Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Powracają bilety za 1 zł w aplikacji mPay

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

4.12.2017

Powracają bilety za 1 zł w aplikacji mPay

Ponownie można załapać się na tańsze korzystanie z komunikacji miejskiej.

Bilety komunikacji miejskiej za 1 zł z aplikacją mPay i Masterpass
To już kolejna odsłona promocji organizowanej przez dostawcę portfela elektronicznego Masterpass oraz dostawcę aplikacji mobilnej mPay, w której można kupować bilety. De facto jest to wznowienie akcji, która mimo zwiększenia puli biletów i tak zakończyła się przed czasem.

Promocją objęte są wybrane bilety jednorazowe i czasowe (do 90 minut), które w standardowej cenie kosztują od 1,10 do 5 zł. Na promocję załapać się można w następujących lokalizacjach:
Białystok, Częstochowa, Głogów, Gorzów Wlkp., Grudziądz, Inowrocław, Jasło, Kielce, Kraków, KZK GOP i MZKP, Lublin, Łódź, Nysa, Ostrołęka, Poznań, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Sieradz, Stargard, Suwałki, Trójmiasto MZKZG, Wałbrzych, Warszawa, WKD, Włocławek, Zduńska Wola, Zielona Góra. [Choć regulamin promocji wymienia Poznań to - z nieoficjalnych informacji - wiem, że promocja będzie tam dostępna z lekkim poślizgiem - przyp. Mr. Złotówa]

Szczegółowy wykaz 272 biletów objętych promocją znaleźć można w regulaminie, do którego linkuję na końcu wpisu.

Promocja dostępna ma być od 4. do 31.12.2017 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli (80 000 sztuk) biletów z obniżoną ceną. [Aktualizacja w dn. 19.12.2017 r.: jak poinformował organizator promocji, pula została wyczerpana, a więc i akcja została zakończona.]

Sprzedaż biletu po cenie 1 zł nastąpi w przypadku zakupu dokonanego za pomocą portfela elektronicznego Masterpass w aplikacji mPay (dostępnej na urządzenia z oprogramowaniem Android, iOs oraz Windows Phone). Podczas jednej transakcji nabyć można maksymalnie jeden bilet promocyjny (kupowanie więc większej liczby biletów za jednym razem jest nieopłacalne, bo promocyjna cena 1 zł zostanie przypisana do biletu najtańszego spośród stawek regularnych).


💡 Dzisiejszy wpis krótki, więc przypomnę o promocjach bankowych, które w ostatnim czasie cieszą się największą popularnością:

Bądź na bieżąco z promocjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. No to ciekawe jak szybko skończy się teraz bo ostatnio 100 tys rozeszło się jakoś w 2 tyg. chyba.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie w kilka dni będzie po zabawie.

   Usuń
 2. U mnie bilet miesięczny jeszcze do 16 grudnia niestety :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto zauważyć że wcześniej nie było trójmiasta. Jest więc zmiana na lepsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. A niech to tydzień temu kupiony bilet 3 miesięczny, na wczesniejsza promocje się nie załapałam bo pula została wyczerpana

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogli poczekać z tą promocją do 20-ego jak przyjadę do Polski:) Ostatnio byłem w pażdzierniku i cały czas korzystałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W święta ani w przerwie świątecznej studentów nie ma w miastach, wiele osób ma urlopy więc pula mogła by się nie rozejść tak jak to się dzieje normalnie.

   Usuń
 6. Promocja idealna dla tych którzy mają zwrot 1 zł od BGŻ BNP za płatności Masterpass. Oznacza to w praktyce darmową komunikację miejską.

  OdpowiedzUsuń
 7. Skąd wziąłeś Poznań?
  W regulaminie nie ma tego miasta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwotnie był... ale widać, że się zmył. Tzn. podmieniono regulamin, w którym mowa teraz już nie o 272 biletach (o których wspominam), ale o 258.

   Widać, że z Poznaniem ciągle są jakieś zawirowania. W p-wszej edycji się wycofał. W drugiej na początku go nie było, później się pojawił. Teraz znów - najpierw był w regulaminie (ale wspomniałem, że i tak rzekomo tam nie działa zakup biletów za 1 zł)... i teraz go nie ma.

   Usuń
  2. Cóż. Taki ZTM i takie rządy Dżej Dżeja.

   Usuń
 8. Jak kupić bilet dla Zielonej Góry?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w każdym innym mieście. Wybierasz bilety i miasto a dalej ulgę i rodzaj biletu.

   Usuń
  2. Ale Zielonej Góry nie ma w aplikacji, mimo że jest w regulaminie promocji.

   Usuń
 9. U mnie w W-wie jakiś problem jest. Często nie udaje mi się kupić biletu :(

  OdpowiedzUsuń
 10. dzisiaj rano skończyła się promocja :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to został Blik i Jakdojade z biletami za pół ceny.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...