zwroty na określonym poziomie:

Wysokość moneyback:
Zwrot 5% transakcji Petrol
Zwrot 6% transakcji Petrol
Zwrot 8% transakcji Petrol
Zwrot 10% transakcji Petrol
Przy łącznym spełnieniu poniższych warunków:
Średnie saldo konta w miesiącu kalendarzowym minimum:
1 000 zł
2 000 zł
2 500 zł
3 000 zł
Średnie saldo oszczędności w miesiącu kalendarzowym minimum:
10 000 zł
30 000 zł
40 000 zł
50 000 zł
Kwota Transakcji dowolnych w miesiącu kalendarzowym minimum:
500 zł
800 zł
800 zł
1 000 zł

Dla powyższej tabeli potrzebne jest kilka definicji:
"Średnie saldo Konta – średnie miesięczne saldo środków pieniężnych zgromadzonych na Koncie obliczone jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu"
"Średnie saldo oszczędności – średnie miesięczne saldo środków pieniężnych zgromadzonych na innych niż Konto Jedyne rachunkach Uczestnika Promocji w Banku (z wyjątkiem Indeksowanego Konta Oszczędnościowego) oraz na wszystkich posiadanych przez niego lokatach, obliczane jako suma sald na koniec każdego dnia miesiąca kalendarzowego na tych produktach, podzielona przez ilość dni w danym miesiącu"
Z kolei przez transakcje dowolne, zgodnie z regulaminem, bank rozumie:
"transakcja bezgotówkowa wykonana Kartą płatniczą zrealizowana w punkcie usługowo – handlowym innym niż stacja paliw"
Zwroty naliczane będą za transakcje dokonane w punktach handlowo-usługowych oznaczonych kodem MCC 5172, 5541, 5542, 5983 lub 9752 (w regulaminie nazywane "Transakcjami Petrol"). Są to najogólniej rzecz ujmując stacje paliw. Oczywiście więc zwrot będzie naliczany nie tylko od zatankowanego paliwa, ale też innych płatności wykonanych na stacji. Możesz więc zapłacić za kawę, gazetę czy doładowanie telefonu na stacji i za to również będziesz zbierać zwroty. 

Wypłata zwrotu ma następować do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu w którym zostaną spełnione warunki promocji. 

Uff, dużo tych warunków i definicji. A korzystając z promocji warto jeszcze pamiętać o tym, by nie doprowadzać do powstawania na koncie niedozwolonego salda debetowego. Jeśli taka sytuacja zdarzy się co najmniej trzykrotnie to uczestnik promocji zostanie z niej automatycznie wykluczony. Niedozwolone saldo debetowe może powstać np. w efekcie wykonania płatności zbliżeniowej (przy trybie offline) gdy na koncie brak środków lub gdy na koncie suma środków będzie mniejsza od opłaty pobranej przez bank za prowadzenie konta w pierwszym dniu miesiąca (opłata pobierana "z góry").

I tym samym można - w końcu - płynnie przejść do szczegółów oferty Konta Jedynego, które należy założyć w promocji. Główne cechy konta:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 2,49 zł - opłata za prowadzenie konta (jest ona jednak zwracana w przypadku wykonania płatności katą Super Red III lub Ruby Passion na sumę min. 400 zł miesięcznie)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe zlecane za pomocą bankowości internetowej
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej do konta
 • prowizja za wypłatę gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce:
  • 0 zł za pierwsze trzy wypłaty w miesiącu 
  • 4,50 zł za czwartą i kolejną wypłatę gotówki w miesiącu

28 komentarzy:

 1. Czy samochód musi być zarejestrowany na mnie? Czy mogę wpisać dane auta rodziców?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi tylko o "podaniu danych dotyczących posiadanego samochodu". Nie ma nic - żadnych definicji, wyjaśnień, szczegółów. Więc możesz podać dane auta rodziców. Nigdzie tego nie sprawdzą.

   Usuń
 2. Możesz nawet płacić za innych klientów stacji,chętnie przyjadę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można podać nieswoje auto. W zeszłej edycji podałem auto ojca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdzie mogę złożyć deklarację przystąpienia gdy konto w Toyota Banku już mam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klikając w link we wpisie, już na stronie promocji jest możliwe wskazanie takiej opcji.

   Usuń
 5. cieńko cieniuśko skoro musze wyłożyć 10 koła na start na najniższy poziom, bo z tankowaniem nie byłoby problemów, brat jeździ w szkole jazdy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, zwłaszcza średnie saldo oszczędności jest tu mankamentem.

   Usuń
  2. Plus jeszcze aby mieć zwroty wydać trzeba 500zł nie na stacji... cieniuteńko

   Usuń
  3. Oferta skierowana wybitnie do kilkudziesięciu osób które 1. dużo jeżdzą, 2. są od wielu lat wiernymi klientami banku toyota

   Usuń
 6. O wiele lepiej i podobne korzyści 10% zwrotu w GET IN za tankowanie na Orlenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Orlenie z Getinem jest 5%: http://bankobranie.blogspot.com/2015/09/tansze-paliwo-na-orlen-600-z-zwrotu-w.html

   Usuń
 7. Czy do transakcji dowolnych wliczają się też płatności kartą przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "w punkcie usługowo – handlowym innym niż stacja paliw" więc może być, że chodzi tylko o płatności w sklepach itp. a nie w necie.

   Usuń
  2. Napisałem do banku i dostałem odpowiedź: "Uprzejmie informuję, że do sumy transakcji bezgotówkowych zaliczane są również płatności kartą w Internecie, o
   ile podaje Pan pełny numer karty oraz kod zabezpieczający CVV"

   Usuń
  3. Czy do transakcji dowolnych wliczają się płatności Bilem ?

   Usuń
  4. Może być i Bill ;) Dowolne transakcje to wszystkie transakcje byle nie na stacjach.

   Usuń
 8. czy ktoś ma pomysł jak rozumieć termin "dokonanie transakcji"? W poprzednich edycjach wystarczyło wykonać płatność nawet w ostatnim dniu miesiąca, bez konieczności zaksięgowania transakcji w tym samym miesiącu. Czy obecnie jest tak samo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nigdzie w regulaminie nie ma mowy o zaksięgowaniu, a do wypłaty czyli do 15-go roboczego dnia do tego dojdzie, więc pewnie będzie tak samo. Ale najlepiej będzie to w praktyce przetestować.

   Usuń
 9. Promocja przedłużona do 31.12.2017 Czy muszę w styczniu ponownie wysłać zgłoszenie do promocji czy przechodzę z automatu korzystając w tym roku z moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z informacjami w komunikacie prasowym jaki dziś otrzymałem: "od dotychczasowych uczestników, nie będzie wymagana ponowna rejestracja do promocji".

   Usuń
 10. Biorę udział promocji. Mam nieodnawialną lokatę Plan Depozytowy, która kończy się 6.02. Czy mogę wcześniej zadysponować odnowienie lokaty przez infolinię wybierając lokatę Plan Depozytowy ? Pytam ze względu na średnie saldo oszczędności , które muszę mieć aby nie stracić promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz tego robić wcześniej. Ważne by tej kasy nie wycofać.

   Usuń
 11. Lokata Plan Depozytowy 130 dni kończy mi się w poniedziałek 30.01. Otwierając lokatę nie wiedziałem czy na pewno będę chciał dłużej brać udział w promocji i nie zadysponowałem odnawialności lokaty. Jeżeli teraz na infolinii zadysponuję odnawialność tej lokaty ze wskazaniem na Plan Depozytowa 2,25% to tak będzie czy wklepią lokatę z najniższym oprocentowaniem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też by ci się odnowiła na obecnym oprocentowaniu. nawet gdybyś wcześniej ustawił ją na odnawialną.

   Usuń
 12. Promocja przedłużona do 31. maja!

  OdpowiedzUsuń
 13. Cóż, chyba ostatni miesiąc promocji Tankuj Korzyści do Pełna. Zostało parę dni do końca czerwca, a nie widomonic o przedłużeniu promocji. Ktoś, coś na ten temat ? Poza tym mam wrażenie, że Toyota nie sypie promocjami jak wcześniej :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie ciągle info o 30 czerwca. Został tydzień a informacje o przedłużeniu były wcześniej więc to chyba oznacza definitywny koniec.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...