Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: T-Mobile Usługi Bankowe: bon 200 zł do Empiku w prezencie do karty kredytowej MasterCard Travel lub Pomoc Mierzona Kilometrami

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

2.12.2017

T-Mobile Usługi Bankowe: bon 200 zł do Empiku w prezencie do karty kredytowej MasterCard Travel lub Pomoc Mierzona Kilometrami

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Karta podarunkowa 200 zł do Empiku za kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe
Propozycja ta jest okazją do bankobrania zarówno dla nowych klientów, jak również dla obecnych (którzy już posiadają konto osobiste w tym banku). Jest to bowiem szansa na wyrobienie produktu kredytowego w promocji, który jednocześnie przedłuży korzystanie z moneybacku (do 25 zł miesięcznie).

Dla kogo promocja? Z propozycji skorzystać może osoba, która nie posiada i nie posiadała żadnej karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe w ciągu (zaledwie) 90 dni przed rozpoczęciem promocji (a wystartowała ona 1.12.2017 r.).

Zasady promocji. By zdobyć bon o wartości 200 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepie internetowym Empik.com:
 • złóż wniosek o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe;
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o w/w kartę wykonaj płatności tą kartą na sumę min. 750 zł (mogą to być transakcje w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; do wymaganej kwoty nie zaliczą się przelewy z karty).

Dla przykładu więc, jeśli umowę o kartę zawrzesz w grudniu, wtedy płatności będzie należało wykonać w styczniu. I to już wszystko! Nagrodę otrzymasz SMSem w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji (bazując nadal na przytoczonym przykładzie, bon otrzymasz więc do końca lutego). Promocja ma być dostępna do 30.01.2018 r.

O czym należy pamiętać? Z promocji (a więc z wliczania do sumy 750 zł, które należy wydać kartą) wykluczone są płatności w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z następujących kodów (są to kody określające dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
"• 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
• 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
• 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
• 6012, określający instytucje finansowe, 
• 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
• 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
• 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
• 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)


Co da karta kredytowa w T-Mobile Usługo Bankowe? Konta osobiste w T-Mobile Usługi Bankowe cieszą się wśród Czytelników bloga sporym zainteresowaniem ze względu na zwrot za płatności kartą i wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Kto obecnie nie jest jeszcze klientem tego banku od razu może ustrzelić moneyback zakładając konto osobiste, 3% w skali roku do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym i bon 200 zł do Empiku.

Kto jednak konto w T-Mobile Usługi Bankowe już posiada, ten może przedłużyć sobie korzystanie ze zwrotów za płatności kartą. Standardowo wypłacane są one bowiem przez 6 miesięcy, ale jeśli klient dodatkowo posiada lub zdecyduje się na wyrobienie produktu kredytowego to ten moneyback zostaje przedłużony na czas nieokreślony. Dalej będzie można więc otrzymywać do 25 zł zwrotu miesięcznie. Co istotne: płatności nie będzie trzeba wykonywać odrębnie kartą wydawaną do konta i odrębnie kartą kredytową. Transakcje tą drugą kartą zaliczają się bowiem na poczet płatności pozwalających na uzyskiwanie zwrotu na koncie, jak i na spełnianie warunków zwalniających z opłat za kartę debetową (przy koncie Freemium) lub konto (Premium).

Karta MasterCard - prześwietlenie oferty


W promocji wyrobić można kartę kredytową Mastercard Travel (z moneybackiem 5% za płatności za granicą - korzyści są jednak pozorne, bo uwzględnić należy koszty przewalutowania) lub Mastercard Pomoc Mierzona Kilometrami. Ich główne cechy są jednak takie same:
 • 0 zł za wydanie karty (a więc pierwszy rok z kartą jest darmowy);
 • opłata roczna za wznowienie karty: 
  • 0 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 15 000 zł lub
  • 35 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 7 500 zł lub
  • 70 zł w przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana pod warunkiem wykonania i rozliczenia min 4 transakcji bezgotówkowych (na dowolne kwoty) w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym karty.

[Aktualizacja: Jak doniósł jeden z Czytelników (Adam, wielkie dzięki!) w T-Mobile Usługi Bankowe od niedawna jest też dostępna promocja kart kredytowych, dzięki której klient zawierający umowę o kartę kredytową w okresie od 1.12.2017 do 31.03.2018 r. zyskuje:
"a. zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 r., niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, oraz 
b. zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji."

Choć owszem, w regulaminie jest jeszcze zapis następujący:
"Promocja nie może być łączona z innymi promocjami i ofertami specjalnymi Banku" 

Ale z tego co  pamiętam to występował on też w poprzednich regulaminach promocji zwalniających z opłat za kartę i nie kolidował z udziałem w okazjach do bankobrania, czyli w promocji z nagrodą.]

Łatwo więc skorzystać z promocji, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. W pierwszym roku, gdy za kartę nie ma opłaty rocznej, wystarczy wykonywanie w miesiącu zaledwie 4 płatności (na dowolne kwoty), by nie było opłaty miesięcznej. 


Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczce Marcie.

Bądź na bieżąco z promocjami. Zapisz się na newsletter dla Czytelników bloga:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

106 komentarzy:

 1. A w styczniu miałem mieć ostatni moneyback i już miałem wnioskować o kartę lub limit. Z nieba mi spadła ta promocja!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba właśnie zrobili to w tym celu by zatrzymać klientów którzy założyli konto przy okazji wystartowania promocji 3% na k. oszcz. Bo u mnie sytuacja podobna. Moneyback kończy się więc mnie przekonali do zostania. Wniosek poszedł.

   Usuń
 2. Czy płatności można już wykonywać w miesiącu zawarcia umowy? Tak jak w Citi i zliczą się one? Czy tylko w miesiącu po?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Muszą być wykonane w kolejnym miesiącu. Inaczej byłoby gdyby zapis brzmiał "do końca kolejnego miesiąca". Ale tu dowolności interpretacji nie ma. W regulaminie jest nawet przykład: " gdy Umowa została zawarta w grudniu 2017 r. to ww. transakcje powinny zostać dokonane w styczniu 2018 r".

   Usuń
  2. A jak potem można będzie zamknąć kartę?

   Usuń
 3. Jakie są koszty wydania tej kwoty 750 zł z karty? Mam na myśli odsetki, prowizje itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta kredytowa ma okres bezodsetkowy. Jeśli spłacisz wykorzystaną kwotę w tym okresie to oddasz dokładnie tyle samo (bez odsetek, bez prowizji czy bez innych kosztów).

   Zasady działania karty kredytowej szczegółowo omawiam w podlinkowanym we wpisie poradniku.

   Usuń
 4. Czy można po spełnieniu warunków i otrzymaniu vouchera bezpłatnie zrezygnować i złożyć wypowiedzenie bez opłaty rocznej ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy można polecać tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W programie poleceń karty kredytowej nie można już polecać. Nie ma jej.

   Usuń
 6. Czy można tą promocję połączyć z poleceniem karty przez innego posiadacza karty/rachunku w banku? Pamiętam że poprzednio taka opcja wchodziła w grę bo sam skorzystałem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś wchodziło w grę ale teraz nie bo już karty kredytowej nie można polecić.

   Usuń
 7. Czy można bez problemu zmienić konto premium na freemium?
  A jeśli tak to w jaki sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można w dowolnym momencie na infolinii.

   Usuń
  2. A taka zmiana coś kosztuje?

   Usuń
  3. tak opłata za połączenie

   Usuń
  4. Zmiana nic nie kosztuje. Opłata za połączenie standardowa ale jak się ma no limit to nie ma znaczenia ;)

   Usuń
 8. Próbował ktoś za pośrednictwem bankowości internetowej złożyć wniosek? Ja na tej pierwszej stronie klikam zaloguj się i wyskakuje że wystąpił błąd i żeby się kontaktować z infolinią .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złóż wniosek bez logowania do bankowości. Bo wniosek na infolinii nie kwalifikuje do promocji. Musi być przez internet.

   Usuń
 9. Jakie dokumenty sa wymagane przez bank do przyznania kart kredytowej? Wyciąg z konta? PIT ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś dostałem taką odpowiedź na czacie:

   wymagany min. dochód 500 zł netto

   Umowa zlecenie - 6 miesięcy świadczenia usług (ostatnie 3 od jednego zleceniodawcy)

   Umowa o pracę - 1-miesięczny okres zatrudnienia na umowie o pracę z udokumentowaniem 6 miesięcy ciągłości zatrudnienia bądź 3-miesięczny okres zatrudnienia (wlicza się również okres próbny) Lub 6-miesięczny okres zatrudnienia, jeśli firma rodzinna

   Działalność gospodarcza - prowadzona minimum od 12 miesięcy, Brak zaległości w ZUS/US w ciągu ostatnich 12 miesięcy, Brak strat w ciągu ostatnich 12 miesięcy,Działalność niezawieszona w ciągu ostatnich 12 miesięcy

   Usuń
  2. Jak wnioskowałem kilka miesięcy temu to wystarczyło na oświadczenie. Karta z limitem na 2,5 tys zł. Miałem już konto w TMUB ale bez wpływów od pracodawcy a tylko własne wpływy.

   Usuń
  3. Anonimowy 3 grudnia 2017 20:16
   To raczej stare dane bo teraz wymagany dochód to min 1000 zł.

   Usuń
 10. Która karta lepsza? Travel czy Pomoc Mierzona Kilometrami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia. No chyba że zamierzasz płacić za granicą. Wtedy możesz mieć zwrot z MC Travel. Ale za granicą lepiej płacić w inny sposób niż kartą kredytową TMUB.

   Usuń
 11. Wychodzi na to, że trzeba będzie zamknąć kartę jak najszybciej, że by potem nie zapomnieć i nie ponieść opłat za wznowienie karty.
  Czy przy karcie kredytowej musi być do niej otwarte konto premium/ fremium czy jakiekolwiek inne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być bez konta al pytanie czy warto? Bez konta nie będziesz mieć mkneybacku. A tak choćby za ten styczeń gdzie wydasz kredytową 750 zł już by wpłynęło 25 zł

   Usuń
 12. Wniosek wysłany. Ile czeka się na kontakt? Mam nadzieję że nie tyle co w Citibanku.

  OdpowiedzUsuń
 13. TMUB rozdaje znowu po 100 zł ale tylko dla wybrańców!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O czym piszesz jakaś promocja dla zaproszonych, można jakieś szczegóły ?

   Usuń
  2. @Anonimowy 6 grudnia 2017 10:26
   Coś więcej na ten temat?

   Usuń
  3. W nowej wersji strony TMUB, po wejściu na konto w "Oferta dla Ciebie" jest zaproszenie do promocji.

   Usuń
  4. Ale co to za promocja, o co dokładnie chodzi?
   U mnie niczego takiego nie ma.

   Usuń
  5. Prawdopodobnie będzie to jakaś promocja dla zaproszonych. U mnie takiego czegoś niestety nie ma. Jeśli ktoś propozycję dostał, uprzejmie proszę o podrzucenie regulaminu lub linka do strony promocji (formularz kontaktowy można znaleźć tutaj).

   Usuń
 14. Czy wniosek należy składać przez link? czy wystarczy po zalogowaniu się na konto?

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziś dostałem już kartę. Rozumiem że w grudniu nie ma co nią robić płatności a dopiero od stycznia?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jaki jest kod MCC za zakupy na Allegro ???

  OdpowiedzUsuń
 17. czy zakup polisy oc to mcc 6211 ? bo nie wiem czy przejdzie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest spore prawdopodobieństwo że będzie taki MCC. Chociaż może być też 6300. Jakbyś sprawdzał to napisz jaki ubezpieczyciel i jaki MCC.

   Usuń
 18. A jak już ma się konto to umowę o kartę kredytową można zawrzeć elektronicznie? Tj bez kuriera, a np przez bankowość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wypełnisz wniosek,zadzwonią z banku zweryfikują teoretycznie twoje dochody,sprawdzą czy masz zdolność kredytową i to wystarczy.Umowe przyślą na pocztę.

   Usuń
 19. A jakie sa sposoby zamknięcia karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez bankowość internetową, listownie, w wirtualnym oddziale lub listownie.

   Usuń
  2. Lub infolinia.

   Usuń
 20. O kartę zawnioskowałem w grudniu. W styczniu wydałem już wymagane 750zł. Czy 1 lutego jak będę zmieniał konto premium na freemium bez karty debetowej mogę od razu na infolinii wypowiedzieć kartę kredytową? Czy muszę czekać, aż otrzymam kod do Empiku i potem złożyć wypowiedzenie?

  OdpowiedzUsuń
 21. Zawnioskowałem o kartę, przeszedłem większość procesu i zrezygnowałem. Do rezygnacji skłoniły mnie dwie rzeczy:
  - Dzisiaj miałem od banku 9 połączeń tel.(część była głuchymi telefonami).
  - Zostałem poproszony o skan dowodu. Spełniłem tę prośbę, jednak ze względów bezpieczeństwa dodałem na kopii dopisek w jakim celu została zrobiona kopia. Bank upiera się przy kopii bez tej adnotacji, jednocześnie nie potrafi uzasadnić dlaczego.

  OdpowiedzUsuń
 22. Chcąc skorzystać z bonu i zwrotów 5% i nie mając konta trzeba najpierw złożyć wniosek o kartę kredytową? Konto premium lub freemium jest obligatoryjne, czy trzeba założyć zaraz po wniosku o kartę kredytową, czy może wpierw konto (koniec stycznia już niedługo)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejność nie ma znaczenia. Możesz mieć samą kartę ale wtedy moneybacku nie będzie.

   Usuń
 23. Wniosek o kartę złożony, jak będzie pozytywna weryfikacja to założę konto (premium), jak nie to do widzenia - to chyba najlepsze rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak samo konto założysz też dobrze jest. Z Premium masz 6 x 25 zł do wzięcia więc 150 zł piechotą nie chodzi.

   Usuń
 24. Karta telefonicznie przyznana, ale z powodu zbliżającego się końca miesiąca (kurier mógłby się nie wyrobić) mam jechać do oddziału podpisać umowę osobiście.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wysłałem wniosek wczoraj. Jeszcze nie dzwonili. Ale że do 30-go umowa musi być zawarta? Regulamin wygląda tak:

   "Z Promocji może skorzystać pełnoletnia osoba fizyczna (zwana dalej „Uczestnikiem”), która w okresie trwania
   Promocji złoży za pośrednictwem Internetu wniosek o wydanie Karty, którego następstwem będzie zawarcie
   Umowy o Kartę kredytową a co za tym idzie przyznanie limitu kredytowego w rachunku Karty („Umowa”)."

   Mnie wychodzi że wniosek musi być w czasie promocji, ale dalsza część (następstwo) już sprecyzowana nie jest. No chyba że coś źle interpretuję.

   Usuń
 25. Gdzie jest zapisane, że jeśli klient posiada produkt kredytowy to promocja ze zwrotem moneybacku jest przedłużona na czas nieokreślony? Bo nie mogę znaleźć :(

  OdpowiedzUsuń
 26. Witam ,dostał ktoś z Was już tego sms-a z 200 pln do Empika ,kiedy mają zamiar je wysyłać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nagrodę otrzymasz SMSem w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków promocji czyli dla osób które 750 zł wydały w styczniu czas mają do końca lutego.

   Usuń
  2. I raczej zrobią to na ostatni dzień jak w promo z Decathlonem.

   Usuń
  3. też już czekam na sms'a, bo chce zamykać tą kartę :)

   Usuń
 27. Witam, dziś potwierdzeniem umowę o kartę kredytową, którą dość dobrze przejrzałem. Przyszły mi dwa smsy:
  1. Drogi kliencie dziękujemy za wybór usługi T-Mobile Bankowe. potwierdzamy zawarcie umowy pożyczki nr....
  2. Limit w rachunku na karcie kredytowej został przyznany. Twoja karta została zamówiona.
  Zastawiam się nad tym słowem pożyczką ???
  Tez takie smsy macie ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pożyczka w formie limitu kredytowego na karcie. Na luzie. W bankach lubią takie zawiłości ;)

   Usuń
  2. Linia kredytowa jest traktowana jako 'produkt' kredytowy i w przypadku wykorzystania naliczane są odsetki - to nic nowego.

   Usuń
 28. Dostal ktos bon z placacych w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod pytanie. U mnie też brak.

   Usuń
  2. Do końca miesiąca mają czas więc spokojnie. Jeszcze są 2 dni.

   Usuń
  3. W poprzednim miesiącu w innej promocji wysłali 31.01 czyli w ostatnim dniu.

   Usuń
 29. Sa kody. sm z godz 12,50

  OdpowiedzUsuń
 30. Warunki spełnione brak bonów.

  OdpowiedzUsuń
 31. U mnie jeszcze kodu nie ma
  Jak nie przyjdzie to reklamacje pisac przez bankowosc internetowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w bankowości można pisać reklamacje. Przerabiałam już to. Też nie mam ale wstrzymam się z pisaniem do jutra wieczora.

   Usuń
 32. Czy jest ktoś kto nie otrzymał sms-a z kodem do empiku? Ja nie otrzymałem, a żona dostała właśnie o godzinie 12:48.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w domu tak samo. Jedna osoba ma SMSa a u drugiej brak.

   Usuń
 33. U mnie rowniez nadal brak smsa.

  OdpowiedzUsuń
 34. po jakim czasie zazwyczaj odpowiadaja?

  OdpowiedzUsuń
 35. Podzielcie sie kto jest nadawca smsa?

  OdpowiedzUsuń
 36. Co jest przyczyna nie wysłania kodów ?

  OdpowiedzUsuń
 37. maja 30 dni na rozpatrzenie reklamacji niestety, wiec trzeba bedzie dlugo poczekac,

  OdpowiedzUsuń
 38. Właśnie napisałem reklamację

  OdpowiedzUsuń
 39. Odpisali na reklamacje szybko po 4 dniach ze przeprowadzili analizę i ze wyślą kod do 20.03. Przepraszają za opóźnienie.

  OdpowiedzUsuń
 40. Mam pytanie odnośnie wykorzystania kodu. Czy mogę kupić cokolwiek na empik.com czy tylko od sklepu Empik, poddostawcy też wchodzą w grę? Gdy do koszyka dodaję elektronikę to znika mi opcja zapłaty voucherem. Czytałem regulamin sklepu empik.com i nie mogę się doszukać takiej informacji...

  OdpowiedzUsuń
 41. Dostał już ktoś voucher za transakcje w wykonane w lutym ???

  OdpowiedzUsuń
 42. :) dajcei znac czy ktos z reklamacji 20.03. dostal dzisiaj bon

  OdpowiedzUsuń
 43. U mnie nadal pusto. Czekam do 23.59 i leci kolejna reklamacja :D

  OdpowiedzUsuń
 44. Przyszedl wlasnie sms z voucherem.

  OdpowiedzUsuń
 45. Cześć! Czy ktoś już dostał smsa za płatności wykonane w miesiącu lutym?

  OdpowiedzUsuń
 46. Za płatności w lutym nie mam jeszcze bonu, ktoś tak ma?

  OdpowiedzUsuń
 47. Ja też za płatności w lutym nadal nie otrzymałam bonu..SMS...proszę o info jak ktoś jeszcze dziś dostanie

  OdpowiedzUsuń
 48. W tej promocji nie brałem udziału ale kojarzę że TMUB z wydawaniem nagród czeka do ostatniego dnia... Tymczasem 31. przypadł w sb. Zapomnieli i będzie we wt?

  OdpowiedzUsuń
 49. czy ktoś dostał kod bo ja oczywiscie nie mam ;/

  OdpowiedzUsuń
 50. No niestety dziś już 1 kwiecień i SMS nie dotarł .Czy ktoś dostał SMS?

  OdpowiedzUsuń
 51. Jak ktoś będzie składał reklamację to proszę o info gdzie dokładnie ja złożyć i co napisać aby dotarło i szybko rozpatrzyli reklamacje?!

  OdpowiedzUsuń
 52. Też nie mam bonu. Kij, dziś przeczekam, może zaspali,a jutro leci reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też brak więc już reklamacja poszła. Niech sobie rozpatrują i odpowiadają skoro nie umieją na czas wysłać bonów.

   Usuń
 53. Rzekomo wg konsultantów bony mają być do końca miesiąca. Wg mnie to żenujące i napisałem reklamację z żądaniem odsetek ustawowych za zwłokę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwoniłeś na infolinię czy pisałeś wiadomość do nich ???

   Usuń
  2. Kolejna oferta, kolejna reklamacja ... czy to nie jest po prostu fascynujące?

   Usuń
 54. Wczoraj poszła reklamacja a dziś bez odpowiedzi na reklamację przyszedł sms z bonem...

  OdpowiedzUsuń
 55. Bon za płatności w lutym dostałem dzisiaj ok. godz. 14.00, wcześniej wysłałem reklamację lecz nie wiem czy jest to jej wynik czy po prostu system tak późno przysłał sms'a

  OdpowiedzUsuń
 56. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...