Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta kredytowa Citibank + iPad mini 2 w prezencie

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.06.2015

Karta kredytowa Citibank + iPad mini 2 w prezencie

Citibank nie ustaje w rozdawaniu prezentów za wyrobienie karty kredytowej.

Ciągle dostępna jest promocja, w której można zdobyć tablet Samsung. A tymczasem pojawiła się nowa okazja, tym razem dostępna wyłącznie za pośrednictwem serwisu zakupów grupowych, gdzie do karty otrzymać można iPad mini 2 Wi–Fi 16GB wart ponad 1 000 zł!

Oferta jest jednak limitowana, a do tego wyśrubowane zostały warunki, których spełnienie uprawnia do otrzymania prezentu. Wydać kartą należy bowiem nie 1 000 zł (jak to jest w przypadku promocji z tabletem Samsung), ale aż 7 500 zł!

W promocji udział wziąć mogą osoby, które od dnia 1.01.2013 r. przed wzięciem udziału w ofercie nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Wyeliminowani są więc wszyscy, którzy korzystali ostatnio z promocji Citibanku z tabletami Samsunga, smartfonami, premiami pieniężnymi czy voucherami i nawet z karty już zrezygnowali. Karencja obowiązuje.

Ale jeśli możesz wziąć udział w aktualnej promocji to należy:
 • zakupić groupon o wartości 5 zł - oferta ma obowiązywać do 10.07.2015 r., ale może się zakończyć wcześniej (w przypadku wyczerpania dostępnej puli kuponów, która jest ograniczona do 1 000 sztuk)
 • w okresie 25.06-14.07.2015 r. wypełnić dedykowany formularz kontaktowy (link do niego uzyskasz po zakupieniu grouponu) i w rozmowie telefonicznej z konsultantem banku złożyć wniosek o kartę kredytową World MasterCard
 • dostarczyć wymagany przez bank dokument potwierdzający dochody (różny w zależności od formy zatrudnienia - wykaz dokumentów znajduje się w załączniku regulaminu)
 • po przyznaniu karty, podpisaniu umowy i otrzymaniu plastiku, dokonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 2 500 zł każdego miesiąca przez okres trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otrzymania karty
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu podpisania umowy przez bank, zalogować się przynajmniej jeden raz w bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej banku 
 • w dniu przyznania nagrody nadal pozostawać posiadaczem karty
O przyznaniu nagrody bank tradycyjnie poinformuje mailowo w pierwszym tygodniu miesiąca następującego po miesiącu, w którym uczestnik spełnił ostatni z warunków promocyjnych. iPad mini zostanie przesłany za pośrednictwem firmy kurierskiej w terminie kolejnych 30 dni.

Na ostateczny zysk z udziału w promocji wpłyną opłaty za kartę. W przypadku World MasterCard comiesięczna opłata wynosi aż 18 zł. Dzięki programowi lojalnościowemu i otrzymywanym punktom powitalnym jest jednak możliwość uniknięcia dwóch takich opłat (punkty można wymieniać na anulowanie opłaty). W przypadku kart kredytowych Citibanku należy również pamiętać o kuriozalnej opłacie za możliwość korzystania z usługi CitiPhone. Z opcji tej można na szczęście zrezygnować.

Produkty Apple znajdują uznanie wśród bankowców. Wszak w konkursie BZ WBK (nawet nie będąc klientem tego banku) dzięki kreatywnej odpowiedzi na jedno pytanie zdobyć można iPhone'a 5s.

Jeśli chcesz zdobyć nagrodę, ale nie chcesz wydawać kartą aż 7 500 zł, sprawdź promocję Citibanku z tabletem Samsung w prezencie - warunki są prostsze. A jeśli chcesz kartę kredytową bez dodatkowych bonusów, ale za to bezwarunkowo darmową, zapoznaj się z propozycją karty Simplicity.

AKTUALIZACJA 15.07.2015 r.: ruszyła druga edycja promocji na grouponie. Tym razem oferta dostępna jest do 31.07.2015 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 1000 sztuk kuponów. Zasady promocji podobne do wyżej opisanych. Szczegóły w regulaminie.

28 komentarzy:

 1. Zaszaleli. Nagroda gwarantowana za > 1 tys. zł. I bez lojalki. Tylko czy jest jeszcze ktoś kto nie ma/ nie miał karty kredytowej Citibanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest jeszcze ktoś. Np. ja. Dochody 3000 zł na rękę, umowa na czas nieokreślony, a decyzja banku odmowna.

   Usuń
  2. Na grouponie podają wymagania:
   Promocja skierowana do osób w wieku min. 21 lat, które posiadają dochód min. 1200 zł netto i są zatrudnione w obecnej firmie min. 3 miesiące lub osób w wieku min. 25 lat, które prowadzą własną działalność gospodarczą min. 2 lata.

   Usuń
 2. 2500 zł? Przez 3 miesiące?!! Nie dajcie się na to złapać. Za chwilę będą wymagać by wydawać 10 tys. miesięcznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy na pewno nie ma lojalki????? Bo w regulaminie karty jest mowa o tym, że umowa zawierana jest na rok, a w tabeli opłat i prowizji jest mowa o opłacie rocznej "18 zł miesięcznie (216 zł w skali roku)". Więc wtedy wartość nagrody będzie mocno "podjedzona"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin karty a regulamin promocji to co innego. W regulaminie karty o umowie zawieranej na rok mowa w zupełnie innym kontekście. Te wszystkie zapisy w dokumentach Citibanku mogą wprowadzać w błąd, aczkolwiek można umowę wypowiedzieć każdej chwili. Płacisz tylko za miesiące faktycznego używania karta - nie ma opłaty rocznej. I potwierdzone, i sprawdzone w praktyce.

   Usuń
 4. Czy można z tego skorzystać jeśli już się skorzystało z promocji citi z tabletem?

  OdpowiedzUsuń
 5. jak zloze teraz wniosek o karte i spelnie warunki to dostane dwa tablety? galaxy i ipad

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też o tym myślałem, ale regulamin ma taki zapis: "W Ofercie nie biorą udziału osoby, które przed rozpoczęciem Oferty złożyły już wniosek o Kartę Kredytową Citibank i nie otrzymały jeszcze ostatecznej decyzji kredytowej od Banku" no i ten o nieposiadaniu karty od 1.01.13 r,

   Usuń
 6. Czy zakupy na allegro będą zaliczane ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupilem kupon , zlozylem wniosek , bank zadzwoni i najpierw stwierdzil ze mam jakies zadluzenie , jak sprawdzilem w biku ze wszystko jest ok i zadzwonilem o ponowne sprawdzenie to pan na infolini stwierdzil ze nic sie nie da juz zrobic .. Moze pan jakos pomoc ??

  OdpowiedzUsuń
 8. Kupilem kupon , zlozylem wniosek , bank zadzwoni i najpierw stwierdzil ze mam jakies zadluzenie , jak sprawdzilem w biku ze wszystko jest ok i zadzwonilem o ponowne sprawdzenie to pan na infolini stwierdzil ze nic sie nie da juz zrobic .. Moze pan jakos pomoc ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli "pan" jest do mnie to sugeruję przejść na Ty ;) Pytanie z czym wg banku "nic sie nie da juz zrobic"?? Ze złożeniem ponownego wniosku i uzyskaniem karty czy z uzyskaniem iPada w prezencie?

   Zawsze jest możliwość spróbowania złożenia ponownego wniosku - w przypadku nieotrzymania nagrody zostaje proces reklamacyjny. Ale jest jednak ryzyko, bo w regulaminie znajduje się zapis "Jedna osoba może zrealizować maksymalnie jeden Kupon" i w przypadku odmowy na marne pójdzie ogromny wysiłek (płatności na min. 7500 zł).

   Promocja nie jest obsługiwana przez programy partnerskie, których linki udostępniam, więc też nie mam możliwości interwencji celem indywidualnego rozpatrzenia sprawy. Alternatywą, którą mogę zaproponować - bez takiego ryzyka i z mniejszym wymaganym zaangażowaniem jest promocja z tabletem Samsunga.

   Usuń
 9. Tak to bylo do Ciebie .. Hmm.. Wczoraj na infolini pani powiedziala ze jak wyjasnie sprawe z Bikiem to moge zadzwonic i cos mozemy wskorac.. A dzis juz facet mial odmienne zdanie .. Tez myslalem o drugim wniosku za pare dni tylko skoro moge zlozyc jeden wniosek to chyba odpuszcze.. Jeszcze mysle zadzwonic popoludniu ,moze ktos inny odbierze i jednak pomoże.. A tablet samsunga juz zona wziela .. Ipad bylby lepszym rozwiazaniem.. Chyba ze masz jakis inny pomysl ;-)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zdecydujesz się złożyć kolejny wniosek zwróć uwagę, że szybko przybywa kupujących kupony (sprzedano już grubo ponad 800 z dostępnego tysiąca). Ale najlepiej chyba będzie skontaktować się jeszcze raz z bankiem, porozmawiać, dokładnie opisać przypadek, powołać się na wcześniejsze (wczorajsze informacje), zapisać imię i nazwisko osoby, z którą będziesz rozmawiać by móc się ewentualnie powołać na ustalenia. Może się uda. Trzymam kciuki. Okazja jest nie byle jaka.

   Usuń
 10. a ja mam wrażenie, ze Citi celowo nie podaje pewnych informacji w regulaminie, aby jak najwięcej odwalić wniosków, aby też coś zarobić na tych grouponach za 5zł. bo:
  ja w 2013 roku miałam kartę w citi i nie mogłam teraz skorzystać. Kupiłam groupon na męża. A gdy zadzwonili do niego z infolinii, to pierwsze co usłyszał to, że skoro zarabia 1200zł netto, ale ma dzieci to wniosek zostanie odrzucony. A czy nie interesuje ich to, że żona też pracuje, i jest wspólnota majątkowa? jak chciałam wziąć u nich kredyt na 5tyś, to pytali o zarobki męża.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze będą mieć jednak magiczną odpowiedź: "Takie są nasze wewnętrzne zasady wyliczania zdolności kredytowej"

   Usuń
  2. Pracuję w banku, ale nie Citi żeby nie było. Między kartą kredytową a kredytem jest jednak zasadnicza różnica . Pierwsza jest wybitnie indywidualnym produktem - umowa może być tylko na jedną osobę. Kredyt już nie - może być drugi kredytobiorca, poręczyciel itp. Więc stąd pytania o dochody współmałżonków.

   Usuń
 11. "po przyznaniu karty, podpisaniu umowy i otrzymaniu plastiku, dokonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 2 500 zł każdego miesiąca przez okres trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu otrzymania karty" - jak interpretujecie ten zapis zwłaszcza w kontekście okresów rozliczeniowych karty kredytowej? Czy jeżeli kartę dostanie klient jeszcze w lipcu (jego okres rozliczeniowy zaczyna się albo od momentu kiedy ją aktywuje, albo w cyklach miesięcznych zgodnych z miesiącami kalendarzowymi - kiedyś miałem kartę w citi, ale nie pamiętam kiedy o nią dokładnie wnioskowałem, a wyciągi dostawałem zawsze w okolicy początku kolejnego miesiąca), to transakcje trzeba zrobić w sierpniu, wrześniu i październiku + przynajmniej jedną w lipcu, żeby kartę w pełni aktywować? Czy w grę wchodzą wyciągi (okresy rozliczeniowe)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "każdego miesiąca przez 3 kolejne miesiące (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym otrzymał Kartę" więc jeśli kartę dostaniesz w lipcu to po 2500 zł musisz wydać w miesiącach kalendarzowych: sierpień, wrzesień, październik.

   Usuń
 12. Ciekawe czy ktoś dostał kartę/wniosek zaakceptowany, ja wstępna decyzja ok, średni dochody netto ponad 6 tys, działanosc gospodarcza 20 lat, wniosek odrzucony bez podania przyczyny, ba nawet bez informacji, dopiero po moim telefonie na infolinię otrzymałem informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty chyba wydają (umowa o pracę, 5+ lat w tej samej firmie, dochód netto nieco wyższy) - dzisiaj dostałem sms-em informację, że karta została wydana (wniosek złożony przez internet 2.07, umowę podpisywałem w ub. tygodniu). Teraz tylko mieć nadzieję, że nie zginie w tranzycie z wytwórni... ;)

   Usuń
 13. a może się Pan podzielić co podał Citi jako przyczynę odrzucenia wniosku?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy transakcje przez SB są uznawane ?

  OdpowiedzUsuń
 15. Otrzymałem dzisiaj iPad. Czy ktoś wie jak będzie realizowana gwarancja na ten sprzęt, w regulaminie tej promocji nie piszą o tym.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...