Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody - II edycja konkursu dla klientów Banku Pekao

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

6.09.2016

Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody - II edycja konkursu dla klientów Banku Pekao

Bank Pekao S.A. to drugi pod względem wielkości bank w Polsce.

Konkurs Banku Pekao: Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody
Teoretycznie więc i wśród Czytelników bloga powinno być sporo osób posiadających tam konto. Dziś o konkursie,w  którym przewidziano 1 506 nagród (w tym tablety Samsung Galaxy Tab S2). O ich zdobyciu zadecyduje aktywność w korzystaniu z aplikacji PeoPay.

Udział w konkursie można wziąć w okresie od 1. do 30.09.2016 r. To już druga edycja konkursu (o akcji lipcowej pisałem tutaj). Zasady są bardzo podobne.

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem konkursu "Używaj PeoPay i wygrywaj nagrody" mogą być:
"osoby fizyczne pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które zarejestrowały się w aplikacji PeoPay w trakcie trwania Konkursu oraz posiadają zdefiniowany rachunek do płatności w aplikacji PeoPay tj. Eurokonto, (...). Z udziału w Konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora"
Do udziału w konkursie wymagana jest również rejestracja za pomocą formularza dostępnego na stronie konkursu. Akces do konkursu można też zgłosić w oddziałach lub na infolinii banku. Już na tym etapie należy wskazać placówkę Banku Pekao, w której odbierzesz nagrodę w razie wygranej.

Nagrody trafią do osób, które wykażą się największą aktywnością w wykonywaniu transakcji za pomocą aplikacji PeoPay, przy czym:
"Do Konkursu zaliczane są następujące transakcje, o wartości co najmniej 10 złotych każda, wykonane za pomocą aplikacji PeoPay w czasie trwania Konkursu: 
a) Płatności bezgotówkowe w punktach handlowo - usługowych i internecie wykonane w czasie trwania Konkursu, z tym, że jeśli w danym dniu Uczestnik za pomocą aplikacji PeoPay dokonał w danym punkcie (sklepie) jednej lub więcej płatności, to spośród tych płatności liczona jest tylko jedna płatność, 
b) Wypłaty z bankomatów, z tym, że spośród wszystkich wypłat z bankomatu/bankomatów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczona jest tylko jedna wypłata bankomatowa dokonana w tym dniu, 
c) Przelewy między użytkownikami, z tym, że spośród wszystkich przelewów dokonanych przez Użytkownika danego dnia za pomocą aplikacji PeoPay liczony jest tylko jeden przelew dokonany w tym dniu" (pisownia oryginalna)
Teoretycznie więc najprostsze do zrealizowania transakcje jak wypłaty z bankomatów i przelewy są limitowane. Ale i tak ich systematyczne, codzienne wykonywanie da już kilkadziesiąt transakcji co pewnie przełoży się na szansę zdobycia którejś z nagród. A te będą przydzielane według miejsc na ostatecznej liście zwycięzców ustalonej na podstawie wykonania największej liczby transakcji. O przyznaniu nagród Bank Pekao ma powiadomić do 31.10.2016 r. I tak rozda:
 • 6 tabletów Samsung Galaxy Tab S2 9.7 o wartości 2 038 zł brutto każdy 
 • 500 ładowarek z zewnętrznym akumulatorem (powerbanki) o pojemności 2200 mAh o wartości 35 zł brutto każda 
 • 1000 kubków termicznych o wartości 25,83 zł brutto każdy 
Do nagród bank dorzuca też dodatkowe nagrody pieniężne będące równowartością należnego podatku (odpowiednio 226, 4 i 3 zł dla wymienionych nagród). Część ta nie jest przekazywana zwycięzcy, ale trafi do właściwego urzędu skarbowego.

Inny, krótszy i z mniejszą liczbą nagród, facebookowy konkurs organizuje Alior Bank. To gratka dla fanów piłki nożnej, bo do zdobycia są bilety na mecz Polska - Dania, który w październiku odbędzie się w Warszawie. O tym ćwierknąłem już wczoraj na Twitterze (przy okazji zachęcam do obserwowania mnie tam):

Z innych aktualnie dostępnych promocji sprawdź te cieszące się największą popularnością. W ciągu ostatnich 7 dni Czytelnicy Bankobrania najczęściej czytali:
Na koniec coś innego niż promocja. Ostatnio głośno zrobiło się o wycieku numerów PESEL i danych osobowych. Tak się złożyło, że tę sytuację wykorzystało (w pozytywnym znaczeniu) Biuro Informacji Kredytowej. I tylko teraz możesz skorzystać z usługi Alerty BIK (a więc powiadomień o ewentualnym wyłudzaniu kredytu na Twe dane) za darmo. Sprawdź szczegóły>>

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

13 komentarzy:

 1. Jak brałem udział w poprzedniej edycji konkursu to teraz mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jakiej podstawie "nie"?

   Usuń
  2. Udział mogą wziąć osoby "które zarejestrowały się w aplikacji PeoPay w trakcie trwania Konkursu". Jeśli rejestracja była przed 1.09. to w konkursie udział jest niemożliwy.

   Usuń
  3. Z Blikiem na szczęście tak nie wykluczają. Przykład? Promocje BZ WBK. A Pekao musi żyć w swoim XX wieku. My paniska z banku tobie łebku z ludu nie pozwolimy na zbyt wiele, co to nie! Raz i basta.

   Usuń
  4. Kilka kolejnych banków chce wprowadzić Blika. M.in. Eurobank, Idea Bank i Credit Agricole. Wyjdzie na to, że Pekao zostanie gdzieś w tyle i jak banki spółdzielcze będzie reklamować, że karta ma chip ;)

   Usuń
  5. Szanujmy banki spoldzielcze czasami czesto to jedyny bank i bankomat w malej miescinie

   Usuń
 2. O tym jak nikłym zainteresowaniem cieszy się ta promocja świadczy poniższa lista zwycięzców poprzedniej edycji:
  https://www.peopay.pl/file/Ranking-konkursu-uzywaj-PeoPay-i-wygrywaj-nagrody.pdf
  Przyznano 157 nagród na 1506 możliwych!!! Żeby zdobyć tablet "trochę" transakcji trzeba było machnąć (ponad 130) ale pozostałe były rozdawane ot tak za kilka transakcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrody więc im zostały i będą je rozdawać do skutku. Patrząc na liczbę uczestników I edycji to jeszcze z 7 następnych musi być by te kubki i powerbanki upchnąć :P

   Usuń
 3. Jaki bank taki konkurs. PeoPay mam już od dłuższego czasu i nawet nie mogę teraz wziąć udziału...

  OdpowiedzUsuń
 4. A gdzie znajdę tabele opłat PeoPay? Czy brak jest opłat za wypłate z bankomatów i przelewy wykonywane przez PeoPay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.peopay.pl/file/Tabela_oplat_i_prowizji.pdf

   Usuń
  2. thx :) wcześniej zerknąłem na tą tabele, ale widocznie błędnie oodczytałem

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...