Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów mBanku: bonus 30 zł za cashback

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.09.2016

Promocja dla klientów mBanku: bonus 30 zł za cashback

Akcja "Wypłacaj podczas zakupów" daje szansę na skromny, ale całkiem łatwy zarobek.

wypłacaj podczas zakupów - promocja dla klientów mbanku
mBank postanowił premiować korzystanie z usługi cashbacku. Dla klientów posiadających konto z kartą MasterCard przewidziane są premie pieniężne. Ich zdobycie jest całkiem proste. Wystarczy wypłacić gotówkę w sklepie podczas zakupów.

Na początek opisu tej promocji przyda się objaśnienie pojęć, które zacytuję z regulaminu akcji:
"Cash back – usługa polegająca na możliwości dokonania wypłaty gotówkowej przy użyciu karty przy jednoczesnym dokonywaniu tą kartą płatności za towary i usługi, Moneyback – zwrot w zł na Rachunek Uczestnika Promocji, którego jest posiadaczem. W przypadku posiadania przez Uczestnika Promocji więcej niż jednego Rachunku, zwroty realizowane będą na rachunek Uczestnika, który został otwarty najpóźniej"
Na blogu Bankobranie konsekwentnie trzymam się takiego właśnie rozróżnienia tych dwóch usług i pojęć nie stosuję zamiennie. Niestety są banki (m.in. Alior Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe), które moneyback nazywają cashbackiem niepotrzebnie wprowadzając zamieszanie. Ale nie o tym, bo teraz czas na opis promocji dla klientów mBanku.

Promocja "Wypłacaj podczas zakupów" trwa od 1.09. do 30.11.2016 r. Kto może wziąć w niej udział? Zacytuję:
"1. Do Promocji mogą przystąpić Klienci Banku, będący osobami fizycznymi, zwani dalej Uczestnikami Promocji, którzy w okresie Promocji spełniają następujące warunki łącznie: 
1.1. Posiadają kartę debetową Organizacji Płatniczej MasterCard, wydaną przez Bank do rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego prowadzonego w złotych, zwaną dalej Kartą, 
1.2.W okresie od 01.06.2016 r. do 31.08.2016 r. skorzystają z usługi cash back, w punktach handlowych, których nazwy wymienione są na stronie internetowej https://www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/cash-back/. 
2. Do Promocji nie mogą przystąpić Klienci, którzy skorzystali z usługi cash back w okresie od 01.01.2015 do 31.08.2016 roku"
Cytat jest w tym miejscu umieszczony celowo, by wskazać pewne nieścisłości. Takie zapisy można bowiem interpretować dwojako.

Interpretacja I: Promocja jest dla tych, którzy w okresie 1.06.-31.08. już korzystali z własnej woli z cashbacku (dlaczego nie użyto czasu przeszłego?) i teraz docenione zostaną ich kolejne wypłaty gotówki podczas zakupów.

Właściwa okazała się wersja poniższa:

Interpretacja II: Ppkt. 1.2. wyklucza się z pkt. 2. No, ale tego typu rozbieżności czy brak uściśleń w przypadku regulaminów mBanku można spotkać nieraz (vide: pierwsza edycja promocji "Zyskaj z eKontem" i różne podejście do definicji "nowego klienta"). Pozostałe zapisy regulaminu pozwalają nam jednak ze sporą dozą pewności dojść do wniosku, że promocja jest przed nami.

Do zdobycia są bowiem następujące bonusy:
 • Moneyback nr 1 „10 zł za wypłatę cash back” - aby go uzyskać należy w okresie od 1.09. do 30.09.2016 r. przynajmniej jeden raz skorzystać z wypłaty gotówki za pomocą usługi cashback (wypłata zwrotu nastąpi do 15.10.2016 r.)
 • Moneyback nr 2 „10 zł za wypłatę cash back” - aby go uzyskać należy w okresie od 1.10. do 31.10.2016 r. przynajmniej jeden raz skorzystać z wypłaty gotówki za pomocą usługi cashback (wypłata zwrotu nastąpi do 15.11.2016 r.)
 • Moneyback nr 3 „10 zł za wypłatę cash back” - aby go uzyskać należy w okresie od 1.11. do 30.11.2016 r. przynajmniej jeden raz skorzystać z wypłaty gotówki za pomocą usługi cashback (wypłata zwrotu nastąpi do 15.12.2016 r.)
Maksymalny zwrot jaki można uzyskać w promocji to 30 zł. W każdy miesiącu z akcji może skorzystać 50 000 klientów. Liczba osób, która to już zrobiła ma być wyświetlana na stronie promocji.

Jeśli chodzi o wybrane miejsca, w których można skorzystać z cashbacku to na stronie akcji wymienione są następujące miejsca:
"Delikatesy Alma, Stacja Bliska, Carrefour, Drogeria Dayli, Dino, Freshmarket, Twój Market, Krakowski Kredens, Małpka Express, Saturn, Media Markt, Żabka, Ruch, wybrane stacje Orlen"
Tym, którzy konta w mBanku jeszcze nie posiadają, przypomnę o promocji "Konto podwójnie zarabiające", dzięki której można zyskać 3% dla części środków na koncie oraz zwrot do 300 zł za płatności kartą i BLIKiem.

W ciągu ostatnich kilkunastu godzin na blogu mamy do czynienia z wysypem nowych promocji. Więc dla przypomnienia, by żaden z wpisów Ci nie umknął oto one:

72 komentarze:

 1. Jak można istnieć w takim bałaganie??? Kto tam tworzy te regulaminy???

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra, spróbować nie szkodzi bo widzę, że cashback wg toip jest darmowy. Jutro zrobię i zobaczymy czy zwrot do 15 X będzie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest błąd w regulaminie. Spójrzcie na stronie promocji na samym dole tuż pod linkiem do regulaminu na to co jest napisane małym druczkiem. Napisali, już bez błędu: "i w okresie od 1.09.2016r. do 30.11.2016r. skorzystają z usługi cash back w punktach handlowych, których nazwy[...]". :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mały druczek małym druczkiem, ale najważniejsze co jest w regulaminie.

   Usuń
  2. A więc interpretacja II :) Więc 30 zł do przytulenia już się rwie!

   Usuń
  3. Ale ja nie podważam tego, że regulamin jest najważniejszy. Niestety jest w nim ewidentny błąd, bo zapisy się wykluczają. A to co jest małym druczkiem jest dla nas wskazówką jak by powinno. Zresztą, już ktoś dzwonił na infolinię i też to potwierdza.

   Usuń
 4. Dzwoniłem na infolinię. Doradca długo nie wiedział o jaką promocję chodzi. W końcu znalazł regulamin i z par. 5 pkt. 1.2. wyczytał mi terminy 1.9.-30.11. Zupełnie więc inne niż w regulaminie na stronie. No ale logiczne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozumiem, że cashback jest darmowy??

  OdpowiedzUsuń
 6. a jest jakaś prowizja od wyplat w żabce ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za cashback nie ma prowizji w Żabce. Zresztą sklepy nie pobierają prowizji od klientów ale jakoś się rozliczają z MasterCardem czy tam bankiem.

   Usuń
 7. W TOiP przy ekoncie jest napisane że takie wypłaty są darmowe więc raczej nie są pobierane prowizje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się. Za darmo w standardzie i plusie. Ale max. 15 wypłat/dziennie

   Usuń
 8. Czyli jak mam kartę VISA w mbanku to mnie to omija? Dyskryminacja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie życie. Zamów MC

   Usuń
  2. Nie tylko kartę ale i konto.

   Usuń
  3. Można zamówić drugą (MC) oprócz posiadanej Visy.

   Usuń
 9. Czy ta promocja jest dostępna dla klientów Orange finanse mbanku?

  OdpowiedzUsuń
 10. Miał być licznik ile osób z promocji skorzystało. Wczoraj widziałem XXX. Dziś w ogóle licznika nie widzę :-/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie licznika nie ma. Ale myślę, że przy tak ogromnej liczbie 50 tys nagradzanych to pula może się nawet nie wyczerpać.

   Usuń
 11. byłem wypłaciłem i w związku z tym mam pytanie: zapłaciłem 3 złote plus wybrałem 20 złotych i na koncie widnieje transakcja jako całość tzn 23 złote i wszystko jest sklasyfikowane jako żywność i chemia. i pytanie jest takie: czy wypłata tych 20 złotych liczy się do sumy 250 złotych które powinienem wydać w tym miesiącu? chodzi mi rzecz jasna o premię w którejś tam z edycji.i jak bank zweryfikuje wypłatę skoro wypłata była połączona z zakupem? może ktoś wie? dziękuję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Getinie tak przechodziło, że cashback wliczał się do transakcji i można było machnąć za to moenyback. Ale w innych bankach "widzą" jaka część idzie na zakupy a jaka na cashback. Sprawdź jak to będzie w mBanku. Ale radziłbym Ci zrobić normalne wymagane płatności na min. 250 zł swoją drogą. A te zakupy z cashbackiem osobno. Zobaczysz ile zwrotu dostaniesz w przyszłym miesiącu. Czy za te 253 zł czy za 273 zł.

   Usuń
  2. Właśnie miałem zadać to samo pytanie odnośnie zwrotów, ale zrobię tak że 250 naklepie normalnie a nadwyżkę do 2,5k tak zrobię zobaczę co naliczą bo oni naprawdę mają bałagan. Ja w poprzednich miesiącach miałem zwroty za zakupy w necie a nawet zwrot był za transakcję zwróconą i to zwrot był na kartę. Nie mogło dojść do pomyłki paru groszy bo zakup był na kwotę 1k.

   Usuń
  3. Tylko prośba do Was ale i wszystkich pozostałych. Sprawdźcie samodzielnie, ale nie pytajcie na infolinii czy na czacie! Bo rzeczowej odpowiedzi i tak nie dostaniecie, a jeśli coś przechodzi to za chwilę po "mądrych" pytaniach i interwencjach może już nie przechodzić.

   Usuń
  4. Ja już infolinii nie wierzę żadnemu konsultantowi jakie oni brednie wypowiadają to masakra kogo oni tam zatrudniają.

   Usuń
 12. Jak w ogóle z tego cashbacku można skorzystać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy okazji zakupów na dowolną kwotę zgłaszasz chęć wypłaty środków, podając kwotę jaką potrzebujesz (max. 500 zł). Na terminalu pojawia się kwota do potwierdzania. Kasjer wydaje Ci pieniądze i potwierdzenie.

   Usuń
 13. Witam
  Jak w czerwcu założyłem konto w mBanku w tej promocji gdzie mam przez 6 miesięcy zwrot 2% za płatność kartą lub 4% płatność BLIKiem, to nie wykuczają się te zwroty z ta promocją o której mowa w powyższym artykule ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeciwwskazań :D

   Usuń
  2. Zresztą tu niczym się nie ryzykuje, bo nawet nie ma rejestracji. Trzeba zrobić cashback i czekać na moneyback :)

   Usuń
 14. Cashback zrobiony. Pierwszy raz w życiu więc nieśmiało 10 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc pierwsze koty za płoty. Finalne podsumowanie: bank zadowolony, bo przekonał Cię do nowej usługi. Ty też, bo 10 zł w drodze do Ciebie. I tak ma być :)

   Usuń
 15. Gdyby nie było za każdym razem tego durnego wybierania języka na bankomacie to by szło szybciej :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, że tu nie chodzi o wypłaty z bankomatu.

   Usuń
 16. Czy naklejka, która teraz jest wydawana za darmo też jest traktowana jako karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma być kartą MC zgodnie z regulaminem. I czy naklejką idzie zrobić cashback? No ale spróbować możesz. Nic nie tracisz ani nie ryzykujesz.

   Usuń
 17. Nawet specjalnie zamówiłem kartę do starego konta. Wpadną 3 dychy, a i przyda się do bankomatowej promo BZ WBK :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio dla 30 zł chciało ci się zamawiać kartę??

   Usuń
  2. Ale jaki w tym problem? Kilka kliknięć i karta zamówiona.

   Usuń
 18. Obawiałam się że z cachbackiem będzie jak z Blikiem, czyli dezorientacja, zmieszanie, strach w oczach kasjerki. Ale nie, poszło bez problemu więc jestem mile zaskoczona. I nawet chyba zacznę z tego korzystać częściej :)

  OdpowiedzUsuń
 19. czy jest jakieś minimum, jakie trzeba wypłacić, bo zamiast wziąć 50 zł, wypłaciłem 50 groszy :) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba zrobić cashback. O minimalnej kwocie nie ma mowy.

   Usuń
 20. Czy jest opłata za debetówkę w mBanku?

  Czy są jakieś możliwości ominięcia tej opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczegóły w TOiP. Przy obecnym eKoncie (standard i plus) 5 płatności (obojętnie jakie kwoty) = brak opłaty

   Usuń
 21. A ja dostałem 5zł tytułem "Zwrot z tytułu promocji moneyback" ktoś wie o co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To za przelew na telefon Blikiem.

   Usuń
  2. ok dzięki, nawet nie pamętałem :)

   Usuń
 22. 10 zł wpłynęło za wrzesień :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za cynk. Sprawdzałam rano i nie było. Teraz jest :)

   Usuń
 23. u mnie moneybacku nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiem szczerze dziwne: bo jeśli wypłaciłeś podczas zakupów, tak jak w ''instrukcji'' to nie powinno być problemu ze zmieszczeniem się w puli 50 tyś klientów. Jak patrzyłem dnia dwudziestego któregoś września to mieli zarejestrowane 4tyś z hakiem transakcji. poszukaj/przemyśl/sprawdź i w razie czego reklamuj ;-) pozdrawiam

   Usuń
  2. Do 15.10. mają w sumie czas. Jak nie wypłacą to pisz reklamację. W mej rodzinie moneyback jest na wszystkich 3 kontach

   Usuń
 24. Czy cashback coś kosztuje??

  OdpowiedzUsuń
 25. Ktoś dostał zwrot w tym miesiącu za wypłatę w poprzednim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie brak. Do północy mają jednak czas.

   Usuń
 26. Jeszcze nie mam zwrotu. Mają czas do wieczora. Muszą złapać oddech po ostatnim bałaganie z wypłatami 240 zł :-)

  OdpowiedzUsuń
 27. Teraz są na obu kontach moim i żony po dyszce :)

  OdpowiedzUsuń
 28. jest zwrot 10 zika :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kaska jest. Czekamy na ostatnią w grudniu i pa.

   Usuń
 29. Jutro mają ostatni dzień na wypłatę zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
 30. Wpadł ostatni moneyback :D

  OdpowiedzUsuń
 31. Wpadła ostatnia dycha. Było miło ale przez zmianę opłat z bankomatami czas się pożegnać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przez te zmianę jest o tyle lepiej że można wypowiedzieć umowę w trybie natychmiastowym :)

   Usuń
  2. W czwartek złożyłem dyspozycję zamknięcia konta. W piątek konto zamknięte.

   Usuń
 32. Dostałem dzisiaj 5 zł od mBanku. W tytule przelewu: moneyback odbierz przelew na telefon. Tylko nie kojarzę takiej promocji. Co to może być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była taka promocja (opisywałem tutaj), aczkolwiek... już kilka miesięcy temu.

   Usuń
  2. Pamiętam tamtą promocję. Sprawdzałem w historii rachunku i tamte 5 zł już dawno wpłynęło. U mamy na rachunku też jest premia dzisiaj.

   Usuń
  3. Pewnie chodzi o to:
   https://www.mbank.pl/indywidualny/promocje/mokazje/blik/przelew-na-telefon/
   Promocja nieopisywana na żadnym blogu, ludzie uczestniczący w blikomanii jednocześnie spełniali warunki tej promocji całkowicie nieświadomie.

   Usuń
  4. uuuu .no i lipa .chyba tej promocji nie było opisywanej na blogu .. (chyba ze sie myle )
   no i 5 zyla przeszło koło nosa :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...