Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher o wartości 400 zł do realizacji na Allegro w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.09.2016

Voucher o wartości 400 zł do realizacji na Allegro w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej Citibanku.

promocja citibanku voucher 400 zł na allegro za kartę citi simplicity
Po ledwie zakończonej popularnej akcji, w której za wyrobienie karty do zdobycia był voucher 400 zł do wykorzystania w internetowym sklepie Morele.net, już mamy kolejną propozycję tego banku. Tym razem wydaje się, że będzie to hit, bo do zdobycia jest 400 zł do wydania na Allegro, czyli w największym serwisie zakupowym w Polsce, gdzie można wybrać sobie dowolny produkt.

Karta Citi Simplicity wyróżnia się na tle innych kart kredytowych oferowanych przez banki w Polsce tym, że nie ma za nią opłat z tytułu jej posiadania. Stosując się więc do poradnika, w którym znajdziesz 12 kluczowych zasad korzystania z kart kredytowych możesz mieć pewność, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów i 400 zł będzie Twym zyskiem "na czysto".

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher Allegro o wartości 400 pln":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę kredytową (najlepiej wybrać kartę Citi Simplicity - o tym dlaczego piszę na końcu wpisu) i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową i regulaminem promocji do podpisania) 
 • zawrzyj umowę o kartę 
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym umowa o kartę została podpisania przez bank:
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku (do uzyskania dostępu do niej wystarczy sama karta kredytowa, nie trzeba otwierać zatem konta osobistego) lub do aplikacji mobilnej 
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 2 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)
I tyle wystarczy by otrzymać nagrodę: voucher o wartości 400 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro. Voucher zostanie przesłany za pomocą wiadomości w bankowości internetowej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco:
terminarz promocji citibank karta citi simplicity voucher 400 zł na Allegro

Transakcje bezgotówkowe, które należy wykonać kartą na sumę co najmniej 2 000 zł muszą być płatnościami wykonanymi w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie (muszą to być transakcje z podaniem danych z karty, a nie przelewy realizowane w systemie bankowości internetowej Citibanku!). Do wymaganej sumy transakcji nie zaliczą się wypłaty gotówki w bankomatach, płatności za rachunki oraz transakcje zwrócone lub niezaksięgowane.

Przy tej promocji trzeba jeszcze zwrócić uwagę na jedną kwestię. Zgodnie z regulaminem:
"dodatkowo klient zobowiązany jest do dokonywania przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę minimum jednej transakcji miesięcznie przy użyciu Karty. Od spełnienia tego warunku nie zależy otrzymanie vouchera Allegro"
W taki sposób Citibank chce uniknąć sytuacji, w których klienci zaraz po otrzymaniu nagrody rezygnowaliby z karty. Aczkolwiek trzeba przyznać, że wymóg jednej płatności miesięcznie nie jest wyśrubowany. Tym bardziej, że płatność ta może być wykonana na dowolną kwotę. No i jeśli wziąć pod uwagę, że posiadanie karty jest darmowe to pozostaje już tylko pamiętać, by środki wykorzystywane z karty spłacać w okresie bezodsetkowym. W przypadku niezrealizowania wymaganej jednej płatności w miesiącu, jednorazowa kara wyniesie 200 zł.

Promocja trwa do 31.12.2016 r. Pula nagród nie jest limitowana. Zgodnie z regulaminem akcji nagrody wydawane w akcji zwolnione są z podatku. Voucher będzie można wykorzystać wyłącznie podczas jednego zakupu (jednego lub wielu towarów w koszyku na Allegro).

Dla kogo promocja?


Karencja w promocjach Citibanku to nic nowego. I tym razem zgodnie z regulaminem uczestnikiem akcji może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 1.01.2014 r.

Jeśli więc było Ci dane posiadać jakąkolwiek główną kartę kredytową banku w tym okresie to droga do wzięcia udziału w tej promocji jest dla Ciebie zamknięta. Jeśli jednak użytkowałeś/-aś kartę dodatkową (a właścicielem karty głównej, a więc osobą odpowiedzialną za limit kredytowy był ktoś inny), wówczas jak najbardziej możesz wypełnić formularz kontaktowy i zdobyć voucher 400 zł na Allegro.

By ubiegać się o kartę kredytową w Citibanku niezbędne jest spełnienie również poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"
Aczkolwiek te zacytowane wytyczne podawane przez bank nie są do końca wyczerpujące. Zgodnie z załącznikiem do regulaminu akceptowanymi przez bank formami dochodu są: umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. oraz akcyjnych, a także z prowadzonej działalności gospodarczej.

Karta kredytowa Citibanku - prześwietlenie oferty 


Wnioskując o kartę w promocji możesz wybrać jedną z kart: Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity.

Pierwsze dwie charakteryzują się połączeniem z programami lojalnościowymi, gdzie przelicznik zdobywania punktów/mil względem wartości nagród w mojej ocenie do najkorzystniejszych nie należy. Pamiętać też trzeba, że karty te kosztują aż 18 zł miesięcznie, a opłaty można uniknąć dopiero po wykonaniu płatności na sumę 4 000 zł w miesiącu (!).

Z kolei wspominana już karta Citi Simplicity wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera też opłaty rocznej, ani miesięcznej za jej posiadanie. Więcej o karcie pisałem tutaj - w momencie jej pojawienia się w ofercie banku.

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku warto zwrócić uwagę na opłatę za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie)... z której można jednak zrezygnować. Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko. Usługa zostanie dezaktywowana i nie poniesiesz opłat.

Złóż wniosek o kartę i zdobądź 400 zł do wydania na Allegro


Zobacz jak wygląda newsletter od Bankobrania. Podobne wiadomości wysyłam średnio co 5-7 nowych wpisów na blogu. Jeśli chcesz być na bieżąco i otrzymywać ode mnie maile, koniecznie subskrybuj (bez opłat za zapis, korzystanie, jak i ewentualną, bezproblemową rezygnację):
Adres e-mail

24 komentarze:

 1. Skorzystałem z promocji z Morele.net. Nie żałuję. Ale to też świetna promocja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze klikając we wpis o promocji Citibanku liczę na przesunięty okres karencji. Niestety znów 1.2014.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejmy nadzieję że to zmienią ale podejrzewam że dopiero z nowym rokiem.

   Usuń
 3. Kurczę... Wykorzystałem już ta promocje z morele. Ta z allegro jest bardziej opłacalna, bo tam wszystko można (zazwyczaj) taniej kupić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Morele też mają dobre ceny więc spoksik. Aczkolwiek na Allegro wybór większy.

   Usuń
  2. 400 zł na Allegro oznacza święta na bogato ;)

   Usuń
 4. Przewertowałem całą tabelę opłat. Faktycznie karta jest darmowa. Jedno mnie tylko zastanawia. Bo jest "Opłata za dostarczenie Karty przesyłką kurierską" w wysokości 30 zł. Czy to aby nie jest jakiś ukryty koszt?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Karta jest dostarczana za darmo Pocztą Polską. Na życzenie możesz zamówić kuriera za 30 zeta. Samą zaś kartę gorąco polecam. Moja mama ją wyrobiła, dostała telefon, a sama karta jest idealna. Zero opłat, zero wymogów. Codziennie dostaje się maila z informacją o saldzie. Dostaje się maila o otrzymaniu wyciągu, przypomnienie o zbliżającej się dacie zapłaty. Dodatkowo możemy dostać maila, gdy zapłacimy kartą w sklepie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo. No i oprócz darmowych powiadomień na maila, mamy tez darmowe powiadomienia na SMS. Szczerze szukałem wad w tej karcie i nie znalazłem.

   Usuń
  2. Potwierdzam powyższą opinię. Kartę wyrobiłem kilka miesięcy temu w promocji w tabletem. Założenie było takie, że zaraz po promocji ją zamknę. Ale została mi do dziś i czasem się przydaje. Trochę już zębów na kontach i kartach kredytowych zjadłem, ale ta jest na duży plus :D

   Usuń
 5. Ile się czeka na kartę po informacji SMS o jej wydaniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wniosku? Max. na drugi dzień
   Po podpisaniu umowy? Różnie, zależy od obłożenia. 2-7 dni.

   Usuń
 6. Po tych 12 miesiącach będzie już można z karty zrezygnować??

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy to 2000zł mogę wykonać w ciągu kilku m-cy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By uzyskać voucher niezbędne jest spełnienie warunków (zalogowanie i płatności kartą na sumę min. 2000 zł) w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

   Jeśli nie jesteś w stanie zrealizować tylu wydatków w ciągu miesiąca to jest promocja alternatywna: z telefonem LG K8 LTE (szczegóły tutaj). Tam należy wydać 3 000 zł, ale wykonywanie płatności można sobie rozłożyć na okres trzech miesięcy.

   Usuń
  2. Zawsze można też pokombinować by te dwa koła jednak wydać. Jestem studentem i też większych sum nie wydaję. Miesięcznie ok. 300-500 zł. Ale jak musiałem wydać więcej kartą Citi to wyglądało to następująco:
   1) Rodzicom zapowiedziałem: tankujecie w weekend gdy przyjadę. Płaciłem kartą
   2) Na stancji robimy zakupy zbiorczo. Co tydzień jedna osoba i się zrzucamy. W miesiącu wziąłem zakupy na siebie co tydzień by płacić kartą. Reszta osób mi kasę zwracała.
   3) Są sklepy które za zwrot towaru oddają gotówkę a nie zwracają na kartę.
   4) Co miesiąc doładowuję telefon na 50 zł. Kupiłem kilka doładowań na zapas.
   Pewnie tych sposobów jest więcej. Mnie wystarczyły powyższe.

   Usuń
  3. Dzięki za te inspiracje. Przydadzą się.

   Usuń
 8. Czy muszę otwierać konto? Jakie są jego koszty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba zakładać konta! W promocji wystarcza sama karta.

   Usuń
  2. Co do wymogu płatności za 2000Pln to najłatwiej po prostu kupić jakiś przedmiot w internecie w jakimś znanym sklepie internetowym np. drogi telefon i skorzystać z 14dni na zwrot. Oczywiście trzeba zapłacić kartą a zwrot gotówki sklep dokonuje na konto bankowe.

   Usuń
  3. Bzdury gadasz poczytaj regulamin i nie wprowadzaj zamieszania liczą się transakcję zaksięgowane nie zwrocone

   Usuń
  4. Jeśli zwrot jest przelewem na konto a nie jako zwrot płatności na kartę to może być.

   Usuń
 9. jak interpretować powinno się taki regulamin? czy można złożyć wypowiedzenie po upływie 11 miesiąca użytkowania karty, by w 12 miesiącu (gdzie biegnie już 30-dniowy okres wypowiedzenia karty) dokonać jednej transakcji i po jego upływie karta się zamknie, czy do 12 miesięcy należy dodać jeszcze 1 na wypowiedzenie, czyli de facto po 13 miesiącach można zamknąć bez kary?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...