Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata Bezkonkurencyjna czyli lokata bez ograniczeń i bez gwiazdek

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.06.2015

Lokata Bezkonkurencyjna czyli lokata bez ograniczeń i bez gwiazdek

Wysokiego oprocentowania ze świecą szukać. Więc pomagam.

3,15% w skali roku nie rzuca na kolana, ale jest za to lokatą, która nie ma ma ograniczeń typu: "dla nowych klientów", "dla nowych środków", "do 10 tys. zł" czy "dla posiadaczy konta". Żeby się na nią załapać, trzeba się jednak pośpieszyć

A zainteresowanie Czytelników najlepszymi lokatami w ostatnim czasie jest ogromne. Widzę to w statystykach klikalności we wpis Najlepsze lokaty bankowe - czerwiec 2015. Ale w końcu teraz wielu Czytelnikom kończy się pewnie świetnie oprocentowana lokata 6% (którą można było założyć dzięki ankiecie dotyczącej Wymarzonego Konta), lokata 125-dniowa w T-Mobile Usługi Bankowe (dająca 3,8%) i być może inne wyszukane lokaty z jak najwyższym oprocentowaniem.

Ranking najlepszych lokat obejmuje aż 29 lokat z 21 różnych banków. Wielu Czytelników nadal ma jednak problem ze znalezieniem "czegoś" dla siebie. To wspomniane obwarowania, jak "lokata dla nowych klientów" albo maksymalna kwota depozytu ograniczona np. tylko do 10 000 zł. 

Lokata Bezkonkurencyjna, która wczoraj pojawiła się w ofercie Idea Banku jest alternatywą. Może założyć ją każdy - zarówno nowy, jak i obecny klient banku. Nie trzeba przy tym zakładać konta, ani korzystać z innych produktów banku. Jest to również propozycja dla osób dysponujących zarówno mniejszą, jak i większą zasobnością portfela. Ulokować można na niej od 1 000 do 1 000 000 zł. Oprocentowanie 3,15% w skali roku jest stawką stałą obowiązującą przez 4 miesiące - tyle wynosi bowiem okres umowny. Deponowaną kwotę możesz podzielić i wpłacić na więcej Lokat Bezkonkurencyjnych.

Zgodnie z Kartą Produktu:
"Oferta Lokaty Bezkonkurencyjnej jest ważna od dnia 18 czerwca 2015 r. do odwołania jednak nie krócej niż do dnia 19 czerwca 2015 r. Jest to okres ważności oferty, w którym mogą być składane Wnioski o założenie Lokaty"
[Aktualizacja: w dniu 20.06. lokata jest nadal dostępna] Ze złożeniem wniosku o lokatę warto się więc pośpieszyć. Na jego opłacenie będziesz mieć pięć dni (te złożone dzisiaj, tj. 19.06. mają termin opłacenia do 24.06 włącznie). Wystarczy wykonać w tym czasie przelew na zadeklarowaną kwotę lokaty z rachunku posiadanego w innym banku. Jeśli wniosku nie opłacisz, nie rodzi to żadnych konsekwencji - zostanie po prostu anulowany.

Jeśli dotąd nie dane Ci było korzystać z produktów Idea Banku wykorzystaj ofertę specjalną. To lokata powitalna, dedykowana wyłącznie nowym klientom. Lokata Happy to 3-miesięczny depozyt, na który można wpłacić od 1 000 do 10 000 zł. Stałe oprocentowanie wynosi 4% w skali roku. By skorzystać z tej lokaty również nie musisz zakładać konta, ani innych produktów banku. Najlepiej więc najpierw złożyć wniosek o Lokatę Happy, a dopiero po nim wniosek/wnioski o Lokatę Bezkonkurencyjną.

Z otwarciem lokaty zyskasz dostęp do bankowości internetowej banku - za jej pośrednictwem można zakładać kolejne depozyty, jak również dysponować posiadanymi.

Przy okazji przypomnę, że jeszcze tylko dziś do g. 23:59 można załapać się na Super Duet lokat w Toyota Banku, gdzie oprócz odsetek z lokat dostaniesz też premię aż 140 zł.

13 komentarzy:

 1. Idea Bank swego czasu dawał świetne lokaty, ostatnio obniżył loty. Ta oferta jest wreszcie jakąś nadzieją. Szkoda tylko, że tak krótko dostępną.

  OdpowiedzUsuń
 2. No to mam pecha. Dziś złożone wnioski można opłacić tylko do 24go a mi lokaty kończą się 24go i 26go. Chciałem je połączyć I w ten sposób się nie da.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dziś złożyć wniosek na kwotę, z której opłaceniem się wyrobisz. A w niedzielę sprawdź czy Lokata Bezkonkurencyjna będzie nadal dostępna. Jeśli tak to złożysz wniosek o nową z kwotą będącą już sumą kończących się u Ciebie lokat.

   Usuń
 3. ile lokat bezkonkurencyjnych można założyć?

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety, już ok. godz. 22 strona nie przyjmowała wniosków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokata nadal - otworzyłem przed chwilą.

   Usuń
 5. Nie wiem jak bez konta, ale ja po zalogowaniu się nadal mogę ją założyć

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka drobna uwaga, jesli kiedys mielismy cos wspolnego z Idea Bankiem, to nie zakladamy lokaty "luzem" tylko logujemy sie na swoje konto i z tego poziomu zakladamy lokate. Niestety system IT IB ma blad i jesli kiedys mielismy konto (np. wczesniej lokate) i zalozmy nowa lokate z glownej strony, to przejdziemy niby przez wszystkie kroki, ale nasz wniosek po cichu zostanie zignorowany.

  Dziekuje tradycyjnie za te informacje w ogole, dzisiaj zalozylem juz "porzadnie" lokate z poziomu wlasnego konta i poszlo.

  OdpowiedzUsuń
 7. 22.06 był ostatni dzwonek na Bezkonkurencyjną.
  This is the end.

  OdpowiedzUsuń
 8. nie ma wniosków już

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. teraz jest nowa lokata od Idea banku. "Lokata ZYSKUJĄCA nawet do 4,75%" ale widzę, że to pic na wodę fotomontaż. Oprocentowanie jest rosnąco do tego poziomu, a dla 3 meis. wynosi 2,15%, na pół roku 2,45, a na rok 2,65% więc słabiutko.

   Usuń
 9. aaand its gone... zapewne jak cały ten bank kiedyś...

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...