Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów PKO BP: bilet do kina za doładowanie telefonu w sieci Plus, T-Mobile lub Heyah

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

29.12.2017

Promocja dla klientów PKO BP: bilet do kina za doładowanie telefonu w sieci Plus, T-Mobile lub Heyah

Kinomaniacy w kolejnej promocji załapać się mogą na darmowy bilet do kina.

Bilet do Cinema City za doładowanie telefonu w sieci Plus, T-Mobile lub Heyah dla klientów PKO BP lub Inteligo
Tym razem propozycja skierowana jest do klientów PKO BP (w tym Inteligo). By otrzymać darmową wejściówkę do Cinema City, wystarczy doładować telefon w jednej z sieci, której dotyczy promocja. Osobom, które konta w tym banku nie posiadają, przypomnę, że ciągle można zgarnąć gwarantowane 100 zł za otwarcie Konta Inteligo.

Dla kogo promocja z biletem za doładowanie? Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów PKO BP (w tym Inteligo).

Zasady promocji. Zasady uczestnictwa w promocjach, choć podobne, to jednak nieco się różnią ze względu na to, w jakiej sieci zechcesz doładować telefon.

Jeśli chcesz zdobyć bilet, doładowując numer w sieci T-Mobile lub Heyah:
 • w okresie trwania promocji (od 25.12.2017 do 31.01.2018 r.) doładuj telefon w T-Mobile lub Heyah kwotą min. 50 zł za pośrednictwem bankowości internetowej PKO BP lub Inteligo, aplikacji IKO lub w bankomatach sieci PKO BP. 

Choć promocja trwa dość długo, to możliwe jest jej wcześniejsze zakończenie w przypadku wyczerpania puli 11 000 nagród. Bank ma o tym poinformować na swych stronach internetowych (przypuszczalnie komunikat ten pojawi się na stronie promocji). Nagroda w postaci voucheru wymienialnego na bilet 2D do kina sieci Cinema City ma być wysłana najpóźniej do 5.02.2018 r. SMSem na numer telefonu, który został doładowany. Voucher będzie można wykorzystać do 30.09.2018 r.


Jeśli będzie to numer w sieci Plus:
 • w okresie promocji (od 22.12.2017 r. do 31.01.2018 r.): 
  • wyślij SMS o treści BILET na numer 80180; 
  • doładuj telefon kwotą min. 40 zł za pośrednictwem bankowości internetowej PKO BP lub Inteligo lub za pomocą aplikacji IKO.

Choć promocja ma trwać do końca stycznia, to trzeba mieć jednak na uwadze, że pula nagród w tym przypadku została ograniczona do 1 000 sztuk (informacja o wyczerpaniu puli ma zostać podana na stronach internetowych PKO i Inteligo - prawdopodobnie pojawi się na stronie promocji). Jeśli się załapiesz, w ciągu 72 godzin od spełnienia warunków promocji otrzymasz SMS (na numer telefonu z którego wysłana została wiadomość) z voucherem wymienialnym na bilet 2D do kina Cinema City, który wykorzystać będzie można do 30.09.2018 r.

W promocji z doładowaniem Plusa każdy uczestnik zdobyć może jeden bilet. W akcji z doładowaniami T-Mobile i Heyah można załapać się na wiele nagród (jedną za każde z doładowań).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Karolowi i Marcinowi.

Przydatne dokumenty:

7 komentarzy:

 1. Jak doładuję telefon w Plusie i osobno w T-mobile to dostanę 2 bilety??

  OdpowiedzUsuń
 2. W plusie dostalem w ciągu kilku minut bilet..1000biletow na plus trochę mało..

  OdpowiedzUsuń
 3. Pule biletów wiele mówią o sieciach: 1000 vs 11000

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi dali 3 za doładowanie 3 różnych nr.
  Często w plusie tak jest że jak jest nadwyżka kodów na kawki czy do cinemy to wysyłają ponownie tym co już otrzymali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Długo czeka się na kod?
  Jeśli nie to nie ma już biletów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakiej sieci? Bo T-mobile chyba się już zakończyło. Strona jest niedostępna. W Plusie za to nadal są bo wczoraj dostałem.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...