Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 700 zł na zakupy w sklepach Biedronka dla posiadaczy karty kredytowej Citibanku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.12.2017

Do 700 zł na zakupy w sklepach Biedronka dla posiadaczy karty kredytowej Citibanku

Na warsztat prześwietlenia promocji biorę kolejną, najnowszą propozycję Citibanku.

Vouchery do sklepów Biedronka dla klientów Citibanku
A przypomnę, że tych nie brakuje. Bank nowym klientom bez haczyków i na prostych zasadach rozdaje vouchery 400 zł do Douglas czy 400 zł do wydania na Allegro. Teraz do swych obecnych klientów bank skierował promocję, w której zdobyć można vouchery o wartości nawet 700 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka. Bank ten systematycznie udowadnia, że potrafi sowicie wynagradzać klientów. Przyglądam się zatem najnowszej okazji i szukam haczyków.

Na początek trochę kulis. Wielokrotnie we wpisach dziękuję Czytelnikom za podrzucenie informacji o danej promocji. Dzięki temu blog Bankobranie o okazjach często donosi jako pierwszy w sieci. Tym razem powiadomień o najnowszej promocji Citibanku otrzymałem baaaardzo dużo. To absolutny rekord. Drodzy Czytelnicy, którzy napisaliście, dziękuję serdecznie! Wybaczcie, że z imiona nie wymieniem wszystkich, ale tym razem ta lista byłaby niezwykle długa.

Duże zaciekawienie promocją nie dziwi. Skoro Citibank ciągle serwuje świetne promocje i rozdaje nagrody za skorzystanie z karty kredytowej lub konta osobistego, to dlaczego teraz nie mogłoby być inaczej?

Dla kogo promocja? Akcja skierowana jest do osób posiadających kartę kredytową Citibanku, które zostaną przez bank zaproszone w ramach jednej z kampanii:
"a) internetowej – dla Uczestników, którym zostanie udostępniony w serwisie Citibank Online baner z ofertą Przelewu z limitu karty rozkładanego na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort” („Przelew z limitu karty”), 
b) SMS-owej - dla Uczestników, którzy w okresie obowiązywania Oferty otrzymają wiadomość SMS, zawierającą indywidualny link z ofertą Przelewu z limitu karty, wysłaną przez Bank na zarejestrowany w Banku numer telefonu komórkowego Uczestnika."

Zasady promocji. Voucher na zakupy w sklepach Biedronka otrzymają uczestnicy, którzy w okresie obowiązywania promocji (od 4.12.2017 r. do 15.01.2018 r.) łącznie spełnią poniższe warunki:
"a) będą mieli w serwisie Citibank Online dostęp do baneru z przygotowaną ofertą Przelewu z limitu karty (...) lub otrzymają wiadomość SMS, zawierającą indywidualny link z ofertą Przelewu z limitu karty, wysłaną przez Bank na zarejestrowany w Banku numer telefonu komórkowego Uczestnika („Wiadomość SMS”), 
b) w okresie obowiązywania Oferty zawrą Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową Citibank w zakresie Przelewu z limitu karty na kwotę Przelewu wynoszącą nie mniej niż 2000 zł, akceptując ofertę Przelewu z limitu karty za pośrednictwem procesu udostępnionego w linku umieszczonym w otrzymanej Wiadomości SMS lub za pośrednictwem procesu udostępnionego poprzez Baner po zalogowaniu się do Citibank Online".

Nagroda zostanie przekazana wiadomością w bankowości internetowej w ciągu 21 dni od spełnienia warunków. Bank przekaże jeden voucher o wartości 100 zł za każde 2 000 zł przelewu z limitu karty. Klient może zdobyć maksymalnie 7 takich przelewów. Na moment wydania nagrody trzeba posiadać kartę kredytową z "otwartym przelewem z limitu katy rozkładanym na raty".

A ile to kosztuje? Tu zajrzeć trzeba do tabeli opłat i prowizji.

Koszty - delikatnie rzecz ujmując - do tanich nie należą (choć to opinia mocno subiektywna, bo szczegółowo podobnych ofert kredytowych na co dzień nie porównuję).

Pamiętajmy jednak, że jesteśmy na blogu Bankobranie, który zakłada wyciskanie maksimum korzyści przy minimum kosztów (a najlepiej oczywiście, gdyby nie było ich wcale).

Przedstawione prowizje i opłaty w tabeli obok to koszty standardowe. Jak to bywa w przypadku rozwiązań kredytowych często podlegają negocjowaniu i zindywidualizowaniu. Konsultanci infolinii (przeprowadziłem kilka rozmów celem wywiadu w tym temacie) informują, że wysokość prowizji zależy od stażu dotychczasowej współpracy z bankiem, obsługi zobowiązań, posiadanych produktów w banku itp. Możliwe jest też rzekomo zniesienie prowizji za przelew. Z kolei prowizja za rozłożenie przelewu na raty (standardowo do 20%) w praktyce ma wynosić od kilku do 10%. Zważywszy na fakt, że nagrodę otrzymamy po 3 tygodniach i do tego momentu trzeba posiadać aktywny system ratalny, to w praktyce przyjdzie zapłacić jedną ratę (z opłatą 20 zł). Tym samym na przelaniu 2 000 zł i ich rozłożeniu na raty zyskać można (przy nagrodzie wartej 100 zł) dopiero przy uzyskaniu prowizji poniżej 4%. Ale nawet przy stawce 3% ten zysk na czysto ciągle pozostawałby dość skromny.

Jeśli wpis przeczytałeś/-aś do tego momentu wiele wskazuje na to, że masz kartę kredytową w Citibanku i znasz zasady korzystania z niej, jak i idące za tym korzyści. Jest też wielce prawdopodobne, że było Ci dane wyrobić ją w jednej z promocji dla nowych klientów, których przecież Citibank serwuje bez liku. Z kartą kredytową można jednak zyskać także w innych bankach. Bony po 200 zł do Empiku rozdają obecnie T-Mobile Usługi Bankowe oraz BGŻ BNP Paribas.

Bądź na bieżąco z promocjami opisywanymi na blogu Bankobranie - zarówno z tymi dla nowych, jak i obecnych klientów banków. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

Przydatne dokumenty:

41 komentarzy:

 1. Zaproszenie dostałem. Wyglądałem pięknie ale od razu czułem że to za piękne by prawdziwe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już na samej stronie promocji jest też informacji niczego dobrego nie zwiastująca: RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA WYNOSI 17,38%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. RRSO to nie wszystko bo przy Simpliciti też podają ponad 10% ale jednak można mieć ją za bez kosztów.

   Usuń
  2. To nie jest prawda. Sa koszty, np. za wydanie karty zatrzymanej przez bankomat. Podobnie jest z wplata we wplatomacie banku na rachunek karty. Tanio bylo kiedys, teraz jest wiele roznych ukrytych oplat.

   Usuń
 3. promocja dla tych którzy z takiego czegoś regularnie korzystają,wtedy byłoby im łatwiej ale znając życie zaproszenie dostały osoby mało aktywne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja skorzystałem z ostatniej promocji z 400 zł do Biedronki więc jeszcze zbyt wiele nie byłem aktywny bo dopiero tydzień temu dostałem kartę. Ale dostałem zaproszenie. Jednak skorzystać nie zamierzam.

   Usuń
 4. nie jako pierwszy, bo te promocje jako pierwszy przeswietlil wczoraj inny blog na fb

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy tej promocji ("promocji"?) nie twierdzę bym był pierwszy. Często tak się zdarza, ale ta propozycja jest dostępna już od 3 dni.

   Usuń
  2. Ale jako pierwszy na tym blogu :)

   Usuń
 5. Handlowcy z Citi + Biedronka (Jeronimo Martins Polska) z niemal 2750 sklepami w posagu = małżeństwo doskonałe :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja mam pytanie do tej promocji: http://bankobranie.blogspot.com/2017/11/kupon-rabatowy-20-zl-za-pierwsza-platnosc-blikiem-na-allegro.html

  Gdzie mogę złożyć (na jaki adres e-mail?) reklamację, iż nie otrzymałem kuponu rabatowego za 20zł? Płaciłem blikiem za zakupy na allegro 09 listopada 2017r. na kwotę 112,00zł. Kupon miał przyjść w ciągu 2 dni, a tu już minęło 30 dni i nic nie dostałem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem za pomocą formularza kontaktowego: https://pomoc.allegro.pl/kontakt/

   Usuń
 7. Promocja z 1 gwiazdką. To już też dużo mówi. Tak na przyszłość: czy sens ją opisywać? Jeszcze kogoś zachęci do wchodzenia w raty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zastanawiałem się. I nawet bym tę promocję pominął (bo de facto trudno na niej zarobić), ale zaskoczyła mnie olbrzymia ilość powiadomień od Czytelników. Publikacja więc jest, by to co kuszące nie przysłoniło kosztów. A bez wątpienia przy pozostałych, świetnych promocjach tego banku, dzięki którym można zarobić dużo i łatwo, ta czujność może być uśpiona.

   Usuń
  2. Złotówa, bardzo dobrze robisz umieszczając ocenę gwiazdkową na końcu każdego opisu oferty.

   Usuń
  3. Moim zdaniem bardzo dobrze że opisałeś promocję. Również dostałem zaproszenie i zastanawiałem się czy to się opłaca a nie miałem czasu na regulaminy i liczenie. Teraz wiem że gra niewarta świeczki bez marnowania czasu na wczytywanie się w regulamin i tabelę opłat i prowizji. Takie "promocje" też jak masz czas krótko powinny być prześwietlane aby się nie wrobić w bezsensowna a niekiedy stratną promocję. A może bankowcy zobaczą że ludzie widzą ich sztuczki i przestaną serwować takie promocje.

   Usuń
  4. Bardzo dobrze że opisałeś tą promocję i wyjaśniłeś hej funkcjonowanie.

   Usuń
  5. Ja też uważam, że słusznie zrobiłeś opisując tą promocję.

   Usuń
  6. Zlapalem sie na ta promocje dzwoniac wczesniej do konsultnta
   Oczywiscie okazalo sie inaczej niz mowil i przelalem po 1 dniu spowritem co pozyczylem i reklamacja.1120 zl prowizja ...

   Usuń
 8. Po co komuś ten kłopot? Bank w prowizjach i opłatach zabierze lwią część z owych 100 zł. A klientowi będzie bił telefoniczny licznik gdy będzie wydzwaniał po infoliniach by coś jeszcze z tego uszczknąć. Za głębokiego PRL-u, gdy nie wszędzie był jeszcze prąd, mówiło się: szkoda nafty...

  OdpowiedzUsuń
 9. 8% za przelew. Banki nie mają już zahamowań. Pamiętam jak wyrabiałem swoją p-wszą kartę kredytową w BZ WBK. Wtedy za przelew brali 1%. Później ta opłata też wzrosła. Ale to były jakieś normalne opłaty a nie to co teraz się porobiło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prowizje poszły w górę jak spadło oprocentowanie. Banki musiały jakoś sobie to odbić. Na nic więc działania RPP z obniżką stóp procentowych. Klienci i tak płacić muszą tyle co wcześniej a może więcej.

   Usuń
  2. Działania RPP przyczynił się do obniżki oprocentowania lokat. To bezdyskusyjne.

   Usuń
  3. Lokaty to akurat zagadnienie dość niszowe, gdyż w skali kraju ludzi pożyczających pieniądze bankom nie jest tak wiele.

   Stopa procentowa to koszt pozyskania kapitału albo inaczej cena, jaką trzeba zapłacić posiadaczowi kapitału z racji udostępnienia go innym na określony czas. W normalnych gospodarkach to niezwykle ważny instrument ekonomiczny!

   PS. Prezes NBP, Adam Glapiński (PiS), stwierdził na konferencji po ostatnim posiedzeniu RPP, że jest duże prawdopodobieństwo utrzymania stóp procentowych na obecnym poziomie do końca 2018 roku. Referencyjna stopa procentowa NBP wynosić więc będzie nadal 1,50% w skali roku.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 7 grudnia 2017, 20:32 - "Prowizje poszły w górę jak spadło oprocentowanie"

   Zdecydowanie najbardziej banki 'ucierpiały' z powodu sporej podwyżki składek na BFG. Fundusz ten został bardzo poważnie nadszarpnięty przez wypłaty dla klientów licznie bankrutujących SKOK-ów, które nawet nigdy nie płaciły składek na ten fundusz - paranoja!

   Usuń
  5. @Anonimomy - my w dalszym ciągu polecamy nasze karty kredytowe, a wraz z nimi na przykład program Priceless Specials :)

   Usuń
  6. Gra się toczy nie o lokaty, ale o pożyczki zaciągnięte na zakup nieruchomości. Podwyżka stóp przez RPP mogłaby oznaczać spore problemy dla milionów ludzi w kraju.

   Usuń
  7. @Zespół BZWBK

   Zainwestujcie trochę wysiłku w trening dla pracowników, którzy nie potrafią nawet zamknąć dostępu do EKK - żałosne!

   Usuń
 10. Można jednak powiedzieć że jeśli komuś zależy na kredycie i chce go bez zbędnych formalności to może sobie odpalić taki system ratalny i będzie miał go nieco taniej niż normalnie gdy nie ma voucheru. To taki jedyny plus. Ale to nie dla bankobiorców.

  OdpowiedzUsuń
 11. Może admin prześwietlenie jeszcze ING BŚ 100zł za IKE?

  OdpowiedzUsuń
 12. Mr. Złotówa mam pytanie.
  Sprawdzałem oferte którą przygotował dla mnie bank w związku z opisaną promocją, wygląda to tak:
  4000zł raty 351,66zł przez 12 miesiecy
  "Miesięczna płatność zawiera część kapitału powiększonego o kredytowaną prowizję za rozłożenie transakcji na raty w wysokości 0,00PLN, PLN, odsetki naliczone zgodnie ze zmiennym oprocentowaniem 10% oraz nieoprocentowaną miesięczną opłatę operacyjną w wysokości 0,00PLN."
  Zatem wygląda na to że w moim przypadku tylko może być naliczona prowizja za przelew o której było pisane że konsultant banku możne tą opłatę znieść.
  Wygląda że mogę nie ponieść żadnego kosztu z przedstawionej w artykule tabeli ale czy mogę spłacić ten kredyt po 21 dniach jak otrzymam voucher do biedronki na kwotę 200 zł? I jakie koszty poniosę za całą tą operacje? Czy jest to ktoś w stanie wyliczyć? Bo dla mnie regulamin nie jest do końca jasny i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.
  Może w moim przypadku da się zarobić na tej okazji.
  Proszę o pomoc :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie konsultant przedstawiał warunki. Gorsze bo z prowizją ale pytałem o tę wcześniejszą spłatę i można to zrobić w dowolnym momencie. Wtedy jest tylko opłata i odsetki naliczone od czasu poprzedniej raty do spłaty.

   Usuń
  2. @Bartek
   O jakiej opłacie mówisz? W jakiej wysokości opłata jest naliczana za wcześniejszą spłatę kredytu w tym przypadku?

   Usuń
  3. Kluczowa więc będzie jeszcze opłata za przelew. Bez niej byłyby już tylko odsetki i przy wcześniejszej spłacie promocja miałaby sens :)

   Usuń
 13. W Millenium przelew z KK jest na RSSO 7.8% sprawdzcie to najmniej na rynku. Banki dławią się nadmiarem kasy dlatego lokaty nie idą w górę, a przedsiębiorstwa nie inwestują bo wiadomo że to ryzyko w obecnej sytuacji politycznej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz jakieś 'twarde' dane co do udziału opłat i prowizji w dochodach banków działających w Polsce? Pytam poważnie.

   Usuń
 14. Nie widziałem na blogu przeswietlenia promocji bzwbk i 100 zl na allegro https://www.bzwbk.pl/ms/konto-jakie-chce/allegro.html?bi_s=allegro_reklama&bi_m=Showcase_MOBILE_MP&bi_c=5612-2017-BR_BZ_WBK_grudzien&bi_cat=

  Chyba ze cos przeoczyłem. Promocja rozpoczela sie 2 grudnia.

  OdpowiedzUsuń
 15. Zastanawiałem się, czy wysyłać ofertę, ale po przeliczeniu wyszło mi, że to się w ogóle nie kalkuluje :( Szkoda, bo nie tak dawno musiałem podnieść limit na karcie i mógłbym zgarnąć wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 16. Citi od 01 marca 2018 wprowadza nową TOiP dla kart kredytowych. Dla Simpliciti zmiany nie są duże ale jest nawet taki zapis:
  "Opłata miesięczna z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczana w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł, wynosi 20 zł."

  OdpowiedzUsuń
 17. Mam taką wiadomość od Citibanku :
  " Wiadomość: Zmiana Regulaminu Kart Kredytowych i Tabeli Opłat i Prowizji od 1 marca 2018 r

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 marca 2018 r. zmianie ulega Regulamin Kart
  Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz Tabela Opłat
  i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank." Jestem w pracy i teraz nie mogę zajrzeć w to. Wie ktoś jaki zmiany będą ? Przede wszystkim czy na niekorzyść ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest wpis tutaj. Najgorzej nie jest, choć są kwestie na które trzeba uważać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...