Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Smart: bilet do kina za konto + cola i popcorn za polecenie znajomego

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

12.09.2016

Bank Smart: bilet do kina za konto + cola i popcorn za polecenie znajomego

Wystartowała kolejna już promocja Banku Smart.


smart kino - promocja banku smart
Za otwarcie bezwarunkowo darmowego konta osobistego oraz jedno logowanie do bankowości internetowej czeka nagroda: bilet na film 2D do kina sieci Multikino. A jeśli polecisz konto znajomemu to jeszcze załapiesz się na darmową colę i popcorn.

Dotychczas w swych promocjach Bank Smart rozdawał bony do wykorzystania podczas zamówień na PizzaPortal.pl i powerbanki. Tym razem przyszła kolej na - bardzo popularne w promocjach w ostatnim czasie - bilety do kina.

No cóż, patrząc na inne promocje ta do bogatych nie należy. Opisuję ją nieco z kronikarskiego obowiązku, bo może ktoś akurat chce sobie założyć konto w Banku Smart. Więc zamiast robić to zupełnie "za darmo" można chociaż wziąć bilet do kina.

Aby wziąć udział w promocji "Smart Kino" należy:
 • zawrzeć umowę o konto (wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz kontakt ze strony banku i nie odwołując ich w terminie co najmniej 14 dni od zawarcia umowy) oraz nie odstępować od niej w terminie i na warunkach określonych przez obowiązujące przepisy prawa 
 • zalogować się do bankowości internetowej nie później niż w ciągu dwóch miesięcy od założenia rachunku
Za spełnienie tych prostych warunków otrzymasz nagrodę: voucher wymienialny na bilet na seans filmowy 2D w kinach sieci Multikino. Dodatkowo trzeba się jednak jeszcze załapać do grona pierwszych 500 osób, które skorzystają z promocji. W razie wcześniejszego wyczerpania puli nagród, stosowna informacja pojawi się na stronie z wnioskiem.

Voucher zostanie przekazany mailem w ciągu 15 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków promocji. Jego realizacja ma być możliwa najpóźniej do 23.12.2016 r.

Ale to nie wszystko. Bo oprócz vouchera na bilet możesz też zdobyć voucher uprawniający do odbioru średniego napoju oraz średniego popcornu w Multikinie. Warunkiem uzyskania tej nagrody jest: polecenie założenia SMART Konta innej osobie. Polecony musi zawrzeć umowę o takie konto (spełniając wymienione niżej warunki), a polecający zarejestrować numery wniosków na stronie promocji (numery te otrzymacie mailowo: chodzi tu bowiem zarówno o numer wniosku osoby polecającej jak i poleconej). 

Nagroda dodatkowa zostanie przekazana mailowo w ciągu 7 dni roboczych od dnia spełnienia warunków promocji. Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jeden voucher na colę i popcorn.


Dla kogo promocja?Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby, które:
"a) posiadają pełną zdolność do czynności prawnych oraz są konsumentami w rozumieniu art. 22(1) Kodeksu cywilnego i posiadają miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz 
b) na dzień złożenia Wniosku, (...) nie posiadają (nie współposiadają) i nie posiadały (nie współposiadały) wcześniej rachunku SMART Konto w Banku SMART jak również nie złożyły wniosku o taki rachunek, który jest w trakcie rozpatrywania przez Organizatora"

SMART Konto - prześwietlenie oferty


Konto osobiste w Banku Smart to jedno z nielicznych obecnie kont (oprócz oferty w Idea Banku), gdzie tak wiele można uzyskać bez warunków i za darmo:
 • 0 zł za otwarcie konta 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez dodatkowych wymogów typu wpływ wynagrodzenia itp.) 
 • 0 zł za dostęp do bankowości internetowej 
 • 0 zł za internetowe przelewy złotówkowe Elixir (zlecane przez bankowość internetową lub mobilną) 
 • 0 zł za wydanie karty (jeśli będzie to Twoja pierwsza karta w Banku Smart) i jej posiadanie 
 • 0 zł za wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji taki bankomat należy)
Złóż wniosek o konto w promocji "Smart Kino"

Jeśli masz 18-26 lat i nie masz konta w PKO BP (lub Inteligo) to o wiele więcej biletów możesz zdobyć za otwarcie Konta dla Młodych gdzie czeka pakiet aż 10 biletów do kin Cinema City lub Helios.


A na koniec okazja inna niż wszystkie: ostatnio głośno zrobiło się o wycieku numerów PESEL i danych osobowych. Tak się złożyło, że tą sytuację wykorzystało (w pozytywnym znaczeniu) Biuro Informacji Kredytowej. I tylko teraz możesz skorzystać z usługi Alerty BIK (a więc powiadomień o ewentualnym wyłudzaniu kredytu na Twe dane) za darmo. Sprawdź szczegóły>>

11 komentarzy:

 1. Chyba lepiej poczekać. Może coś być z okazji startu nest banku, a takie promocje mogą wykluczać smartowców.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to mnie rozczarowali. Miałem nadzieję na powrót promocji z powerbankiem która przeszła mi koło nosa. A tu takie coś. No cóż. Ciągle nie będę klientem Banku Smart.

  OdpowiedzUsuń
 3. I to hasło na stronie promo: "Gdybyś miał ogon, już byś nim merdał"

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest sezon na owoce więc podpowiadam następną nagrodę....czapka śliwek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dadzą świeżaka z Biedronki ;)

   Usuń
 5. Ten pies na stronie to może już zapowiedź kolejnej promocji: hot dog za konto?

  OdpowiedzUsuń
 6. Tyle to ja dawałem koledze z akademika, gdy chciałem mieć wolny pokój wieczorem.

  OdpowiedzUsuń
 7. A dostał ktoś powerbank?Warunki spełniłem a przesyłki brak.

  OdpowiedzUsuń
 8. Już niedługo będzie talon na 2kg ziemniaków.

  OdpowiedzUsuń
 9. bilet do kina na "przebój" ostatnich dni - buhahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko paczka dropsów może to przebić.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...