Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto Firma To Ja w Idea Banku: nawet 600 zł w promocji "Premiowanie za bankowanie"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

2.09.2016

Konto Firma To Ja w Idea Banku: nawet 600 zł w promocji "Premiowanie za bankowanie"

W promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą Idea Bank płaci nawet 600 zł za spełnienie bardzo prostych warunków.

Premiowanie za bankowanie - nawet 600 zł za konto Firma To Ja w Idea Banku
Tych warunków jest kilka, ale do realizacji możesz wybrać tylko te, które najbardziej będą Ci odpowiadały.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje kont firmowych. lub aktualne promocje Idea Banku]

Aby skorzystać z promocji "Premiowanie za bankowanie" należy złożyć wniosek o rachunek Firma To Ja wraz z bankowością elektroniczną Idea Banku oraz zawrzeć umowę (jeśli posiadasz już bankowość internetową to właśnie tam należy złożyć wniosek o konto i dalej zawrzeć umowę).

Bank będzie przyznawać premie za aktywności którymi wykażesz się podczas korzystania z konta. Premiowane są różne czynności i transakcje, więc masz wybór.
Czynność lub transakcja
Szczegółowe warunki
Wartość premii:
utrzymanie średniego miesięcznego salda* na rachunku uczestnika w kwocie
od 5000 do 10 000 zł
10,00 zł
od 10 000,01 do 15 000 zł
20,00 zł
od 15 000,01 do 30 000 zł
30,00 zł
od 30 000, 01 zł
40,00 zł
wpłata gotówkowa we wpłatomacie na rachunek uczestnika
od każdej wpłaty jednorazowej nie niższej niż 1000,00 zł
20,00 zł
przelew do ZUS lub US z rachunku uczestnika
od pierwszego przelewu w miesiącu, w którym przystąpiono do Promocji, dokonanego na kwotę minimum 250,00 zł
30,00 zł
wystawienie i opłacenie faktury na rachunek uczestnika poprzez bankowość internetową Idea Cloud
za każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę nie niższą niż 100,00 zł
20,00 zł
*Średnie miesięczne saldo na rachunku to  iloraz sumy sald na rachunku uczestnika na koniec każdego dnia w danym miesiącu kalendarzowym i liczby dni w tym miesiącu kalendarzowym.

Aby uzbierać przysługujące co miesiąc do 50 zł gratyfikacji, możesz wykonywać wybrane przez siebie czynności lub transakcje: utrzymanie średniego miesięcznego salda na rachunku, wpłata gotówkowa we wpłatomacie na rachunek uczestnika, przelew do ZUS lub US i/lub wystawienie oraz opłacenie faktury na rachunek uczestnika poprzez bankowość internetową Idea Cloud (wg tej kolejności bank dokonuje weryfikacji spełnienia warunków począwszy od miesiąca w którym przystąpisz do promocji).

Premie możesz dostawać przez rok, gdyż zgodnie z regulaminem:
"Bank przyznaje Premię nie dłużej niż do 12. miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przystąpienia do Promocji (...). Łączna kwota wszystkich miesięcznych Premii przyznanych Uczestnikowi nie może przekroczyć 600,00 zł"
Premia ma być wypłacana do 10. dnia roboczego miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki promocji. W regulaminie promocji znaleźć można zapis:
"Wartość przyznanej Premii powiększa przychód z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej Uczestnika"
Musisz więc pamiętać o uwzględnieniu tych przychodów w swych rozliczeniach z fiskusem i odprowadzić należny podatek.Konto Firma To Ja - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku to:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez wymogu spełniania jakichkolwiek warunków) 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej (dotyczy również przelewów do ZUS i US) 
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0/4,99 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w miesiącu wykonasz płatności na sumę co najmniej 400 zł lub wykonasz wpłaty we wpłatomacie na co najmniej 1 000 zł
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Euronetu (ich wykaz znajdziesz tutaj) i wpłatomacie mobilnym Idea Banku, który dostępny jest dla klientów banku w w Szczecinie, Trójmieście, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Lublinie i Świdniku, Białymstoku, Wrocławiu, aglomeracji śląskiej, Krakowie i Rzeszowie i jeszcze kilku innych dużych miastach w Polsce.
  Wpłatomat mobilny to zamówienie auta z wpłatomatem, które bezpłatnie dojedzie we wskazane przez Ciebie miejsce w wymienionych miastach.
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach w Polsce

Warto zwrócić jednak uwagę, że regulamin nie wymaga wnioskowania o kartę przez klientów dopiero co otwierających konto firmowe w Idea Banku. Aczkolwiek jej posiadanie ułatwi spełnienie jednego z warunków promocji (czyli wpłaty we wpłatomacie). A wtedy spełnienie tego warunku promocji, jednocześnie pozwoli spełnić warunek zwolnienia z opłaty za kartę. I tym samym otrzymasz bonus(y), a konto i kartę będziesz mieć za 0 zł.

Z promocji "Premiowanie za bankowanie"można wziąć udział tylko raz (odnosi się to również do udziału w poprzednich edycjach akcji).

Dla osób uczestniczących już w poprzednich edycjach promocji, warunki premiowania nie ulegają zmianie.


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):

29 komentarzy:

 1. Trzymać tyle kasy na koncie? To dość słabe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Nie musisz trzymać nawet złotówki. Możesz spełniać inne warunki.
   2. Czy aż tak słabe? Od 5000 zł będziesz mieć 120 zł premii (12x10 zł) po roku. To jak od lokaty 2,4%. Wiadomo, nie jest to jakiś szczyt usatysfakcjonowania, ale powiedzmy, że średnio, a nie słabo.

   Usuń
 2. Najprościej i bez kosztów jest zrobić przelew do ZUS/US i jedną fakturę. Koniec, wpada 50 zł :) Zamiennie za fakturę może być wpłata we wpłatomacie bo ta wpłata jednocześnie anuluje opłatę za kartę więc to też dobra opcja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie najprościej wchodzą wpłatomaty :) I karta za darmo i do tego premie zrealizowane.

   Usuń
 3. Czy po roku można zrezygnować z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Tylko czy warto? Mało jest tak tanich kont dla os. prow. dział. gosp.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź. Fakt, warunki są dobre. Ale chciałem profilaktycznie zapytać o samą możliwość.

   Usuń
 4. czy mozna 2x dokonac wplaty do wpaltomatu mobilnego, zyskujac 2x 20zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daną premię można dostać raz w miesiącu.

   Usuń
  2. Przy premiach za wpłatomat i za faktury premię można zdobyć wielokrotnie. Więc powyższa odpowiedź wprowadza w błąd. Jest to wyraźnie do wyczytania w tabelce. No i sprawdzone już w praktyce.

   Usuń
 5. Byli klienci też mogą brać udział? Jeśli tak to jaka jest karencja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nowy Posiadacz Rachunku – osobę fizyczną, która prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą i na dzień przystąpienia do Promocji nie była stroną Umowy o Rachunek"
   + wcześniej nie można było korzystać z promocji premiowanie za bankowanie.

   Usuń
  2. A dlaczego myślisz że "wcześniej nie można było korzystać z promocji premiowanie za bankowanie." ?? Zapis regulaminu wskazujący na to dotyczy tylko osoby która ma aktualnie rachunek firmowy w idea bank, a nie osoby która (ponownie) zakłada nowy rachunek firmowy.

   Usuń
 6. W jaki sposób można zamknąć konto firmowe w Idea Bank?

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Mam założone w ideabank konto branżowe. Jest na nim cashback 10% nie więcej niż 40. Moje pytania: Dostałem zwrot 43.44 - dlaczego? Czy kwoty zwrotu muszę doliczyć do przychodu z działalności?

  OdpowiedzUsuń
 8. Pytanie do korzystających. Na który dzień miesiąca wypłacane są premie??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1-go, a najpóźniej miałem 2-go ;)

   Usuń
 9. Założyłem konto firmowe. Jednak aktywowali mi również konto osobiste, czego nie potwierdzałem, na infolinii nikt mi nie może pomóc, aby to konto zlikwidować, mogę je oczywiście wypowiedzieć, ale czy wtedy w przypadku jakiejś promocji na konto osobiste będę mógł wziąć w niej udział? Wypowiadam je w terminie 14 dni od zawarcia umowy na odległość, więc nie wiem jak to potraktują (jako klienta rezygnującego?)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ciągu 14 dni to jest odstąpienie od umowy a nie wypowiedzenie. Umowę uznaje się za niezawartą czy masz czystą historię na przyszłość.

   Usuń
 10. Czy promocja jest jeszcze dostępna??

  OdpowiedzUsuń
 11. Idea uruchamia właśnie internetowy kantor wymiany walut dla micro-firm!

  OdpowiedzUsuń
 12. Witam wszystkich
  Wydaje mi się, że ten bank lub przynajmniej jego pracownicy kompletnie olewają klientów. Od kilku miesięcy użytkuję omawiane konto firmowe z premią do 600zł i jak do tej pory nie ma w ogóle naliczonej ani wypłaconej premii. Promocja oczywiście aktywna i widoczna w panelu.
  Czterokrotnie przez kontakt z panelu zarządzaniem kontem pisałem prośby o sprawdzenie tej sytuacji i tylko na jedną z tych wiadomości dostałem odpowiedź i to w stylu "dziękujemy przekażemy do odpowiedniego działu". Telefonicznie również zgłaszałem i otrzymałem zapewnienie, że sprawa zostanie zbadana i mam oczekiwać kontaktu, którego niestety się nie doczekałem.

  Proszę o informacje od innych klientów tego banku użytkujących tego typu konto czy was również zdarzają się podobne sytuacje, czy macie naliczane i wypłacane jakieś premie?

  dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie bez problemów. Ale w czwartek powinna być już niestety przedostania, 11-sta premia.

   Usuń
  2. Napisz reklamację z roszczeniem wypłaty XXX zł za dany okres. Jak nie odpowiedzą w ciągu 30 dni to reklamacja zostanie z automatu uznana.

   Usuń
 13. Dzięki
  Może taka forma ich zmobilizuje do zainteresowania się sprawą. Nabiorę jeszcze trochę wqrwienia to napiszę.

  Tymczasem prosiłbym o informacje jak to u was wygląda? Chodzi mi o to że jak klikniecie "Zobacz aktualne promocje do konta" przycisk "zobacz" to po prawej stronie wyświetla się "Premiowanie za bankowanie" i na dole "Suma dotychczas wypłaconej premii" to u mnie jest 0 a czy u was coś pokazuje?

  OdpowiedzUsuń
 14. Od kilku miesiecy użytkuję konto i jestem oburzony podejsciem pracowników tego banku zdecydowanie odradzam. Powiedzieli mi ze promocja jest uruchomiona po kilku miesiacach okazało się , że nie naliczają sie premie , udałem się do banku gdzie przeproszono mnie i powiedziano ze bede miał od kolejnego miesiaca naliczane premie, jednak i tym razem promocja jest nieaktywna. Jestem tym faktem zniesmaczony. Pracownicy olewają sprawę :(

  OdpowiedzUsuń
 15. Wpłaty można dokonać we wszystkich tych wpłatomatach?
  https://www.ideabank.pl/uploads/doc/Lista_wplatomatow_31082015.pdf

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...