Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Życzenia na Święta od Mr. Złotówy

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

24.12.2017

Życzenia na Święta od Mr. Złotówy

Nadszedł fajny moment. Święta już tuż, tuż, za progiem.

Życzenia świąteczne od Mr. Złotówy
Można na chwilę przystanąć w codziennym biegu. Otoczenie się zmienia, my się na ten czas - w mniejszym lub większym stopniu - też zmieniamy. Zatem w tej chwili dobrze złożyć sobie życzenia i dobrze jeszcze więcej zrobić, by te życzenia się spełniły.

Standardowo po tej stronie jestem sam, po drugiej stronie ekranu komputera, tabletu, komórki jest kilkadziesiąt tysięcy osób każdego miesiąca. Prześwietlić okazję do bankobrania lub opisać promocyjną lokatę jest łatwiej, nawet gdy trzeba ze szczegółowością opisu balansować tak, by wpis był odpowiedni zarówno dla wyjadaczy, jak i dla dopiero co raczkujących w temacie. Trudniej jest z życzeniami. Nie mam wprawy w ich pisaniu na co dzień, ale dziś się postaram.

W ostatnich latach szczególnie nauczyłem się tego, by nie generalizować, nie mierzyć własną miarą, nie upraszczać. Wiem, że każdy z nas jest inny. Mamy bardziej lub mniej podobne podejścia do różnych kwestii, ale identyczne (podobno) są tylko 2 krople wody. Różnice zawsze są, więc i różnice znajdziemy w podejściu do Świąt. Ktoś je traktuje jako ważny moment w życiu, patrząc przez pryzmat swej wiary, ktoś inny kultywuje tradycję, a jeszcze kto inny traktuje jako wydłużony weekend.

W trendzie składania życzeń krótkich jak "Wesołych Świąt!" lub dłuższych w postaci wierszyków z "kolorowymi bombeczkami", "białymi bałwankami", "saniami z reniferami" i "prezentów workami" można odfajkować spełnienie obowiązku (?!). Wierzący te życzenia przyjmą, niewierzącym się nie narażę. Ale... no właśnie. Ale czułbym niedosyt. Życzę zatem:
 • Pozytywnych emocji związanych z życiem rodziny i życiem własnym - bez zbędnego rozemocjonowania życiem innych (celebrytów, poczynań polityków, sąsiadów czy kogokolwiek innego). Bo korzyści z tego czerpią ci celebryci, politycy, media i inni.
 • Radości z małych rzeczy - której życzyłem już rok temu, ale ta radość daje bardzo wiele. Bo radością nie musi być tylko nowe mieszkanie, wymarzona wycieczka na Bali czy zakup wypasionej fury. Wielką radość może Ci sprawić ulubiony batonik z dzieciństwa, którego nie było Ci dane zjeść od lat. Pozwól sobie na takie małe radości.
 • Energii i życia z energią - sam lubię być zmęczony. Ale nie lenistwem i destrukcyjnym obijaniem się z kąta w kąt, ale robieniem czegoś co daje efekty. I to w sporym zakresie dnia może być praca, ale pamiętaj (i sam sobie tego życzyć mocno chcę), by nie tylko gnać z pracą dzień za dniem.
 • Stawiania kolejnych kroków mimo trudności - choć czasem bywa pod górkę, to warto walczyć o cel. Nawet gdy czasem trzeba zrobić krok wstecz, to tylko po to, by zadać się do skoku w przód. Dajesz, dajesz, nie przestajesz!
 • Wiary, nadziei i miłości - czyli tego co nie wymaga dodatkowego komentarza.

Niech życzenia te tkwią w nas nie tylko dziś i jeszcze przez kilka świątecznych dni. Dobrze będzie jeśli teraz zaczną kiełkować, a plon dawać w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Na dziś to tyle. Końcówka roku na blogu być może nie będzie już obfitowała w wysyp kolejnych promocji, ale kolejne wpisy już są w planie. Po świętach pojawi się bowiem mój comiesięczny raport zarobków z bankobrania (wyjątkowo wcześniej niż w ostatnią niedzielę miesiąca, bo ta akurat przypada w Sylwestra, a wtedy wielu już pewnie będzie myślało o przygotowaniach do zabaw), a także subiektywne podsumowanie roku w bankowości i bankobraniu. A jest co podsumowywać, bo działo się wiele.

Na koniec jeszcze dwie sprawy.
 • Podziękowanie. Jakże ważne i jakże wielkie DZIĘKUJĘ za to, że jesteś Czytelnikiem/ Czytelniczką bloga i że to co piszę mam dla kogo pisać! To jest świetna sprawa.
 • Prośba. Przy świątecznych spotkaniach z rodziną i ze znajomymi nie myśl o promocjach, zarabianiu i pieniądzach. Ale z najbliższymi pamiętaj podzielić się bankobraniem. Niech promocje bankowe nie będą im obce, bo powodów do bankobrania jest mnóstwo, a bankobiorców nigdy za wiele.

na Twitterze i polub na Facebooku:

28 komentarzy:

 1. Złotówo, również wesołych świąt i zdrowia dla Ciebie i Twej rodziny!
  Karol

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne życzenia ! Konkretne,niebanalne .....
  I ja się do nich przyłączam. Życzę tego samego prowadzącemu forum jak i wszystkim którzy go czytają 🎄

  OdpowiedzUsuń
 3. Również życzę Wesołych Świąt Złotówie i wszystkim bankobiorcom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję, że dzięki Tobie wpadło mi kilka "groszy" do portfela. Nie są to takie spektakularne kwoty jak np. u Ciebie...ale wiem, że pieniądz robi pieniądz...i z tych kilku, moich "groszy" zrobią się kiedyś "złotówki" a potem "setki" :-) Niech żyje bankobranie :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, grosz do grosza i będzie złotówa ;) Wysokość zysków zależy od wielu czynników, ale nie to jest najważniejsze. Istotne jest już to, że wiesz iż można zarabiać na promocjach i to banki Tobie płacą, a nie Ty im :) Nie żyje! :)

   Usuń
 5. Życzę Spokojnych Świąt Autorowi bloga i wszystkim czytelnikom .
  Kurt

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za kolejne tysiące, które wróciły do mojego portfela. Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt. Dużo zdrówka i radości. Dzięki Panu udało się trochę zarobić na bankobraniu. Myślę że kolejne okazje przede mną. Dziękuję za te wszystkie odpowiedzi na mejle i pomoc. Pozdrawiaaam Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotr, dziękuję i cieszę się. Na pewno kolejnych okazji nie zabraknie. Powodzenia! Pozdrawiam

   Usuń
 8. Radosnych, zdrowych i pogodnych świąt dla Złotówy i wszystkich którzy dzielą tu pasję do zarabiania i promocji bankowych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Złotówo, doceniam te madre zyczenia - dziekuje!

  Ja nie umiem wymyslic ladnych, ale wiedz, ze Tobie tez chcialbym takie zlozyc.

  -- Tomasz

  OdpowiedzUsuń
 10. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i niechaj Nowy Rok obfituje w całą masę świetnych promocji!

  OdpowiedzUsuń
 11. Życzenia bardzo ładne. Dzięki serdeczne! Wzajemnie.
  Stały czytelnik Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 12. dziękuję za życzenia i również życzę wszystkiego co najlepsze na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok.

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne życzenia :-) Dzięki. Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt.
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 14. A ja życzę wszystkim głębokiego i duchowego przeżycia tych świąt w oderwaniu się od codziennych trosk. Wszak nie od dziś wiadomo że "pieniądze to nie wszystko" Odrobina spokoju i wyciszenia się wszystkim nam jest potrzebna. Spędźcie ten czas z rodziną i bliskimi...

  OdpowiedzUsuń
 15. Dziekuję za piękne i przemyślane życzenia. Wszystkim bankobiorcom i Złotówie życzę wlasnie tego o czym pisał autor bloga. A przy okazji wielki ukłon w stronę Złotówy za to co dla nas robi. Dzięki niemu mamy nie tylko więcej w porfelu ale także jesteśmy bogatsi o informacje na temat machiny bankowej. Wesołych Świąt! Żaneta

  OdpowiedzUsuń
 16. Dość późno ale też życzę Wesołych Świąt.
  BTW z 8 banków gdzie mam konta tylko BGŻ BNP paribas przysłał sms-a z życzeniami: Radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz Szczescia w nadchodzacym 2018 roku zyczy Bank BGZ BNP Paribas!

  Reszta jakoś mniej wypewna na święta.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...