Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 100 zł od ING Banku Śląskiego dla opłacających faktury Tauronu

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

24.01.2016

Premia 100 zł od ING Banku Śląskiego dla opłacających faktury Tauronu

ING Bank Śląskim daje z Tauronem 100 zł za... jedną płatność.

Promocja ta zainteresuje przede wszystkim mieszkańców południowych województw Polski, a więc obszaru gdzie dominującym dostawcą prądu jest Tauron. Zarobić można bardzo łatwo, bo wystarczy jedno opłacenie faktury. Ale na premię załapać się mogą wyłącznie osoby, które konto w ING Banku Śląskim dopiero założą.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

To już kolejny przykład współpracy banku z dostawcą prądu. Wszak na blogu pojawiały się już wpisy o wspólnych promocjach Getin Banku z Eneą oraz BZ WBK z PGE. Jakie były ich efekty biznesowe dla banków oraz firm trudno powiedzieć, ale żadna z promocji nie doczekała się wznowienia - są już promocjami niedostępnymi.

Teraz ING Bank Śląski podjął współpracę z Tauronem. Promocja "Moje faktury z Kontem osobistym osobistym w ING Banku Śląskim S.A" daje zarobić 100 zł. Aby zarobić należy:
 • w okresie od 30.11.2015 r. do 29.02.2016 r. założyć konto osobiste w ING Banku Śląskim (może być to Konto z Lwem Direct, Komfort lub Premium) wraz z systemem bankowości internetowej
 • aktywować usługę Moje faktury, dostępną w bankowości internetowej i umożliwiającą ustanowienie poleceń przelewu lub poleceń zapłaty (odpowiednią płatność przygotowuje bank na podstawie załączonej faktury, rachunku lub innego zobowiązania klienta wobec Tauronu)
 • do 28.02.2017 r.  wykonać co najmniej jedną płatność w w/w usłudze za energię elektryczną 
 • posiadać konto otwarte w promocji i aktywną usługę "Moje faktury" dla rozliczeń z Tauronem w dniu wypłaty premii (a ta ma nastąpić najpóźniej do trzeciego dnia roboczego w miesiącu w którym zostały spełnione warunki promocji)
Szczegóły dotyczące aktywacji usługi Moje faktury, opisuje regulamin:
"Aktywować Usługę Moje faktury można: 
a) w przypadku klientów TAURON SPRZEDAŻ sp. z o.o. – poprzez złożenie i wysłanie przez klienta, za pomocą systemu bankowości internetowej ING BankOnLine, wniosku klienta o akceptację przez Dostawcę; 
b) w przypadku klientów TAURON SPRZEDAŻ GZE sp. z o.o. – poprzez zaakceptowanie przez klienta przygotowanego w systemie bankowości internetowej ING BankOnLine Wniosku Dostawcy o Akceptację przez klienta. Komunikat o możliwości aktywacji Usługi Moje faktury będzie dostępny w systemie bankowości internetowej."
Premia 100 zł wypłacana jest jednorazowo. Do tej premii bank funduje też dodatkową kwotę, która zostanie jednak odprowadzona tytułem podatku. Powyższa promocja niestety nie łączy się z promocją "100 zł za otwarcie Konta w ING Banku Śląskim S.A.".

Istotne znaczenie ma też zapis z regulaminu, że propozycja przystąpienia do promocji jest skierowywana wyłącznie do osób, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku.

W zakresie możliwości udziału w akcji, zgodnie z regulaminem:
"Do Promocji mogą przystąpić osoby fizyczne (...) nie prowadzące działalności gospodarczej, będące klientami TAURON SPRZEDAŻ sp. z o.o. lub TAURON Sprzedaż GZE sp. z o.o., które spełnią łącznie poniższe warunki: 
a) od dnia 1 października 2015r. do momentu przystąpienia do Promocji nie były posiadaczami lub współposiadaczami w Banku Kont z Lwem: DIRECT, KOMFORT, PREMIUM, Klasyczne, Student; 
b) złożą w terminie od 30 listopada 2015 roku do 29 lutego 2016 roku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji podczas rejestrowanej rozmowy telefonicznej - zainicjowanej przez Bank - z konsultantem z Banku. W przypadku niemożności przystąpienia do Promocji podczas rejestrowanej rozmowy z konsultantem z Banku, do Promocji można przystąpić w oddziale Banku, składając oświadczenie w formie pisemnej"
Z wymienionych kont, które można założyć w promocji, najlepszym wydaje się Konto Direct. Rachunek otwierany i prowadzony jest bezwarunkowo za 0 zł. Karta do konta by była darmowa wymaga pewnej aktywności (choć warto zwrócić uwagę, że regulamin promocji nie wymaga wnioskowania o kartę). Aby nie ponosić miesięcznej opłaty za kartę w wysokości 7 zł, w okresie rozliczeniowym  (od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego) należy wykonać płatności na sumę 300 zł.

Jeśli nie masz możliwości opłacania rachunków za energię elektryczną od Tauronu, a nie masz konta w ING Banku Śląskim i chcesz zarobić 100 zł, sprawdź promocję w której bank płaci za otwarcie konta i płatności kartą (na promocję można załapać się tylko do 31.01.2016 r.). Jest też dostępna promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą - za otwarcie konta firmowego i opłacanie składek na ZUS zgarnąć można 300 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Tomaszowi.

24 komentarze:

 1. Gdzie można złożyć wniosek o konto by było objęte promocją? Bo ten regulamin do końca tego nie precyzuje? Konto złożone przez Internet daje udział w promocji która z promocją z Tauronem się wszak nie łączy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii powiedziano mi, że konto należy otworzyć w oddziale. I bez pewności konsultanta, że też na stronie Tauronu. Ale jakoś nie mogę tam nic znaleźć.

   Usuń
  2. Zalogowałem się na konto w Tauronie i był link prowadzący do inicjacji zakładania tego konta promocyjnego w ING. Po kliknięciu znalazłem się na stronie ING dotyczącej właśnie tej promocji, podałem kilka danych i czekam na telefon z ING.

   Usuń
 2. Datę złożenia wypowiedzenia mam 29 września. Pod spodem jest napisane "data zrealizowania zlecenia 29 września". Czy w takim razie łapię się na tą promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Farciarz ;0 Ja zamknąłem 9. października. W ING zamykają od ręki, bez okresu wypowiedzenia, więc powinieneś się załapać.

   Usuń
 3. Czy faktura za prąd musi być wystawiona na mnie czy może być np. na ojca? Pozdrawiam, Beata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z punktu 8c regulaminu może wynikać, że tylko swoją fakturę można opłacić.

   Usuń
  2. Jeszcze bardziej wynika to z definicji "Płatność Moje faktury": "Do formularza tego może być załączona faktura, rachunek lub inny dokument z informacjami o zobowiązaniach Uczestnika Promocji wobec Dostawcy". Jeśli więc konto założysz na siebie to Ty będziesz uczestniczką promocji, a nie ojciec.

   Usuń
 4. Czy konto można zamknąć po wypłacie premii? Bez żadnych opłat?

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam
  dzisiaj rozmawiałem z Panem na infolinii z ING ponad 30 min i dowiedziałem się, że aby spełnić warunek regulaminu promocji pkt.5b) ".... złożą w terminie od 30 listopada 2015 roku do 29 lutego 2016 roku oświadczenie o przystąpieniu do Promocji podczas rejestrowanej rozmowy telefonicznej - zainicjowanej przez Bank - z konsultantem z Banku...." i tutaj najważniejsze jest zapis "zainicjowanej przez Bank". otrzymałem informacje, że aby to wykonać należy zgłosić w Tauronie osobiście lub przez e-bok. Sprawdzałem w e-bok ale nie widzę opcji jakiegoś zgłoszenia chęci przystąpienia do promocji. Jedynie jest skrót do linku: http://www.ingbank.pl/promo/faktury-tauron-ebok, w którym jest opisane opcja Moje faktury, ale dalej nic nie pisze o jakimś zgłoszeniu o którym mówił mi Pan z infolinii z ING. Czy coś wiecie na ten temat, ze aby bank zainicjował rozmowę z nami to musi mieć zgłoszenie od Taurona.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to taka promocja w stylu... zróbmy ją, ale żeby się nikt nie dowiedział. Doszperać się do niej czy na stronie banku czy Tauronu nie jest łatwo.

   I z tego co śledzę blogi finansowe to Złotówa opisał ją jako jedyny. Dzięki!

   Usuń
  2. Ja byłam dzisiaj w oddziale podpisać umowę - Pani musiała dłuższą chwilę poszperać po systemie żeby znaleźć tą promocję ;] ale udało się. O kartę trzeba zawnioskować, ale trzeba ją od razu zastrzec żeby uniknąć opłaty. Podobno ING ma jeszcze jedną promocję na 100 PLN dla klientów indywidualnych, ale chyba coś przeoczyłam (?). Pozdrawiam, B.

   Usuń
  3. Tak, jest jeszcze jedna promocja z premią 100 zł za otwarcie konta i płatności kartą (tam jest jednak nieco dłuższy okres karencji). Wspominam o niej na końcu powyższego wpisu.
   A z tą kartą to chyba jakaś dodatkowa teoria pracownika banku, bo w regulaminie promocji nie ma na ten temat ani słowa ;)

   Usuń
 6. Witam,
  czy komuś udało się założyć konto i zarejestrować się w promocji? Chodzi o to czy telefon z banku w sprawie wzięcia udziału w promocji jest wybiórczy czy można mieć pewność, ze przystąpi się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się nie odezwą do Ciebie jutro (w sb też infolinia ING pracuje) ani w pn to bym do nich dzwonił.

   Usuń
 7. Po godzinie od złożenia wniosku zadzwonili z Banku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak udało Ci się złożyć wniosek?

   Usuń
  2. https://e.ingbank.pl/tauron?newForm=true&source=ebok

   Usuń
  3. Jak nie działa jak działa?

   Usuń
  4. Potwierdzam. Link działa. Sprawdź może inną przeglądarkę

   Usuń
 8. Chcąc skorzystać z tej promocji konieczne jest, niestety, założenie konta wraz z kartą. Na moją uwagę, że w regulaminie nie ma takiego wymogu konsultant oświadczył, że konto internetowe Direct zakłada się tylko z kartą. Nie będąc zainteresowany taką opcją, złożony wcześniej wniosek anulowałem i wycofałem wszystkie zgody marketingowe

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...