Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium dla studentów: legitymacja ISIC za darmo. Czyli dodatkowe 158 zł korzyści

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

28.09.2016

Bank Millennium dla studentów: legitymacja ISIC za darmo. Czyli dodatkowe 158 zł korzyści

Zbliża się rok akademicki, więc ruszają promocje dla studentów.

bank millennium promocja legitymacja isic za darmo
Propozycję dla żaków przygotował Bank Millennium. Funduje on nawet dwuletnie korzystanie z legitymacji ISIC za darmo (w standardzie to koszt w wysokości nawet 158 zł). A legitymacja ta daje pakiet ubezpieczeń w Polsce oraz podczas podróży po świecie, jak i różnego rodzaju zniżki. Oczywiście nowi klienci Banku Millennium mogą też załapać się na dostępną już od jakiegoś czasu promocję ze zwrotem nawet 360 zł.

Studenci to ludzie młodzi i perspektywiczni, więc dla wielu instytucji -  w tym dla banków - są świetną grupą docelową. Dlatego łatwo o konta, karty, przelewy, bankomaty często za darmo na bardzo prostych zasadach. Przekonani do danego banku młodzi klienci mogą z nim zostać na dłużej - także wtedy gdy już konto skończy być tak "bardzo darmowe". Dlatego banki robią wszystko by przyciągnąć do siebie studentów. Temu też mają służyć promocje, których wysyp pojawia się w okolicach nowego roku akademickiego. 

Wszak mamy już akcję PKO BP, które daje 10 biletów do kina za otwarcie Konta dla Młodych (dodatkowo można załapać się też na bonus 100 zł), a już od dłuższego czasu dostępna jest promocja Getin Banku oferującego podwyżkę stypendium (do wzięcia jest nawet 320 zł). Teraz przyszedł czas na propozycję od Banku Millennium.

Dla kogo promocja?


Udział w promocji "Legitymacja ISIC za darmo" mogą wziąć osoby, które zawrą umowę o Konto 360º lub 360º Student w okresie od 1.09.2016 do 31.01.2017 r., wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu banku oraz podmiotów z nim powiązanych.

Zgodnie z regulaminem, uczestnikiem promocji może być osoba, która:
"a) ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych 
b) na dzień 31.08.2016 r. nie będzie posiadać żadnego produktu w Banku i nie będzie uprawniona do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator, 
c) nie jest pracownikiem Banku"

Ile i w jaki sposób można zyskać? 


W promocji do wzięcia jest zwrot kosztów zakupu i odnowienia legitymacji ISIC. Maksymalna roczna opłata za taką legitymację wynosi 79 zł, a zwrot można uzyskać dwukrotnie: 
 • za zakup pierwszej legitymacji (ważnej przez rok) w okresie od 1.09.2016 do 31.01.2017 r. (premia I) i 
 • za jej odnowienie (które nastąpi w okresie od 1.09.2017 do 31.01.2018 r.) na kolejny roczny okres (premia II)

Legitymację można zakupić na stronie www.isic.pl lub w placówkach partnera akcji (Stowarzyszenie Almatur). Podczas składania wniosku o legitymację należy wyrazić zgodę na przekazanie bankowi danych niezbędnych do rozliczenia akcji (chodzi o przekazanie numeru PESEL, daty wydania legitymacji oraz informacji o jej koszcie).

Aby uzyskać premię I w ciągu dwóch miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy należy wykonać po minimum jednej płatności (kartą wydaną do konta lub BLIKiem).

Premię II otrzymasz jeśli w każdym z kolejnych dziesięciu miesięcy kalendarzowych wykonasz co najmniej jedną płatność kartą lub BLIKiem. 

Transakcje kartą lub BLIKiem mogą być wykonane w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Płatność musi być zaksięgowana w tym samym miesiącu w którym zostanie wykonana. Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania.

Czym jest legitymacja ISIC?


Legitymacja ISIC (International Student Identity Card) to rozpoznawalny na całym świecie dokument potwierdzający status studenta. Daje ona zniżki w Polsce, jak i zagranicą (z opisu oferty na stronie banku wynika, że można uzyskać 150 000 różnych rabatów w 130 krajach, korzystając m.in. z transportu, gastronomii, sklepów czy punktów usługowych). Legitymacja ISIC to także ubezpieczenie w Polsce i na świecie. Wyrabiając legitymację możesz zdecydować się na jeden z wariantów:

 • ISIC bez ubezpieczenia oferuje tysiące zniżek na całym świecie. Opłata za kartę: 24 zł; wniosek o legitymację
 • ISIC z ubezpieczeniem Polska zapewniającym ochronę w Polsce w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) - suma ubezpieczenia: 20 000 PLN. Opłata za kartę: 59 zł; wniosek o legitymację
 • ISIC z ubezpieczeniem Świat zapewniającym ochronę również za granicą w zakresie NNW (suma ubezpieczenia: 20 000 PLN) oraz kosztów leczenia (60 000 EUR). Opłata za kartę: 79 zł; wniosek o legitymację

Dodatkowe zyski


Oprócz zwrotu kosztów legitymacji ISIC w Banku Millennium dostępne są też inne promocje.

"Zyskaj 360 zł" (promocja zakończona)


Dzięki tej propozycji do wzięcia jest nawet do 60 zł przez sześć kolejnych miesięcy. Premie wypłacane są w postaci zwrotów za płatności kartą i BLIKiem. Więcej na ten temat znajdziesz we wpisie dotyczącym promocji: tutaj.

Propozycje dla oszczędzających


W Banku Millennium załapać się można na promocję oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Nowe środki (do kwoty 100 000 zł) wpłacone w tym okresie na konto przez okres 92 dni będą objęte stawką 2,7% w skali roku. 

Ale to nie wszystko. Dla mniejszej kwoty (do 10 000 zł) ciekawą propozycją jest 3-miesięczna lokata mobilna, która założona z wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości daje 3,25% 3% (oprocentowanie zostało obniżone) w skali roku.

Więcej szczegółów dot. konta oszczędnościowego i lokaty mobilnej również znajdziesz we wpisie dedykowanym promocji "Zyskaj 360 zł".

Konto w Banku Millennium - prześwietlenie oferty


W chwili obecnej konta osobiste w Banku Millennium należą do najlepszych z oferowanych przez banki w Polsce. W dość prosty sposób można bowiem uniknąć opłat zarówno za prowadzenie konta, jak i za kartę czy wypłacanie gotówki z dowolnych bankomatów. Do tego są oczywiście darmowe przelewy złotówkowe Elixir (zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej). Oferta Banku Millennium charakteryzuje się dodatkowymi ubezpieczeniami (zarówno karty, jak i konta dającego dość rozbudowany pakiet assistance), ale na szczęście są to ubezpieczenia nieobowiązkowe :) Więcej na ten temat (w tym o szczegółach ubezpieczeń) również znajdziesz we wpisie "Bank Millennium: Konto 360° lub 360° Student z premią do 360 zł".Bądź na bieżąco z promocjami. i polub na Facebooku:

5 komentarzy:

 1. A ja przeczytałem ISIS i pomyślałem co to się wyprawia: banki werbują??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dwuletnie członkostwo w ISIS to byłaby bombowa promocja

   Usuń
 2. ISIC dobra rzecz. Korzystałem gdy byłem jeszcze studenciakiem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tę promocję o Karcie ISIC mozna połączyć z promocją zyskaj 360zł?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...