Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet Lenovo Tab 2 lub telefon Samsung Galaxy J1 w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.01.2016

Tablet Lenovo Tab 2 lub telefon Samsung Galaxy J1 w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

Ruszyła kolejna promocja Citibanku, w której zgarnąć można gadżet: tablet lub telefon.

W aktualnej edycji uczestnik promocji nie jest jednak zmuszany do wyrobienia konkretnej karty kredytowej (w poprzednich akcjach była to karta MasterCard World kosztująca aż 18 zł miesięcznie). Teraz aby załapać się na nagrodę można też wybrać bezwarunkowo darmową kartę Citi Simplicity.

Już na starcie możesz więc być na plusie. Nie musisz się martwić, że część zysków z bankobrania "zjedzą" opłaty. Karta kredytowa Citi Simplicity jest bowiem kartą wydawaną i prowadzoną bezwarunkowo za 0 zł. Wystarczy więc zawnioskować o kartę, podpisać umowę, spełnić warunki i cieszyć się nagrodą. Nie ponosząc przy tym żadnych kosztów w postaci opłat i prowizji.

Ale po kolei. Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet" należy:
 • wypełnić formularz kontaktowy (Aktualizacja w dn. 31.03.2016 r.: Bank najwyraźniej postanowił wcześniej zakończyć promocję - pierwotnie miała ona obowiązywać do 1.04.2016 r. włącznie; w chwili obecnej na stronie promocji mamy już informacje o nowej akcji, która właśnie 1.04. ruszy) - już na tym etapie należy wskazać: 
  • nagrodę, która cię interesuje (tablet Lenovo TAB 2 A7-30 o wartości 449 zł brutto lub telefon Samsung Galaxy J1 (Dual SIM) o wartości 449 zł brutto - wyceny te są podane przez bank w regulaminie promocji)
  • kartę o którą chcesz zawnioskować (City Simplicity lub World MasterCard - o różnicach i szczegółach każdej z nich piszę na końcu; regulamin wspomina jeszcze o karcie Citibank PremierMiles, ale na stronie promocji brakuje opcji wskazania tej karty)
 • w czasie rozmowy telefonicznej z pracownikiem banku (kontakt następuje do 4 dni roboczych po wysłaniu formularza) złożyć wniosek o kartę
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania)
 • zawrzeć umowę o kartę
 • od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę:
  • w ciągu 30 dni co najmniej 1 raz zalogować się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej
  • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonać transakcje na łączną kwotę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność kartą, ale może być też ich wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)
I to wszystko. Do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz już wszystkie wymagane powyżej warunki, bank poinformuje Cię mailowo o przyznaniu nagrody. A ta zostanie do Ciebie przesłana w ciągu kolejnych 30 dni.

Pamiętaj by transakcje o których mowa wcześniej spełniały następujące kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową, 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"
Do wymaganej sumy 3 000 zł, którą należy wydać by uzyskać nagrodę, zaliczą się więc płatności w sklepach i innych punktach handlowo-usługowych oraz płatności w Internecie, ale nie zaliczą się przelewy z karty oraz wypłaty w bankomacie.

Zgodnie z regulaminem promocji, uczestnikiem promocji może być osoba, która "od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank".

Aby móc liczyć na otrzymanie karty, należy spełnić poniższe warunki:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata."
Promocja ma trwać do 1.04.2016 r. (Aktualizacja w dn. 31.03.2016 r.: Wygląda na to, że bank postanowił nieco wcześniej zakończyć promocję - obecnie link prowadzi do strony promocji, która ma wystartować 1.04.2016 r.). Nagrody przekazywane w promocji są zwolnione z podatku. W regulaminie promocji brak zapisu zawierającego zobowiązanie do utrzymywania karty w jakimkolwiek określonym okresie.

Na koniec czas opisać główne cechy i warunki kart kredytowych dostępnych w promocji.

Karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłaty miesięcznej, ani rocznej. Spłacając więc środki wykorzystane z karty w okresie bezodsetkowym nie poniesiesz żadnych kosztów. Więcej na temat tej karty pisałem tutaj.

Karta World MasterCard wydawana jest również za 0 zł, ale miesięczna opłata za jej posiadanie wynosi 18 zł (bank zwalnia z tej opłaty wyłącznie wtedy gdy miesięcznie wykonasz płatności na łączną sumę min. 4 000 zł). Karta łączy się z programem lojalnościowym, dzięki któremu można zbierać punkty i wymieniać je na nagrody, ale ich przelicznik jest dość niekorzystny.

Korzystając z karty kredytowej Citibanku należy jeszcze pamiętać o jednej czyhającej opłacie, z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.

Niech Twoi znajomi dowiedzą się o promocji. Udostępnij na Facebooku

219 komentarzy:

 1. Czyli lojalki brak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma, "W regulaminie promocji brak zapisu zawierającego zobowiązanie do utrzymywania karty w jakimkolwiek określonym okresie."

   Usuń
 2. A jak to jest z tym dostępem do bankowości internetowej do której trzeba się raz zalogować? Nie trzeba czasem konta założyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Dostęp do bankowości internetowej można aktywować posiadając tylko i wyłącznie kartę kredytową.

   Usuń
 3. Czy emeryt może złożyć wniosek? Czy dochody muszą być tylko z wynagrodzenie/ działalności gospodarczej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. W regulaminie znajdziesz załącznik (na ostatniej stronie) z wykazem form zatrudnienia czy innych dochodów akceptowanych przez bank. Są tam również emerytury i renty.

   Usuń
  2. czy wystarczy decyzja ZUS o rencie lub emeryturze i wpłata własna, czy konieczne są przelewy świadczenia z ZUS ?

   Usuń
  3. Podstawowy dokument który wymagają to decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty, bo w PL wielu emerytom przecież listonosz nosi pieniążki. I dostaje napiwki z końcówek ;)

   Usuń
 4. Do kiedy trwa promocja?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy płacenie rachunków Sprytnym Bilem zaliczy się do obrotu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy aby na pewno? ktoś sprawdzał czy płatności Sprytnym Billem zaliczaja się do obrotu?

   Usuń
  2. Na pewno. Zaliczają się. Sprawdzone.

   Usuń
  3. A płatności za czyns w zabce?

   Usuń
  4. Mogą być. Bo to jest akurat traktowane jako płatność kartą a nie przelew, który jest regulaminowo wykluczony.

   Usuń
  5. Czyli wypłata pieniędzy w zabkomacie również powinna się liczyć?

   Usuń
  6. Transakcje gotówkowe się nie liczą. Tak jak bankomat.

   Usuń
  7. Tyle, że to nie jest transakcja gotówkowa (w innych bankach sprawdzałem i wygląda jak bezgotówkowa operacja kartą).

   Usuń
 6. Czy w ciągu 30 dni wystarczy 1 raz zalogować się do bankowości internetowej bez konieczności ściągania aplikacji mobilnej ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy jedno zalogowanie w bankowości.

   Usuń
 7. Pewnie głupie pytanie. W jaki sposób pozbyć się, zrezygnować z karty po odebraniu nagrody, żeby nie wrobić się w niepotrzebne koszty. Nigdy nie miałem karty kredytowej, zawsze zwykłą płatniczą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma głupich pytań ;) Nowicjuszom w korzystaniu z karty kredytowej może przydać się poradnik, który opublikowałem tutaj.
   A jeśli chodzi o rezygnację z karty w Citibanku to wypowiedzenie można złożyć w oddziale, listownie, na infolinii lub w bankowości internetowej (wystarczy wysłanie wiadomości w stylu "Rezygnuję z karty kredytowej"). Okres wypowiedzenia 30-dniowy. Przy karcie Simplicity (jeśli wykorzystana kwota jest spłacona w okresie bezodsetkowym) w praktyce nie ma ryzyka narażenia się na dodatkowe koszty.

   Usuń
 8. No w końcu oferta dla mnie...a dokładnie dla żony, ponieważ zrezygnowała z poprzedniej karty w 2013 roku i teraz może skorzystać z tej promocji, a telefon przyda się wymienić na nowy :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy transakcje najlepiej rozpocząć miesiąc po podpisaniu umowy? Pierwszy miesiąc nie będzie zaliczony?Pytam dla pewności bo mam ograniczone środki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jeśli umowa będzie podpisana w styczniu to liczą się płatności luty-kwiecień

   Usuń
 10. A maj już nie? Myślałem, że 3 miesiące wyłączając miesiąc w którym umowa będzie podpisana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no ale po styczniu o którym wspomniałem jest... luty marzec, kwiecień (3 miesiące), a maj byłby czwarty

   Usuń
  2. We wpisie o tym jest napisane jasno, ale na jedno bym zwrócił uwagę szczególną. Mają to być 3 miesiące po miesiącu podpisaniu umowy PRZEZ BANK. A więc w praktyce dopiero kilka dni po podpisaniu umowy przez Was. Kurier odsyła powiem umowę do banku. Tam podpisuje ją bank, stawia datę i odsyła Wam (w międzyczasie przyjdzie też już karta). Na to warto uważać. Jeśli kurier przyjedzie np. 29.01. Wtedy bank umowę podpisze dopiero w lutym. Więc czas na wykonanie transakcji to będzie już marzec-maj.

   Usuń
  3. Dziś otrzymałem kartę. Rozumiem, że teraz przyjdzie pocztą umowa i ważna jest data podpisania umowy przez bank. Jeżeli bank podpisze w lutym płatności zaczynam od marca?

   Usuń
  4. To na 100% będziesz miał wpisaną datę styczniową skoro już kartę dostałeś i możesz z niej skorzystać. Więc płatności zaczynaj od lutego.

   Usuń
  5. Dzięki. Wg waszych zaleceń zaraz po aktywowaniu karty,złożyłem rezygnację z CitiPhone wpisując "Rezygnuję z usługi CitiPhone". Zrobiłem to w południe,ale do tej pory nie mam żadnej wiadomości. Czy zostanę poinformowany,że nie będę obciążany 6zł opłatą?

   Usuń
  6. Dyspozycja została przyjęta zrealizowana - coś w tym stylu powinni Ci odpisać. Ja dostałem taką odpowiedź jakoś po kilku dniach, ok. tygodnia.

   Usuń
  7. Dzięki. Odpowiedź dostałeś na maila czy przyszła na pocztę banku ?

   Usuń
  8. Wiadomość w Citionline

   Usuń
 11. Sorry, chyba zaćmiło mnie. Źle policzyłem miesiące

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy za naklejkę zbliżeniową do Simplicity bedę musiał płacić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz jej brać. Jakby co jest darmowa. Ale transakcje naklejką nie zaliczają się do wymaganej sumy 3k zł.

   Usuń
  2. Na infolinii usłyszałem, że transakcje naklejką zaliczają się do promicji, wymaganej sumy 3 k. Jak to właściwie jest?

   Usuń
  3. A mnie powiedzieli, że nie naklejka się nie zalicza. Więc wolę nie ryzykować. Regulamin mówi o płatnościach nowo wydaną kartą.

   Usuń
 13. Dzięki, bo już chciałem zamawiać z myślą o 3k zł. Laptop poszedł spod nosa

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy mogę jednorazowo dokonać płatności kartą 3k, czy każdego miesiąca 1000zł ?albo bez różnicy byle na koniec 3 miesiąca wykonać płatności na 3 k?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak chcesz. Każda opcja jest dopuszczalna. Możesz też w 1-wszym miesiącu wydać 2 tys, a w drugim 1 tys. Liczy się suma 3 tys przez 3 mies.

   Usuń
 15. Z poprzedniej promocji nie mogłem skorzystać, bo nie przewidują firmy spółki S.C. na ryczłcie. Firma działa od 16lat ;-)).

  OdpowiedzUsuń
 16. czy rolnik (brak rozliczeń PIT itp) może uczestniczyć w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłem w tej sprawie na infolinię przy którejś z poprzednich edycji. Rolnik się nie łapie.

   Usuń
 17. ale Citi zaszalał, daje kartę bez opłaty i do tego tabeltlub telefon:)

  OdpowiedzUsuń
 18. w jaki sposob mam przedstawic swoj dochod ? z jakiego okresu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przy wynagrodzeniu 3 miesiące wstecz

   Usuń
  2. Pracodawca musi wypełnić ten dokument. Oddajesz go kurierowi podczas podpisywania umowy:
   https://www.online.citibank.pl/retail/blue/files/karty/zaswiadczenie_o_zatrudnieniu_i_wynagrodzeniu.pdf

   Usuń
  3. Oj niekoniecznie, nie zawsze. W regulaminie jest wykaz dokumentów o które bank może poprosić. System udzielając wstępnie pozytywną decyzję wskazuje dokument jaki należy przedstawić spośród tych z wykazu. Tak mi to konsultant tłumaczył. W moim przypadku był to wyciąg z konta gdzie wpływa wynagrodzenie.

   Usuń
 19. Z tym wyciągiem z konta to ostrożnie.Bank "kuknie" również na Wasze wydatki co uwzględni w zdolności kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku wystarczyło dostarczenie potwierdzeń wpływu wynagrodzenia.

   Usuń
 20. Mnie akurat wynagrodzenie wpływa na rękę i co wtedy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej będą chcieli zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
 21. No i widzę tablet całkiem fajny, także na kartę SIM, a nie tak jak wcześniej tablety Samsunga z WiFi, które były do korzystania głównie w domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A propo, jest znana jakaś bliższa charakterystyka i parametry tego tabletu?

   Usuń
  2. Specyfikacja techniczna zarówno tabletu Lenovo TAB2 A7-30H, jak i telefonu Samsung Galaxy J1 dostępna jest na stronie promocji (podlinkowanej we wpisie). A linki bezpośrednio do opisu: tablet, telefon.

   Usuń
  3. Skoro tablet jest na kartę SIM to z aero2 powinien działać? Orientuje się ktoś?

   Usuń
  4. Czytałem na jakimś forum, że działa.

   Usuń
 22. Czy są jakieś przeciwwskazania aby założyć to konto i zgarnąć tablet jeśli właśnie zamówiłem kartę z promocji z Citibank BP-Payback (200zł za tankowanie + videorejestrator)? Czy można posiadać 2 karty kredytowe w jednym banku? To moja pierwsza przygoda z kredytówką.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Albo ta karta, albo ta (w sensie promocji). Różne karty możesz posiadać, nawet w tym samym banku ale już na drugą promocję się nie załapiesz (zapis karencji od 1.2014)
   PS. To nie konto, a karta.

   Usuń
 23. Mr. Złotówa - a co z tym pomysłem umieszczania pdf'ów na własnym hostingu (bądź o ile pamiętam google docs)? Dziś szukałem linka do starej promocji 5% monayback od orangefinanse by zobaczyć kiedy mi go wypłacą... i oczywiście linka nie ma nigdzie. Na szczęście znalazłem stary Twój post i link działał. Ale gdyby nie działał to byłbym w lesie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Archiwum jest tutaj. Wymaga uzupełnienia, ale wspomniana promocja Orange Finanse tam jest.

   Usuń
 24. Mam wątpliwości co do lojalki, podczas zakładania mi karty usłyszałem formułkę ze umowa jest podpisywana na rok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie o kartę w §2 widnieje zapis "Umowa jest zawarta na okres 12 miesięcy (...)". Ale to inny kontekst, nie ma nic wspólnego z promocją z tabletem/telefonem. To takie rozwiązanie, które bankowi pozwala np. nie przedłużyć umowy na kolejny okres jeśli klient nieprawidłowo obsługuje kartę. Bo oczywiście umowę wtedy łatwiej nie przedłużyć, niż ją wypowiedzieć (gdyby była na dłuższy czas albo na nieokreślony). To taka analogia do umów o pracę. Umowa na czas określony zwłaszcza dla pracodawcy jest wygodniejsza, bo o wiele łatwiej z niej wyjść aniżeli z umowy na czas określony. Choć oczywiście furtka na wcześniejsze rozwiązanie umowy zawsze jest.

   I tak w §12 umowy o kartę jest z kolei zapis "Klient może wypowiedzieć Umowę w każdym czasie, z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia (...)".

   Regulamin promocji nie zawiera żadnej klauzuli dotyczącej utrzymywania karty w określonym czasie.

   Poruszona przez Ciebie kwestia pojawiała się też przy okazji wcześniejszych promocji Citibanku (bo wzór umowy o kartę się nie zmienia). Nigdy jednak żaden z Czytelników nie zgłosił problemu przy wypowiadaniu umowy o kartę - zlecanym nawet tego samego dnia w którym dotarła nagroda ;)

   Usuń
  2. Dzięki za wyjaśnienie.

   Usuń
 25. Dzisiaj do mnie dzwonili. Wniosek złożony, decyzja na tak, więc czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 26. A czy rolnik załapuje sie na kryteria dochodowe?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy płatności kartą za bilety PKP, fryzjer, kosmetyczka też będą wliczały się do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko wymienione się zalicza.

   Usuń
  2. Definicja transakcji bezgotówkowej z regulaminu kart kredytowych Citbanku:
   "Transakcja bezgotówkowa – płatność za nabywane towary i usługi dokonana w punktach handlowych lub usługowych, jak również płatność dokonana bez fizycznego użycia Karty, w szczególności zamówienia składane pisemnie, telefonicznie lub przez Internet"

   Czyli w praktyce wszystkie płatności kartą (z pinem lub zbliżeniowo) się kwalifikuję (sklepy, warsztaty, stacje, restauracje, dworce, przychodnie itp. itd.), jak i w Internecie (z podaniem danych z karty - numeru, CCV itd.) Do wymaganych 3 tys. nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie.

   Usuń
 28. wie ktoś czy zakup kart podarunkowych(na stacji paliw) zaliczy się do wydania 3tyś.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Nie ma przeciwwskazań. Płatność będzie wszak jak każda inna transakcja na stacji. No może nieco wyższa ;)

   Usuń
 29. Wypełniłem formularz kontaktowy, rozmawiałem z infolinią, otrzymałem maila teraz oczekują kuriera. Czy wśród dokumentów jakie otrzymaliście jest jakiś nadmieniający, że owa karta z jest tą promocją ? Mój mail mówi jedynie o karcie kredytowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji (tam jest oświadczenie do podpisania) - możliwe że kurier będzie miał do podpisania. Ale spoko, Citi jest ostatnim bankiem który przy promocji by kantował. W poprzednich promocjach nie było żadnych dokumentów które potwierdzałyby że wniosek jest promocyjny (liczyło się tylko złożenie na stronie promocji) i w mej rodzinie już cztery gadżety zgarnęliśmy od Citka bez żadnych problemów czy komplikacji.

   Usuń
 30. W zeszłym roku zawnioskowałem, ale miałem umowę za krótko. I w sumie dobrze, że wtedy mi nie dali, bo karta była płatna, a tablet słabszy. Teraz dostałem decyzję pozytywną. Czekam na kuriera.

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy płacąc kartą Citi Simplicity przez PayPal będę ponosił dodatkowe opłaty? Nigdy kartą nie płaciłem w necie, zawsze przelewem,a teraz razem z żoną mamy pozytywną decyzję, czekamy na kuriera, więc trzeba będzie parę transakcji zrobić nie tylko w realu żeby nastukać 2x3k

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Allegro płatności przez PayU masz za darmo. W większości e-sklepów też. Jeśli są jakieś niechlubne wyjątki to jest podana informacja o dodatkowej prowizji. Ale na prawdę jest to rzadkość.

   Usuń
  2. I co istotne ewentualną prowizję będziesz widział przed ostateczną płatnością. Ale generalnie nie ma.

   Usuń
 32. witam
  jeżeli kartę otrzymam 30 stycznia to od kiedy będzie zaczynał się okres 3 miesięcy , objęty promocją ( od 1 lutego czy od 1 marca )
  czy płatność internetowa to także płatność za np. ubezpieczenie samochodu ?
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bank odeśle Ci też umowę i tam będzie wpisana data. Jeśli będzie styczniowa to 3tys musisz wydać luty-kwiecień, a jeśli lutowa to marzec-maj.

   Usuń
 33. Promocja trwa do 1.04.2016 Zależy mi żeby złożyć wniosek na ostatnią chwilę. Jeżeli 1.04 wyślę formularz kontaktowy załapię się na promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z doświadczenia mogę polecić wysłanie zgłoszenia np. 31.03., bo w ostatnim dniu różnie może być.

   Usuń
  2. Mi też zależy na tym, by jak najpóźniej złożyć. Kończy mi się wtedy BPH i Getin.

   Usuń
 34. Dostalam decyzje odmowna, jako, ze wykazalam za male dochody w porownaniu do moich wydatkow. Pytanie, jesli powiedzialabym konsultantce, ze powiedzmy utrzymanie mnie nic nie kosztuje (poniewaz ktos mnie utrzymuje) decyzja bylaby pozytywna ? Czy moge ponownie wyslac zgloszenie, czy maja juz moj numer pesel i nie zadzwonia ponownie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają. Zadzwonić pewnie zadzwonią, ale wniosek mogą odrzucić ponownie. Więc jakiś czas zaczekaj, może do następnej promocji. Kosztów utrzymania nie ma co podawać za wysokich, tym bardziej, że tego nie sprawdzają.

   Usuń
 35. Witam,
  czy zwrot pieniędzy za zakup,w postaci gotówki w sklepie, jest traktowany jako transakcja zwrócona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Transakcją zwróconą jest tylko taka gdy zwrot idzie na kartę. Jeśli sklep zwraca w gotówce to nie ma śladu dla banku

   Usuń
 36. Raiffeisen do 16.01.2016r. nie wypłacił jeszcze dodatkowych odsetek biorącym udział w promocji kont, taką informację uzyskałem na infolinii, gdzie Pani nie potrafiła podać przyczyn takiego stanu rzeczy, stwierdziła tylko, że bank pracuje nad problemem. Chciałbym zapytać czego można żądać od banku w ramach reklamacji i czy wiadomo coś Panu na temat w/w problemów klientów z rzetelnością tego banku .
  Z góry dziękuję za zajęcie się problemem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypłacił 12.01. Jeżeli komuś nie wypłacił, mimo że warunki do otrzymania dodatkowych odsetek zostały spełnione, to pozostaje tylko złożenie reklamacji (można żądać wypłaty kwoty zaległej, wraz z odsetkami ustawowymi za okres opóźnienia). Kwotę należnych odsetek dodatkowych można łatwo obliczyć, sumując wszystkie kwoty odsetek (brutto) naliczone na koncie w 2015 roku. Do informacji podawanych przez pracowników infolinii tego banku radzę podchodzić z dużą rezerwą.

   Usuń
  2. Na stronie CityBanku nie znalazłem tej promocji karty z gadżetem. Także link do formularza, podany w tym artykule nie działa. Czy Bank odwołał już może Promocję,mimo że termin zgłoszeń miał by do 01.04.2016?

   Usuń
  3. @Anonimowy19 stycznia 2016 13:16 na stronie banku info o promocji nie ma (to dość charakterystyczne dla tego typu akcji; na stronę banku wchodzą zazwyczaj obecni klienci banku albo osoby potencjalnie zainteresowane ofertą, więc bankowi nie opłaca się ich dodatkowo przekonywać).
   Promocja jest nadal dostępna. Link działa. Sprawdzone przed chwilą. Spróbuj proszę z innej przeglądarki lub innego urządzenia. Jeśli problem by się powtarzał, będę wdzięczny za info.

   Usuń
 37. Czy ktoś dobrze zorientowany mógłby napisać czy ten tablet Lenovo jest z funkcją telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Guglowałem w tej sprawie i podobno po wgraniu jakiegoś oprogramowania można używać go jak telefon. W standardzie nie.

   Usuń
 38. Pracuje od września, z tym, że pierwsze trzy miesiące na umowę zlecenie, a od grudnia już na umowę o pracę. Czy w takim przypadku mam szansę na dostanie karty? Czy lepiej poczekać, aż miną trzy miesiące umowy o pracę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja trwa do 1.04. więc bezpieczniej będzie jak zaczekasz by mieć już te 3-pełne miesiące i wpływy na konto z umowy o pracę.
   Może by przeszło jakbyś miał przedstawić wyciąg ROR (bo pewnie i tam miałeś wpływy z um.zlec. a tytuł być może był ten sam) no ale we wniosku być musiał datę zatrudnienia podać już od samego początku. No ale gorzej będzie jeśli by chcieli zaświadczenie od pracodawcy. Więc zaczekaj.

   Usuń
 39. Czy ktoś wie czy można to połączyć z promocją 10000PLN za 20PLN miesięcznie dla nowych klientów? Nie widzę nigdzie wykluczenia ale może ktoś jest bardziej biegły...

  OdpowiedzUsuń
 40. Witam. Przy działalności prowadzonej ponad 10 lat jak udokumentować dochody . Potrzebne będzie zaświadczenie z U.S. czy pity wystarcza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie na ostatniej stronie masz wymienione wszystkie opcje jakie dokumenty mogą być wołane przy danej formie dochodów i np. przy działalności gospodarczej. Zazwyczaj są tą PITy przy działalności gospodarczej.

   Usuń
 41. Witam, w cenniku karty Simplecity jest zapis "Prowizja za Transakcję gotówkową przy
  użyciu Karty oraz przelew z Rachunku
  Karty" = 6% wartości transakcji nie mniej niż 10 zł.
  Czyli każda płatność za rachunku przez np.bm.pl będzie obarczona tak wysoką opłatą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przelew robisz w bankowości internetowej. Wtedy jest ta opłata. Gdy płacisz kartą online (też w bm.pl) to podajesz dane karty i wtedy jest to płatność a nie przelew. Czyli odbywa się to bezprowizyjnie tak jak płatność w sklepie (z pinem czy zbliżeniowo).

   Usuń
 42. To w takim razie w bm.pl można sobie dodać jakąkolwiek płatność na 3 000 zł na konto kogoś z rodziny - zrealizować ją za pomocą kodu CCV z karty i będzie ona nie dość że za darmo to jeszcze od razu będzie spełnieniem warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń
 43. "Opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone"
  Nie mogę znaleźć tej opcji wysłania wiadomości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kontakt z bankiem > zapytaj/złóż zlecenie > Karty kredytowe > Opłaty/Promocje

   Usuń
 44. Witam, mam pytanie. Co jeśli kupiłem sprzęt i zapłaciłem kartą kredytową i teraz oddaje go a oni mi zwracają pieniądze na kartę kredytową. Płacę jakieś odsetki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot będzie księgowany teraz, więc kwestia ile minęło od momentu płatności. Jeśli nadal jesteś w okresie bezodsetkowym to bez odsetek. Jeśli już okres bezodsetkowy minął, a kwoty dotąd nie spłaciłeś to odsetki będą naliczane. Z kolei jeśli okres bezodsetkowy minął, a kwotę spłaciłeś to teraz zwrot spowoduje nadpłatę na karcie kredytowej.

   Usuń
 45. Zwrot przyjdzie w okresie bezodsetkowym. Chce do konca miesiaca zakupic co innego i zaplacic karta kredytowa. Czekam na zwrot z poprzedniej transkcji (czas do 5 dni). Moge teraz splacic karte i kupic cos a pozniej poczekac na zwrot na karte ze sklepu z poprzedniej transkacji? Nadplata na karcie ma jakies konsekwencje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma konsekwencji nadpłaty. Możesz teraz spłacić jeśli brak ci środków na karcie do kolejnych transakcji i już robić płatności, a kasa ze zwrotu je spłaci

   Usuń
 46. witam
  chciałbym zapłacić ( pierwszy raz , więc nie wiem z czym to się je ) sprytnym bilem ( czy jest to bezpieczne ? ) za czynsz mieszkaniowy .czy citi nie rozpozna że jest to opłata za mieszkanie ?
  jak operacja będzie zaksięgowana na rachunku karty ? czy dostanę jakieś powiadomienie że transakcja nie jest brana pod uwagę odnośnie promocji ?

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpieczne. Zapłacenie za rachunki czy czynsz, a płatności o których mówi ppkt b. to zupełnie inna kwestia. Tam mowa o przelewach - takiej usłudze Citi, która polega bodaj na tym, że tego typu przelewy są objęte okresem bezodsetkowym.

   Usuń
  2. czyli jak rozumiem można śmiało płacić za czynsz sprytnym bilem i będzie to zaliczone jako płatność bezgotówkowa ?

   Usuń
 47. Ja juz telefon dostalem. Promocja całkiem spoko. Ponadto przekonałem sie do karty kredytowej, czego wcześniej nie bralem pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń
 48. Można sobie wybrać kolor tabletu czy z góry jest określony? Bo jest kilka wersji kolorystycznych.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiam. Bo w specyfikacji Lenovo jest, że "Tablet TAB 2 A7-30 jest dostępny w czterech stylowych kolorach", ale gdzie można by to wskazać nie wiem.

   Usuń
  2. Specyfikacja faktycznie zawiera informację o 4 wersjach kolorystycznych, ale w regulaminie promocji jest zapis "Uczestnik nie ma możliwości wyboru wersji kolorystycznej Nagrody".

   Usuń
  3. We wcześniejszej promocji gdy był tablet Samsung, napisałem maila z prośbą o tablet czarny jeśli to możliwe. I przysłali mi czarny, choć w regulaminie była mowa o białym i że nie ma opcji wyboru. Więc spróbować warto.

   Usuń
 49. Płaciłam kartą, po czym reklamowałam towar, a sprzedawca kwotę transakcji oddał w gotówce, na rękę. Jak jest to odczytywane przez bank ? Mam to traktować jako płatność bezgotówkową i zaliczyć sobie do potrzebnej kwoty 3 k ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwrot był w gotówce to skąd bank miałby wiedzieć o zwrocie? Gorzej gdyby zwrot był na kartę. Więc spokojnie możesz sobie liczyć do wyrobienia wymaganego obrotu.

   Usuń
 50. Dziękuję. Tak myślałam. Raczkuję, uczę się wszystkiego więc wolałam zapytać.

  OdpowiedzUsuń
 51. Bank wysłał już do mnie kuriera z dokumentami i zażyczył sobie wyciągi z konta bankowego. Czy zamiast wyciągów z konta mogę przekazać zaświadczenia o wynagrodzeniu od pracodawcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinien być dokument wskazany. Jeśli nie masz wpływów na konto to im zgłoś. Wtedy powinno być zaświadczenie. Jeśli masz wpływy na konto a nie chcesz im pokazywać całej historii druknij same wpływy wynagrodzenia. U znajomego rzekomo wystarczyło.

   Usuń
 52. witam
  pokazała się nowa promocja w citi .trochę mniej zachęcająca , ale warta odnotowania . ale nie będę zabierał " roboty " Mr Złotówie :)

  OdpowiedzUsuń
 53. Jakie dokumenty trzeba dać kurierowi do przesyłki zwrotnej do banku? Kiedyś chciałem skorzystać z promocji Citi ale pani powiedziała, że mam przekazać kurierowi ksero pit11 i dowodu osobistego(nieprzeksreślone i bez dopisków w jakim celu jest to ksero). A to już proszenie się o niespodziankę za jakiś czas w postaci nowego kredytu do spłaty.

  OdpowiedzUsuń
 54. Pod wrażeniem jestem jak szybko poszło. Odniesienie mam do karty kredytowej w Raiffeisen Polbanku gdzie całość zajęła bankowi ponad półtora miesiąca! Tu za to szybki telefon, decyzja też, kurier przywiózł umowę. Teraz już czekam na kartę. Oby tak było dalej. Dla upewnienia dopytam tylko, że teraz transakcje mam robić od marca?

  OdpowiedzUsuń

 55. Jak długo czekaliście na tablet czy telefon po dokonaniu płatności na wymaganą sumę 3000 tyś zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mówisz, że w tej edycji byli już tacy co zdążyli się ogarnąć z wszystkimi warunkami?

   Usuń
 56. Gosciu1 lutego 2016 15:24 pisze, że odebrał telefon i w temacie Powraca program polecen Citibanku też ktoś wspominał, że rodzice cieszą się już nagrodą. Regulamin mówi, że trzeba trochę poczekać,więc wpisy mnie dziwią, stąd moje pytanie. Do 15.02 zeszło mi z karty 3k i nie pozostaje nic innego jak czekać na telefon :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może piszą o tych nagrodach ale z wcześniejszych promocji, bo Citi ma ich całą masę.

   Usuń
 57. Czy jest możliwość wyboru pomiędzy tablet/telefon, czy wysyłają to co mają pod ręką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej jest możliwość wyboru. Już w formularzu kontaktowym należy zaznaczyć nagrodę.

   Usuń
 58. Czy od otrzymanego w ten sposób telefonu/tabletu trzeba odprowadzić podatek?
  Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nagrody do 760 zł są zwolnione z podatku. Więc brak PITa

   Usuń
 59. Czy te 3000 PLN, które w ciągu trzech miesięcy trzeba wydać może być wydane za granicą, czy trzeba tylko w Polsce płacić?

  OdpowiedzUsuń
 60. W regulaminie jest zapis:
  "dokonają nowo wydaną Kartą transakcje spełniające kryteria, o których mowa w ust 2 poniżej, na łączną kwotę min. 3 000 zł
  w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez Bank umowa o Kartę"

  Dobrze rozumiem że jeśli dzisiaj dostałem sms z iformacją że przyznali mi kartę (był już u mnie kurier) to dzisiaj bank podpisał umowę i czas mi biegnie od 1 marca? Mam więc marzec, kwiecień i maj na spełnienie warunków?

  OdpowiedzUsuń
 61. Pytanie związane z okresem karencyjnym. Czy karta WizzAir z Citibanku była "kartą główną", o której mowa w regulaminie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta główna nie oznacza rodzaju karty ale to czy ona była na Ciebie czy też umowa kredytowa o te kartę była podpisana na kogoś innego, a ty kartą dodatkową mogłeś korzystać z tego samego limitu.

   Usuń
 62. czy umowę o kartę kredytową można wypowiedzieć przez bankowość internetową ( jakie info trzeba podać )? jeżeli nie to co jaki jest wzór wypowiedzenia listownie
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg regulaminu musi być wypowiedzenie pisemne. Może też być w CitiOnline

   Usuń
  2. Jak najbardziej w samym CitiOnline starczy. Masz wtedy potwierdzenie złożenia wypowiedzenia (PDF). W ciągu 2 tygodni oddzwania konsultant celem potwierdzenia - próbuje zachęcić do pozostania klientem. U mnie się to opłaciło: dostałem moneyback 50 zł za wydanie 500 zł :) I nie tylko ja. Wiele razy w komentarzach na blogu już o tym pisano :D

   Usuń
 63. Czy jeśli zapłacę tą kartą za ubezpieczenie samochodu to ta płatność będzie zaliczona ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będzie to płatność, a nie przelew to tak.

   Usuń
  2. Liczą się transakcje bezgotówkowe, a więc w sklepach, restauracjach, kinach i wszędzie tam gdzie są terminale. Płatności z PINem lub bez, czyli zbliżeniowe. Liczą się też płatności w Internecie (z danych z karty takich jak numer karty).
   Nie liczą się wypłaty w bankomatach i przelewy z karty (zlecane w bankowości internetowej lub telefonicznej).

   Usuń
 64. W połowie lutego miałam transakcje na ponad 3k, w regulaminie pisze : Do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu w którym spełnisz już wszystkie wymagane powyżej warunki, bank poinformuje Cię mailowo o przyznaniu nagrody. A ta zostanie do Ciebie przesłana w ciągu kolejnych 30 dni. Jutro jest 10 dzień miesiąca, czy tzn że do jutra powinnam otrzymać maila, a potem już tylko czekać na nagrodę? Czy ten mail przyjdzie na pocztę, czy wiadomość na stronie CITI ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzwoniłem na info.jeżeli jutro nie przyjdzie meil należy poprzez kontakt z bankiem - w bankowości internetowej- napisać o tym fakcie , wówczas citi będzie reagowało

   Usuń
  2. Bardzo dziękuję

   Usuń
  3. Jak dostaniecie maila, dajcie znać. Pozdrawiam

   Usuń
  4. Na tą chwilę u mnie maila brak.

   Usuń
  5. Ja też spełniłem w lutym wszystkie warunki, mamy dzisiaj 10 marca i żadnej informacji o przyznanej nagrodzie.

   karol

   Usuń
  6. Kończy się 10 dzień miesiąca i raczej maila dziś nie będzie. Czy są osoby które w lutym spełniły wszystkie warunki umowy i też maila nie otrzymały ?

   Usuń
  7. Witam.
   W styczniu wyrobiłem kartę. W lutym wydałem trzy tysiące złotych, wielokrotnie logowałem się na swoim koncie. Dzisiaj jest 16 marca i dotychczas nie dostałem emaila informującego o przyznaniu nagrody. Na infolinii nic nie potrafili wyjaśnić. W dniu 11.03. poprzez mojej konto, w zakładce kontakt z bankiem wysłałem reklamację na zaistniałą sytuację. Do dnia dzisiejszego brak jakiejkolwiek odpowiedzi. Wczoraj byłem w oddziale stacjonarnym Citibanku w Szczecinie. Zostałem poinformowany, iż promocja jest internetowa i oddział stacjonarny nic do tego nie ma. Pomimo powyższego w Oddziale banku przyjęto ode mnie kolejną reklamację i poinformowano, że na przestrzeni kolejnych kilku dni sprawa powinna zostać wyjaśniona. Na razie pozostaje mi chyba tylko czekanie.
   Miał ktoś podobną sytuację, która już została pozytywnie rozwiązana?
   Macie ewentualnie jakieś pomysły jak dodatkowo "ugryźć" ten temat"?
   Pozdrawiam wszystkich czytających tego posta.
   Artur Ż. ze Szczecina.

   Usuń
  8. Na odpowiedź na reklamację mają 30 dni. Spokojnie dostaniesz odpowiedź i nagrodę. Coś im zamuliło w tej promocji co widać po komentarzach innych osób. Też czekam. Ale o Citi nie powiem złego słowa bo w trzech wcześniejszych promocjach wszystko na czas, bez zarzutu więc już się obłowiliśmy w rodzinie na ich promocjach (tablet, telefon i 2x400 zł).

   Usuń
 65. W rodzinie czwarta karta. Trzy razy wszystko przebiegało wzorcowo, wszystko idealnie na czas. Tym razem chyba będzie obsuwa...

  OdpowiedzUsuń
 66. Ja też spełniłem wszystkie warunki w lutym i nie otrzymałem żadnej informacji z banku. Coś mi to po mału zaczyna śmierdzieć...

  OdpowiedzUsuń
 67. Ja również nic nie otrzymałem, a w lutym spełniłem wszystkie warunki....

  OdpowiedzUsuń
 68. Czy jest ktoś kto otrzymał maila?

  OdpowiedzUsuń
 69. witam
  maila nie otrzymałem , ale dzwoniłem do citi .ludzie tam mają taki burdel , że aż strach .pomylili promocje z promącją w której trzeba było wydać 9000 pln zamiast 3000 pln.kobieta uświadamiała mnie że takowej promocji na 3 k nie ma nie było i nie będzie .dopiero po zrzucie z kompa regulaminu i umowy zdębiała .także proponuje wszystkim którzy nie otrzymali info . dzwonić to citi . aha póżniej oczywiście tłumaczyła się ze mieli awarie i nie mogli na czas wysłać mali .
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 70. Wcześniejsze wpisy mówiły, że to solidny bank. Robią tyle promocji, że pewnie sami gubią się. Czy po tej rozmowie wysłali Ci wreszcie maila czy jeszcze nie? Ja napisałam wiadomość do banku, ale po tym co piszesz chyba też zadzwonię.

  OdpowiedzUsuń
 71. narazie nie ma . złożyłem też przez telefon reklamacje .laska powiedziała że maile będą rozsyłać w jak najszybszym terminie , lecz po rozmowie z nią ponad godzinnej , i udowadnianiu o istnieniu tej promocji zapomniałem spytac kiedy będą rozsyłać .więc jeśli ktoś będzie dzwonił i pytał o maile , proszę o jakieś info

  OdpowiedzUsuń
 72. Zrezygnowałam z usługi CitiPhone i na infolinii usłyszałam, że nie widzi mojego konta :-) Nie chcąc płacić 6 zł nie wyraziłam zgody na ponowne uruchomienia CitiPhone więc poczekam na odpowiedź banku. Mają na to 4 dni robocze. Pewnie w środę odpiszą.

  OdpowiedzUsuń
 73. citiphone można obejść żeby nie płacić 6 pln ,ja tak zrobiłem ,
  na stronie citionline jest opcja porozmawiaj online z doradcą .piszesz że nie dostałaś info o nagrodzie .ona mówi że przez ten serwis nie moze ci przekazać żadnych info .... ale chętnie odpowie na pytania telefonicznie .więc podajesz swój numer telefonu i proponujesz zeby to oni zadzwonili :)
  u mnie dwa razy się powiodło
  a tak na marginesie - trzeba walczyć o swoje bo nas wy....ją
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 74. W XI. pkt regulaminu w Postanowieniach Ogólnych w pkt. 3. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, konkursami i ofertami specjalnymi organizowanymi przez Bank dla Kart Kredytowych Citibank. Skorzystałam z promocji polecenia znajomych za 300 zł i zastanawiam się czy jedna promocja nie wyklucza drugiej, tu wyraźnie pisze ,że nie, ale sama już nie wiem skoro bank milczy. Mr. Złotówa, co Ty o tym sądzisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nikomu nie polecałem, a wiadomości o nagrodzie z powyższej promocji też nie mam więc problem raczej powszechny. Napisz w CitiOnline co się dzieje.

   Usuń
 75. No tak skoro nie łączy się to powinnam pewnie wpierw odebrać nagrodę, potem polecić i zgarnąć 300zł a tak pewnie mam po telefonie i podejrzewam,że niejeden tu tak zrobił:-(

  OdpowiedzUsuń
 76. Od: Citibank
  Data: 10/03/2016
  Temat: Zgłoszenia / Pytania
  Nr. Referencyjny: xxxxxxxxxxxxxx

  Dotyczy : Oferty banku
  Notify Me:
  Message: witamw dniu dzisiejszym mija termin rozsyłania meili , osobom które spełniły warunki promocji-Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet .spełniłem wszystkie warunki tj ,zalogowałem się w bankowości internetowej oraz wykonałem w lutym transakcje na 3000 plnproszę o informacje dlaczego nie otrzymałem informacji o przyznaniu mi nagrody . pozdrawiam xxxxxx xxxxxxxx
  Response: Szanowny Panie, w nawiązaniu do otrzymanego zgłoszenia chciałbym wyjaśnić, że z przyczyn technicznych leżących po stronie Banku nie został wysłany komunikat do osób nagrodzonych w ofercie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet”. Zapewniamy, że trwają prace nad usunięciem usterki. Uprzejmie prosimy o cierpliwość. Z poważaniem xxxxxxx xxxxx Starszy Specjalista ds. Usług Transakcyjnych Zespół Obsługi Kart Detalicznych Citi Handlowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też odpowiedź podobnej treści. Szybko odpisali. No to okej, czekamy na informacje. Miejmy nadzieję, że z wysyłką nagrody to już się uwiną.

   Usuń
 77. A co z gwarancją na sprzęty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegółowy opis na temat gwarancji masz w regulaminie. Póki co bank nie wywiązał się z regulaminu i do 10.03 nie rozesłał maili do osób które w lutym spełniły wszystkie warunki, zatem do gadżetów daleka droga:-)

   Usuń
 78. Czy ktoś posiada jakieś nowe info odnośnie nagród ?

  OdpowiedzUsuń
 79. Żadnych wieści od banku do tej chwili nie mam. Wszystko wskazuje na to, że inni podobnie.

  OdpowiedzUsuń
 80. Mi powiedziano, że "kilka dni roboczych" może to zająć.

  OdpowiedzUsuń
 81. Czy klientowi co do którego bank nie wywiązał się z postanowień regulaminu (chodzi oczywiście o nie dotrzyma nie terminu maila) przysługują prawa do roszczeń i w jakiej postaci. Walczył juz ktoś z bankami. U mię comperia dwa razy po terminie wypłaciła zaległą premie ale już odsetek o które pisałem nie wyplacili. Wiem ze to grosze ale gdyby sprawa dotyczyła wielu klientów jak w przypadku klientów citi banku to może bank nauczył by się poważnie traktować te regulaminy. Klient jeśli spóźni się choćby o dzień ze spełnieniem któregoś warunku promocji o nagrodzie może juz zapomnieć a bank/organizator promocji pozostaje bezkarny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jeżeli bank teoretycznie nie prześle nagrody to co wtedy . będzie trzeba dochodzić swoich praw w sądzie ?......

   Usuń
  2. "Czarny scenariusz" ON. Więc możesz jeszcze skorzystać z Arbitra Bankowego przy ZBP albo Rzecznika Finansowego. Proces dot. reklamacji jest opisany w części X regulaminu.

   Usuń
  3. Termin wysłania maila to jedno. Mają jeszcze szansę zrehabilitować się przy wysyłce. Jeśli zrobią to szybko i zmieszczą się do 9.04. to będzie git. Ale jak sobie wydłużą okres to będzie bardzo nieładnie.

   Usuń
 82. Właśnie otrzymałem maila o przyznaniu nagrody (telefon) :)

  OdpowiedzUsuń
 83. Jest mail o nagrodzie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 84. u mnie też mail się pojawił ;)
  pozrowionka ;)

  OdpowiedzUsuń
 85. Potwierdzam, mail jest! Byłoby fair gdyby teraz z wysyłką paczek uwinęli się w 23 dni, a nie w 30.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to elegancko, spsiali się. Poślizg z mailem, ale z wysyłką nagród uwinęli się szybko :)

   Usuń
 86. A ja przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony bo maila się nie spodziewałem. Myślałem, że będzie po tych 3 mies., choć 3tys. zł wydałem w 2 dni po po otrzymaniu karty. Więc miałem zamiar spokojnie czekać. A tu niespodzianka, mail! Umowa podpisana 17.02., karta przyszła 26.02., a 17.03. mail o nagrodzie! Czekam więc na kuriera. Orientuje się ktoś jaką firmą wysyłają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trochę dziwna sytuacja u ciebie .bo transakcje powinny wliczać się za marzec a nie za luty ( patrz regulamin ), takze nie zdziw się jak nie uznają ci tych płatności zrobionych w miesiącu w któym otrzymałeś kartę

   Usuń
  2. Kilka promocji temu był DB Schenker.

   Usuń
 87. @Anonimowy 18 marca 2016 07:59, zgadza się, przypadek dość zaskakujący, ale jeśli prawdziwy to idący mocno "na rękę" uczestnika promocji. W odniesieniu do dat, które przywołuje @Anonimowy 17 marca 2016 21:56, transakcje powinny być wykonane w okresie od 1.03. i wtedy powiadomienie o nagrodzie najwcześniej pojawiłoby się w kwietniu (jeśli kwota 3 000 zł zostałaby wydana już w marcu). Czy to przypadek, przeoczenie banku czy przychylność wobec klienta, zachęcam jednak stosowanie się do zasad zgodnych z regulaminem: 3 000 zł należy wydać w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr. Złotówa tutaj się z Tobą nie zgodzę. Zła interpretacja. od 1 marca liczą się te 3 miesiące, ale wydawać można wcześniej. U mnie sytuacja była podobna. W praktyce oznacza to, że dostając kartę w połowie miesiąca mamy 3,5 miesiąca na wydanie 3 000 zł, a wydawać je można od pierwszego dnia otrzymania karty i będą wliczane do obrotu.

   Usuń
  2. nie wiem jak ty to rozumiesz ale regulamin wyrażnie mówi
   -b) dokonają nowo wydaną Kartą transakcje spełniające kryteria, o których mowa w ust 2 poniżej, na łączną kwotę min. 3 000 zł
   w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez
   Bank umowa o Kartę.

   Usuń
 88. Policzyłem dokładnie wszystkie transakcje i u mnie jest podobna sytuacja. Bank podpisał umowę 19 lutego (karta Simplicity), więc transakcje powinny się liczyć od marca. W lutym wydałem ~400 zł, w marcu ~2800 zł i także dostałem maila, że nagroda została przyznana. Ciekawe, czy to błąd i nie dostaniemy nagrody, czy przeoczenie i nagrodę przyznają.

  OdpowiedzUsuń
 89. Przed chwilą dzwonił kurier z Schenker. Niczego nie zamawiałam, nie może być nic innego jak telefon :-)

  OdpowiedzUsuń
 90. Jest telefon :-)

  OdpowiedzUsuń
 91. Był kurier, tablet jest. Piękny prezent przed świętami!

  OdpowiedzUsuń
 92. 2 pytania - może pomożecie:
  1) promocja jest do 1.04.2016 roku, ale do 1.04 trzeba co zdążyć podpisać umowę, czy po prostu wypełnić formularz zgłoszeniowy...
  2) czy formę dokumentu dochodowego mogę wybrać sama w przypadku umowy o pracę? kiedy to się dzieje - przy wypełnianiu zgłoszenia? ( łatwiej jest mi dać pit/wydruk z wpływami, czy umowę o pracę niż zaświadczenie o zarobkach)

  OdpowiedzUsuń
 93. Liczy się data wysłania zgłoszenia do konkursu na stronie, a potrzebny dokument wybiera bank.

  OdpowiedzUsuń
 94. Chciałbym jeszcze wziąć udział w promocji, co tak naprawdę trzeba zrobić do tego 1.04...- wystarczy, że do tego czasu złożę wniosek, czy spełnię już wszystkie warunki?

  OdpowiedzUsuń
 95. Czy ktoś kto otrzymał telefon mógłby napisać w jakiej wersji ma wgranego Androida? 4.4.4?

  OdpowiedzUsuń
 96. Tablet przyszedł

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...