Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 200 zł do sklepu empik.com za kartę kredytową Banku Millennium

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.09.2016

Bon 200 zł do sklepu empik.com za kartę kredytową Banku Millennium

Kolejny bank postanowił premiować skorzystanie z karty kredytowej.

Bank Millennium karta kredytowa MasterCard Impresja promocja bon voucher 200 zł do empik.com za wniosek przez MilleNet
Prym w tego typu promocjach bez wątpienia wiedzie Citibank, ale tym razem dał o sobie znać Bank Millennium. Zresztą nie pierwszy raz, bo okazji do bankobrania serwuje coraz więcej. Ale pierwszy raz daje szansę by zyskać dzięki wyrobieniu karty kredytowej. Warunki są banalnie proste. Wystarczy zawnioskować o kartę.

Wniosek trzeba jednak złożyć przez bankowość internetową. Ni mniej, ni więcej, najlepiej więc mieć konto w Banku Millennium. A jeśli nie masz to i na jego założeniu możesz zarobić. Ale o tym za chwilę.

Nazwa akcji jest długa: "Promocja kart kredytowych MasterCard Banku Millennium otwartych za pośrednictwem kanału bankowości elektronicznej Millenet", ale już dość dokładnie opisuje nam sposób wzięcia udziału, który szczegółowiej został zdefiniowany tak:
"Promocja obejmuje wyłącznie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które złożą Wniosek kredytowy (...) o wydanie dowolnej głównej karty kredytowej MasterCard Banku Millennium (...) i zawrą Umowę karty kredytowej (...) dotyczącą tej Karty, za pośrednictwem kanału bankowości elektronicznej Millenet (...), w terminie określonym w § 3 [od 5.09. do 31.12.2016 r. - przyp. Mr. Złotówa], przy czym decydujące znaczenie ma data złożenia ww. Wniosku kredytowego"
I to wszystko. Regulamin nie wymaga nawet wykonywania jakichkolwiek transakcji kartą ;) Nagroda - voucher o wartości 200 zł na zakupy w internetowym sklepie empik.com zostanie przekazana SMSem do 20. dnia kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu złożenia wniosku o kartę.

[Uzupełnienie: z przytoczonego zapisu szczególną uwagę należy zwrócić na fragment: "i zawrą Umowę karty kredytowej (...) dotyczącą tej Karty, za pośrednictwem kanału bankowości elektronicznej Millenet". Taka finalizacja wniosku okazuje się być możliwa wyłącznie w sytuacji gdy klient posiada już przygotowaną przez bank wstępną ofertę kredytową - a taka pojawia się zazwyczaj dopiero po kilku miesiącach posiadania konta; jeśli takiej oferty bank nie zaproponuje, procedowanie wniosku wykracza poza MilleNet, co jednocześnie niestety wyklucza z promocji]

Biorąc udział w promocji warto jeszcze zwrócić uwagę na dwa zastrzeżenia z regulaminu według których z promocji wyłączeni są klienci, którzy:
"1) w trakcie trwania Promocji dokonają zamiany aktualnie posiadanej głównej karty kredytowej Banku na Kartę, o którą zawnioskowali w trakcie trwania Promocji, 
2) w okresie trwania Promocji (...) złożyli w Banku wniosek dotyczący rezygnacji z jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku (tj. odstąpienia od umowy karty kredytowej lub wypowiedzenia takiej umowy) lub z którymi została rozwiązana za porozumieniem stron lub też którym została wypowiedziana przez Bank umowa jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku, bez względu na to, czy karta ta została wydana przed rozpoczęciem Promocji czy w trakcie jej trwania" 
Zasady promocji są dość proste i klarowne. Czas przyjrzeć się ofercie kart kredytowych w Banku Millennium, by sprawdzić czy tu nie kryją się jakiekolwiek haczyki.

Karta kredytowa Millennium - prześwietlenie oferty


I wygląda na to, że też jest nieźle. A nawet bardzo dobrze. Udział w promocji z bonem na zakupy w sklepie empik.com biorą karty z logo MasterCard. I taką kartą może być karta kredytowa Impresja, która dodatkowo owocuje zwrotem w wysokości 5% za płatności w niektórych miejscach. W ciągu roku moneyback może wynieść nawet 760 zł. Nie ma przy tym podziału na maksymalne zwroty miesięczne, więc gdyby się uprzeć całą pulę można zdobyć w krótszym czasie - nawet w miesiąc ;)

Na moneyback załapać się można w następujących miejscach:
Apart, Empik, Carrefour, Piotr i Paweł, travelplanet.pl, Sony Centre, Sephora, Smyk, Venezia, Deichmann, Baldini, Coccinelle, MaxMara, Marella, Pollini, Francesco Biasia, Pennyblack, Zara, Pull&Bera Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home
Zwrot jest naliczany przez bank i wypłacany na rachunek karty kredytowej do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. Wyjątek stanowi Carrefour, gdzie za każde wydane 30 zł otrzymasz e-Kupon o wartości 1,50 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. W Carrefourze premie przydzielane są też tylko w piątki i niedziele, a z premiowanych zakupów wykluczone są: alkohol, papierosy, paliwa, doładowania telefonów, produkty początkowego żywienia niemowląt oraz usługa "Moje Rachunki".

Szczegóły dot. zwrotów znajdziesz w regulaminie moneybacku.

Bank Millennium nie pobiera opłaty za wydanie karty. Opłata miesięczna za jej posiadanie wynosi 7,99 zł, ale dość łatwo można jej uniknąć. W danym miesiącu należy bowiem wykonać co najmniej pięć płatności kartą na dowolne kwoty.

Kosztem na który należy uważać jest opłata miesięczna za Pakiet Bezpieczeństwa (obejmujący 25 SMSów powiadamiających o transakcjach i pakiet ubezpieczeń karty). Bank włącza klientom ten pakiet z automatu i pobiera opłatę w wysokości 3,99 zł miesięcznie. Z usługi można jednak na szczęście zrezygnować. Pakiet dezaktywujesz na infolinii lub w oddziałach banku.

Jak skorzystać z promocji?


Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium i posiadasz dostęp do bankowości internetowej MilleNet, droga do wzięcia w promocji karty kredytowej jest otwarta.

Jeśli jednak bankowości internetowej Banku Millennium nie posiadasz (a to przecież jedyny sposób załapania się na promocyjny wniosek o kartę kredytową z bonem do Empiku), najpierw złóż wniosek o Konto 360º lub 360º Student. Teraz opłaca się to szczególnie, bo dzięki promocji "Zyskaj 360 zł" możesz otrzymać zwroty za płatności kartą wydaną do konta oraz BLIKiem właśnie na sumę 360 zł (do 60 zł przez sześć kolejnych miesięcy). W tym przypadku płacić można wszędzie, a nie tylko w wybranych punktach handlowo-usługowych. Dowiedz się więcej o promocji>>

[Aktualizacja: z doniesień Czytelników, którzy się już podjęli wzięcia udziału w promocji wynika, że udział w niej w praktyce mogą wziąć osoby, które posiadają już gotowe oferty kredytowe w MilleNet, ponieważ tylko wtedy możliwe jest nie tylko złożenie wniosku, ale i finalizacja w postaci umowy o kartę w MilleNet; składając wniosek o konto teraz, pozostaje jedynie mieć nadzieję, że do końca promocji - czyli do końca grudnia - taka oferta się u Ciebie pojawi]

Jeśli masz oszczędności to w Banku Millennium znajdziesz również coś dla siebie: na koncie oszczędnościowym możesz załapać się na oprocentowanie 2,7% w skali roku (gwarantowane przez okres 92 dni od momentu pierwszej wpłaty) dla kwoty do 100 000 zł. Poza tym jest też jeszcze lokata mobilna, która na 3 miesiące do 10 000 zł daje oprocentowanie w wysokości 3,25% w skali roku (w przypadku założenia jej z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości).

Dużo promocji i bonusów? Ale to jeszcze nie wszystko, jeśli jesteś studentem. W takim przypadku dość łatwo załapać się na zwrot od Banku Millennium w wysokości nawet 158 zł za zakup legitymacji ISIC dającej ubezpieczenia i zniżki w Polsce oraz na świecie.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Marcinowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

94 komentarze:

 1. Mr Złotówa czy voucher na 200 zł jest do jednorazowego zakupu czy można dokonać kilka mniejszych zakupów w dłuższym czasie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety regulamin niewiele mówi na temat vouchera (nie wspomina nawet o jego ważności). Tego typu bony - rozdawane też w innych promocjach - są jednak doładowaniem konta w sklepie internetowym Empiku i z tego konta środki można wykorzystywać w dowolnym zakresie (niekoniecznie podczas jednorazowych zakupów).

   Usuń
  2. własnie jest jak pisze Złotówa,

   Usuń
  3. Potwierdzam. Środki można wykorzystywać wg uznania. Oczywiście do końca ich ważności aczkolwiek Millennium nie raczył poinformować do kiedy one będą ważne. Z doświadczenia wiem, że dodawane środki są ważne przez rok. Ale czy tu tak będzie??

   Usuń
 2. Jakaś lojalka jest?? Bo aż za prosta ta promocja się wydaje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czy na pewno?? Bo mnie się wydaje, że do 31.12. trzeba kartę utrzymać. Zapis
   § 2 ust. 3 regulaminu: Z udziału w Promocji wyłączeni są Klienci, którzy:
   "w okresie trwania Promocji, wskazanym w § 3, złożyli w Banku wniosek dotyczący rezygnacji z
   jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku (tj. odstąpienia od umowy karty kredytowej lub
   wypowiedzenia takiej umowy) lub z którymi została rozwiązana za porozumieniem stron lub też
   którym została wypowiedziana przez Bank umowa jakiejkolwiek głównej karty kredytowej Banku,
   bez względu na to, czy karta ta została wydana przed rozpoczęciem Promocji czy w trakcie jej
   trwania"

   Usuń
  2. Taki zapis jest ale on wydaje się być wykluczeniem sytuacji, w której np. ktoś posiada już kartę od dłuższego czasu lub nawet teraz o nią zawnioskował (np. w oddziale), ale z niej rezygnuje by ponownie zawnioskować ale już przez MilleNet by zdobyć bon.

   Usuń
  3. W tym zapisie o wyłączeniu klientów używane są sformułowania "karta kredytowa". Karta objęta promocją jest z Kartą (z wielkiej litery). W wyłączeniu brak mowy o Karcie.

   Usuń
  4. W przypadku zakazania rezygnacji z karty w określonym czasie powinny być też zawarte restrykcje z tego tytułu (typu zwrot 200 zł). Takiego czegoś jednak nie ma, więc bon bierzesz i kartę możesz zamknąć. Choć zważywszy na moneyback i brak opłaty na prostych zasadach to warto ją zostawić.

   Usuń
  5. ogólnie zostawienie sobie tej karty do końca roku nie jest też jakimś wielkim ciężarem ani obowiązkiem. 5 płatności to ja macham w pół dnia.

   Usuń
 3. Miesiąc temu zamknąłem konto, czy mogę wystąpić o wniosek KK i skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Jednak wniosek musi być złożony przez MilleNet, a wraz z zamknięciem konta dostęp pewnie został dezaktywowany. W tej sytuacji zostaje założyć konto ponownie i wtedy przez bankowość zawnioskować o kartę kredytową z bonem.

   Usuń
  2. Czyli od nowa muszę założyć konto. Czy jak założę nowe konto to załapię się na moneyback 30+30zł :-) ?

   Usuń
  3. Jak konto zamknąłeś miesiąc temu to teraz promocji na koncie mieć nie będziesz. Ale bon dostaniesz bo to za kartę kredytową.

   Usuń
 4. Mr Złotówa czy możesz szerzej wyjaśnić kwestię vouchera? Na czym polega to doładowanie konta w empiku? Czy vouchery można łączyć? Czy przyznane 200 zł /za jedną kartę/ można podzielić na kilka zakupów? Nie brałem udziału jeszcze w takiej promocji ale może bym spróbował.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W moim przypadku miałem dwa niezależnie zdobyte vouchery o wartości 15 i 20 zł. Wpisałem ich kody w sklepie i na mym saldzie pojawiło się 35 zł do wykorzystania podczas zakupów. Zrobiłem jedne zakupy, część środków wykorzystałem, a reszta nadal tam jest, ale póki co czeka na swoje spożytkowanie ;)

   Usuń
 5. 20.09.2015 dokonałem zamknięcia konta. Czy mogę teraz założyć konto w promocji "Zyskaj 360zł" czy z tej jestem wykluczony i mogę otworzyć konto ale brać udział tylko w promocji "Bon 200zł"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji "Zyskaj 360 zł" (opis tutaj) udział mogą wziąć osoby, które "w okresie od 31.08.2015 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 21.08.2016 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)". Miałeś umowę w tym czasie, więc na promocję konta się nie załapiesz, ale w otwarciu konta (celem uzyskania dostępu do MilleNet) to nie przeszkadza. No i oczywiście wtedy do karty kredytowej z bonem droga otwarta :)

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. To jednak wolę zaczekać na jakąś nową promocję na którą będę mógł się załapać niż decydować się na szybkiego na bon 200zł. Choć może na bon się też załapie bo promocja dot. zwrotów 360zł jest ważna do 05.12 (więc od 06.12 może być nowa edycja z innymi terminami załapania się na nią), a promocja z bonem do 31.12 :)

   Usuń
 6. Eeee, różowiutka, słodziutka karta dla dziewczynek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo w teorii to karta dla kobiet. Dla facetów jest karta Alfa. Też ze zwrotami, ale w bardziej "męskich" sklepach. Tylko, że to Visa.

   Usuń
  2. Dokładnie. Dla mężczyzn jest karta Alfa - pisałem o niej tutaj. Daje ona 5-procentowy zwrot w następujących miejscach: Apart, Sephora, Leroy Merlin, Go Sport, Inter Cars, Empik, Cinema City oraz travelplanet.pl. Jest to jednak karta Visa, a na bon 200 zł do Empiku pozwala załapać się wyłącznie karta kredytowa MasterCard.

   Usuń
  3. Czyli konkurs jest seksistowski :(

   Usuń
 7. Jak długo trzeba trzymać kartę? Czy są jakieś opłaty za rezygnację z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałem info z millenet że trzeba utrzymać kartę do 1 stycznia 2017 aby nagroda bon została zwrócona. Więc moim zdaniem najlepiej założyć w grudniu ;)

   Usuń
 8. Mam konto 360, czy będzie potrzebne zaświadczenie o zarobkach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz przygotowaną propozycję limitu w karcie kredytowej to nie. Wtedy jest uproszczona procedura przy wpływach na konto w Millennium. Przynajmniej tak było jakiś czas temu, gdy brałem kartę przez MilleNet.

   Usuń
 9. Przed zalogowaniem i po zalogowaniu nie mam informacji o tej promocji. Czy wystarczy z poziomu Millenetu złozyć wniosek o kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie była informacja, coś w stylu: teraz możesz dostać voucher. Zamów kartę, ble ble ble. Ale nawet jak nie masz takiego komunikatu to nie ma znaczenia. Jest regulamin na stronie banku więc promocja dotyczy wszystkich

   Usuń
 10. Czy można to połączyć z akcją: legitymacja ISIC za darmo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też się zastanawiam.. Bo chciałem założyć 360º Student i wziąć wyżej wymienioną kartę.. Ale czy można tak to połączyć?

   Usuń
  2. Ale jaką widzicie przeszkodę??? Można mieć 360 zł za Konto i zwrot za ISIC, a karta kredytowa to zupełnie co innego więc i można mieć bon do Empiku.

   Usuń
 11. Nieco się powtórzę od moich poprzedników... Założyłem konto ze zwrotem za legitymację ISIC. Jutro idę podpisać umowę. Mogę też zawnioskować o tą kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście. Ale w MilleNet a nie w oddziale.

   Usuń
 12. czy student bez dochodów również się może załapać ?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy mogę polecieć osobę, która miesiąc temu zamknęła konto? Czy dostanie 60zł za spełnienie wszystkich warunków?

  OdpowiedzUsuń
 14. Wychodzi na to, że wniosek musi być złożony i skończony w MilleNet. Tak mi powiedział konsultant więc wychodzi na to że promocja może być tylko dla tych co mają przygotowane propozycje w MilleNet i z nich skorzystają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To samo usłyszałem. Żona miała ofertę i skończyła wniosek online. Ma przyznaną kartę. Ja założyłem konto później. Wniosek złożyłem przez MilleNet ale muszę donieść dokumenty do banku i a to oznacza że umowy w MilleNet nie zawrę co będzie oznaczało brak bonu :(

   Usuń
  2. Ale cwaniaczki. Przecież to od swojego widzimisię mogą uniemożliwić wzięcie udziału w promocji.

   Usuń
  3. Tak niestety musi być, że wniosek musi być zakończony przez MilleNet. Czyli żadnych telefonów, zaświadczeń i wizyt w oddziale. Więc promocja dla tych co już mają gotowe oferty :(

   Usuń
 15. Mr. Złotówa. Zadzwonili do mnie, pozytywna decyzja, ale muszę do oddziału dostarczyć dokument potwierdzający dochody. Regulamin mówi, że wniosek musi być złożony przez Millenet. Moje pytanie- czy wizyta w oddziale nie pozbawi mnie bonu promocyjnego skoro proces wnioskowania zakończę w oddziale? Z góry dziękuję za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma co. Rzucają kłody pod nogi.

   Usuń
  2. Zgodnie z definicją we wpisie zacytowaną z regulaminu, wniosek powinien być złożony i umowa zawarta przez MilleNet. Ale sytuacja którą opisujesz wprowadza wymóg wizyty w oddziale i - zapewne - finalizację, czyli podpisanie umowy właśnie tam... A to już by oznaczało niespełnienie warunku z regulaminu.

   Usuń
 16. Chcąc dowiedzieć się coś więcej o promocji zadzwoniłem na infolinię.Pani przekonywała mnie że już w tej rozmowie mogę złożyć wniosek o kartę i wezmę udział w promocji.
  Na wszelki wypadek odmówiłem i załatwiłem poprzez Millenet

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma plan sprzedażowy. Chciała sprzedać kartę i tyle.

   Usuń
  2. Witam. Zadałem to samo pytanie tylko droga poprzez bankowość internetową, a oto odpowiedz:
   Szanowny Panie Grzegorzu,

   Aby otrzymać voucher w wysokości 200 PLN na zakupy w Empik’u należy złożyć wniosek oraz zawrzeć Umowę karty kredytowej poprzez Millenet. Obecnie nie została dla Pana przygotowana oferta, w ramach której może Pan skorzystać z karty kredytowej poprzez Millenet.

   Złożony przez Pana wniosek o kartę kredytową nie spełni warunku uzyskania voucher’a, gdyż Umowa nie zostanie zawarta poprzez Millenet.

   Więc chyba już wszystko jasne, dostajecie propozycję z banku dostajecie bon, nie ma propozycji sami nic nie zrobicie.

   Usuń
 17. Witam

  Czy Bank pobiera opłatę za tą kartę w przypadku niepełnego miesiąca?
  Chodzi o zawnioskowanie o kartę np dzisiaj (niepełny październik), następnie po otrzymaniu bonu na 200 zł do 20 listopada - rezygnacja z karty (niepełny listopad) - a zatem żadnej opłaty za kartę? Ewentualnie jeżeli zamknięcie karty odbywa się z 30 dniowym poślizgiem, to pozostaje opłata za listopad (który byłby pełny).
  Co o tym myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za niepełny miesiąc ten pierwszy nie ma. W okresie wypowiedzenia te 5 płatności trzeba zrobić albo liczyć się z opłatą.

   Usuń
 18. Kiepsko, mam konto w Millennium, wpływ na konto średnia krajowa na utrzymaniu tylko małżonka a maksymalny limit karty 1500 zł, w Citi bez napinki 4000 i taki mnie interesuje.

  OdpowiedzUsuń
 19. Przydałoby sie zaktualizować promocję bo wygląda na to, że niewiele z niej pozostało :(

  OdpowiedzUsuń
 20. badziew zalozylem spacjalnie konto a potem zawniskowalem o karte i pomimo ze zarabiam prawie 4 tys na reke otrzymalem informacje ze wniosek zakonczony brak zdolnosci kredytowej nie zakladajcie tego konta bo pozniej wiecej fatygi z odstapienia od umowy niz to wszystko warte!!!

  OdpowiedzUsuń
 21. Przepraszamy, wykonanie wybranej operacji jest obecnie niemożliwe, ze względu na niedostępność sytemu kredytowego Banku. Prosimy spróbować wykonać operację później. Kiedy składacie taki wniosek, godziny ranne hehe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że godziny nie mają znaczenia. Wszak bankowość elektroniczna ma działać 24h. Więc to raczej przypadek.

   Usuń
 22. A gdzie w bankowości internetowej sprawdzić czy jest dla mnie jakaś oferta przygotowana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie był baner nad reachunkami

   Usuń
  2. A w przygotowanych dla mnie propozycjach był limit w koncie i kredyt. Karty brak. Wniosek złożony i muszę donieść dokument.

   Usuń
 23. Pani, ktora dzwonila z bank millenium nic nie wiedziala o takiej promocji, tzn. bony do zrealizowania w empiku.Trudno bedzie dostac karte kredytowa biorac pod uwage, ze nie mozna donosic zadnych dokumentow o zarobkach do stacjonarnego banku. Musze wiec miec 3 miesiace wplywow, aby mieli potwierdzenie w internecie moich dochodow. Pierwsza wyplata w listopadzie, druga w grudniu, trzecia w styczniu. Nie zdaze wiec z promocja do konca grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 24. widze ze robi sie bajzel z mocja. czytam na innych stronach ze ludzie powinni dzis otrzymac bony do empiku a nic nie ma i pisza lawinowo reklamacje... faktycznie, promocja jest tylko dla klientow ktorzy maja juz tam jakas historie wydatkow i bank sklada im oferte w tym banerze. czyli nie jest to promocja dla calkiem nowych klientow bo jak nie masz historii to nawet jak zarabiasz 10 tys miesiecznie to nic ci to nie da bo jak doniesiesz zaswiadczenie o zarobkach to juz podpisujesz umowe w banku a nie w milnecie. no niezle to wykombinowali
  w sumie ta promocja byla zbyt piekna zeby byla prawdziwa. empik by zbankrutowal chyba... xd gdyby za sam wniosek o karte kazdemu dawal 200zl w formie bonu.

  ja mam u nich historie, dawniej mialem karte, wniosek zlozylem, karta przyszla, napisalem mejla z zapytaniem czy jestem objety promocja bo widze ze wielu klientow zostalo wyrzuconych z promocji. ponoc maja 3h na odpisanie na wiadomosc wyslana przez bankowosc elektroniczna. zobaczymy. dam znac. wg moich obliczen bon powinienem otrzymac 20 listopada ale zobaczymy co mi odpisza.

  OdpowiedzUsuń
 25. Napisalem do banku i powinienem otrzymac bon planowo 20 listopada. Jesli go nie dostaliscie to wyslijcie im wiadomosc przez mileneta. Wybierzcie rodzaj zapytania "prosba o informacje". powinni odpowiedziec do 3 godzin. nie wysylajcie przez pole reklamacji bo wtedy maja do 30 dni na odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 26. U mnie Pakiet bezpieczeństwa był nieaktywny, jednakże aktywowali mi płatne ubezpieczenie assistance. Płatne miesięcznie i umowa na okresy roczne, po opłaceniu pierwszej składki. Podziękowałem im.

  OdpowiedzUsuń
 27. A vouchera jak nie było tak nie ma :/ Chyba zaczaili, że ludzie będą zamykać zaraz karty i teraz zwlekają z ich wydaniem.

  OdpowiedzUsuń
 28. Vouchera otrzymałem wczoraj.
  Czy mogę bez konsekwencji zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałem. I z tą rezygnacją to na dwoje babka wróżyła. Bo jest zapis żeby nie rezygnować z karty do końca roku... ale to raczej pod kątem tych co mają już kartę i chcieliby zrezygnować by teraz zawnioskować o tą z voucherem. Tym bardziej, że nie ma nic o karze. No ale na razie nie rezygnuję bo jeszcze sobie zwrotów trochę wykręcę.

   Usuń
 29. Czy ktoś kto kończył formalności z kartą w oddziale banku dostał vouchera?

  OdpowiedzUsuń
 30. Ponawiam pytanie. Czy ktoś kto kończył formalności z kartą w oddziale banku dostał vouchera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłem w oddziale. I voucher dostałem. Więc można i w taki sposób :) Nie trzeba wszystkiego robić internetowo.

   Usuń
  2. Anonimowy17 listopada 2016 17:41 bardzo dziękuję

   Usuń
  3. No właśnie i tu jest trochę nieścisłości w newsie na temat warunków promocji. Dzisiaj od dwóch różnych konsultantów otrzymałem potwierdzenie, że jeśli poprzez millenet zawnioskuję o kratę (fakt, nie miałem w skrzynce dedykowanej propozycji, ale wchodzą w KARTY, KREDYTOWE pojawił się komunikat o voucherze...)... to nawet jeśli skończy się tym, że będą musieli ocenić moją zdolność i przyjedzie do mnie kurier po podpis... to nadal łapię sie na tę promocję.

   Usuń
  4. no właśnie ja mam u nich konto od 4 miesiecy, pensja wpłyneła 4 razy, wysoko zasilone konto oszczędnościowe ale baneru brak...przed chwilą złożyłam wniosek i na koniec wyskoczyło mi że przyjedzie kurier z dokumentami a wniosek teraz jest w trakcie weryfikacji...nie wiem czy się łapię czy nie? nie widziałam żeby ktoś pisał tutaj o opcji z kurierem dopiero teraz powyżej.

   Usuń
 31. Wpadły 2 vouchery (mój i żony). Już dodane do konta w Empiku, a za chwilę zakupy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam! U mnie również voucher jest.

   Usuń
 32. Mam dwa pytanka:
  1. Wnioskowałem o kartę kredytową 28.11.2016 (listopad). Dzisiaj przyszła dopiero umowa i na umowie jest data wczorajsza, tj. 01.12.2016 (grudzień). Czy to zatem oznacza, że voucher otrzymam dopiero w styczniu?
  2. Rozumiem, że muszę wykonać 5 transakcji bezgotówkowych, aby nie płacić za kartę w okresie, kiedy muszę ją utrzymać (gudzień, styczeń), aby otrzymać voucher (zakładam, że jest miesięczny okres wypowiedzenia.. ?). I tu pytanie: ktoś pisał wyżej, że kartę wystarczy "utrzymać" do stycznia 2017 r. Tymczasem w umowie widzę zapis:

  "Umowa zawierana jest na okres równy ważności karty kredytowej i jest przedłużana na kolejne okresy podane w cenniku (..)"

  Nie ma nic o możliwości wypowiedzenia. Jak to jest zatem ?? Tzn. dalej widzę taki zapis:

  "W razie odstąpienia od umowy posiadacz karty głównj zwraca Bankowi należność z tytułu uzywanai karty wraz z odsetkami, nie później niż w terminie 30 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy."

  W samym regulaminie jest też zapis:
  "Umowa zawierana jest na czas oznaczony i obowiązuje do końca okresu ważności karty głównej".

  Jak to więc jest???? A miało być tak łatwo...

  OdpowiedzUsuń
 33. Mam pytanie dot. karty kredytowej Millenium i pewnie każdej innej. Mam ustawiony okres rozliczeniowy na od 16-ego do 15-ego (30 dni). Wyciąg jest generowany 15-ego. Następnie jest 21 dni okresu bezodsetkowego. Czyli 5-ego kolejnego miesiaca jest ostatni dzień na spłatę zadłużenia, aby uniknąć odsetek. A co jeśli kartę użyję 7-ego? wówczas jestem już tak jakby w tym przedziale cyklu 16-15... i od tego 7-ego do 15 jest mój cykl i następnie jest generowany (czyli po 8miu dniach) wyciag i mam znowu 21 dni na spłatę ?

  OdpowiedzUsuń
 34. Umowa o kartę podpisana 01.12.2016 r. Dzisiaj otrzymałem voucher 200 zł. Co dziwne, samej karty nie mam jeszcze do dzisiejszego dnia:) Co mogę teraz zrobić? Czy jest możliwosc wypowiedzenia umowy bez konsekwencji już pod koniec grudnia? Wtedy utrzymuję jeszcze kartę w okresie wypowiedzenia, czyli przez cały styczeń 2017?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kumpel złożył wypowiedzenie. Rzekomo bez problemowo kartę mu zamkną. Ja jeszcze czekam ze względu na moneyback.

   Usuń
 35. Hmm to dziwne, bo kartę (karty? mastercard) trzeba utrzymać do 01.01.2017 chyba? Zamykał przez internet czy w placówce? Ktoś podpowie? Zawnioskowałem o drugą kartę , tym razem Millenium Mastercard, bo już drugi raz impresji nie mogłem zamówić. Więc w stycziu będę musiał wypowiedzieć te dwie karty i wykonać łącznie 10 płatności (5 jedną, 5 drugą). Dobrze kombinuję?

  OdpowiedzUsuń
 36. Dziś zainkasowałem dwa vouchery :) Elegancka promocja! :)

  OdpowiedzUsuń
 37. Czy dzisiaj też mogę złożyć jeszcze jakiś wniosek? Nie jestem studentem, mam konto w WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. Ale jak jesteś studentem a nie masz dochodu z wynagrodzenia to karty Millennium Ci nie da.

   Usuń
 38. cześć, czy ktoś z Was otrzymał już vouchery do Empiku (dla wniosków składanych w grudniu)???

  OdpowiedzUsuń
 39. Ja wciąż czekam. Mają czas do jutra.

  OdpowiedzUsuń
 40. Czesc. Ja swojego nie otrzymałem.....

  OdpowiedzUsuń
 41. Ja swojego nie dostałem.mimo zapytan 19 -gł i zapewnie ze do 20 dostanę eska. Teraz oni wielce na moje wiadomości odp.ze dali to do dz.reklamacj ! Czy mogę wypowiedzieć umowę o kartę? I czekać na voucher? Z 1 str.trzeba ja mieć do czasu ' trzymanie gi ale z 2 str.to oni zawalili sprawę i się spozniaja z wydaniem

  OdpowiedzUsuń
 42. hej, ja trzymam dopóki nie dostanę bonów. Mam nadzieję, że wyrobią się do końca przyszłego tygodnia ponieważ chcę zamknąć przynajmniej jedną kartę i skorzystać z promocji w bzwbk.

  Widzę po różnych forach, że nikt nie otrzymał bonu więc pewnie jakaś awaria. Oby się ogarnęli i jak najszybciej wysłali

  OdpowiedzUsuń
 43. VOuchera brak :( Poszła reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo. Już zwątpiłem czy nie chodzi o 20. dzień roboczy ale nie bo ma być 20. kalendarzowy. Więc też wysyłam reklamację.

   Usuń
 44. Nie dawajcie sprawy braku vouchery do reklamacji. Piszcie im ze to ich wina w temacie ,,prośba o info.,, Potem zadzwońcie,zjebajcie ich i załatwia to szybciej

  OdpowiedzUsuń
 45. Ponoć jutro mają być. Orientujecie się do kiedy bony są ważne? Ponoć nic się w zakresie ich terminu nie zmieniło .w stosunku do poprzednich miesięcy

  OdpowiedzUsuń
 46. Cisza. Vouchera brak, odpowiedzi na reklamację brak.

  OdpowiedzUsuń
 47. Wczoraj wieczorem otrzymałem smsem kody.
  Wszystko działa :)

  OdpowiedzUsuń
 48. PS. kody są ważne rok - do 22 stycznia 2018.

  OdpowiedzUsuń
 49. Ja dostałem godz.temu po kolejnym telefonie z mojej str. Napisali że kod jest ważny do 2 lutego....

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...