Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Kupon rabatowy 30 zł na kolejne zakupy w bdsklep.pl dla płacących BLIKiem

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

13.12.2017

Kupon rabatowy 30 zł na kolejne zakupy w bdsklep.pl dla płacących BLIKiem

Wystartowała kolejna promocja BLIKa.

Rabat 30 zł na bdsklep.pl dla płacących BLIKiem
Tym razem zaoszczędzić można przy okazji zakupów w bdsklep.pl. Za wydanie min. 150 zł i płatność za pomocą BLIKa otrzymasz kupon rabatowy o wartości 30 zł do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w tym samym sklepie.

Bdklep.pl to internetowy sklep, w którym kupić możesz artykuły spożywcze, akcesoria dla dzieci, kosmetyki, chemię, wyposażenie dla domu i ogrodu oraz inne.

Dla kogo promocja? Udział w akcji mogą wziąć klienci banków, które udostępniają usługę BLIK. A są to: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Orange Finanse, PKO BP (w tym Inteligo) oraz T-Mobile Usługi Bankowe.

Zasady promocji. By otrzymać kupon rabatowy 30 zł:
  • za powyższą transakcję zapłać BLIKiem 

Kupon rabatowy otrzymasz mailem w ciągu 5 dni roboczych liczonych od dnia wysyłki zamówienia. Będzie go można wykorzystać w okresie od 17.12.2017 do 31.01.2018 r. przy zakupach na dowolną kwotę (wartość zamówionego towaru lub towarów zostanie obniżona, maksymalnie do 0,01 zł). Co ciekawe i za te zakupy można zdobyć kolejny kupon rabatowy (oczywiście spełniając warunki promocji)! Rabat nie wpływa na obniżenie ewentualnego kosztu transportu.

Promocja ma być dostępna do 31.12.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli kuponów rabatowych. Udział w promocji można wziąć wielokrotnie.


Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych przygotowywanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych.

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

  1. Te drugie zakupy by dostać jeszcze jeden rabat muszą być na 150 zł po rabacie czy wystarczy że przed nim?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...