Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kamera samochodowa + do 3000 punktów Payback do karty Citibank BP-Payback

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

4.01.2016

Kamera samochodowa + do 3000 punktów Payback do karty Citibank BP-Payback

Łącznie ponad 500 zł można zyskać dzięki karcie Citibank BP-Payback.

To kumulacja trzech różnych promocji, dzięki którym do wzięcia jest wideo rejestrator Mio MiVue 600, zwrot nawet 200 zł za zakupy na stacjach BP oraz punkty Payback. A warunki uzyskania tych wszystkich gratyfikacji są całkiem proste. Kartą wystarczy wydać 1 000 zł.

Aktualna akcja promocyjna jest kopią poprzedniej (oczywiście opisywanej na blogu Bankobranie tutaj) zakończonej wraz z końcem 2015 r.  Obecna edycja trwa do 31.03.2016 r. i aby z niej skorzystać należy:
 • w rozmowie z konsultantem (który kontaktuje się do 2-3 dni roboczych po wysłaniu formularza) złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank BP-PAYBACK 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający dochody 
 • zawrzeć umowę o kartę
Z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1.01.2015 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jak otrzymać wideorejestrator Mio MiVue 600?


Po przyznaniu przez bank karty i zawarciu umowy, aby otrzymać nagrodę rzeczową należy:
 • w ciągu 30 dni od daty wydania karty przez bank:
  • dokonać kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę co najmniej 1 000 zł (może być to jedna albo wiele płatności; liczy się wydana suma) oraz
  • co najmniej jeden raz zalogować się bankowości internetowej Citibanku lub w aplikacji mobilnej banku (aby mieć dostęp do logowania nie ma potrzeby zakładania konta osobistego - wystarczy sama karta kredytowa)
 • w dniu przyznania nagrody nadal posiadać kartę kredytową BP-Payback
A o przyznaniu nagrody bank poinformuje Cię mailowo w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wyżej wymienionych warunków promocji. Nagroda zostanie z kolei przekazana w ciągu 30 dni od momentu wysyłki wspomnianego maila. Zgodnie z regulaminem promocji wartość wideorejestratora to 349 zł.

Transakcje wykonywane kartą, zgodnie z regulaminem promocji "Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue", muszą spełniać poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Wspomniany 1 000 zł można wydać w dowolnym miejscu. Nie muszą to być płatności na stacjach paliw BP, ale mogą i w sporej części będzie się to nawet opłacało. O czym mowa poniżej.

Jak uzyskać 200 zł zwrotu?


Promocja "Tankuj taniej z Kartą Kredytową Citibank–BP PAYBACK" daje zarobić nawet 200 zł. Kwotę tą można uzyskać w postaci zwrotów. Zgodnie z regulaminem:
"Uczestnik otrzyma zwrot 1zł („Zwrot”) za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP („Stacje BP”) przy czym litr zostanie obliczony jako iloraz kwoty wydanej przez Uczestnika (...) oraz średniej ceny paliwa PB 95 za miesiąc poprzedzający wypłatę, według niezależnego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych. Zwrot dokonywany jest za pełny, wyliczony w powyższy sposób litr paliwa."
Teoretycznie liczy się liczba litrów paliwa zatankowanego na stacjach benzynowych BP, ale w praktyce bank nie jest w stanie sprawdzić za co na stacji zapłacono (a tym bardziej za jaki rodzaj). Więc mogą to też być inne zakupy: kawa, gazeta, doładowanie telefonu, ale i... karta podarunkowa. To karta, którą można zasilić kwotą do 600 zł i wykorzystywać na zakupy na stacjach BP w przyszłości (karta ważna jest przez 24 miesiące). Możesz więc od razu nabyć dwie karty podarunkowe np. po 450 zł (przy obecnych cenach paliwa kwota 900 zł wystarcza na 200 litrów Pb95). Wtedy jednocześnie spełnisz warunki uzyskania maksymalnego dostępnego zwrotu za tankowanie (200 zł za 200 litrów) i warunki otrzymania nagrody rzeczowej. Taki trik został już sprawdzony przez Czytelników bloga przy okazji poprzedniej edycji promocji.

Za dwie karty podarunkowe należy jednak zapłacić jednorazowo, gdyż zwroty 1 zł od każdego litra paliwa naliczane są według następującej zasady:
"Zwrot dotyczy jednej transakcji na Stacjach BP zaksięgowanej w systemie banku w danym miesiącu kalendarzowym, przy czym w przypadku gdy Uczestnik wykonał kilka transakcji, brana pod uwagę jest ta o najwyższej wartości"
Jeśli wybierzesz tankowanie (lub kupowanie na stacjach BP) rozłożone w czasie i opłacane bezpośrednio kartą kredytową to pamiętaj, że zwroty przyznawane są jednak nie dłużej niż przez sześć miesięcy od wydania karty.
"Zwrot zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana".
Możliwość załapania się na promocję ze zwrotem 200 zł: do 31.01.2016 r.


Punkty Payback. Liczba punktów Payback przyznawanych za wyrobienie karty kredytowej uzależniona jest od rodzaju wybranej karty CItibank BP-Payback. A może być to karta Silver lub Gold (liczba przyznanych wówczas punktów wynosi odpowiednio 1 500 i 3 000 - punkty naliczane są po wykonaniu pierwszej transakcji kartą - szczegóły w regulaminie).

Z punktu widzenia bankobiorców, bardziej opłaca się jednak skorzystać z karty Silver. Opłata miesięczna za kartę wynosi 8 zł (z opłaty tej zwalnia wydanie kartą min. 2 000 zł w ciągu miesiąca). Przy karcie Gold opłata wynosi już 18 zł miesięcznie, a warunki zwalniające z opłaty są jeszcze bardziej wyśrubowane (miesięcznie należy wykonywać transakcje na sumę co najmniej 4 000 zł).

Bank pobiera też opłatę za dostęp do usługi CitiPhone - 6 zł miesięcznie. Ale ta opłata nie jest obowiązkowa i można z niej po prostu zrezygnować. W bankowości internetowej Citibanku wystarczy wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona.

Co zrobisz z kartą po uzyskaniu nagrody rzeczowej i ostatniego zwrotu za paliwo? Wybór należy do Ciebie. Z karty możesz korzystać dalej, ale możesz też zrezygnować. Żaden z regulaminów promocji nie zawiera zapisu o konieczności utrzymywania karty w dłuższym okresie.

Zgarnij wideorejestrator, zwroty i punkty Payback: wypełnij formularz kontaktowy

Aktualizacja w dniu 15.01.2016 r.: Karta Citibank BP-Payback to karta Visa. A tak się składa, że w usłudze Visa Oferty (szczegółowo opisywałem ją tutaj) znajduje się obecnie moneyback 5% na stacjach BP, o czym informuję na Twitterze:

Jest więc szansa załapania się na kolejne kumulowanie promocji i oszczędzanie :)

32 komentarze:

 1. Promocja citi 400+400 za polecenie jest jeszcze aktualna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Sprawdzałem na stronie programu poleceń i jest tam stary regulamin (do 12.2015)

   Usuń
 2. U mnie w rodzinie i wśród znajomych już kto mógł z promocji Citi korzystał w ostatnim roku. Już nie ma takich co by teraz mogli więc nie wiem kogo bank jeszcze szuka ;) Są tacy jeszcze co karty w Citi nie mieli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są renciści, którzy mają stałe dochody z ZUS, ale bank im nie ufa :(

   Usuń
  2. Ufa, ufa. Latek mam tuż <80 a w zeszłym roku skorzystałem z promocji, dostałem kartę i po spełnieniu prostych warunków dali premię a później wymieniłem kartę na Simplicity (darmowa bez żadnych warunków). Dzięki temu raczej nie zamknę rachunku karty, no i oczywiście nie załapię się na kolejne (a City się w tym chyba specjalizuje) promocje.

   Usuń
 3. Witam,

  A czy na stacji nie trzeba wydać jednorazowo min. 1000zl by sprawę załatwić jedna transakcja?
  (2 karty upominkowe po 450 daje 900, a na rejestrator trzeba 1000 zł)

  Pozdrawiam serdecznie
  Maciej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego 1 000 zł nie trzeba wydawać na stacji BP (ale można i w sporej części warto, bo się pokrywa). Ale dzięki za takie spojrzenie na sprawę - uzupełnię to w tekście by było jasne.

   Usuń
 4. Czyli dobrze zrozumiałem? Można cały zwrot zgarnąć w miesiąc? Całe 200 zł od razu? Nie ma żadnego limitu na miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Cały możliwy zwrot (200 zł) możesz uzyskać od razu w jeden miesiąc.

   Usuń
 5. czy kartę podarunkowa bp trzeba wykorzystac jednorazowo czy mozna korzystac z niej po kilka razy az do wyczerpania jej wartosci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie każdy ma bak, by od razu zatankować np. za 600 zł. Możesz nią płacić wielokrotnie.

   Usuń
 6. Witam! Kto może przystapić do promocji?, czy osoba która zrezygnowała z kart kredytowej w sierpniu 2015 jest wykluczona?

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam już widzę ze od 1 stycznia 2015 r. nie posiadała karty

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgłosiłem się we wtorek rano. Już wniosek złożony, karta przyznana. Mam czekać na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czyli mogę zdobyć maksymalny zwrot w miesiąc poczekać na videorejestrator i zrezygnować z karty bez konsekwencji? Czy próbował ktoś sposobu z kartami podarunkowymi w tej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak właśnie możesz zrobić. A jeśli chodzi o drugie pytanie to raczej nie było szans by ktoś to sprawdził. Ja wysłałem formularz kontaktowy 4.01., wczoraj złożyłem wniosek i czekam na kuriera. Później na kartę. Więc z doświadczenia nikt Ci nie odpowie jak to jest. Ale w poprzedniej edycji na żonę wyrobiliśmy kartę i karty podarunkowe przeszły bez problemu.

   Usuń
 10. Na tą chwilę link do formularza nie działa, próbowałem też przejść z Google do pierwszego linku z reklamy - też nie działa. Chwilowe problemy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link działa. Być może był to chwilowy problem. A jeśli i Ciebie się powtarza to warto spróbować z innej przeglądarki lub wyczyścić coockies w aktualnie używanej.

   Usuń
 11. Jak długo czekaliscie na przysłanie karty już po podpisaniu umowy i wysłaniu jej kurierem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie karta przyszła jakoś 1,5 tygodnia po podpisaniu umowy w poprzedniej edycji.

   Usuń
 12. To jak jest z tym wypowiedzeniem karty. W innym serwisie ktoś pisał, że w umowie jest, że na 12 miesięcy. Z kolei w jeszcze innym serwisie przy opisie tej promocji do 31 grudnia 2015 jest:
  "1. Klient może rozwiązać Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30–dniowego okresu wypowiedzenia"
  Może w poprzedniej promocji do 31 grudnia rzeczywiście można było rozwiązać kiedy się chciało a w nowej na 12 miesięcy ?
  Potwierdzi ktoś zapis z umowy o rozwiązaniu kiedy się chce ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie o kartę jest mowa o okresie jej zawarcia na 12 miesięcy, ale w innym kontekście (wznowienia karty). Wypowiedzieć umowę można w dowolnym momencie (z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia).
   Kwestię poruszyłem w komentarzu pod inną promocją Citibanku tutaj.

   Usuń
  2. Ok, Thx Mr. Złotówa

   Usuń
 13. Czy mogę skorzystać z tej promocji skoro w styczniu otworzyłam kartę citi simplicity z promocją o tablet ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Po otrzymaniu nagrody i zwrotu złożyłem wypowiedzenie. Dziś do mnie dzwoniła konsultantka i pytała co jest powodem rezygnacji. Proponowała zwolnienie z opłaty, ale się nie dałem. Do 26.03. karta ma być zlikwidowana, bo okres wypowiedzenia to 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziś dostałem maila z informacją o przyznanej nagrodzie, lecz na razie nie mam żadnej informacji o zwrocie ani punktach PayBACK. Po jakim czasie dostaliście taka wiadomość ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Zwrot zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana"

   Usuń
 16. Posiadam kartę Citibank BP-Payback i mam przyznany limit kredytowy 5000zł .w jednym z punktów umowy jest napisane " całkowita kwota do zapłaty przez klienta w związku z udzieleniem mu limitu kredytowego wynosi 5370,95. czy te 370 zł bede musiał jakoś spłacić bankowi czy jak to jest ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To standardowe wyliczenia w umowach o kartę. Uwzględniają symulację wypłaty kwoty 5k zł i jej spłatę w czasie, z uwzględnieniem opłat itd. Jeśli będziesz spłacać w okresie bezodsetkowym to oddawać będziesz dokładnie tylko tyle ile wydasz podczas zakupów + opłatę za kartę.

   Usuń
 17. Witam. Zgodnie z regulaminem zwrot 200 zł obowiązywał tylko do 31.01.2016.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 31.01.16 należało złożyć wniosek o kartę, zwroty przysługują przez 6 kolejnych miesięcy - zapis punktu II regulaminu.
   Czy nie mam racji?
   Pytam ponieważ w poprzednim miesiącu zwrot dostałem 17.02 a w tym miesiącu jeszcze nie wpłynął na konto - jutro teoretycznie ostatni dzień.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...