Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: iPhone 5s lub karty prepaid zasilone kwotą 50 zł - ultraszybki konkurs. Na leniwca

750 zł od VeloBanku900 zł za kartę Pekao580 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

23.06.2015

iPhone 5s lub karty prepaid zasilone kwotą 50 zł - ultraszybki konkurs. Na leniwca

Choć organizatorem konkursu jest Bank Zachodni WBK to udział w akcji mogą wziąć także osoby niebędące klientami banku.

Konkurs jest elementem kampanii "Zrób to na leniwca", która ma zachęcać do wygodnego doładowywania telefonów w Internecie. Wymogi promocji nie są wyśrubowane, a czas trwania promocji jest bardzo krótki. A to może zwiększyć szanse na wygraną.

Niedawno pisałem: Czytelnicy wygrywają. Konkursy bankowe szansą na dodatkowe zyski przy bankobraniu. I passa ta trwa. Dziś jeden z Czytelników pochwalił się zdobyciem tabletu w konkursie MasterCard (jeśli też chcesz mieć szansę na tablet lub bilet na Open'er Festival to dziś masz ostatnią szansę na wzięcie udziału).

Konkurs "Doładuj telefon na leniwca i oszczędzaj czas" Banku Zachodniego WBK wystartował dziś i trwa bardzo krótko: od 23. do 26.06.2015 r. W tym właśnie czasie na blogu banku w komentarzach należy umieścić odpowiedź na zadanie konkursowe:
"Jakie są Twoje pomysły na to jak w wygodny sposób mieć wszystko pod kontrolą?"
Wraz z komentarzem należy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji Konkursu. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do danych, prawie ich poprawiania, dobrowolności podania danych, oraz że administratorem danych osobowych jest Bank Zachodni WBK S.A, z siedzibą we Wrocławiu (50-950), Rynek 9/11"
Ogłoszenie wyników konkursu i listy zwycięzców ma nastąpić do 30.06.2015 r. Zgodnie z regulaminem:
"Spośród otrzymanych wszystkich komentarzy od Uczestników, Jury dokona wyboru 1 najlepszego komentarza, którego autor otrzyma IPhona 5s („Nagroda Główna”) lub 20 pozostałych prac konkursowych, których autorzy otrzymają po jednej karcie pre-paid o wartości 50 zł każda (Nagroda)"
Zastanawia mnie spójnik "lub", ale wydaje się on być błędem osób redagujących regulamin. W każdym innym miejscu mowa o nagrodach w postaci jednego iPhone'a 5s oraz 20 kart pre-paid z doładowaniem 50 zł.

Jeśli już doładowujesz telefon przez Internet to pamiętaj o trwającej promocji nomen omen również Banku Zachodniego WBK. Jeśli do końca czerwca założysz Konto Godne Polecenia możesz dostać do 150 zł zwrotu za doładowania telefonu, jak i wydatki na zakup biletów komunikacji miejskiej.

Pamiętaj również, że to już ostatnie dni by załapać się na promocję "Pieniądze Cię lubią!". A tu możesz zyskiwać do 50 zł miesięcznie przez cały rok.

16 komentarzy:

 1. Wg zasad logiki spójnik "lub" nie jest tożsamy z "albo albo". Oznacza bardziej "i/lub" czyli A, B albo A i B. O ile to w miarę jasne ;)

  Swoją drogą - czy ktoś otrzymał już zwrot za doładowanie z ub. miesiąca od BZWBK? U mnie ciągle nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałem też o to pytać. Bo zwrotu jak nie było tak nie ma. Mają czas do końca miesiąca ale mogliby się już ogarnąć.

   Usuń
  2. Też czekam, ale spodziewam się, że wypłacą poniedziałek wieczór albo wtorek rano (ostatnie dni miesiąca)

   Usuń
 2. A skąd będą wiedzieli, że to mój komentarz?? Muszę się tam jakoś podpisać, oznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisujesz się mailem, który jest ukryty i niewidoczny dla innych użytkowników. Wygląda na to, że zwycięzcy dostaną info na mail.

   Usuń
 3. Coś nie działa. Dodałem swoją odpowiedź, ale jej nie opublikowano. Lawina czytelników z bankobrania komentuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarze są moderowane więc pojawiają się z opóźnieniem.

   Usuń
 4. Wygoda i kontrola to anonimy. Im coś jest bardziej musimy utrzymać pod kontrolą tym mniej jest to wygodne. Tak samo jak bezpieczeństwo i wygoda. Sorry, taki mamy świat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez jeszcze nie dostalem kasy od BZ WBK, cos sie ociagaja z wyplata premii.
  Jakos BPH zdazylo mi juz wyplacic 2 tury po 50 zl.

  OdpowiedzUsuń
 6. Te doładowania muszą być mega dochodowe skoro tyle kasy przeznaczają na promocję i reklamę - w tv non stop widzę spoty z tą metodą na leniwca.

  OdpowiedzUsuń
 7. BPH ma też czas do końca miesiąca a płacą na początku, WBK dziaduje i trzyma widać kasę do końca miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Toyota Bank miał czas (dokładnie to Agora) do końca miesiąca na wypłatę 60 zł, wypłaciła 19.06., BZ WBK nadal nie zwrócił :(

   Usuń
 8. Wczoraj było dwadzieścia parę komentarzy. Teraz jest już 239. Nieźle czytelnicy Bankobrania się rozpisali ;) a jeszcze 2 dni

  OdpowiedzUsuń
 9. Są wyniki. Wygrałem prepaida. Dzięki Złotówo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Tylko napisałem o konkursie. Gratuluję wygranej! :)

   Usuń
  2. Również wygrałem prepaid 50 zł. Dzięki za newsa!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Aż 600 zł do wzięcia za konto w VeloBanku [AKTUALIZACJA: + 50 zł na start + 100 zł na zakupy]

VeloBank oferując nowe konto osobiste, odpalił promocję z moneybackiem. Do wzięcia czeka nawet 600 zł w postaci wysokiego, bo 10-procentoweg...