Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 100 zł taniej z MasterPass w internetowym sklepie RTV Euro AGD i OleOle.pl

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

12.09.2016

Do 100 zł taniej z MasterPass w internetowym sklepie RTV Euro AGD i OleOle.pl

Jeśli planujesz zakup sprzętu elektronicznego to ta promocja może Ci się przydać.

płać za zakupy z masterpass w RTV Euro AGD
Za płatność portfelem elektronicznym MasterPass można uzyskać voucher o wartości od 20 do 100 zł. By go otrzymać tym razem - w odróżnieniu od wielu podobnych promocji - nie trzeba robić wielkich zakupów. Voucher o najmniejszej wartości otrzymasz przy zakupach już za 50 zł.

MasterPass to bezpłatny elektroniczny portfel, w którym można zapisać posiadane karty. Są tam przechowywane dane Twych kart płatniczych i w momencie gdy e-sklep akceptuje płatność MasterPass nie ma już konieczności wpisywania wszystkich danych z karty, a jedynie zalogowanie do portfela.

Zgodnie z informacjami na stronie opisującej usługę, w chwili obecnej portfel można założyć w Raiffeisen Polbank lub za pośrednictwem firmy uPaid. W tym drugim przypadku z portfela skorzystać mogą klienci wszystkich banków.

Jesienna promocja z MasterPass trwa od 1.09. do 15.11.2016 r. Jeśli w tym okresie zrobisz zakupy w sklepie euro.com.pl i zapłacisz wykorzystując przy tym metodę "Płatność MasterPass" otrzymasz kod rabatowy. Jego wartość będzie uzależniona od kwoty jaką wydasz na zakupy. Rabat - zgodnie z regulaminem - wyniesie:
"-  20 zł, o ile wartość Towarów objętych Zamówieniem zmieści się w przedziale 50 zł – 100 zł; 
50 zł, o ile wartość Towarów objętych Zamówieniem mieści się w przedziale od 100,01 zł do 350 zł 
100 zł, o ile wartość Towarów objętych Zamówieniem mieści się w przedziale powyżej 350,01 zł"
Kod rabatowy ma być udostępniony w zakładce "Kody rabatowe" (na koncie klienta w sklepie) w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania towaru przez klienta. Jego realizacja będzie możliwa w podczas kolejnych zakupów, gdy cena co najmniej jednego produktu z zamówienia o min. 1 zł przekroczy wartość kodu rabatowego. Dla przykładu więc: by wykorzystać kod rabatowy 50 zł trzeba wykonać zakup towaru na kwotę min. 51 zł. Przy takiej wartości zakupu zapłacisz dokładnie 1 zł.

Kod rabatowy będzie można wykorzystać najpóźniej do 31.12.2016 r. Każdy klient może uzyskać kod tylko jednorazowo.

Zrób zakupy w sklepie euro.com.pl i skorzystaj z promocji

[Aktualizacja: Czytelnik Mariusz doniósł, że w tym samym czasie oraz na identycznych zasadach działa również promocja w sklepie OleOle.pl - regulamin promocji znajdziesz tutaj; mamy więc alternatywę i możliwość porównania cen]

Jak założyć portfel elektroniczny MasterPass?


Jeśli jeszcze nie masz portfela MasterPass to podpowiem Ci jak z niego skorzystać.

To bezpłatna usługa, którą w chwili obecnej udostępnia Bank Zachodni WBK, Raiffeisen Polbank oraz firma uPaid. Szczegółową instrukcję aktywacji portfela znajdziesz tutaj. Wskazane jest tam postępowanie krok po kroku jak portfel zarejestrować, uruchomić i dodać do niego kartę.

Potem już możesz z portfela korzystać podczas zakupów. Gdy już je będziesz finalizować w sklepie internetowym, wybierz opcję płatności z portfelem MasterPass. Wówczas nastąpi przekierowanie do panelu portfela. Zalogowanie i potwierdzenie transakcji wystarczy by dokonać płatności (już bez powtórnego podawania danych z karty płatniczej dodanej do portfela).


Jak zoptymalizować korzyści z zakupów? W portfelu podepnij kartę MasterCard z moneybackiem. A taki daje karta wydawana do konta w T-Mobile Usługi Bankowe. Sprawdź jak uzyskać zwroty na poziomie 5% wartości płatności kartą. W podobny sposób możesz też zyskiwać 5% zwrotu dzięki darmowej karcie kredytowej Citi Simplicity.

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail
Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem własnych obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych przez banki oraz instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

22 komentarze:

 1. Jest jakiś limit kodów rabatowych? Czy każdy dostaje??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie brak jakichkolwiek informacji o limitach. Więc do końca promocji rabat będzie dostawać każdy.

   Usuń
 2. Taką samą promocję ma Ole Ole

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten sam właściciel więc promocje mają takie same.

   Usuń
 3. Rabat 20 zł = 40% zwrotu
  Rabat 50 zł = 50% zwrotu
  Rabat 100 zł = 28,6% zwrotu

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobno MasterPass jest już dostępny w BGŻ BNP a lada moment ma być w BZ WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten lada moment przypada jutro, tj. od 15 września :-)

   Usuń
 5. A to zamówienie to 50 zł może być z przesyłką czy sama wartość towaru ma przekroczyć 50 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 6. szukałem zakładki na rtvagd KODY RABATOWE ale niestety nie znalazłem jej .czy ktos by mógł pomóc gdzie ta zakładka jest ...

  OdpowiedzUsuń
 7. No i warto dodać że opłaca zapłacić się MasterPassem od BZ WBK który nie dawno się pojawił i można uzyskać 20 zł zwrotu
  http://bankobranie.blogspot.com/2016/09/skorzystaj-z-bz-wbk-masterpass-i-zdobadz-20-zl.html

  OdpowiedzUsuń
 8. czy za zakupy z urzyciem kuponu rabatowego musze zapłacic ta samą kartą ( podpietą do masterpassa ) czy moze to byc inna karta ( podpieta pod masterpassa ) ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam, czy można połączyć promocję w Ole Ole i Rtv Euro Agd i zgarnąć 2x100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To 2 odrębne regulaminy i 2 odrębne promocje więc oczywiście można w obydwu.

   Usuń
 10. Czy można pod portfel BZ WBK podpiąć kartę z z innego banku i tak zapłacić ? C

  OdpowiedzUsuń
 11. A można zrobić zakupy np kupi żona dostanie 100zł ja kupie i dostanę 100 zł za drugi zakup i następnie 3 zakup połączyć te 2 kupony i kupić produkt z 200 zł zniżką ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dostał ktoś ten kupon a jak tak to po jakim czasie od zakupu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie był jakoś po ponad tygodniu.

   Usuń
 13. Kolejna promocja jest. Tym razem Media Expert

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja próbuję od wczoraj wydać kupon w Euro, ale... nie mam takiej płatności na liście i nie mogę przejść do kolejnego etapu zamówienia ;) Dobre.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...