Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Załóż Konto 360° i zyskaj 360 zł

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

26.06.2015

Załóż Konto 360° i zyskaj 360 zł

Właśnie wystartowała nowa promocja Banku Millennium.

Bank przygotował promocję, w której wartość premii, jakie możemy uzyskać dogoniła liczbę z nazwy konta. To 360 zł, które można uzyskać za otwarcie konta i aktywne korzystanie z karty, jak i płatności BLIK.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Obawiasz się BLIKa? Przeczytaj o możliwościach, zaletach i wadach systemu płatności mobilnych.

Aby wziąć udział w promocji "Zyskaj 360 zł" wystarczy:
 • w okresie promocji (26.06.-27.08.2015 r.) zawrzeć umowę rachunków bankowych oraz karty debetowej
 • dokonywać płatności kartą lub telefonem (za pomocą systemu płatności mobilnych BLIK) - za każdą płatność w punkcie handlowo-usługowym lub w Internecie w przypadku karty bank naliczy zwrot 2%, a w przypadku płatności BLIK zwrot ten wyniesie aż 10% (przez co skorzystanie z promocji nawet pod kątem tylko tych zwrotów czyni promocję bardzo opłacalną)
Zgodnie  z regulaminem promocji:
"Maksymalna łączna wartość premii w okresie sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę wynosi 360 PLN"
Zwroty będą naliczane w kwocie do 60 zł miesięcznie, przy czym w ramach zwrotu za płatności kartą można uzyskać do 30 zł, z tytułu płatności BLIK także do 30 zł.

Wymogami jakie stawia bank do uzyskania premii jest w każdym miesiącu kalendarzowym:
 • zaksięgowanie przynajmniej jednej płatności kartą 
 • zapewnienie zewnętrznych wpływów w łącznej kwocie 1000 zł miesięcznie (wymóg ten dotyczy jednak tylko Konta 360°) 
 • zalogowania się do aplikacji mobilnej banku przynajmniej jeden raz
Premia ma być wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności. Zgodnie z zapisem regulaminu nie podlega ona opodatkowaniu, więc będziemy mogli cieszyć się całym uzyskiwanym zwrotem.

Udział w promocji mogą wziąć osoby, które:
"w dniu poprzedzającym rozpoczęcie Promocji nie są stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne (rachunek techniczny)"
co oznacza, że jest to propozycja również dla osób uczestniczących we wcześniejszych promocjach (np. tej, w której można było uzyskać 55 zł za otwarcie konta od Agory) i które konto zdążyły już zamknąć :)

Dodatkowe korzyści: jeśli dla kogoś premia 360 zł to za mało, warto dodać, że oprócz premii finansowych w promocji Płacisz, wypłacasz i idziesz do kina (trwającej do 30.06.) można dodatkowo otrzymać dwa bilety do Cinema City (promocja z biletami zakończona). Z kolei dla osób mających oszczędności interesująca może być propozycja konta oszczędnościowego z oprocentowaniem 3% w skali roku (gwarantowanym przez 92 dni od momentu wpłaty dla kwoty "nowych środków" do 100 000 zł). Za pomocą aplikacji można też skorzystać z 3-miesięcznej Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 3,25% w skali roku.

Na koniec warto jeszcze przyjrzeć się ofercie kont w Banku Millennium.

Konto 360°: konto i karta do konta są za 0 zł jeśli miesięcznie na rachunek wpłynie kwota min. 1 000 zł, a kartą wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę. Dzięki karcie zyskujesz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą. Do karty dołączone jest ubezpieczenie "Bezpieczna karta", kosztujące 2,99 zł miesięcznie, ale ubezpieczenie to jest na szczęście opcjonalne i można je wyłączyć, składając taką dyspozycję na infolinii banku.

Drugim z ubezpieczeń jest "Pakiet Bardzo Pomocny" który na pierwsze 12 miesięcy prowadzenia konta otrzymasz za darmo. Później, jeśli nadal zechcesz z niego korzystać, opłata miesięczna wyniesie 4,99 zł.

Konto 360° Student. To rachunek dedykowany dla osób w wieku 18-26 lat. Wówczas prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, a w pozostałym zakresie zasady dotyczące karty i ubezpieczeń są identyczne z opisanymi powyżej dla Konta 360°.

Przejdź do wniosku o konto (możesz wybrać Konto 360° lub wariant 360° Student).

O promocji, która wystartowała dziś, doniósł Czytelnik Łukasz - olbrzymie dzięki za to, że podzieliłeś się newsem ze społecznością bankobiorców! Tym samym Bankobranie ponownie jest pierwszym blogiem, który donosi o okazji do zarobienia :)

Spodobał Ci się artykuł? Bądź na bieżąco z blogiem Bankobranie - zapisz się na newsletter

51 komentarzy:

 1. Konto można założyć przelewem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być przelew, kurier lub oddział.

   Usuń
 2. Rachunek zamknąłem dopiero wczoraj. Ach... gdyby tak jeden dzień wcześniej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie szczęście dopisało. W oddziale Millennium byłem konto zamknąć w poniedziałek. Teraz właśnie złożyłem wniosek o nowe :)

   Usuń
  2. Mario_S a nie masz miesięcznego wypowiedzenia?

   Usuń
 3. Myślałem, że po Dobrym Koncie Millennium skończy z premiami i zwrotami, ale widać, ze coraz bardziej wraca na dobrą drogę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy promocja dotyczy też osób, które te konto już posiadają?

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie da sie tego zalatwic tak, aby Ci ktorzy zakladali konto w promocjo agory nie musieli skladac wypowiedzenia i potem znowu zakladac konta 360? po co robic druga karte do konta, zalatwiac rezygnacje z ubezpieczenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale złożenie wypowiedzenie teraz i próba przystąpienia do powyższej promocji nic nie da. Wszak jest zapis, że mogą brać w niej udział osoby, które "w dniu poprzedzającym rozpoczęcie Promocji nie są stroną umowy".

   Usuń
  2. ale promocja trwa 26.06.-27.08.2015 r. , a wypowiedzenie 30dni

   Usuń
  3. Ale rozpoczęcie nastąpiło 26.06., więc jeśli 25.06 posiadałeś konto i nawet jak je zamkniesz teraz to w tej nowej promocji udziału nie weźmiesz.

   Usuń
  4. ok, teraz to zrozumieniem przeczytalem :) dzieki

   Usuń
 6. To się Millennium wycwaniło. Najpierw dało promocję z Agorą i premie 55 zł, a teraz aż 360 zł. Kiszka, bo jeszcze nie zamknąłem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie narzekałbym. Po pierwsze z Agorą można było zarobić baaardzo prosto. A tu jest dłuższy czas i konieczność płacenia kartą i BLIKiem. A kto się uwinął z zamknięciem konta wcześniej, teraz może ugrać drugi raz promocję za otwarcie konta.

   Usuń
 7. A ja mam pytanie zasadnicze. Gdzie można płacić tym BLIKiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz sprawdzić tutaj: http://www.polskistandardplatnosci.pl/zaplace/

   Usuń
  2. Można m.in. w salonikach prasowych Kolporter. A przypomnę, że trwa tam promocja: przy zakupach BLIKiem za min. 2 zł można dostać upominek: puszkę Pepsi, baton Snickers lub paczkę Tic Tac - szczegóły opisywałem tutaj.

   Usuń
 8. :) ja akurat zdarzyłem zamknąć konto akurat powołałem sie na zmiane regulaminu i konto zamkniete zostało natychmiastowo :) jesli bym złożył wniosek o zamkniecie konta to trwało by to dłuzej :) dlatego warto sprawdzać czy bank nie zmienia czasem regulaminu i jesli chcemy zamykac konta to wlasnie wtedy trwa to wtedy góra 2 dni :) reklamacje i zamkniecie konta zlozylem 17,06 a konto zamkniete 19.06

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda tylko, że wymagają korzystania z aplikacji, która działa wyłącznie na Androidzie, iOS, Windows Phone i Blackberry.
  Nie lubię ekranów dotykowych, a z powyższych klawiaturę posiadają tylko BB.
  IKO od PKO BP mogę uruchomić praktycznie na każdym telefonie - nawet na prostym urządzeniu obsługującym tylko aplikacje JAVA czy starych Nokiach z Symbianem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Powiedziałbym, że promocja słabiutka.
  Wszak 2% to mniej niż w BPH,
  a BLIK jest według moich poszukiwań (na razie) zupełnie bezużyteczny.
  Chyba jedyne znane przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym, w których można płacić BLIKiem to Kolporter (gdzie prócz być może prasy, wszystko jest mega drogie) i kino Helios. A 10% w kinie to niewiele. W multikinie dzięki różnym promocjom bilety są znacznie tańsze, a w Cinema City kilka banków daje 10% zniżki za płatność ich kartą (np mBank).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie aż tak dużo od 3-procentowego zwrotu w BPH się nie różni.
   W BPH zgarniasz 50 zł miesięcznie przy wydaniu 1667 zł.
   W Millennium wydajesz zyskasz 50 zł wydając 1300 zł (300 zł BLIKiem i 1000 kartą). A wydając jeszcze więcej kartą możesz dobić do 60 zł w miesiąc.

   Usuń
  2. Też mi wydawała się słaba ta promocja, ale 10% zwrotu z BLIKa jest jednak bardzo koszystne. A możliwość płacenia BLIKiem pojawiła się ostatnio na stacjach Shella więc jedno tankowanie i już 30 zł będzie wyrobione. Jeśli chodzi o kartę to nadal będę płacił kartą BPH ze zwrotem 3%, a tą Millennium będę trzymał w rezerwie.

   Usuń
  3. Faktycznie wejście Shella do grona akceptantów BLIK sprawia, że system zyskuje na wartości - przynajmniej dla zmotoryzowanych.

   Usuń
  4. Przed chwilą miałem opłacić składkę ubezpieczenia w Allianz. Okazuje się, że akceptują BLIK, więc się wstrzymałem. Żona mówiła mi, że można też płacić w ten sposób w Sephorze. Więc myślę, że się uciuła po te 300 zł płatności w miesiącu.

   Usuń
 11. Czyli po raz kolejny potwierdza się dobry zwyczaj natychmiastowego zamykania kont po skończonej promocji. Zawsze tak robię i jeszcze nigdy tego nie żałowałem, tym bardziej, że Millenium zmieniał regulamin i można było zamknąć konto natychmiast, bez okresu wypowiedzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Święte słowa! Niepotrzebne (czyt. niezarabiające) konta należy zawczasu zamykać :)

   Usuń
 12. link nie działa:<<<<

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam pytanie do osób, które konto w Millennium już zakładały. Przelew który należy wykonać celem otwarcia konta to kwota 10 zł. Wrócić ma 1 grosz, a co będzie z pozostałymi 9,99 zł??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 9,99 zł będzie do dyspozycji na nowo otwartym koncie w Millennium.

   Usuń
 14. Pytanko czy da radę zapłacić blikiem z telefonu gdzie nie ma karty sim telefonicznej tylko sam internet z aero, niby kody się generują ale czy potwierdzenie przyjdzie jak wpisze kod u sprzedawcy i gdzie do aplikacji przyjdzie potwierdzenie przez internet czy na drugi aparat telefoniczny gdzie jest karta sim z numerem podpiętym pod konto którym płacę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy płaceniu BLIKiem nie potrzeba żadnych specjalnych kart sim czy czegoś w tym stylu. Po zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku wygenerowany 6-cyfrowy kod BLIK pokażesz sprzedawcy. On wprowadzi go u siebie, a w Twej aplikacji za chwilę pojawi się prośba o akceptację transakcji (podana jest kwota i miejsce). Jak potwierdzisz to płatność będzie zrealizowana.

   Usuń
 15. Da radę zapłacić blikem na allegro + kupon 20 zeta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę by na allegro była taka opcja płatności :/

   Usuń
  2. To słabo te wszystkie wdrożenia i zmiany wchodzą, bo PeoPay od Pekao już daje możliwość płacenia na Allegro.

   Usuń
 16. MAM takie pytanie do osób które miały konto tak jak ja znów je otwarłem i widzę że np w wnioskach mam napisane że odbyło się zamknięcie konta ? to znaczy że millenium taki rejestr prowadzi ? i czy nagroda mi sie nalezy skoro mam tak jakby stare konto :D

  OdpowiedzUsuń
 17. A można zamknąć limity płacąc np 300 zł blik za paliwo i kartą zapłacić rachunek/przelew np przez Billa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Za płatność BLIK uznaje się bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo usługowych i przez internet jako Płatności Mobilne BLIK i zaksięgowane na Koncie w danym
   miesiącu kalendarzowym" więc przelew na pewno nie.

   Usuń
 18. Zrobiłem przelew autoryzujący w piątek. Kiedy dostanę jakieś info i zwrotny przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weekend mamy więc pewnie w poniedziałek??

   Usuń
 19. Jeśli nawet zamykałem konto z poprzedniej promocji np. 24 to i tak konto jest zamykane dopiero 30 dni pózniej, więc nie załapię się na tą promocję? czy mogę otworzyć po miesiącu czasu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 24.06. złożyłeś wypowiedzenie, więc nadal konto jeszcze posiadasz i fizycznie zamknięte zostanie po 30 dniach. Więc nic z tego - warunkiem jest nieposiadanie konta na 25.06.

   Usuń
 20. Czy lepsze jest założenie tego konta czy konta getin tanie zakupy? Płatność kartą ok 500zł miesiecznie (bph ze wzrotem już mam)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy nie tylko od tego ile, ale też gdzie wydajesz? Jeśli min. 400 zł wydatków to będą zakupy w sklepach spożywczych, monopolowych, supermarketach i na stacjach paliw to lepiej wypadnie konto w Getin Online z kartą Tanie Zakupy. Jeśli zakupy będziesz robić gdzie indziej niż wyżej wymienione (a dodatkowo będzie tam akceptowany BLIK) to lepiej może wypaść Millennium.

   Usuń
 21. Co lepiej wybrać? Oferte getinu czy millenium? Getin bank chyba łatwiej maksa w miesiącu wyrobic (bph już mam)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też się nad tym zastanawiam, może ktoś pomoże? skłaniam się ku "getin bank" ale 2 lata z bankiem troszkę gługi okres

   Usuń
 22. Czy mogę te 1000 zł przelać z rachunku należącego do Mnie w innym banku ?

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy ktoś moze wie, czemu w odziale nie chcą ze mną rozmawiać (ani nie mogę wpłacić pieniędzy) jeśli nie pozwolę zrobić im skanu mojego dowodu? Konto zakładałam poprzez autoryzację przelewem z innego konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po tym względem Millennium jest dziwne. Niby można konto założyć online i przelewem, ale i tak trzeba uzupełnić skan i podpis w oddziale bo wtedy jest ograniczenie dot. transakcji. Też musiałem się do nich fatygować, gdy chciałem zrobić przelew >5 tys.

   Usuń
 24. BLIK wchodzi na stacje Orlen: 1200 własnych i 100 franczyzowych.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...