Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata "Wielki powrót" w Idea Banku: 2,75% na 2 miesiące bez warunków

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

20.12.2017

Lokata "Wielki powrót" w Idea Banku: 2,75% na 2 miesiące bez warunków

Co dzień to nowa promocyjna lokata w Idea Banku.

Lokata Wielki Powrót w Idea Banku
Po lokatach Świątecznej Plus (2,75% na 3 miesiące) i Na Nowe Środki Plus (3% na 3 lub 6 miesięcy) skierowanych do posiadaczy konta w Idea Banku, w końcu przyszedł czas na propozycję dla wszystkich i bez konieczności posiadania konta czy jakichkolwiek produktów Idea Banku.

Jest to więc taka lokata, jaką najbardziej lubimy. Bez haczyków i bez dodatkowych warunków, a jednak z oprocentowaniem wyższym niż standardowo obecnie oferowane.

Główne cechy Lokaty "Wielki Powrót":
 • minimalna kwota: 500 zł 
 • maksymalna kwota: 1 000 000 zł 
 • okres lokaty: 2 miesiące
 • oprocentowanie: 2,75% w skali roku (stałe) 
  • dostępność oferty: do odwołania (nie krócej niż do 21.12.2017 r.) 
  • czas na wpłacenie środków: 2 dni kalendarzowe

  Lokata "Wielki Powrót" jest lokatą odnawialną. Trzeba jednak pamiętać, że po upływie umownego okresu odnowi się na warunkach standardowej oferty, co oznacza bardzo słabe oprocentowanie. Warto więc zapisać sobie datę zakończenia lokaty i zaraz po odnowieniu ją zerwać. Ewentualnie w czasie trwania umownego okresu lokatę można zmienić na nieodnawialną składając taką dyspozycję w oddziale lub na infolinii banku.

  Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Idea Banku, wniosek o Lokatę "Wielki Powrót" możesz złożyć tutaj. Choć w sytuacji gdy będziesz nowym klientem to teraz warto skorzystać z lokaty powitalnej (o tym ciut niżej). Jeżeli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej, to właśnie tam możesz założyć/ zawnioskować o depozyt.
  💡 Oszczędzającym przypomnę, że ciągle można założyć Lokatę Bezkarną z oprocentowaniem 3,5% w skali roku i z dodatkowym, gwarantowanym bonusem 50 zł >>

  Lokata powitalna w Idea Banku


  W sytuacji, gdy dotąd nie było Ci dane korzystać z produktów tego banku (jak również Lion's Banku, który jest oddziałem Idea Banku), a także nigdy o żaden produkt w tym banku nie wnioskowałeś/aś, zacznij współpracę od lokaty powitalnej. To szansa na jeszcze wyższe oprocentowanie (choć z ograniczeniem kwotowym). Taką okazję zawsze warto wykorzystać. A do wyboru jest jedna z poniższych propozycji :
  • Lokata Happy Pro - od od 10 000 do 25 000 zł - oprocentowanie wynosi 3,5% w skali roku.

  Zarówno Lokata Happy, jak i Happy Pro otwierane są bez konta osobistego. Zakładając lokatę zyskasz jednak dostęp do bankowości internetowej i tam możliwość zarządzania posiadanymi lokatami oraz zakładania nowych.


  Przydatne dokumenty:

  11 komentarzy:

  1. nie ma się czym podniecać.
   moje lokaty w ib kończą się na przełomie grudnia i stycznia. wtedy się okaże co jest grane.
   czekamy.
   pirx

   OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie. Podejrzewam że dopiero po świętach wielu osobom będą konczy sie lokaty w Idea Banku. Tak by wynikało z lokat które były oferowane kilka miesięcy temu. Zobaczymy co wtedy będzie.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Jestem pesymistą i wydaje mi się że jednak więcej niż te 2,75 nie będzie. Nikt nie naciska.

    Usuń
  3. czekamy na odpowiedz nestbanku

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dotąd Idea bank odpowiadał na Nest. Może to zmiana ról?

    Usuń
  4. wrzucili oferte na nowe srodki ,a tu zonk nie ma chetnych...,na koniec roku wiekszosci koncza sie lokaty,musza cos zrobic bo kapital odplynie ..

   OdpowiedzUsuń
  5. A ja przed chwilą chciałem założyć lokatę i dostałem na maila taką odpowiedź
   "Twój wniosek dotyczący założenia produktu nie został zaakceptowany" Proszą o kontakt z bankiem. Kiedyś miałem tam rachunek bankowy ale już dawno zamknąłem.
   A może już skończyła się promocja ?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Dziwne bo jak ktoś ma bankowość ale o niej zapomniał to w ogóle żaden mail nie przychodzi. Ja to przerabiałem. Wtedy trzeba przypomnieć login (placówka albo chyba też infolinia). Lokata nadal jest bo przed chwilą ją zakładałem.

    Usuń
   2. Zadzwoniłem do oddziału, konsultant powiedział że telefonicznie nic nie jest w stanie pomóc, trzeba udać się do oddziału aby można było cokolwiek założyć. I taki to idea bank nie potrafi nic zrobić na telefon a oddział daleko podaruje sobie te ich 2,75%.

    Usuń
  6. Widać że banki za bardzo nie wiedzą w którym kierunku iść. Była chwila wyższego oprocentowania. A teraz to ani niskie, ani wysokie oprocentowanie, a okres też taki byle jaki bo 2 miesiące. Wyjść może jednak na to ze ci którzy miesiąc czy 2 temu zakładali lokaty 3% na 6 miesięcy to dokonali dobrego wyboru.

   OdpowiedzUsuń
  7. Idea Bank - Tylko Teraz 3% na 1 miesiąc

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...