Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Super Bank dla Klientów Orange: bonusy do 241 zł + 3,5% na koncie oszczędnościowym w Orange Finanse

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

10.09.2016

Super Bank dla Klientów Orange: bonusy do 241 zł + 3,5% na koncie oszczędnościowym w Orange Finanse

Klienci telekomu z pomarańczowym logo mogą załapać się na promocję w banku również z logo Orange.

orange finanse super bank dla klientów orange
Za otwarcie konta osobistego w Orange Finanse oraz aktywne korzystanie z karty wydanej do konta można uzyskać zwroty i bonus do 241 zł, a dodatkowo przez okres sześciu miesięcy promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Jest jednak kilka "ale". Stawka oprocentowania obowiązuje wyłącznie dla kwoty do 10 000 zł, a ze zwrotów skorzystać mogą wyłącznie klienci Orange.

Słowa "Super Bank dla Klientów Orange" z tytułu dzisiejszego wpisu są nazwą promocji, a nie mą własną oceną oferty zaserwowanej przez Orange Finanse. Bo byłoby to nadużyciem i niesprawiedliwą oceną w odniesieniu do innych okazji do bankobrania. Co oczywiście nie oznacza skrajności w drugą stronę. Promocja Orange jest dobra w niektórych przypadkach.

Do promocji można przystąpić do 9.11.2016 r., zakładając w tym czasie konto osobiste. Zwroty wypłacane są w comiesięcznych transzach przez okres aż 24 miesięcy:
"Uczestnik Promocji otrzyma prawo do zwrotu 
a. 5 PLN miesięcznie na Konto Abonenckie Orange (...) jeśli w miesiącu naliczenia zwrotu jest Mobilnym Klientem Orange, lub 
b. 10 PLN miesięcznie na Konto Abonenckie Orange (...), jeśli w miesiącu naliczenia zwrotu jest Klientem z Pakietem Usług Orange"
Kim dla organizatora jest Mobilny Klient Orange oraz Klient z Pakietem Usług Orange? Wyjaśnienie daje nam regulamin:
"Mobilny Klient Orange – jest właścicielem Konta Abonenckiego na którym ma co najmniej jedną aktywną mobilną usługę abonamentową w Orange (np. mobilna usługa głosowa lub internet mobilny). Definicja wyłącza Klientów korzystających z oferty pod marką nju.mobile. 
Klient z Pakietem Usług Orange – klient, który jest właścicielem co najmniej jednej aktywnej mobilnej usługi abonamentowej w sieci Orange oraz co najmniej jednej aktywnej stacjonarnej usługi abonamentowej (stacjonarna usługa głosowa lub internet stacjonarny w sieci Orange) oraz jest uprawniony do rabatu za połączenie usług mobilnych i stacjonarnych na Koncie Abonenckim (rabat Orange Open) 
A jak wygląda rozliczanie zwrotów w praktyce? Co miesiąc należy wykonywać płatności na sumę co najmniej 300 zł. Transakcje te muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych w kraju lub zagranicą za pomocą karty wydanej do konta, naklejki zbliżeniowej, karty kredytowej MasterCard lub karty debetowej MasterCard NFC. Płatności muszą być wykonane i rozliczone tego samego miesiąca kalendarzowego. Do wymaganej sumy płatności nie zaliczą się płatności kartą przez Internet, a także w ramach usługi "Płacę z Orange". Po spełnieniu tego warunku:
"Zwrot będzie mógł być naliczany Uczestnikowi Promocji już w miesiącu, w którym otwarte zostało Konto Osobiste (...) oraz w maksymalnie 24 pełnych miesiącach kalendarzowych, liczonych od otwarcia Konta Osobistego, (...), jeżeli jednocześnie Uczestnik Promocji posiada aktywne Konto Abonenckie Orange, (w przypadku Uczestnika Promocji przenoszącego numer do sieci Orange Zwrot będzie mógł być naliczany Uczestnikowi Promocji za miesiąc, w którym nastąpił moment przeniesienia numeru do Orange (pod warunkiem wykonania w danym miesiącu płatności na sumę min. 300 zł - przyp. Mr. Złotówa) oraz w maksymalnie 24 pełnych miesiącach kalendarzowych, liczonych od momentu przeniesienia numeru do Orange, (...), jeżeli jednocześnie Uczestnik Promocji posiada aktywne Konto Abonenckie Orange), z zastrzeżeniem warunku, iż maksymalna ilość naliczonych Zwrotów może wynosić 24."
Zwroty mają być wypłacane do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym w którym zostaną spełnione warunki. Gratyfikację otrzymasz jednak nie w formie pieniężnej na bankowe konto osobiste, ale na konto abonenckie Orange, a więc w systemie rozliczeniowym telekomu.

Bądź na bieżąco z bankowością i bankobraniem:

Dla kogo promocja?


W akcji udział może wziąć wyłącznie osoba, która od 2.10.2014 r. nie była posiadaczem konta osobistego w Orange Finanse. Wspomniana data jest momentem startu banku będącego efektem współpracy Orange z mBankiem, więc de facto posiadanie konta w Orange Finanse kiedykolwiek dyskwalifikuje z możliwości skorzystania z promocji "Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2016".

Aby załapać się na promocję, we wniosku o konto należy wyrazić zgody, które upoważnią:
"a. Bank do przekazywania do Orange danych osobowych objętych tajemnicą bankową, tj.: imienia, nazwiska, numerów: PESEL, telefonu oraz informacji o nazwach usług posiadanych przez Uczestnika Promocji w Banku w celu przygotowania i przedstawienia spersonalizowanych ofert marketingowych Orange. 
b. Orange do przekazywania do Banku danych osobowych tj.: numeru PESEL, kodu pocztowego oraz informacji o rozliczeniach pieniężnych, umowach i liczbie otwartych kontraktów w celu przygotowania i przedstawienia przez Bank spersonalizowanych ofert marketingowych Banku"

3,5% na koncie oszczędnościowym


Otwierając konto osobiste w Orange Finanse do 9.11.2016 r. możesz również skorzystać z promocji "Dobry Start, jesień 2016". W jej ramach bank daje:
 • Gwarancję niezmienności opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do Promocji - w tym okresie bank ma nie pobierać opłat za konto, ani za posiadanie karty, ani za wypłaty gotówki za jej pomocą w bankomatach (warunkiem zwolnienia z tych dwóch opłat jest jednak zawnioskowanie o kartę już w momencie wnioskowania o konto) oraz za złotówkowe przelewy internetowe.
 • Promocyjne oprocentowanie Konta Oszczędnościowego - aby otrzymać oprocentowanie 3,5% na koncie oszczędnościowym należy o takie konto zawnioskować już w momencie składania wniosku o konto osobiste lub w ciągu 60 dni kalendarzowych od otwarcia konta osobistego wnioskując w systemie bankowości internetowej lub na infolinii (trzeba wówczas wyrazić też zgody marketingowe). Promocyjna stawka obowiązuje wyłącznie dla kwoty do 10 000 zł przez okres 6 miesięcy (licząc od daty otwarcia konta oszczędnościowego) pod warunkiem wykonania płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł miesięcznie
 • Promocyjne warunki dla Limitu na Start - ten bonus polega na zwolnieniu z oprocentowania wykorzystanych środków przez okres 90 dni oraz obniżenia prowizji za udzielenie kredytu (1,8% od kwoty, min. 55 zł). Dotyczy wyłącznie limitów w przedziale od 1 000 do 4 000 zł. Z punktu widzenia bankobiorcy to nie jest najistotniejszy bonus.
 • Bonus na pierwszą transakcję - w tym przypadku wystarczy zawnioskować o kartę w trakcie otwierania konta. Otrzymasz za to - uwaga, przygotuj się! - bonus w wysokości 1 zł. Więcej komentarza nie potrzeba. Zaniemówiłem ;)

Konto osobiste w Orange Finanse - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego w Orange Finanse to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta 
 • 0 zł za przelewy złotówkowe (Elixir) zlecane w bankowości internetowej i mobilnej 
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej do konta 
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach przy użyciu karty płatniczej w sieci mBank, Euronet i CashLine 
 • 0/5 zł miesięcznie za wypłaty gotówki w dowolnych bankomatach w Polsce (opłata nie jest pobierana w przypadku nieaktywnej karty oraz gdy w danym miesiącu kartą nie wykonasz żadnej wypłaty z bankomatu); to opłata standardowa - pamiętaj, że dzięki promocji "Dobry start, jesień 2016" uzyskasz 2-letnie zwolnienie z tej opłaty
Konto oszczędnościowe otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez warunków. Pierwszy przelew z takiego konta w miesiącu kalendarzowym jest bezpłatny, a za każdy kolejny - jak to bywa dość powszechnie w przypadku tego typu rachunków - pobierana jest opłata. W przypadku Orange Finanse wynosi ona 5 zł za drugi i każdy następny przelew w miesiącu kalendarzowym.

Złóż wniosek o konto w promocji Orange Finanse

Dla tych osób, które nie są abonamentami Orange, jak również wolących zwroty uzyskiwać w formie pieniężnej polecam T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie można uzyskać zwrot na poziomie 5% płatności kartą (nawet do 300 zł w ciągu roku).

Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

9 komentarzy:

 1. Słabo mając tylko telefon w orange i nie zakładając konta oszczędnościowego przez 24 miesiące wyciągne 120zl. W innych bankach za otwarcie konta dostajemy 100 i po 2 miesiącach je zamykany.

  OdpowiedzUsuń
 2. No cóż. Jaka sieć, taki bank.

  OdpowiedzUsuń
 3. Orange jak zwykle lipa - nie dość, że fatalny zasię to i promocja mizerna. Faktycznie lepiej skorzystać z innym promocji za otwarcie konta, czy też z t-mobile 5% zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale czy 10 z 300 zł to tak mało? Wychodzi mi 3,33% więc więcej niż dawał BPH a pamiętam jak wielu lamentowało, że szkoda że się moneyback się kończy. A to było 3%.

  OdpowiedzUsuń
 5. Do mojej koleżanki ostatnio zadzwonili z przedłużenie umowy i mieli czelność zaproponować jej umowę na takich samych warunkach tylko z prawie dwa razy większym abonamentem (bez telefonu). Śmiech na sali. Poszło wypowiedzenie od razu, zobaczymy co na to dział utrzymania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo z operatorami jest jak z bankami. Jak tylko jest opcja to trzeba zmieniać na lepsze.

   Usuń
  2. No i okazało się że da się zaoferować coś lepszego. Po 3 dniach od złożenia wypowiedzenia zadzwonili zaproponowali ofertę jeszcze lepszą niż była w starym abonamencie :)

   Usuń
  3. Wystarczy przycisnąć do muru i od razu grają jak im klient zagra :) Ale kto się nie upomni i nie pogrozi palce (czy raczej wypowiedzeniem) to płaci, płaci i płaci tak bez końca.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...