Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje zarabianie na bankach - podsumowanie sierpnia 2016 roku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.09.2016

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie sierpnia 2016 roku

Nadszedł moment tradycyjnego, comiesięcznego bilansu bankobrania.

zarabianie na bankach bankobranie podsumowanie sierpień 2016
Poniżej przestawiam swe wyniki związane z aktywnym korzystaniem z promocji bankowych - pokazuję ile zyskałem oraz ile przy tym trzeba było wydać. Informuję o tym co zmienia się w mym portfelu jeśli chodzi o posiadane konta i karty oraz przypominam o okazjach last minute wśród promocji bankowych.

A w tym miesiącu jest się czym pochwalić. Udało się bowiem wycisnąć całkiem sporą sumkę - ponad 790 zł - zdecydowanie wyższą od tych, które raportowałem w poprzednich miesiącach. Choć oczywiście jest to pojęcie względne, bo dla każdego dana kwota może mieć inne znaczenie. Przy zarabianiu na bankach nie przyświeca mi chęć osiągnięcia określonego wyniku finansowego, do którego będę dążył ponad wszystko, ale najważniejsza jest idea zarabiania (tudzież oszczędzania) "przy okazji" - podczas codziennych zakupów, płatności czy korzystania z kont albo kart.

W ubiegłym miesiącu moje zbieranie gratyfikacji od banków odbyło się mniejszym kosztem aktywności w płaceniu kartami, ale nieco większym nakładem czasu. No ale było warto :) Dziś sporo tych zwrotów, nagród, bonusów i premii więc wpis długi. Zapraszam więc do lektury.

Na pierwszym miejscu wymieniam zwroty uzyskiwane z T-Mobile Usługi Bankowe. To regularnie pojawiający się zwrot za płatności kartą wydaną do konta. Według nowych zasad - obowiązujących od sierpnia - aby uzyskać 25 zł niezbędne jest wykonanie transakcji na sumę min. 500 zł (a wydanie takiej sumy jest jednoznaczne ze zwolnieniem z opłaty za konto dzięki czemu wszystko - włącznie z kartą i wypłatami z bankomatów - jest darmowe) . Z racji tego, że posiadaliśmy w naszym gospodarstwie domowym dotąd trzy takie rachunki to uzbierało się 75 zł. W zeszłym miesiącu wspomniałem już o otwarciu kolejnego Konta Premium (każdy klient może mieć 2 rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe w T-Mobile Bankowe), więc i w przyszłym miesiącu tych zwrotów będzie jeszcze więcej. No ale o tym w następnym podsumowaniu. Sprawdź konto w T-Mobile Usługi Bankowe ze zwrotem nawet 25 zł miesięcznie>>

Najwięcej w ubiegłym miesiącu dał mi jednak zarobić Citibank. Dzięki trwającemu bardzo krótko (bo zaledwie tydzień) programowi poleceń zarobiłem aż 300 zł za skuteczną rekomendację karty kredytowej znajomemu. On z tej akcji nie wyszedł z pustymi rękoma, bo załapał się na prezent: telefon LG K8 LTE (wart ok. 549 zł). Dziś program poleceń Citibanku jest niedostępny, ale jeśli chcesz zdobyć gwarantowaną nagrodę w postaci wspomnianego smartfona to ciągle możesz się załapać na promocję, która powoli dobiega już końca. Ale to nie wszystkie gratyfikacje od Citibanku. Wpadła bowiem również nagroda za... ściągnięcie i logowanie się do aplikacji. Ot, łącznie poświęciłem na to kilka minut i... wpadło 30 zł :) Widać więc, że promocje Citibanku nie wymagały ani zaangażowania czasowego, ani obrotu na karcie. Jedyną wadą jest fakt, że wypłacone gratyfikacje trafiły na rachunek karty kredytowej więc teraz ich nie wypłacę (bo byłoby to nieopłacalne), ale muszę wydać. Ale nie narzekam ;)

Za pobranie aplikacji można było też zyskać w promocji PKO BP i Inteligo. Pobrałem ją dla posiadanego konta w Inteligo i za to wpadło 15 zł. Co ciekawe to już drugi zarobek z IKO w przypadku tego banku. Już kiedyś instalowałem aplikację w innej promocji, premię wtedy też dostałem i zaraz potem IKO usunąłem ze swego telefonu. Opłacało się :) Ale to też dowodzi temu, że jeśli bank nie płaci za korzystanie z bankowości mobilnej to trzeba ją omijać szerokim łukiem i wyczekiwać aż będzie to w jakiś sposób premiowane (oprócz wymienianych dziś - Citibanku, PKO BP i Inteligo - wcześniej promocje związane ze swymi aplikacjami przygotowywało już kilka innych banków).

Dużo w poprzednim miesiącu dał zarobić mi też Bank Zachodni WBK. Ten bank wypłacał nagrody, ale by wziąć udział w promocji niezbędne było... posiadanie karty wydanej przez inny bank. A, że takich w mym portfelu nie brakuje to skrzętnie sytuację wykorzystałem. Kluczem do zdobycia nagród było wypłacanie gotówki w bankomatach BZ WBK. W lipcowej edycji podczas urlopu miałem nieco utrudniony dostęp do bankomatów więc udało mi się zarobić jedynie 50 zł. Odbiłem to sobie w akcji sierpniowej gdy nagród innych niż główna było o połowę mniej, ale podstawowa wynosiła 100 zł. Udało mi się załapać na listę zwycięzców z wszystkimi trzema kartami z którymi podszedłem do promocji :) Zainwestowałem w to niespełna 4 godziny, ale dla tych trzech stówek było warto - wyszła bardzo dobra godzinówka. No i cieszę się ze zdobycia tych nagród, bo w poprzednim miesiącu rywalizacja byłą zacięta, o czym pisałem na Facebooku:

Przypomnę, że we wrześniu promocja bankomatowa BZ WBK również jest dostępna (tym razem jest więcej emocji, bo nagrody są zróżnicowane - można zdobyć 50, 100, 200 lub 500 zł).

Tak na marginesie... promocja bankomatowa BZ WBK pozwala w prosty sposób wyliczyć ile da się zarobić i w jakim czasie. A pytanie właśnie o to ile czasu zajmuje korzystanie z promocji bankowych często jest mi stawiane przez Czytelników, zwłaszcza tych co dopiero zetknęli się z bankobraniem. Mnie trudno niestety odpowiedzieć na to pytanie bo w chwili obecnej nie potrafię rozdzielić czasu poświęcanego na własne, aktywne korzystnie z promocji względem tego, który przeznaczam na prowadzenie bloga. Choć kiedyś już podjąłem się tego wyzwania i próby wyliczenia we wpisie "Ile kosztuje zarabianie na bankach?". Okazuje się, że ta godzinówka jest bardzo zbliżona, a właściwie nawet lepsza od tej uzyskanej "pod bankomatem" ;)

Od BZ WBK otrzymałem też tradycyjnie zwroty za opłacanie faktur za media z Konta 1|2|3. To 3,84 zł. Ciągle czekam (bank ma czas do 30.09.) na wypłatę zwrotów za płatności telefonem (zbliżeniowo lub BLIKiem) wykonanych w okresie promocji sierpniowo-wrześniowej. A osobom będącym klientami BZ WBK przypomnę, że aktualnie można załapać się na 20 zł za płatność portfelem elektronicznym MasterPass. BZ WBK w ostatnim czasie wyróżnia się na tle konkurencji i dość często organizuje promocje dla obecnych klientów. Za to brawa! Oby tak dalej, choć oczywiście pamiętać też trzeba to co negatywne, że ostatnio ten bank wyróżnił się wybitnie dużymi podwyżkami opłat (aczkolwiek jest sporo trików pozwalających obejść opłaty).

W tym miesiącu odnotowuję dopiero bonus, który był wypłacony już w sierpniu (ale dopiero po publikacji mego comiesięcznego podsumowania). To bonus 50 zł za otwarcie Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima.

W bieżącym podsumowaniu uwzględnić muszę też... punkty Vitay. Programów lojalnościowych standardowo nie uwzględniam w bilansach bankobrania, ale tym razem robię wyjątek, bo tutaj sposobem na ekstra punkty było płacenie BLIKiem. W sierpniu w ramach promocji zatankowałem za nieco ponad 200 zł. Dostałem za to 300 punktów podstawowych (dlatego uważam, że tego typu programy nie są opłacalne) i aż 4 000 punktów dodatkowych. Te punkty przeliczam na wartość paliwa (20-złotowy rabat na Orlenie wymaga wymiany 5 400 punktów), więc wychodzi mi zysk na poziomie 14,81 zł.

Przy okazji tankowania na Orlenie zyskiwałem podwójnie. Tam bowiem płacąc BLIKiem za pośrednictwem mBanku łapałem się na 4-procentowy zwrot za tę formę płatności. W bieżącym zestawieniu brak jednak zwrotów za płatności kartą i BLIKiem w ramach promocji "Zyskaj z eKontem". mBank ma czas na wypłatę moneybacku do końca miesiąca (i zazwyczaj z wypłatą czeka do ostatniej chwili). Więc zwroty te odnotuję dopiero w przyszłym miesiącu.

No i na sam koniec zwrot w wysokości 3,85 zł - to 5-procentowy moneyback za fakturę opłacaną za pośrednictwem robota finansowego BM.PL.

Wszystkie premie, bonusy i zwroty za poprzedni miesiąc w skrócie: 
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile wydałem?
Ile zyskałem?
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto z moneybackiem 5%
Ok. 1 510 zł
3 x 25 zł
Citibank
Program poleceń – skuteczna rekomendacja karty kredytowej
-
300 zł
Promocja „30 zł od Citi Mobile” – za aktywację i logowanie do aplikacji
-
30 zł
Inteligo
Promocja „Aktywuj IKO” – za aktywację aplikacji mobilnej
-
15 zł
BZ WBK
Konto 1|2|3. Zwrot 1-3% płatności za media
-
3,84 zł
Premia za wypłatę z bankomatów
-
3 x 100 zł
BGŻ Optima
Premia za założenie Lokaty Bezkarnej (3,2% na 3 miesiące)
-
50 zł
BLIK i Orlen
Promocyjne punkty za płatność BLIKiem (1000 pkt za wydane 50 zł
(kumulacja z płatnością BLIKiem w mBanku)
14,81 zł
BM.PL
Robot finansowy – zwrot 5% płatności za media
-
3,85 zł

Wpływy na konta wyglądały następująco:


Razem uzbierało się więc 792,50 zł. Nie poniosłem przy tym żadnych kosztów związanych z posiadaniem kont czy kart, gdyż w każdym przypadku albo one mnie nic nie kosztowały, albo spełnianie warunków promocji jednocześnie oznaczało spełnienie warunków zwalniających z opłat. 

Odnosząc zarobioną kwotę do bilansów bankobrania z innych okresów to trzeba zauważyć progres względem poprzedniego miesiąca (gdy uzbierało się 218,70 zł). Tegoroczny sierpień okazał się również lepszy od tego sprzed roku (wtedy zarobiłem 412,85 zł), a także analogicznego miesiąca w 2014 roku (760,79 zł). Takie porównanie pokazuje, że choć promocje bankowe się zmieniają (zwłaszcza maleją moneybacki), z czasem ubywa banków w Polsce, a i w części banków nie mam już możliwości wzięcia udziału w obecnych promocjach (ze względu na wykluczenie dla byłych klientów lub długie okresy karencji) to zarabiać nadal się da i to całkiem dobrze :) A bankobranie praktykuję już od kilku lat, dokumentując je na blogu już od grubo ponad 2,5 roku. 

Zarobki z bankowych promocji tradycyjnie odnoszę do kwoty, którą musiałbym przez cały miesiąc wpłacić na najlepiej oprocentowane konta oszczędnościowe, by tyle samo uzyskać z odsetek. I tak aby z oszczędności zyskać 792,50 zł musiałbym mieć i przez cały miesiąc "zamrozić" kwotę 426 459,73 zł.

Promocje bankowe - last minute


Dziś ostatnia niedziela miesiąca. Do końca września zostało już kilka dni, a to oznacza, że nieuchronnie zbliża się zakończenie kilku bardzo dobrych promocji. Więc dziś o nich przypominam.

Na początek o konkursie dla Czytelników. Bo to okazja na zwiększenie zysków z bankobrania. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest bowiem skorzystanie z promocji Agory i Toyota Banku (dostępnej tylko do 30.09.2016 r.), w której zyskasz 100 zł. A dzięki prostemu konkursowi możesz zdobyć jeszcze bon Sodexo o wartości 50 zł. W konkursie czeka aż 35 nagród. Sprawdź szczegóły>>

W praktyce do końca września można też załapać się na jedną z trzech promocji Citibanku. Za wyrobienie bezwarunkowo darmowej karty Citi Simplicity zdobyć można
W dwóch pierwszych promocjach wystarczy wyrobienie karty i jedno logowanie do bankowości internetowej. Już za to otrzymasz nagrodę. Niezbędne jest jednak utrzymanie karty przez 12 miesięcy, kiedy to co miesiąc będzie należało wykonywać po minimum jednej płatności na dowolną kwotę. Wymóg ten nie jest wyśrubowany - tym bardziej, że samo posiadanie karty jest darmowe.

Nieco inaczej kształtują się zasady promocji ze smartfonem w prezencie. W tym przypadku aby otrzymać nagrodę trzeba wykonać płatności nową kartą na sumę co najmniej 3 000 zł w okresie do 3 miesięcy. Po otrzymaniu nagrody z kartą można jednak zrobić co się zechce (także zrezygnować).

No a na koniec o promocji innej niż pozostałe. To szansa bezpłatnego skorzystania z usługi Alerty BIK, na co można załapać się jeszcze tylko do końca września. W czasach wszechobecności naszych danych osobowych (banki, ubezpieczyciele, urzędy, przychodnie, inne firmy), dobrze chuchać i dmuchać nawet na zimne. Dzięki usłudze szybko dowiesz się o potencjalnej próbie wyłudzenia kredytu na Twe dane i będziesz mieć możliwość szybkiej interwencji.


Nie chcesz przegapić żadnej najlepszej promocji? Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

33 komentarze:

 1. U mnie w tym miesiącu 432 zł + smartfon od Citi, a jeszcze czekam na mBank i BZ WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję wyniku! A oczekiwane premie już tuż tuż :)

   Usuń
 2. A propos BGŻ Optima. Mam pytanie czy po premii trzeba konto jeszcze utrzymywać czy można zamknąć? A jeśli można to w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji BGŻ Optima nie było zapisu lojalnościowego (jak zresztą w większości promocji), więc po wypłacie premii możesz z kontem zrobić co chcesz ;) A więc także zamknąć. A ściągawkę jak to zrobić znajdziesz tutaj.

   Usuń
 3. I teraz mam dylemat - od wielu lat jestem użytkownikiem karty Citibank, bezpłatnej bez żadnych warunków. I nie wiem, czy nie powinienem zrezygnować i poczekać na jakąś promocję, by założyć ponownie. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli coś nie jest potrzebne lub wymagane (np. wskutek umowy kredytowej) to najlepiej z tego zrezygnować i to czym prędzej ;) Bo czym więcej czasu będzie upływało tym większe szanse na załapanie się na jakąś promocję w przyszłości. Aczkolwiek w przypadku Citibanku argumentem przeciw rezygnacji z posiadanej karty może być pojawiająca się (epizodycznie) akcja, w której kartę można komuś polecić i przy tej okazji sporo zyskać. Jeśli jednak nie masz perspektyw na taką rekomendację (o ile też program poleceń jeszcze kiedyś powróci) to lepiej kartę zamknąć ;)

   Usuń
 4. Wynik fenomenalny biorąc pod uwagę kwotę "zainwestowaną" czyli wydatki kartą względem sumy wpływów. Płatności mBanku oczywiście ten bilans nieco by rozmydliły ale mimo wszystko super wynik i zwrot. Chwała promocji bankomatowej bo można w niej sporo wykręcić małym nakładem sił poza poświęconym czasem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze sądziłem, że promocje się nie łączą więc jestem zaskoczony.Nie widziałem że osoba polecająca dostanie kasę a osoba z polecenia może skorzystać z innej promocji i zyskuje smartfon

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku tej promocji było to szczegółowo określone w regulaminie i właściwie nie łączyło się z inną promocją - ot, polecany dostawał kasę, a polecony telefon. No ale prawda jest taka, że zazwyczaj tak bogato nie jest i też to, że promocje się ze sobą nie łączą.

   Usuń
 6. Witam

  Jak co miesiąc ja tez się pochwalę :)

  1. Inteligo - 50 zł - polecenie znajomego - konto u nich mam, kartę mam zastrzeżoną więc trzymam tylko w razie poleceń - konto nie generuje żadnych kosztów.
  2. CITIBANK - 50zł - moneyback 10% (max 50 zł) za utrzymanie karty (ktoś na bankobraniu napisał żeby postraszyć ich zamknięciem karty to wtedy zaproponują moneyback - tak też zrobiłem i wycisnąłem maxa - 50 zł - wydane 599,99 zł)
  3. MILLENIUM - 120 zł - konta moje i żony - 2 x po 30 zł moneyback za płatności blikiem - razem wydane 1207,76 zł (kupowane papierochy na orlenie dla siebie i 3 znajomych z pracy + paliwo) oraz 2 x 30 zł moneyback za płatności kartą (wydane w sumie 3103,29 zł 2 kartami)
  4. T-Mobile konto - 50 zł - 2 x 25 zł moneyback (wydane 1053,17 zł 2 kartami)
  5. T-Mobile karta - 364,20 zł - 2 x 82 zł za polecenia (po uwzględnieniu podatku) i 2 x 100,10 zł za 6 drobnych płatności (3 na kartę) .
  6. MBANK - moneyback 50 zł (wydane na telewizor kupiony przez ojca ale z mojej karty ;)
  7. BGŻ Optima - 100 zł - 2 x 50 zł za założone lokaty.

  Podsumowując - sierpień był jednym z najlepszych miesięcy i przyniósł 784,20 zł. Dodając to do tego co od początku daje razem kwotę 3231,50. Do założonego celu (5000 w ciągu roku - czyli do końca lutego) brakuje jeszcze 1768,50. Jak dobrze zawieje to w październiku lub listopadzie pęknie wspomniana piątka ;)

  pozdrawiam
  Rafał

  OdpowiedzUsuń
 7. Mr. Złotówa - 19.09 dostałeś zwrot 30zł za logowanie do aplikacji moblilnej - czy regulamin określał do kiedy mają wypłacić te 30zł? Dziś 26 września a ja nie otrzymałem jeszcze zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem: "Nagrody zostaną przekazane na rachunek Karty Kredytowej lub Konta Osobistego w ciągu 14 dni roboczych od daty zakończenia Oferty", czyli w praktyce do 20.09.2016 r.

   Usuń
  2. W moim przypadku na reklamację jeszcze nie odpowiedziano, ale również brak wypłaty.

   Usuń
  3. Dzięki za odpowiedź. Złożyłem reklamację i została ona pozytywnie rozpatrzona po 1 dniu :)

   Usuń
 8. Jest "Nagroda w promocji Plac mobilnie i zyskaj 20 zl"

  OdpowiedzUsuń
 9. ja wyciągnołem w tym miesiącu z mbanku 760 zł z promocji brałbym i 100 zł za nju z mokazji
  a także otrzymałem zwrot z planetplus 100 zł :) wiec otrzymałem 960 zł wydałem 36 zł za nju :) Pozdrawiam Mbank jak zawsze na plus u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Panie Złotówa,
  coś ta historia z załapaniem się na promocję BZWBK 3 kartami w niespełna 4 godziny jakoś nie trzyma się kupy.
  Sprawdziłem empirycznie, że wypłata z ich bankomatu zajmuje 40 sekund przy czym od razu nie da się włożyć karty i trzeba poczekać kolejnych 5 sekund.
  Nie wiadomo było ile trzeba będzie zrobić wypłat, więc bezpiecznie było przyjąć minimum 120 na każdą kartę.
  Jakby nie liczyć to jednej osobie musi to zająć 4,5 godziny przy pełnym bankomacie, braku innych korzystających i bardzo sprawnych, odpornych na zmęczenie paluszkach.
  Poza tym mamy w kieszeni minimum 3,6 tyś zł, więc wypadałoby to gdzieś wpłacić, bo bankobiorcy gotówką się brzydzą, wszak kartami trzeba płacić. Toż w BZWBK nie wpłaciłeś skoro prowizji nie zapłaciłeś, trzeba było poszukać swojego, pójść wpłacić, co czas kosztuje.
  Za jednym razem tego nie zrobiłeś, bo potrzebny byłby masażysta, kanapki i popitka - trzeba było pójść minimum 10 razy i gdyby nie ta potrzeba, to byś do BZWBKu nie łaził.
  Jeśli poszedłeś 10 razy, to same wypłaty zajęły Ci 27 minut, nawet jak masz bankomat w swoim budynku, toż to zejść trzeba i wrócić, ot pół godziny pęka.
  Czyli jakbyś nie kombinował, dyszek w skarpetach nie upychał, to w mniej niż 5 godzin tego zrobić się nie dało!
  A skoro innych cwaniaczków nie brakowało, to kaski mogło nie styknąć, to staruszka się przytrafiła bez okularów, czyli łącznie 8 godzin z życia wyrwało, a to wychodzi standardowa dniówka za uczciwą pracę.
  I tak nie źle, ale w "niespełna 4 godziny" nie da rady uwierzyć!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwa sąsiadujące ze sobą bankomaty, "odpowiednie" godziny misji, jedna z używanych kart pomijająca proces wyboru języka i kliknięcie w przycisk akceptujący wprowadzony PIN, a do tego doraźnie zmienione PINy kart (w stylu 0000) zdecydowanie upraszczają osiągnięcie wyniku, o którym piszę. Jeden z bankomatów posiada też funkcję wpłatomatu (mam konto w BZ WBK; wpłata bez prowizji).
   Oczywiście ogarnięcie wszystkich wypłat w 4 godziny nie jest to możliwe podczas jednej wizyty pod oddziałem. Mam go jednak blisko - zielone neony widzę z okien sypialni gdy jesienią opadną liście ;) Dojście 2 minuty, aczkolwiek preferowałem wypłaty w drodze z i do miejsca zamieszkania - zwłaszcza te drugie, by szczególnie dokładnie umyć ręce - ok, tego nie liczyłem, a takie mycie jest jednak dłuższe ;)
   Średnia wypłat jakie osiągałem: 1,54-2,07/minutę podczas różnych wizyt. Jedną z kart załapałem się z dużym fuksem: sto kilka wypłat.

   Usuń
  2. 110-130 wypłat na godzinę jest możliwe. Oczywiście zależy od zainteresowania bankomatem innych osób.

   Usuń
 11. Szanowny Panie Złotówa!
  Jaki sens ma podsumowanie miesiąca robione 25-ego dnia tegoż miesiąca? Potem w podsumowaniu kolejnego miesiąca trzeba pisać: "W tym miesiącu odnotowuję dopiero bonus, który był wypłacony już w sierpniu (ale dopiero po publikacji mego comiesięcznego podsumowania)."
  Podsumowanie października proponuję zrobić już jutro ;)
  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pewnym momencie jakoś utarła się tradycja publikacji podsumowań w ostatnią niedzielę miesiąca (w czasach gdy do tego momentu wszystkie premie bywały już wypłacone). Później pojawiły się u mnie konta w Orange Finanse i mBanku przy których to zwroty mogą być wypłacane do końca miesiąca (i jest to skutecznie praktykowane). Promocja mBanku powoli się kończy, więc i tych "transferów" już pewnie będzie mniej.
   Również pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 12. Ja wczoraj w 3 godziny 180 wypłat bo co chwila ktoś podchodził. Normalnie zależy od bankomatu na jednym wyrabiam się w 37 sekund oczywiście ze zmienionym pinem jednocyfrowym a na drugim ok 41 sekund zależy od maszyny.

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam
  Postanowiłam i ja dokonać podsumowania za miesiąc wrzesień, a więc:
  Toyotabank - 50 zł moneyback
  Eurobank -60 zł moneyback
  Millenium - 30 zł moneyback z promocji groupona
  mbank-50 zł moneyback+ 5 zł za przelew blik
  t-mobile - 3 konta ( w tym jedno męża)- 3 x 25 zł + polecenie karty kredytowej- 82 zł (po potrąceniu podatku)+ 2 x 100,10 zł za założenie karty i wykonanie nią 1 płatności - w sumie od tmobile – 357,20 zł
  visaoferty- za płatności na bp i w carrefour- 34,50 zł
  polecenie 2 lokat w getinbanku – 104 zł
  toyotabank i agora – za hasło reklamowe w tankuj korzyści do pełna - Tablet Acer B1-770 ( wartość ok. 400 zł)
  Razem wpłynęło 690,70 zł + Tablet Acer B1-770

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapomniałam jeszcze uwzględnić zwrot za płatność blikiem za bilet komunikacji miejskiej - 235 zł.

   Usuń
  2. Wow, świetny wynik! No i jeszcze nagroda w konkursie to też fajny dodatek :) Gratuluję!

   Usuń
  3. tylko tak zastanawia mnie jedna rzecz ....ile trzeba wydac zeby miec tyle zwrotów .wydaje dosyc duzo w róznych promocjach ale tu widze max zwroty we wszystkich bankach ....sciema ? ....moze ?

   Usuń
  4. nie żadna ściema , po prostu każde moje wydatki nawet te za przysłowiową złotówkę płacone są kartą lub blikiem, a gotówki to ja na oczy nie widuję. Poza tym gro płatności to wszelkiego typu opłaty, czynsz, płacone sprytnym billem, a w tym m-cu także ubezpieczenie samochodu. Poza tym niektóre zwroty są niejako przy okazji- kumulacja moneybacku i visaofert za te same płatności. Część typu polecenie lokat czy polecenie kart kredytowej to zero wkładu własnego, a przychód jest. A wisienką na torcie jest zwrot za bilet kwartalny w wys. 235 zł co mnie dziwi ale nie wnikam, bo zapłaciłam za niego blikiem 250 zł zwrot powinien być maksymalnie do 15 zł, ale najwidoczniej ktoś się pomylił i zamiast 15 mam zwrot 235 zł.

   Usuń
  5. "ale najwidoczniej ktoś się pomylił i zamiast 15 mam zwrot 235 zł"

   Najwidoczniej ktorys w pracownikow (ten co sie pomyslil) zostanie zwolniony, albo dostanie po kieszeni. Moze ladniej byloby zglosic sprawe? Zachowac przy tym czyste sumienie i po prostu uczciwym byc?

   Usuń
  6. Spokojnie, za takie pierdoły nikt roboty nie traci. A bankom już nie raz zdarzało się więcej wypłacić albo podwójnie. Więc nie przesadzajmy.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...