Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jak połączyć 6 promocji w T-Mobile Usługi Bankowe i zgarnąć nawet do 1180 zł w rok + 3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł?

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

16.12.2017

Jak połączyć 6 promocji w T-Mobile Usługi Bankowe i zgarnąć nawet do 1180 zł w rok + 3% na koncie oszczędnościowym do 50 000 zł?

Osoba otwierająca konto i zakładająca kartę w tym banku może się obłowić. Bo połączyć można aż 6 promocji! Takiej kumulacji jeszcze nie było.

Jak połączyć 6 promocji w T-Mobile Usługi Bankowe?
Wszystkie promocje banku już na blogu opisywałem. Ale z racji tego, że kumulacja aż tylu łączących się ze sobą promocji na pierwszy rzut oka może wydawać się trudna (a taka nie jest!), to dziś, w jednym wpisie, omawiam jak wycisnąć maksimum korzyści ze stania się klientem T-Mobile Usługi Bankowe.

Ten wpis jest dość długi. Ale w końcu nieczęsto chodzi o takie pieniądze od jednego banku. Zdobyć można sporo, ale i warunków jest dużo. W sporej mierze w poniższym prześwietleniu warunki jednak się powtarzają i przy późniejszym ich realizowaniu pójdzie już łatwiej.

Na początek kwestia rozwiewająca wszelkie wątpliwości. Choć w nazwie banku pada nazwa jednego z operatorów telefonicznych, to dla klienta nie ma to najmniejszego znaczenia. Możesz mieć telefon komórkowy w dowolnej sieci. Nie wpływa to na możliwość korzystania z konta w T-Mobile Usługi Bankowe, a także na czerpanie korzyści z oferowanych promocji (za wyjątkiem jednej z nich). A tych jest sporo. Mamy bowiem:
 • moneyback do 25 zł miesięcznie z kontem osobistym (zwrot jest wysoki, bo przyjąć należy, że wynosi 5%);
 • 3% na koncie oszczędnościowym (do 50 000 zł) gwarantowane dla nowych klientów przez okres 3 miesięcy;
 • bon 200 zł do wykorzystania na Empik.com za wyrobienie karty kredytowej;
 • do 560 zł zwrotów za płatności kartą kredytową, jeśli zdecydujesz się na Mastercard Travel (choć w tym przypadku nie jestem orędownikiem tej promocji - co jest przyczyną oczywiście tłumaczę nieco niżej);
 • comiesięczne doładowanie telefonu kwotą 10 zł przez 12 kolejnych miesięcy;
 • punkty w ramach programu lojalnościowego Mastercard Priceless Specials.

Prawda, że dużo tego? No ale żeby we wszystkim się połapać, podpowiadam co i jak po kolei należy zrobić.

Moneyback na koncie osobistym


Bank daje klientom możliwość założenia konta Freemium lub Premium (choć po założeniu jednego z nich w każdej chwili można dokonać zmiany na drugie). Różnią się warunki prowadzenia tych kont, jak i wysokość zwrotów za płatności jakie można uzyskać. W porównaniu tych dwóch opcji najlepszą pomocą będzie tabela:

Konto Freemium
Konto Premium
Opłata za konto
0 zł (bez warunków)
0/18,90 zł
Opłata nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz płatności kartą na sumę min. 500 zł
Opłata miesięczna  za kartę
0/6 zł
Opłata nie zostanie pobrana jeśli wykonasz płatności na sumę min. 200 zł

0 zł (bez warunków)
Wypłaty z bankomatów
0 zł za pierwsze 3 wypłaty (w miesiącu kalendarzowym) z dowolnych bankomatów w Polsce
0 zł za wszystkie wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce
Maksymalny zwrot miesięczny
15 zł
25 zł
Zasady naliczania zwrotu
Bank zwraca 5% płatności, jeśli rozliczone zostaną transakcje na sumę min. 200 zł
Bank zwraca 25 zł jeśli rozliczone zostaną transakcje na sumę min. 500 zł
Maksymalny zwrot w ciągu 6 miesięcy*
90 zł
150 zł     
*możliwość wydłużenia tego okresu (a więc i zwiększenia) zwrotów na czas nieokreślony daje skorzystanie z produktu kredytowego. A może być nim np. karta kredytowa (co teraz szczególnie się opłaca, bo można przy tym zyskać – o czym piszę niżej).

Złóż wniosek
o Konto Freemium

Złóż wniosek
o Konto PremiumKtóry rachunek wybrać? Zależy od tego na jaką sumą miesięcznie jesteś w stanie wykonać płatności kartą. Jeśli jest to co najmniej 500 zł, to śmiało możesz skorzystać z Konta Premium, dzięki czemu zyskasz co miesiąc 25 zł.

Jeśli wydajesz mniej (ale co najmniej 200 zł miesięcznie), to wybierz Konto Freemium. Tu jest wyłącznie opłata za kartę, której uniknąć łatwiej niż w przypadku konta Premium właśnie dzięki wykonaniu płatności na wspomnianą kwotę. Choć wyrabianie tej karty nie jest wymagane, jeśli nie chcesz korzystać z moneybacku, a jedynie interesuje Cię zawarcie umowy o konto osobiste celem umożliwienia sobie skorzystania z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym

3% do 50 000 zł na koncie oszczędnościowym


W obecnych czasach taka stawka oprocentowania robi wrażenie, bo nie zdarza się często. Uzyskać można ją dla dowolnej kwoty (do 50 000 zł). Na promocyjne oprocentowanie łapią się wyłącznie osoby, które od 1.04.2017 r. nie posiadały konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe. Stawka 3% w skali roku obowiązywać będzie przez 92 dni licząc od dnia następującego po zawarciu umowy o konto oszczędnościowe. I to jest właśnie bardzo ważne. Okres ten nie liczy się od otwarcia konta osobistego (Freemium czy Premium), ale od zawarcia umowy o konto oszczędnościowe. A to zrobisz już po otwarciu konta osobistego, logując się do bankowości internetowej i wybierając Konto Oszczędnościowe w Centrum Produktów. Ważne jest jedynie to, by takie konto oszczędnościowe założyć najpóźniej do 31.12.2017 r. (bo tylko w takim okresie załapać się można na promocyjne warunki dla osób otwierających rachunek).

200 zł na zakupy w internetowym sklepie Empiku


W tabeli porównującej konta osobiste wspomniałem już o tym, że moneyback na koncie ograniczony jest do 6 miesięcy... ale można sobie go przedłużyć dzięki skorzystaniu z produktu kredytowego. Może nim być karta kredytowa, przy której to najłatwiej uniknąć kosztów (bo nie da się tego zrobić np. przy pożyczce), a wyrobienie takiej karty opłaca się teraz tym bardziej, że do zdobycia jest nagroda gwarantowana. To karta podarunkowa o wartości 200 zł, którą zrealizujesz w internetowym sklepie Empik.com.
💡 Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, sprawdź na czym ona polega i jak można z niej korzystać nie ponosząc żadnych kosztów (nie zapłacisz bowiem odsetek, jeśli trzymać się będziesz jednej prostej zasady). Sprawdź poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

By skorzystać z tej okazji i zdobyć nagrodę o wartości 200 zł:
 • zawnioskuj o kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe; 
 • w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową wykonaj płatności tą kartą na sumę min.750 zł (do sumy tej nie zaliczą się przelewy z karty; płacić możesz zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie).

I tu od razu dobra wieść: płatności kartą kredytową jednocześnie zaliczają się do płatności, które zwalniają z opłaty za kartę debetową wydawaną do Konta Freemium bądź z opłaty za rachunek (gdy posiadasz Konto Premium).

Nagrodę (w postaci kodu do wykorzystania w sklepie Empik.com) otrzymasz SMSem do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Jeśli więc umowę zawrzesz w grudniu, to transakcje kartą będzie należało wykonać w styczniu, a kartę podarunkową otrzymasz w lutym.

Promocja z kartami podarunkowymi do Empiku ma być dostępna do 30.01.2018 r.

Zarówno na promocję z kartą podarunkową do Empiku, jak i na niżej opisywany zwrot za płatności kartą za granicą obowiązuje 90-dniowy okres wykluczenia z udziału w promocji dla osób, które w tym właśnie czasie posiadały jakąkolwiek kartę kredytową w T-Mobile Usługi Bankowe. Inaczej jest on jednak liczony. W przypadku promocji z bonem do Empiku chodzi o 90 dni przed rozpoczęciem promocji (która wystartowała 1.12.2017 r.), zaś w promocji ze zwrotem za płatności za granicą wystarczy nieposiadanie karty przez 90 dni poprzedzających wydanie karty w promocji.

Do 560 zł zwrotu dla podróżujących


W T-Mobile Usługi Bankowe wybrać możesz jedną z dwóch kart kredytowych dostępnych w ofercie banku. To karty Mastercard: Pomoc Mierzona Kilometrami i Travel.

W zakresie zasad prowadzenia tych kart czy sposobów uniknięcia opłat nie ma różnic. Wyglądają one następująco:
 • 0 zł za wydanie karty (a więc pierwszy rok z kartą jest darmowy); 
 • opłata roczna za wznowienie karty: 
  • 0 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 15 000 zł lub
  • 35 zł w przypadku wykonania w ciągu 12 miesięcy transakcji kartą na sumę min. 7 500 zł lub 
  • 70 zł w przypadku nie spełnienia jednego z powyższych warunków; 
 • 0/8 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana pod warunkiem wykonania i rozliczenia min. 4 transakcji bezgotówkowych (na dowolne kwoty) w danym miesięcznym okresie rozliczeniowym karty.
[Aktualizacja: Jak doniósł jeden z Czytelników (Adam, wielkie dzięki!) w T-Mobile Usługi Bankowe od niedawna jest też dostępna promocja kart kredytowych, dzięki której klient zawierający umowę o kartę kredytową w okresie od 1.12.2017 do 31.03.2018 r. zyskuje:
"a. zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 r., niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, oraz 
b. zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji."

Choć owszem, w regulaminie jest jeszcze zapis następujący:
"Promocja nie może być łączona z innymi promocjami i ofertami specjalnymi Banku" 

Ale z tego co  pamiętam to występował on też w poprzednich regulaminach promocji zwalniających z opłat za kartę i nie kolidował z udziałem w okazjach do bankobrania, czyli w promocji z nagrodą.]


Wybrać można więc dowolną kartę. Karta kredytowa Mastercard Travel dedykowana jest przede wszystkim osobom podróżującym po świecie. Za zagraniczne płatności bank naliczy 5-procentowy moneyback (za transakcje zaksięgowane na kwotę min. 50 zł) w okresie 12 miesięcy od uruchomienia karty. W ciągu miesiąca zdobyć można do 100 zł zwrotu, a przez cały okres promocji maksymalnie 560 zł.

To jednak oczywiście promocja, z której skorzystać będą mogły osoby często wyjeżdżające z Polski lub spędzające sporo czasu za granicą (np. tam pracując). Polecam jednak samodzielnie przekalkulowanie, czy wtedy bardziej nie opłaca się płacić gotówką w miejscowej walucie bądź korzystać z karty płatniczej miejscowego banku, pomijając przewalutowanie.

Darmowe doładowywanie telefonu w T-Mobile


By uzyskiwać doładowania po 10 zł miesięcznie:
 • wyślij bezpłatnego SMSa o treści TAK na numer 80404, aktywującego przystąpienie do promocji;
 • w okresie promocji (możliwość przystąpienia do 31.12.2017 r.) załóż konto (Freemium lub Premium) wraz z kartą płatniczą oraz posiadaj zarejestrowany numer telefonu w systemie T-Mobile na kartę;
 • podaj w/w numer do autoryzacji zleceń w bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe;
 • w miesiącu wykonaj płatności kartą wydaną do konta (muszą zostać zaksięgowane) na min. 200 zł w przypadku Konta Freemium lub 500 zł w przypadku Konta Premium (co pokrywa się zarówno z warunkiem zwolnienia z opłaty za kartę/konto, jak i z moneybackiem; pamiętać jednak trzeba, że tu transakcje muszą być wykonane kartą wydaną do konta, a nie kredytową) lub zapewnij wpływ wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę, stypendium (wypłacanego przez uczelnie wyższą) albo z tytułu renty lub emerytury (wypłacanej przez ZUS)

Doładowania mają być realizowane do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania tegoż doładowania. I tak przez 12 kolejnych miesięcy otrzymywać możesz po 10 zł na swe konto telefonu w T-Mobile. Środki te będzie można wykorzystać jeśli konto ma aktywne połączenia wychodzące.

Program lojalnościowy Mastercard Priceless Specials


Program lojalnościowy Mastercard dostępny jest w wybranych bankach, zazwyczaj dla posiadaczy nieco bardziej ekskluzywnych (a tym samym często zdecydowanie droższych) kart płatniczych z logo tej organizacji. Najczęściej są to też karty kredytowe. W przypadku T-Mobile Usługi Bankowe z programu korzystać mogą zarówno posiadacze kart kredytowych, jak i debetowych (wydawanych do kont osobistych). Pamiętaj jednak o rejestracji swej karty w programie.

W programie zbierać można punkty, które później da się wymienić na nagrody (rzeczowe, vouchery na zakupy, bilety do kina lub doładowania telefonu).

To promocja w której... nie napiszę ile potencjalnie możesz zyskać. Wszystko będzie bowiem zależało od tego, ile płacisz kartą i gdzie. Ale opiszę swoją historię z tą okazją do bankobrania (choć przytaczałem już ją na blogu). Do programu przystąpiłem kilka dobrych miesięcy temu (może już nawet z rok temu) bez jakiegoś szczególnego namaszczenia. Zazwyczaj efektywność zbierania punktów w tego typu programach - w mej ocenie - jest co najmniej dyskusyjna, a o wiele lepiej wychodzi choćby najniższy moneyback. No ale zarejestrowałem się. Kartą w T-Mobile Usługi Bankowe co miesiąc wydawałem min. 500 zł (na potrzeby zwrotu 25 zł na Koncie Premium). Nie zwracałem uwagi czy płacę w miejscach dających punkty za transakcje (bo o tym programie w ogóle nie myślałem). Aż nadszedł tydzień poprzedzający Black Friday, w którym Mastercard zaproponował wymianę nagród za połowę punktów. Skusiło mnie to do sprawdzenia mego stanu punktów... i tam się okazało, że uzbierało się na 4 bilety do Cinema City (do tego przyczyniły się nie tylko punkty standardowo naliczane, ale też powitalne - które są okolicznościowo rozdawane - oraz urodzinowe).

Ważne wskazówki


Wszystkie lub przynajmniej większość z wyżej wymienionych promocji posiada kilka wspólnych cech. I o nich poniżej.

Wykluczone kody MCC


Zarówno w przypadku płatności kartą zaliczających do zwolnień z opłat za konto lub kartę, jak i w promocjach z moneybackiem na koncie czy na karcie kredytowej Mastercard Travel, a także w promocji z bonem do Empiku oraz z doładowaniami telefonu obowiązuje wykluczenie niektórych miejsc, w których płatności nie zaliczą się do wyrobienia wymaganych obrotów bądź do moneybacku. Tego typu miejsca, określone kodem MCC (a więc kodem przypisanym terminalowi płatniczemu, który określa dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy) to:
"• 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
• 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
• 4111, określający m.in. usługi transportowe, 
• 6012, określający instytucje finansowe, 
• 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
• 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
• 4829, określający internetowe przekazy pieniężne, 
• 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne" (pisownia oryginalna)

Lista ta może wydawać się długa, ale generalnie w większości punktów handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kina, restauracje, przychodnie, apteki), jak i w Internecie (Allegro, sklepy internetowe) można płacić i liczyć na zwrot. T-Mobile Usługi Bankowe wyklucza jedynie te kody, które pozwalałyby na pewnego rodzaju kombinacje i ułatwione wykonanie transakcji.

Wymagane zgody


Chcąc uczestniczyć w promocjach T-Mobile Usługi Bankowe trzeba też pamiętać o wyrażeniu kilku zgód. W przypadku konta osobistego, a także idących w parze z nim promocjach, niezbędne jest wyrażenie (oraz nieodwoływanie) poniższych zgód:
 • na przetwarzanie danych w celach marketingowych (w tym na otrzymywanie elektronicznych informacji handlowych od Alior Banku - który obsługuje konta w T-Mobile Usługi Bankowe); 
 • na weryfikację historii zobowiązań w BIK, biurach informacji gospodarczej oraz Systemie Bankowym Rejestr;
 • na skorzystanie z promocji moneybacku (dla rachunków otwieranych od 1.05.2017 r. możliwe to jest w bankowości internetowej, na infolinii lub w placówkach banku).


Konto osobiste bez karty kredytowej


Jeśli zdecydujesz się na taki wariant, pamiętaj, że zwrot możesz dostać 6 razy. Nie martw się jednak tym, że grudnia już niewiele, a zanim zawrzesz umowę i dostaniesz kartę to zostanie jeszcze mniej. Nic Ci nie przepadnie. Zwroty wypłacane są bowiem przez 6 kolejnych miesięcy, ale licząc od tego w którym nastąpi wypłata pierwszego z nich. Jeśli więc zaczniesz płacić kartą od stycznia, to wtedy dostaniesz 6 zwrotów (od lutego do lipca za transakcje kartą od stycznia do czerwca).

Konto osobiste + karta kredytowa


Posiadanie produktu kredytowego umożliwia przedłużenie moneybacku na koncie na dłuższy okres niż 6 miesięcy. Choć oczywiście trzeba pamiętać, że nie jest to promocja dożywotnia - bank może kiedyś zakończyć wypłacanie zwrotów. Mam jednak nadzieję, że nie zrobi tego nazbyt szybko, bo... straci jednak wielu klientów. Osoby posiadające konto i kartę kredytową - raczej w zdecydowanej większości przypadków - należą do grona świadomych klientów i brak korzyści mógłby je zniechęcić do dalszego utrzymywania produktów w tym banku.

Z kontem i jednocześnie kartą kredytową otwiera się droga do zdobycia nawet 180 zł (w przypadku Konta Freemium) lub 300 zł (przy Koncie Premium ) z moneybacku w ciągu roku.

Jaka kolejność złożenia wniosków?


Podobny wpis instruktażowy dotyczący kumulacji różnych promocji przed dwoma miesiącami opublikowałem w związku z profitami za otwarcie konta i wyrobienie karty kredytowej w Citibanku. Tam kolejność złożenia wniosków o konto i kartę kredytową miała bardzo duże znaczenie, bo na warunki prowadzenia konta wpływało posiadanie karty kredytowej (a jej nieotrzymanie - trzeba bowiem pamiętać, że wydanie karty kredytowej zależy od decyzji banku - dla niektórych osób powodowało niemożność spełnienia warunków promocji konta). W przypadku T-Mobile Usługi Bankowe sytuacja na szczęście wygląda inaczej. Kolejność nie ma więc znaczenia.

Możesz więc zawnioskować o Konto Freemium lub Konto Premium oraz wysłać wniosek o kartę kredytową w tym samym czasie. W wariancie pesymistycznym (tudzież minimalistycznym), gdy finalnie otworzysz tylko konto osobiste to i tak sporo będzie można zgarnąć: moneyback na koncie (łącznie do 90 lub 150 zł przez 6 miesięcy), doładowania telefonu w T-Mobile, a jeśli otworzysz też konto oszczędnościowe (oczywiście gdy ta opcja Cię interesuje) to załapiesz się i na 3% do 50 000 zł. Możliwe będzie też przystąpienie do programu Mastercard Priceless Specials.

Wyrobienie karty kredytowej da bon 200 zł do Empiku, zwrot za płatności za granicą (gdy wybierzesz kartę Travel) oraz opcję na przedłużenie moneybacku na koncie.


Jeśli chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi, a dodatkowo z tak wyczerpującymi instrukcjami łączenia ze sobą promocji i optymalizowania zysków, zapisz się na bezpłatny newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach z bloga, które wysyłam zazwyczaj 2 razy w tygodniu). Zajmie Ci to chwilę (a równie szybko z subskrypcji się wypiszesz, jeśli kiedyś z jakiegoś powodu tak postanowisz):
Adres e-mail


 Przydatne dokumenty

Skoro promocji jest tak dużo to i lista regulaminów jest wyjątkowo długa:

62 komentarze:

 1. Ale nie mają żadnej promocji aplikacji jeszcze? Byłoby już wszystko co możliwe 😂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpośrednio od banku promocji żadnej nie ma, ale jest dostępny BLIK i można podpiąć kartę pod Android Pay, więc korzystać można z promocji dla płacących BLIKiem lub Android Pay. Tym bardziej, że to też skumulowanie zysków (ze względu na moneyback od T-Mobile Usługi Bankowe).

   Usuń
 2. Chciałbym się zapytać o 2 rzeczy karta kredytowa wydanie nią 200 zl we fremium i 500 zl premium daje zwolnienie z oplat za kartę.a pytanie jest czy oprocz zwolnienia z oplat daje moneyback? czy trzeba dodatkowo jeszcze dodatkowo placic zwykłą karta? no i 2pytanie czy przelewając do sky cash 500 zl zaliczy się moneyback i zwolnienie z oplat(gdybym chciał wiecej promocji korzystac ) bo tu 1,9% bym oplaty mial plus2zl w przypadku zwrotu na konto( przy5%moneybacku by się oplacalo)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą kredytową także zliczają się do naliczania moneybacku na koncie :) Jedynie do czego płatności kartą kredytową się nie zaliczają to do warunków umożliwiających zdobycie doładowania 10 zł (bo w tym przypadku płatności muszą być kartą wydaną do konta).

   Usuń
 3. Przedłużyć moneyback na koncie może też limit w koncie. Prowizja względnie niska bo 30 zł. Nawet przy przedłużeniu na kolejny rok 30+30 zł to mniej niż najwyższa oplata za kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Opłata za przyznanie limitu wynosi 1%, min. 30 zł. Ale Opłata za przedłużenie na kolejny rok to 2%, min. 50 zł. No i zawarcie umowy o limit kredytowy w koncie niestety nie daje żadnych dodatkowych bonusów.

   Usuń
 4. Czy Allegro ma MCC zaliczający się do zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, sprawdzone.

   Usuń
  2. Allegro ma 5999. Spokojnie możesz korzystać.

   Kody wymienione wśród wykluczonych są dość precyzyjnie opisane więc nie ma się tutaj czym martwić. Jedynie bank nie wiadomo czemu przy 4900 podaje to co podaje bo w rzeczywistości i w praktyce chodzi o płacenie rachunków (odpada więc Sprytny Bill, robot Bm.pl i tym podobne sposoby na opłacanie faktur; po to by za łatwo obrotów na karcie nie zrobić).

   Usuń
 5. A jak wygląda późniejsze wypowiedzenie umów o kartę, konta? Można zdalnie jakoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 sposobów:

   placówka banku

   list (Alior Bank S.A., Oddział T-Mobile Usługi Bankowe, ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa)

   infolinia (12 19 506)

   bankowość internetowa (Srzynka pocztowa > Utwórz nową wiadomość, kategoria "Pytanie")

   Wirtualny Oddział w panelu audio lub wideo

   Usuń
 6. Czy na konto oszczędnościowe muszę wpłacić środki do 31 XII czy samo otwarcie konta wystarczy a wpłacać i dopłacać mogę później?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy założyć do 31.12. Wtedy masz przez 92 dni stawkę 3%. Wpłacić środki możesz kiedy chcesz.

   Usuń
 7. Czy trzeba byc osoba pracującą minimum 3 miesiace?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Dokładniej to wymogi są takie: 1-miesięczny okres zatrudnienia na umowie o pracę z udokumentowaniem 6 miesięcy ciągłości zatrudnienia bądź 3-miesięczny okres zatrudnienia (wlicza się również okres próbny) Lub 6-miesięczny okres zatrudnienia, jeśli firma rodzinna

   Usuń
 8. Czy po zamknieciu konta. Mozna je ponownie otworzyc i miec 6 miesiecy zwrotow (bez karty kredytowej)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj o ograniczeniu max 2 konta na klienta. Jak miałeś/będziesz mieć łącznie 2 konta w TMUB to już kolejnego nie założysz. Tak, także po zamknięciu dotychczasowych.

   Usuń
 9. Czy każdy może skorzystać z promocji? Czy są jakieś wyłączenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z moneybacku na koncie może korzystać osoba, która ma konto i nawet jeśli już kiedyś miała na nim zwroty (i - w uproszczeniu - minęło 6 miesięcy ich wypłacania) to one znów mogą być naliczane gdy skorzysta z produktu kredytowego (np. z karty kredytowej).

   3% na koncie oszczędnościowym jest dla osób, które konta osobistego w T-Mobile Usługi Bankowe nie mają co najmniej od 1.04.2017 r.

   Bon 200 zł do Empiku jest dla osób, które nie mają karty kredytowej w T-Mobile UB co najmniej od 90 dni poprzedzających start promocji (a wystartowała 1.12.2017 r.).

   Moneyback na karcie kredytowej dla płatności wykonanych za granicą jest dla osób, które karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe nie mają od min. 90 dni poprzedzających dzień wydania karty kredytowej MC Travel w promocji.

   Usuń
 10. W skrócie: jak nie wezmę udziału w promocji z doładowaniami bo mam telefon w innej sieci to najlepiej w pakiecie konto + karta kredytowa płacić kredytową. Uniknę opłat za konto, kartę do konta i za kartę kredytową. A dostanę nie tylko to co należy się za korzystanie z karty kredytowej ale będzie wypłacany moneyback przysługujący na koncie? Dobrze to rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Prościej niż się wydaje.

   Usuń
 11. Czy aktualni klienci co mają produkt kedytowy by uzyskać 5% mogą korzystać z bliku?

  OdpowiedzUsuń
 12. Na święta jadę do rodziny i zastanawiam się czy strategicznie nie zamówić kuriera z umową tam. Chyba że są jakieś inne opcje? Przelew weryfikacyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest opcja przelewu weryfikacyjnego.

   Usuń
 13. płatność blikiem nie jest uwzględniana przy zwolnieniu z opłaty za prowadzenie rachunku, a jedynie do cashbacku.

  OdpowiedzUsuń
 14. Komu jeszcze Alior t-mobile nie wypłacił 5% zwrotu twierdząc, że nie mieliście zgody na promocję mimo, że ją wyrażaliście?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czegoś tu nie rozumiem...
  "Z kontem i jednocześnie kartą kredytową otwiera się droga do zdobycia nawet 150 zł (w przypadku Konta Freemium)"
  6 x 15 zł = 90zł , a reszta 60 zł skąd niby się bierze???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być: "Z kontem i jednocześnie kartą kredytową otwiera się droga do zdobycia nawet 180 zł (w przypadku Konta Freemium) lub 300 zł (przy Koncie Premium ) z moneybacku w ciągu roku". Bo to zdanie jest wyliczeniem dla sytuacji, w której moenyback dostępny byłby przez cały rok (12 x 15 zł na Freemium lub 12 x 25 zł na Premium).

   Usuń
 16. Jak to jest ze zmianą Konta Freemium na Premium i odwrotnie?
  Jak mam Freemium i widzę, że płatności przekroczyły 300zł i dam radę wydać 500zł to uda się zmienić w danym miesiącu na Premium? Czy przeniesienie obowiązuje dopiero od następnego miesiąca? Ile razy można zamieniać konta w tamtą i z powrotem? Przy zamianie 6 miesięcy, chyba nie liczy się od początku... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonisz na infolinię i zmieniasz na Premium. Z Premium jesteś do wypłaty 25 zł za grudzień. Po wypłacie dzwonisz i zmieniasz sobie z powrotem na Freemium. Działa od razu, możesz zmieniać bez limitu, nie działa od początku.

   Usuń
  2. A jak w styczniu przez ponad połowę miesiąca będzie konto Premium, ale później je zmienię na Freemium i wydam przez miesiąc np. 280 zł to czy nie będzie opłaty za ten miesiąc?

   Usuń
 17. Jak mam konto w Aliorze to mogę skorzystać z powyższego i załapać się na moneyback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To żadna przeszkoda. Możesz skorzystać.

   Usuń
 18. Proszę o podpowiedź co zrobić, aby uniknąć opłaty rocznej za kartę kredytową? Chciałbym nadal korzystać z 5% zwrotów. Czy zastrzec, a następnie złożyć wniosek o nową? Czy jest prostsze rozwiązanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj złożyć wypowiedzenie i czekaj na telefon - może będą chcieli cię zatrzymać i zadzwonią. W innych bankach typu Citi czy BZ WBK daje się wtedy wynegocjować anulowanie opłaty.

   Usuń
  2. A na początek jeszcze sprawdź czy czasem nie masz jakiejś promocji do karty przypisanej bo robią ich od groma i co rusz zwalniali z opłat na 2 lata.

   Usuń
  3. Opłata jest za rok kalendarzowy, czy za rok użytkowania karty?

   Usuń
 19. Jest jeszcze promocja ze zwolnieniem z opłaty miesięcznej i z opłaty rocznej za wznowienie. Choć na stronie banku nie znalazłem takiego regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy jest szansa by bezrobotny otrzymał kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo wymagany jest dochód.

   Usuń
  2. O co chodzi z tym dochodem? Konto Freemium, do niego karta debetowa i żaden dochód nie jest wymagany.

   Usuń
  3. Przy karcie do konta oczywiście że nie. Ale przy ubieganiu się o kartę kredytową tak

   Usuń
 21. Jakie są terminy do realizacji tej promocji? do końca roku, czy po nowym roku będzie dostępna 6w1?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja konta oszczędnościowego i doładowań T-Mobile dostępna jest tylko do 31.12. (przy czym liczy się zawarcie umowy). Pozostałe promocje dostępne są dłużej.

   Usuń
 22. Czy umowę można zawrzeć tylko internetowo czy nie można w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
 23. Wchodzę do Centrum Produktów.... a tam brak opcji Konto Oszczędnościowe (?)
  Co jest grane?
  Mam tylko do wyboru opcje:
  - Skorzystaj z naszych produktów kredytowych:
  - Wniosek o limit odnawialny dla abonentów T-Mobile
  - Nowa karta debetowa
  - Wniosek Rodzina 500+

  Czyżbym jakichś zgód nie wydał...? Czy co innego? Ktoś coś wie na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już wiem, wszedłem do starej bankowości. I konta jakimś cudem... otworzyłem sobie w starej i nowej bankowości tylko z innymi hasłami... Jaja jak berety :)))

   Usuń
  2. Najnowsze wiadomości!!!
   Na czacie z bankiem dowiedziałem się, że konto oszczędnościowe promocyjne można będzie założyć jeszcze do końca marca. Znaczy się, że promocja będzie pewnie przedłużona... Chyba zaryzykuję i poczekam... może nawet zwiększą oprocentowanie...
   Informacja zaznaczam z czatu...

   Usuń
 24. Panie Złotówa, proszę o odpowiedź. Pod tą promocją jest taki zapis: "I tu od razu dobra wieść: płatności kartą kredytową jednocześnie zaliczają się do płatności, które zwalniają z opłaty za kartę debetową wydawaną do Konta Freemium bądź z opłaty za rachunek (gdy posiadasz Konto Premium)."
  Otóż przejrzałem sobie wszystkie te regulaminy i nie wiem na jakiej podstawie powyższy wniosek, więc bardzo bym Cię prosił o podanie konkretnego źródła. Dzięki, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu zwrotów (§5): mowa tam o naliczaniu premii za Transakcje. Te opisane są w §3 (gdzie mowa o płatnościach przy użyciu Karty bądź BLIKa). A z kolei Karta została tam zdefiniowana następująco: "Karta - karta płatnicza debetowa wydana do Rachunku lub karta kredytowa, której Klient jest Posiadaczem bądź Współposiadaczem".

   Z kolei w taryfie opłat i prowizji jest odnośnik, w którym znajduje się informacja: "Do transakcji bezgotówkowych kartą wliczane są transakcje bezgotówkowe dokonane wszystkim kartami wydanymi do konta oraz transakcje bezgotówkowe dokonane na Rachunku karty kredytowej, której Posiadaczem/Współposiadaczem jest Właściciel/Współwłaściciel konta".

   Usuń
 25. Ludzie czyli w tej promocji ni trzeba w ogóle "ruszać" karty debetowej?? Wystarczy wszystkie płatności robić kredytową. A od kwietnia min 4 szt miesięcznie aby uniknąć opłaty. Dobrze rozumuje Złotówa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyjątkiem jest promocja z doładowaniami telefonu w T-Mobile (w tym przypadku płatności muszą być wykonane kartą debetową). Jeśli jednak chodzi o pozostałe promocje to warunki faktycznie można spełniać, płacąc kartą kredytową (także warunki moneybacku na koncie i zwolnienia z opłat za kartę do konta/konto). I jeśli Twa karta kredytowa objęta jest promocją zwalniającą z opłat to wystarczy tylko pamiętać o tych 4 płatnościach od kwietnia.

   Usuń
  2. Wszystko potwierdzam. Już od dobrych kilku miesięcy płacę tylko kredytówką, a debetówka w szufladzie. Co miesiąc wpada 25 zł na konto, a kartę spłacam przelewem z innego banku. I spokój bez pilnowania czy starczy mi środków na RORze. Idealne rozwiązanie.

   Usuń
  3. Panie złotówa: zgodnie z promocją? Czyli w związku z tą promocją opisaną w ostatnim linku? Chodzi Ci o ten zapis: §4.
   1. Promocja trwa od 1 grudnia 2017 r. do 31 marca 2018 r. („Okres Promocji”)
   2. Warunkiem skorzystania z Promocji jest zawarcie umowy o Kartę kredytową w Okresie Promocji.
   3. Klientom, którzy zawarli umowę o Kartę kredytową w Okresie Promocji przysługuje:
   a. zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę do 31 marca 2018 r., niezależnie od liczby transakcji bezgotówkowych dokonanych w miesiącu kalendarzowym, oraz
   b. zwolnienie z opłaty za wznowienie Karty kredytowej na drugi rok użytkowania, niezależnie od łącznej kwoty rozliczonych transakcji.?

   Usuń
  4. To ten fragment z regulaminu promocji, zwalniającej z opłat za kartę.

   Usuń
  5. Dokładnie, czyli o tą promocję Ci chodziło Złotówa?

   Usuń
 26. 30 stycznia też będzie dostępne czy kończy się dzisiaj o 00:00?

  OdpowiedzUsuń
 27. Wniosek non-stop odrzucany mimo dochodów powyżej 1000zł. Nawet próbowałem wpisać 10 tysięcy z wymyśloną umową o pracę i dalej to samo. O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 28. Założyłam konto, dokonuję płatności na duże kwoty, a nie mam moneyback... Co może być nie tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzwon do tmub .moze nie masz zaznaczonych zgód np .marketingowych

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...