Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Korzystne konto" (z premiami do 400 zł) w BGŻ BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

14.12.2017

Uczestniku promocji "Korzystne konto" (z premiami do 400 zł) w BGŻ BNP Paribas: czas uzupełnić dane!

Nadchodzi czas finalizacji kolejnej promocji Konta Optymalnego.

Finalizacja promocji Korzystne konto - 100 zł za Konto Optymalne z moneybacckiem w BGŻ BNP Paribas
Tym razem konieczność uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii w wysokości 100 zł za otwarcie konta w BGŻ BNP Paribas dotyczy uczestników wrześniowej edycji promocji. Przy okazji przypomnę o świetnej promocji lokaty 3,5% z bonusem 50 zł w BGŻ Optima, z której skorzystać mogą także obecni klienci BGŻ BNP Paribas.

💡 Osobom, które nie posiadają konta w BGŻ BNP Paribas przypomnę, że ciągle można (ale już tylko do 22.12.2017 r.) skorzystać z promocji, w której bank daje do 400 zł z czego sporą część (bo aż 300 zł) można zyskać dzięki... przelewom na swe konta w innych bankach.


Szczegółowy opis, jak i najważniejsze terminy w promocji "Korzystne konto" znaleźć można we wpisie "Nawet 400 zł za Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas". Dziś jednak przypomnę najistotniejsze informacje. By otrzymać premię na start w wysokości 100 zł należało:
 • zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą; 
 • najpóźniej do 31.10.2017 r. zawrzeć umowę;
 • w listopadzie:
  • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej Pl@net BGŻ BNP Paribas; 
  • w punktach handlowo-usługowych wykonać płatności kartą na sumę min. 300 zł;
  • zapewnić wpływ min. 1 000 zł.

Do 14.12.2017 r. organizator akcji zobowiązał się przesłać maile informujące o przyznaniu premii i z kodem umożliwiającym zalogowanie na stronie promocji celem uzupełnienia danych niezbędnych do wypłaty premii (wpisać będzie należało numer rachunku Konta Optymalnego otwartego w ramach promocji):
Mail do uczestników promocji Korzystne Konto w BGŻ BNP Paribas


Dane należy uzupełnić do 26.12.2017 r. Realizacja przelewu nagrody gwarantowanej ma nastąpić całkiem szybko, bo najpóźniej do 28.12.2017 r.

Brak maila - co robić?


Jeśli wiadomości od organizatora promocji nie masz w głównym folderze swej skrzynki odbiorczej, sprawdź jeszcze takie zakładki, jak "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty" czy "inne". Jeżeli jednak i tam nie będzie oczekiwanego maila, to niezbędne będzie zgłoszenie reklamacji.

Proces reklamacyjny - zgodnie z regulaminem - wygląda następująco:
"1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzenia Promocji można zgłaszać na piśmie na adres Organizatora: Agencja Hagen, ul. Skibicka 29, 02-269 Warszawa z dopiskiem „REKLAMACJA” lub na adres e-mail: kontakt@korzystnekonto.pl
2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, adres e-mail reklamującego, jak również opis i przyczyny reklamacji. 
3. Reklamacje będą rozpatrywane niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 dni od daty otrzymania reklamacji." 

Konto Optymalne - co dalej?


Integralną częścią promocji "Korzystne konto" jest również 2-procentowy zwrot za płatności kartą w dowolnych miejscach (w odróżnieniu od poprzedniej promocji "Konto z money back" tutaj nie ma wykluczeń kodów MCC, a więc kodów przypisanych do terminali płatniczych, mających na celu określać dominujący charakter działalności gospodarczej sprzedawcy bądź usługodawcy). Miesięcznie można w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu. Wypłata moneybacków będzie jednak następować co 3 miesiące (za takie właśnie okresy). Za płatności kartą w okresie od listopada br. do stycznia 2018 r. wypłata gratyfikacji nastąpić ma do 28.02.2018 r. Kolejne zwroty wpływać mają do 31.05., 31.08. oraz 30.11.2018 r. By tak się działo w każdym miesiącu należy pamiętać o wykonaniu płatności kartą na sumę min. 300 zł oraz o zapewnieniu wpływu min. 1 000 zł.

Łącznie będzie można zyskać w ten sposób do 300 zł, co z bonusem na start (100 zł) dać może w sumie nawet 400 zł.

16 komentarzy:

 1. Numer konta uzupełniony. Czy przychodzi jakiś mail potwierdzający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, na stronie gdzie wpisywałeś nr konta powinien Ci się wyświetlić komunikat ze konto zostało wpisane poprawnie

   Usuń
  2. Dokładnie. Jest tylko potwierdzenie na stronie. Ja zrobiłem sobie print screena.

   Usuń
 2. Jak ktoś nie dostał maila to polecam sprawdzić spam. U mnie tam był.

  OdpowiedzUsuń
 3. Był w spamie od 13, dziwnie oznaczony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy liczy się data dokonania płatności czy data zaksięgowania ich? Wydałam ponad 300 zł 30.XI. a zostały zaksięgowane 4.XII - czy mogę to reklamować, czy przepadła premia?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy liczy się data wydania środków czy data zaksięgowania ich? Wydałam ponad 300 zł 30 listopada, a zaksięgowano je 4 grudnia. Czy mogę to reklamować, czy przegapiłam :((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem na infolinii, liczy się data transakcji kartą nie data zaksięgowania na rachunku

   Usuń
 6. U mnie wydanie ponad 300 zl 30.11 wystarczylo (ksiegowanie nastapilo w gtudniu), maila dostalem, dane uzupelnilem, czekam na przelew 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Dajcie znać jak jutro kasa będzie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nadal jeszcze nie dostałem :(

  OdpowiedzUsuń
 9. No i jest u mnie. Elegancko i o czasie. To mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 10. Właśnie zamknięto mi iKonto po 30-dniowym okresie wypowiedzenia. W trakcie przyjmowania dyspozycji panienka w oddziale zmieniła formę wyciągów z elektronicznych na papierowe. Ta samowolka kosztowała mnie 6 zł. Złożyłam reklamację, którą rozpatrzono negatywnie. Dlatego dzisiaj udałam się do tego samego oddziału, a facet tam szefujący odmówił korekty tego błędu spowodowanego przez jego podwładną sugerując ... odwołanie się od reklamacji poprzez kolejną reklamację. Wcześniej wyjaśniłam mu, że moje konto jak dostęp do kanałów elektronicznych zostały już zamknięte.

  Złotówa, co robić? Ponownie reklamować czy od razu pisać na niego skargę do centrali?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie!

   Usuń
  2. Pisać do centrali. W kulki sobie lecą.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...