Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Na czym zarobić w czerwcu 2015?

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

2.06.2015

Na czym zarobić w czerwcu 2015?

Nie przegap kończących się wkrótce promocji. Przejrzyj terminarz bankobiorcy.

Początek miesiąca to dobry moment, by przejrzeć kończące się niebawem promocje. A w czerwcu jest w czym wybierać: mamy aktywne okazje do bankobrania związane z kontami osobistymi, kartą kredytową oraz lokatą. Dzięki tym promocjom można załapać się na premie w łącznej kwocie nawet 2 760 zł.

Poniżej prezentuję promocje dla których czerwiec jest ostatnim miesiącem ich obowiązywania.

Dwie lokaty w Toyota Bank z premią 140 zł - do 11.06. 19.06. (promocję wydłużono)


Najkrócej, bo już tylko do 11.06. 19.06. (ogłoszono przedłużenie promocji) ma być dostępna promocja, którą Agora przygotowała wspólnie z Toyota Bankiem. Aby wziąć udział w promocji niezbędna jest rejestracja w akcji i otwarcie konta za pomocą linku otrzymanego na mail. Warunkiem uzyskania premii jest otwarcie dwóch lokat (Planu Depozytowego na 80 dni oraz Depozytu Plus na 6 miesięcy). W grudniu przyjdzie czas zebrania zysków: dostaniesz aż 140 zł. 

Uwzględniając koszt prowadzenia konta wynoszący 2,49 zł miesięcznie (jest też możliwość jego uniknięcia przy aktywnym korzystaniu z karty) można "na czysto" zarobić ok. 120 zł z samej premii. To zdecydowanie podwyższy zyski z lokat, bo należy pamiętać również o odsetkach z depozytów. A te i są całkiem przyzwoicie oprocentowane - zwłaszcza jeśli spojrzeć na Plan Depozytowy, oprocentowany na poziomie 3,25% w skali roku. Depozyt Plus oferuje z kolei stawkę 2,6%.

O szczegółach i najważniejszych terminach promocji przeczytasz tutaj.

Karta Citibanku z voucherem 450 zł do wykorzystania na bilet lotniczy lub hotel - do 19.06.


Miłośnicy podróży mogą ugrać coś dla siebie przy okazji wnioskowania o kartę kredytową Citibanku. Przyglądając się terminom promocji, voucher można zdobyć całkiem szybko. Ale już nie tak łatwo jak to bywa czy bywało w podobnych promocjach Citibanku, rozdającego tablety czy premie finansowe do swych kart kredytowych. Tym razem kartą należy wykonać płatności na sumę co najmniej 2 000 zł w ciągu 30 dni od podpisania umowy przez banku.

Do otrzymania vouchera uprawnia wyłącznie karta kredytowa PremierMiles. Jest to karta zintegrowana z programem lojalnościowym, w którym można zbierać Citi Mile, które dalej można wymieniać na bilety lotnicze lub noclegi w hotelach.

Realne zyski z vouchera pomniejszą opłaty za kartę - miesięcznie to 18 zł. Szczegółowy opis promocji oraz programu lojalnościowego znajdziesz tutaj.

"Pieniądze Cię lubią!" czyli nawet 650 zł do wzięcia - promocja dostępna do 30.06.


Od pewnego czasu to najpopularniejsza z promocji prezentowanych na blogu. Osoby, które złożą wniosek o Lubię to! Konto w Banku BPH i otworzą rachunek z kartą, będą dostawać 3% od wykonywanych płatności. I to bez żadnych wyjątków: płacić można w dowolnym punkcie handlowo-usługowym oraz w Internecie. W miesiąc można w ten sposób uzyskać do 50 zł, a że zwroty mają być naliczane przez 12 miesięcy to do wzięcia jest łącznie 600 zł. Dodatkowe 50 zł dostaną jeszcze osoby, które zawnioskują o limit kredytowy w koncie (a przy kwocie 500 zł może być on przyznany na oświadczenie i bez opłaty za przyznanie Aktualizacja: od 10.06. bez wyjątku pobierana jest opłata w wysokości 2%, min.75 zł od kwoty przyznanego limitu).

Konto w Banku BPH prowadzone jest bezwarunkowo za 0 zł, a żeby nie płacić nic za kartę wystarczy za jej pomocą wykonać co najmniej cztery płatności miesięcznie na dowolne kwoty. Zważywszy na to, że wypłacane premie nie podlegają opodatkowaniu, można cieszyć się pełną kwotą zwrotów.

O promocji przeczytasz tutaj.

Do 300 zł od mBanku w formie zwrotu od płatności kartą i/lub aplikacją - do 30.06.


Promocja mBanku jest mniej udaną kopią promocji "Pieniądze Cię lubią!" Banku BPH. W tym przypadku nowi klienci, którzy złożą wniosek o konto w mBanku też będą dostawać zwrot od płatności kartą w dowolnym miejscu, ale już w wysokości 2%. Więc by "wyrobić" miesięcznie przysługujący zwrot nawet 50 zł trzeba kartą po prostu więcej wydawać. Poza tym wypłacanie premii ograniczone jest wyłącznie do sześciu miesięcy i obwarowane dodatkowymi warunkami: miesięcznie kartą lub aplikacją mobilną wydawać należy co najmniej 250 zł. Należy też zapewnić comiesięczny wpływ na konto w kwocie min. 1 000 zł z konta nienależącego do uczestnika promocji.

Prześwietlenie promocji mBanku znajdziesz tutaj.

Promocje 3 w 1: nawet 170 zł od Banku Zachodniego WBK - do 30.06.


Niniejsza okazja do bankobrania to de facto miks aż trzech różnych promocji BZ WBK. Możesz bowiem w tym przypadku zyskać: do 150 zł zwrotu za doładowania telefonu i bilety komunikacji miejskiej zakupione za pomocą aplikacji mobilnej. Wypłaty premii rozłożone są w czasie: na trzy miesiące. W każdym z nich można uzyskać do 50 zł. Dodatkowo do otwieranego konta bank dorzuca starter T-Mobile, a dla osób, które wniosek o konto w BZ WBK zdecydują się złożyć przez Internet i umowę zawrą za pomocą przelewu ze swego konta w innym banku, trafi też bon Sodexo o wartości 20 zł (tu liczba bonów jest jednak limitowana).

Pakiet korzyści zamyka zwolnienie (do końca 2015 r.) z opłaty za kartę MasterCard Omni, wydawaną do Konta Godnego Polecenia, które prowadzone jest za darmo. Nie poniesiesz więc żadnych kosztów w drodze do profitów. Należy jedynie pamiętać o uzyskiwaniu na konto wpływów (z dowolnego źródła) w kwocie min. 500 zł miesięcznie. Poznaj wyczerpujący opis promocji tutaj.

50 zł za za studencką kartę kredytową od BZ WBK - do 30.06.


Jeśli jesteś studentem to powyższą promocję dotyczącą konta osobistego możesz również połączyć z inną okazją na zarobek z Bankiem Zachodnim WBK. Aby dostać 50 zł premii oraz zwolnienie z opłat za przewalutowanie transakcji wykonywanych kartą zagranicą do końca roku wystarczy wyrobić kartę kredytową. Studenci mogą ją dostać na uproszczonych zasadach, bo wystarczy zadeklarować dochody z dowolnego źródła (może być to stypendium, a nawet pieniądze przekazywane od rodziców). Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie do 10.07. za pomocą karty transakcji na łączną sumę zaledwie 50 zł. Zapoznaj się z Promocją Juwenaliową.

1000 zł za otwarcie konta w Credit Agricole - do 30.06.


Najwięcej z wszystkich promocji zyskać można na ofercie Credit Agricole. To przedłużona promocja z zeszłego miesiąca, ale w chwili obecnej dostępna już wyłącznie przez Internet.

Wypłata premii podzielona jest na transze. Najszybciej można uzyskać premie za pierwszy wpływ oraz za przeniesienie konta. Za te czynności bank płaci po 100 zł. Pozostałe bonusy pieniężne spływać będą wraz z wykonywaniem płatności kartą oraz opłacaniem rachunków za media z konta w Credit Agricole. Łącznie 800 zł do odebrania jest przez 18 miesięcy. Okres ten może wydawać się długi, ale z drugiej strony przy spełnianiu warunków promocji gwarantuje nam comiesięczne zasilenie konta kwotą ponad 44 zł premii.

Więcej o promocji "Jesteś gotowy na 1000 zł?" tutaj.

Niech Twoi znajomi również dowiedzą się jak dorobić:


Źródło grafiki nr 1: freedigital photos.net

5 komentarzy:

 1. Sporo tego się zebrało. Ale dzięki za przypomnienie o BPH, bo planowałem założyć po zakończeniu zwrotów od Getinu (które kończą się u mnie w sierpniu), ale tu nie ma już co zwlekać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy w Credit Agricole te wpływy muszą być z wynagrodzenia czy mogą być własne??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz jak wolisz. Tylko, że musisz złożyć odpowiednią deklarację.

   Usuń
 3. Dostałem info ze z bph za 1 miesiąc dają zwrot gratis mimo innego zapisu w regulaminie. Czy to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co naliczali za p-wszy niepełny miesiąc, ale twierdząc, że kwalifikuje się to do pierwszego pełnego miesiąca z 12 należnych

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...