Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie i uczestników promocji Toyota Banku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.09.2016

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie i uczestników promocji Toyota Banku

Krótki konkurs, proste zadanie i sporo nagród do zdobycia.

Konkurs dla Czytelników bloga Bankobranie - promocja Lokata 130 dni z premią
Bankobranie czasem warto podkręcić. Teraz więc możesz zyskać nie tylko w ramach promocji współorganizowanej przez Toyota Bank i Agorę, ale również w konkursie dla Czytelników. Do zdobycia czeka 35 bonów Sodexo o wartości 50 zł każdy. Udział w konkursie mogą wziąć osoby, które już zarejestrowały się w promocji, jak i te które dopiero to zrobią. Ba, uczestnikami mogą też być ci, którzy założyli Konto Jedyne wcześniej, a teraz konto tylko polecą.

Konkurs nierozerwalnie połączony jest z promocją "Lokata 130 dni z premią" oraz programem "Polecaj i zarabiaj", które szczegółowo opisywałem w momencie startu akcji: Toyota Bank i Agora: Lokata 130 dni z premią do 100 zł + nowy program poleceń. Wzięcie udziału w konkursie wymaga więc skorzystania z promocji (i opcjonalnie programu poleceń) oraz spełnienie warunków wymaganych przez Agorę i Toyota Bank.

Dzięki tym propozycjom mogą zarobić zarówno nowi, jak i obecni klienci banku (odpowiednio 100 i 50 zł) za założenie lokaty oraz po 50 zł w programie poleceń za każdą skuteczną rekomendację. Teraz zyski te możesz zwiększyć, bo czeka na Ciebie również bon Sodexo o wartości 50 zł od Mr. Złotówy :)

Nagrody w konkursie zdobyć mogą zarówno osoby, które dopiero teraz staną się klientami Toyota Banku, jak i te które konto posiadają już tam od dłuższego czasu, ale teraz polecą znajomego lub członka rodziny i spełnią warunki promocji.

Co zrobić by dostać bon Sodexo?


Regulamin promocji Toyota Banku i Agory definiuje nowych oraz obecnych klientów następująco:
"Nowy Klient Banku – osoba, która nie posiada i nie posiadała Konta Jedynego w Banku w okresie od 07.04.2015 r. do 29.08.2016 r., (...); 
Obecny Klient Banku – osoba, która posiada Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach dotychczasowych Akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora i Partnera (...)" 
O ile definicja nowego klienta jest klarowna, o tyle w przypadku obecnego klienta warto doprecyzować, że udział w promocji mogą brać wyłącznie osoby, które Konto Jedyne w Toyota Banku założyły wyłącznie podczas jednej z poniższych promocji: 
"1) Akcja „Lokata Toyota Bank z premią” URL: lokata35.zpremia.pl; 
2) Akcja „SUPER DUET” URL: lokata325.zpremia.pl; 
3) Akcja „SUPER DUET edycja 2” URL: lokata6m.zpremia.pl; 
4) Akcja „SUPER DUET edycja 3” URL: lokata.zpremia.pl; 
5) Akcja „Bądź aktywny – załóż nowy depozyt” URL: aktywni.zpremia.pl; 
6) Akcja „Tankuj korzyści z Toyota Bank” URL: tankujkorzysci.zpremia.pl"  (pisownia oryginalna)
Dla jasności również ja posłużę się takim definiowaniem. Jeśli więc od 07.04.2015 r. do 29.08.2016 r. nie posiadałeś/-aś Konta Jedynego w Toyota Banku to jako Nowy Klient:

 • spełnij warunki promocji "Lokata 130 dni z premią" (szczegółowy opis zasad akcji oraz produktów Toyota Banku znajdziesz we wpisie dedykowanym promocji tutaj)
  • w okresie od 30.08. do 30.09.2016 r. 9.10.2016 r. (promocja przedłużona) za pomocą linka dostępnego na blogu Bankobranie zarejestruj się w promocji i za pomocą otrzymanego na mail linka złóż wniosek o Konto Jedyne, wyrażając przy tym wymagane zgody (na przesyłanie informacji handlowych oraz na przetwarzanie danych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych w celu marketingu oraz na przekazywanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową, niezbędnych do przeprowadzenia promocji i zweryfikowania spełnienia warunków)
  • zawrzyj umowę o konto 
  • do 31.10.2016 r. załóż lokatę Plan Depozytowy na 130 dni na kwotę min. 10 000 zł
  • utrzymuj w/w lokatę przez okres co najmniej 70 dni
 • do 14.10.2016 r. wyślij konkursowe zgłoszenie - więcej na ten temat nieco niżej
Z kolei gdy jesteś już Obecnym Klientem, w myśl przytoczonej wcześniej definicji teraz niezbędne będzie spełnienie warunków promocji "Lokata 130 dni z premią" oraz polecenie konta Nowemu Klientowi:
 • spełnij warunki promocji "Lokata 130 dni z premią" (szczegółowy opis zasad akcji oraz produktów Toyota Banku znajdziesz we wpisie dedykowanym promocji tutaj)
  • w okresie od 30.08. do 30.09.2016 r. 9.10.2016 r. (promocja przedłużona) za pomocą linka dostępnego na blogu Bankobranie zarejestruj się w promocji
  • po zalogowaniu wybierz opcję "Mam Konto Jedyne w Toyota Banku"
  • wyraź zgodę na przekazywanie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową, niezbędnych do przeprowadzenia promocji i zweryfikowania spełnienia warunków
  • do dnia 31.10.2016 r. zwiększ saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku na dzień 29.08.2016 r. poprzez założenie w bankowości internetowej lokaty "Plan Depozytowy na 130 dni" na kwotę min. 10 000 zł 
  • przez 30 dni od założenia "Planu Depozytowego na 130 dni" utrzymuj zwiększone o 10 000 zł saldo wszystkich depozytów posiadanych w dniu 29.08.2016 r. 
  • utrzymuj nową lokatę przez okres minimum 70 dni
 • do 30.09.2016 r. 9.10.2016 r. (promocja przedłużona) po zalogowaniu na stronie promocji wygeneruj kod polecenia i przekaż go osobie rekomendowanej (rekomendowana osoba musi go wykorzystać podczas rejestracji swego udziału w promocji)
 • dopilnuj by osoba polecona spełniła warunki promocji "Lokata 130 dni z premią" - dostanie ona wówczas premię 100 zł, a Ty bonus za skuteczne polecenie (50 zł)
 • do 14.10.2016 r. wyślij konkursowe zgłoszenie - więcej na ten temat nieco niżej
Mało tego. Szansę na nagrodę ode mnie ma też osoba polecona (wszak jakby nie patrzeć to Nowy Klient). Pamiętaj by taką osobę powiadomić o mym konkursie. Niech również zdobędzie bon Sodexo o wartości 50 zł :) 

Konkursowe zgłoszenie


W dotychczas organizowanych na blogu konkurach kryterium zdobycia nagrody był czas zgłoszenia. Wadą tego rozwiązania mogło być to, że nie każdy pamiętał o terminie przyjmowania zgłoszeń, a kto inny nie miał czasu by to zrobić. Teraz czasu jest wiele - na Twe zgłoszenie czekam do 14.10.2016 r.. Ale tym razem przed uczestnikami jest zadanie konkursowe. Krótko (max. 500 znaków) odpowiedz na pytanie: Co przekonało Cię do korzystania z promocji bankowych?

Osoby, które będą autorami najkreatywniejszych i najciekawszych odpowiedzi zostaną uprawnione do uzyskania nagrody w konkursie: bonu Sodexo o wartości 50 zł. Nagrody trafią do 35 osób. Każda osoba może wysłać jedno zgłoszenie. Tym samym każdy uczestnik konkursu może zdobyć jedną nagrodę.

Powiadomienie o przyznaniu nagród wyślę mailowo do zwycięzców w terminie do 23.01.2017 r. Wówczas osoby powiadomione będą miały czas do 29.01.2017 r. na odpowiedź i podanie swego imienia, nazwiska oraz adresu korespondencyjnego, na który będę miał przesłać bon. Wysyłka nagród (listem poleconym ekonomicznym) nastąpi najpóźniej do 7.02.2017 r. 

Dlaczego takie terminy? Na styczeń planowane jest rozliczenie akcji przez Agorę, która występuje tu jako organizator promocji. Dopiero wtedy dowiem się czy dany wniosek/polecenie zostały złożone skutecznie tj. spełnione zostały warunki promocji i przyznano uczestnikom premie, a tym samym czy są spełnione warunki konkursu uprawniające do zdobycia bonu Sodexo.

Szczegóły konkursu w regulaminie. W razie jakichkolwiek pytań, piszcie komentarze, będę na bieżąco udzielał odpowiedzi.


Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

9 komentarzy:

 1. Złotówa, a jeśli brałem udział w poprzednim konkursie i już dostałem bon to teraz też mogę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście możesz wziąć udział także teraz! :)

   Usuń
  2. nie moja sprawa ale pytanie mogło byc "co lub kto", ps dzieki za konkurs choc sam udziału nie wezme bo toyota na razie mi nie po drodze

   Usuń
  3. Zawsze można wybrnąć i odpowiedzieć np. tak: Przekonało mnie to, że mój syn... itd. itp. ;)

   Usuń
 2. Za mala pula bonow do zdodycia osoby, ktore wczesniej braly udział, wygraly powinny zostac wykluczone z tej edycji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykluczam uczestników poprzedniego konkursu i nie stosuję okresu karencji, bo nie jestem bankiem ;)

   Usuń
  2. I ja jestem za tym by nie wykluczać!

   Usuń
 3. Gdzieś już widziałem to pytanie konkursowe

  OdpowiedzUsuń
 4. To nie ten wątek raczej. Ale nie, nie ma jeszcze nic z tej promocji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...