Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nie przegap tych promocji. Sprawdź kalendarium końcówki roku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

19.12.2017

Nie przegap tych promocji. Sprawdź kalendarium końcówki roku

Dziś wpis nie o nowej promocji, ale przeglądający okazje do bankobrania, które niebawem przestaną być dostępne.

Promocje bankowe last minute w 2017 roku
A okazji jest sporo. Końcówka roku to ponad trzydzieści parę różnych, mniejszych lub większych promocji, które mają być dostępne maksymalnie właśnie do końca 2017 r. Jest tego sporo, więc dziś przypominam o tych najpopularniejszych i najlepszych.

Wybór jest spory, więc dla ułatwienia poniższy wpis dzielę na promocje kont osobistych, kart kredytowych oraz dla oszczędzających i dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

150 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium


Najmniej czasu jest na to, by się załapać na propozycję Banku Millennium, gdzie 150 zł należy się za spełnienie baaardzo prostych warunków (które w praktyce pokrywają się z warunkami zwalniającymi z opłat za konto i kartę). I tak zyskasz bardzo dobre konto, premię pieniężną 150 zł, a także (dla chętnych) konto oszczędnościowe ze stawką 2,5% w skali roku nawet do 100 000 zł na okres trzech miesięcy.

Dostępność: do 20.12. Przejdź do opisu promocji >>

400 zł w kumulacji promocji BGŻ BNP Paribas


To kumulacja promocji darmowego Konta Optymalnego. W każdej z nich do wzięcia jest do 300 zł w ramach akcji "Mobilna Premia". Bonusy zbierać można za płatności Android Pay, Masterpass, a także za transakcje aplikacją mobilną. Wybierać można według własnego uznania... i tym samym całą kwotę zgarnąć nie wydając ani grosza! Wystarczą bowiem nawet przelewy np. na własne konta w innych bankach. Tej promocji towarzyszą też inne okazje do bankobrania, w których do wzięcia jest gwarantowana nagroda: 100 zł w gotówce lub voucher o wartości 100 zł do sklepów H&M [Aktualizacja w dniu 20.12.: w tej promocji pula nagród została dziś wyczerpana] bądź IKEA.

Dostępność: do 22.12. Przejdź do opisu promocji >>

100 zł do Sphinxa i bonusy pieniężne do 300 zł dla młodych


W przypadku młodych klientów (w wieku 18-26 lat) BGŻ BNP Paribas ma jeszcze jedną, alternatywną propozycję. Do wzięcia jest bon 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx. W tej promocji otwiera się jednak nie Konto Optymalne, a Maksymalne. A to konto prowadzone na preferencyjnych zasadach, więc poza spełnieniem warunków promocji nie będzie trzeba się martwić dodatkowymi aktywnościami (oczywiście będąc w wieku "objętym" promocją).

Dostępność: do 22.12. Przejdź do opisu promocji >>

250 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole


To promocja m.in. dla tych, którzy chcą zrobić porządek i na koniec roku zamknąć konto w innym banku. Dobrze będzie je przenieść właśnie do Credit Agricole i zyskać za to 200 zł. Dodatkowo za otwarcie konta z (udostępnianym przeze mnie) kodem polecenia zyskasz jeszcze 50 zł. Łącznie da się więc zdobyć nawet 250 zł bez wykonania choćby jednej płatności kartą (w przypadku konta w wariancie Premium). Co ważne i potwierdzone też w praktyce, choć warunki promocji z pozoru wydają się skomplikowane, to są bardzo proste. Bank wymaga deklaracji stałych wpływów z wynagrodzenia... ale to jedno. A deklaracja to co innego niż zapewnienie tych wpływów. Wystarczą bowiem wpływy w zadeklarowanej wysokości. Ale nie muszą już pochodzić od pracodawcy, a np. z Twego konta w innym banku.

Dostępność: do 31.12. Przejdź do opisu promocji >>

Karty kredytowe


Po promocjach kont, czas przyjrzeć się drugiemu z produktów najpopularniejszych wśród okazji do bankobrania. To karta kredytowa. Niektórym osobom (choć mam nadzieję, że wśród Czytelników bloga takich już nie ma) karta - ze względu na nazwę - kojarzy się negatywnie ("bo kredyt", "bo pewnie jakieś koszty"). A w praktyce jest z nią całkiem prosto i może być bez kosztów. Grunt to znajomość zasad funkcjonowania karty kredytowej i stosowanie się do nich. W celu ułatwienia korzystania z kart kredytowych właśnie przygotowałem prosty i łatwo przyswajalny poradnik. Zachęcam do przeczytania przez wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy dotąd z kartą kredytową nie mieli do czynienia.

400 zł na zakupy w sklepie Morele.net od Citibanku


Voucher 400 zł do morele.net do Citibanku
Lider w serwowaniu promocji kart kredytowych jest jeden. To Citibank, który nagrody gwarantowane daje do bardzo dobrej, bo bezwarunkowo darmowej, karty Citi Simplicity. Do tego warunki do spełnienia są zazwyczaj bardzo proste. W promocji kończącej się wraz z końcem bieżącego roku do wzięcia jest voucher o wartości 400 zł w internetowym sklepie z AGD, komputerami, innym sprzętem elektronicznym oraz RTV.

Dostępność: do 31.12. Przejdź do opisu promocji >>

200 zł do Empiku za kartę w BGŻ BNP Paribas


Dla osób, które posiadają lub założą konto w tym banku to dobra okazja na skumulowanie zysków. Za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie nieskomplikowanych warunków bank sprezentuje kartę podarunkową o wartości 200 zł na zakupy w internetowym sklepie Empiku. Trzeba jednak mieć na uwadze, że część zysków zjeść może opłata za kartę. Co nie zmienia faktu, że i tak będziesz na plusie. Warto zwrócić uwagę, że o udziale w tej promocji nie decyduje data złożenia wniosku, a zawarcia umowy.

Dostępność: do 31.12. (w tym terminie należy zawrzeć umowę). Przejdź do opisu promocji >>


Promocje dla oszczędzających i... nie tylko


Stopy procentowe w Polsce już od dłuższego czasu utrzymują się na rekordowo niskim poziomie. Trzeba więc wysilić się, by znajdować najlepsze oprocentowania. A gdy już jakąś okazję się znajdzie, a do tego są jeszcze inne korzyści, to grzech nie skorzystać. Poniżej więc właśnie o lokatach i kontach oszczędnościowych, z którymi zyskać można nie tylko dzięki odsetkom.

Lokata 3,5% + bonus pieniężny 50 zł


To propozycja z ograniczoną pulą wniosków objętych promocją. I mocno wątpię, by pula ta dotrwała do końca roku. Ze skorzystaniem z tej okazji nie ma więc co zwlekać i warto to zrobić już teraz. Za skorzystanie z lokaty z bardzo dobrym jak na obecne czasy oprocentowaniem 3,5% w skali roku dodatkowo przysługuje bonus 50 zł. Zyskasz więc nie tylko odsetki, ale i dodatkową gratyfikację. To może sprawić, że zarobisz jak na lokacie z oprocentowaniem ponad 21% w skali roku (przy wpłaceniu 1 000 zł). W związku z niewielką kwotą minimalną lokaty, jest to świetna okazja do bankobrania nie tylko dla osób nastawionych na oszczędzanie, ale też dla tych, którzy na co dzień z podobnych rozwiązań nie korzystają. Teraz łatwo z lokatą zyskać więcej niż zazwyczaj.

Dostępność: do 31.12. Przejdź do opisu promocji >>

Lokata Happy + bon 200 zł do wydania na Fly.pl


Lokata powitalna w Idea Banku od wielu miesięcy lideruje w zestawieniu najkorzystniejszych propozycji dla oszczędzających. Zyskać można na niej od 3 do 4% w skali roku (w zależności od wybranego okresu umowy). W praktyce bez spełniania dodatkowych warunków (poza złożeniem wniosku na stronie promocji) dostaniesz bon 200 zł do wykorzystania na Fly.pl (a więc taniej kupisz sobie bilet lotniczy bądź wycieczkę). Największy mankament oferty to wykluczenie wszystkich osób, które kiedykolwiek posiadały (lub nawet wnioskowały) o jakikolwiek produkt w Idea Banku (lub Lion's Banku).

Dostępność: do 31.12. Przejdź do opisu promocji >>

3% na koncie oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe i...


Wysokie oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (do 50 000 zł) jest tylko jedną z korzyści jakie uzyskać można, stając się klientem T-Mobile Bankowe. Połączyć można tu nawet 6 promocji, przez co zarobić (w ciągu roku) prawie 1 200 zł! W podlinkowanym poniżej wpisie znajdziesz instrukcję skorzystania ze wszystkich promocji jednocześnie. Choć z pozoru liczba produktów i warunków może sprawiać wrażenie dużego skomplikowania tej promocji, to w praktyce jest o wiele łatwiej. Przykładowo: płacenie kartą kredytową spełnia nie tylko warunki promocji karty, ale równolegle pozwala na uzyskanie moneybacku na koncie oraz zwalnia z opłat za konto.

Do 31.12. (liczy się otwarcie konta oszczędnościowego). Przejdź do opisu promocji >>

Promocje kont firmowych


Jeśli masz własną firmę, to otwierają się przed Tobą dodatkowe możliwości zarobienia na produktach oferowanych przez banki dla osób prowadzących działalność gospodarczą. A konkretnie chodzi tutaj o rachunki firmowe. Zarobić można sporo, bo banki świetnie zdają sobie sprawę, że o klienta firmowego trudniej, a poza tym tacy klienci rzadziej (niż klienci indywidualni) skłonni są do zmieniania banku.

Nawet 1 620 zł za konto dla firm w Alior Banku


Takiej sumy gratyfikacji nie da się znaleźć w żadnej innej promocji. 1 620 zł robi wrażenie, choć z bankobiorczego punktu widzenia realne, wygodne i bezkosztowe wydaje się zdobycie połowy z tej kwoty. Co z resztą? Wszystko zależy od własnej kalkulacji. Co nie zmienia jednak faktu, że skupiając się nawet na tej połowie puli jaka jest do wzięcia już mamy do czynienia z najlepiej opłacaną promocją konta dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Dostępność: do 31.12. Przejdź do opisu promocji >>

200 zł za konto w PKO BP


W promocji największego banku w Polsce także można zyskać na założeniu konta firmowego. Bonus wynosi w tym przypadku 200 zł. Można też zarabiać na polecaniu tego konta (za każdą skuteczną rekomendację bank płaci 100 zł, a dla najaktywniejszych ma przygotowane także dodatkowe nagrody - nawet 5 000 zł).

Dostępność: do 31.12. Przejdź do opisu promocji >>


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. By nie przegapić najlepszych okazji, zapisz się na bezpłatny newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia, które wysyłam średnio 1-2 razy w tygodniu. Zapis zajmie Ci chwilę - podobnie jak wypisanie ze subskrypcji (jeśli kiedyś, z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):
Adres e-mail

11 komentarzy:

 1. We wszystkich promocjach jakość > 4,7k PLN do przytulenia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy w promocji TMUB mogę wziąć udział jak mam konto w Alior banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział. Choć T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank w nazwie ma Alior Bank to bardziej chodzi tu o obsługę produktów. Ale nie koliduje z udziałem w promocji.

   Usuń
 3. W Millennium liczy się data wniosku czy zawarcia umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 20.12. (do godz. 23:59) wystarczy złożyć wniosek o konto. Zgodnie z regulaminem promocji umowę można zawrzeć do 31.12.2017 r. (czyli w praktyce do 29.12.).

   Usuń
 4. Czy w przypadku citibanku do 31.12. musi być zawarta umowa czy wystarczy złożenie wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy. Złożenie wniosku czy zawarcie umowy może nastąpić później.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 5. Promocja BGŻ BNP z bonem do H&M właśnie się zakończyła :( Niepotrzebnie zwlekałam

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...