Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: iPhone 5s lub karty prepaid zasilone kwotą 50 zł - ultraszybki konkurs. Na leniwca

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

23.06.2015

iPhone 5s lub karty prepaid zasilone kwotą 50 zł - ultraszybki konkurs. Na leniwca

Choć organizatorem konkursu jest Bank Zachodni WBK to udział w akcji mogą wziąć także osoby niebędące klientami banku.

Konkurs jest elementem kampanii "Zrób to na leniwca", która ma zachęcać do wygodnego doładowywania telefonów w Internecie. Wymogi promocji nie są wyśrubowane, a czas trwania promocji jest bardzo krótki. A to może zwiększyć szanse na wygraną.

Niedawno pisałem: Czytelnicy wygrywają. Konkursy bankowe szansą na dodatkowe zyski przy bankobraniu. I passa ta trwa. Dziś jeden z Czytelników pochwalił się zdobyciem tabletu w konkursie MasterCard (jeśli też chcesz mieć szansę na tablet lub bilet na Open'er Festival to dziś masz ostatnią szansę na wzięcie udziału).

Konkurs "Doładuj telefon na leniwca i oszczędzaj czas" Banku Zachodniego WBK wystartował dziś i trwa bardzo krótko: od 23. do 26.06.2015 r. W tym właśnie czasie na blogu banku w komentarzach należy umieścić odpowiedź na zadanie konkursowe:
"Jakie są Twoje pomysły na to jak w wygodny sposób mieć wszystko pod kontrolą?"
Wraz z komentarzem należy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji Konkursu. Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do danych, prawie ich poprawiania, dobrowolności podania danych, oraz że administratorem danych osobowych jest Bank Zachodni WBK S.A, z siedzibą we Wrocławiu (50-950), Rynek 9/11"
Ogłoszenie wyników konkursu i listy zwycięzców ma nastąpić do 30.06.2015 r. Zgodnie z regulaminem:
"Spośród otrzymanych wszystkich komentarzy od Uczestników, Jury dokona wyboru 1 najlepszego komentarza, którego autor otrzyma IPhona 5s („Nagroda Główna”) lub 20 pozostałych prac konkursowych, których autorzy otrzymają po jednej karcie pre-paid o wartości 50 zł każda (Nagroda)"
Zastanawia mnie spójnik "lub", ale wydaje się on być błędem osób redagujących regulamin. W każdym innym miejscu mowa o nagrodach w postaci jednego iPhone'a 5s oraz 20 kart pre-paid z doładowaniem 50 zł.

Jeśli już doładowujesz telefon przez Internet to pamiętaj o trwającej promocji nomen omen również Banku Zachodniego WBK. Jeśli do końca czerwca założysz Konto Godne Polecenia możesz dostać do 150 zł zwrotu za doładowania telefonu, jak i wydatki na zakup biletów komunikacji miejskiej.

Pamiętaj również, że to już ostatnie dni by załapać się na promocję "Pieniądze Cię lubią!". A tu możesz zyskiwać do 50 zł miesięcznie przez cały rok.

13 komentarzy:

 1. Wg zasad logiki spójnik "lub" nie jest tożsamy z "albo albo". Oznacza bardziej "i/lub" czyli A, B albo A i B. O ile to w miarę jasne ;)

  Swoją drogą - czy ktoś otrzymał już zwrot za doładowanie z ub. miesiąca od BZWBK? U mnie ciągle nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałem też o to pytać. Bo zwrotu jak nie było tak nie ma. Mają czas do końca miesiąca ale mogliby się już ogarnąć.

   Usuń
 2. A skąd będą wiedzieli, że to mój komentarz?? Muszę się tam jakoś podpisać, oznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisujesz się mailem, który jest ukryty i niewidoczny dla innych użytkowników. Wygląda na to, że zwycięzcy dostaną info na mail.

   Usuń
 3. Coś nie działa. Dodałem swoją odpowiedź, ale jej nie opublikowano. Lawina czytelników z bankobrania komentuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarze są moderowane więc pojawiają się z opóźnieniem.

   Usuń
 4. Wygoda i kontrola to anonimy. Im coś jest bardziej musimy utrzymać pod kontrolą tym mniej jest to wygodne. Tak samo jak bezpieczeństwo i wygoda. Sorry, taki mamy świat.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez jeszcze nie dostalem kasy od BZ WBK, cos sie ociagaja z wyplata premii.
  Jakos BPH zdazylo mi juz wyplacic 2 tury po 50 zl.

  OdpowiedzUsuń
 6. Te doładowania muszą być mega dochodowe skoro tyle kasy przeznaczają na promocję i reklamę - w tv non stop widzę spoty z tą metodą na leniwca.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wczoraj było dwadzieścia parę komentarzy. Teraz jest już 239. Nieźle czytelnicy Bankobrania się rozpisali ;) a jeszcze 2 dni

  OdpowiedzUsuń
 8. Są wyniki. Wygrałem prepaida. Dzięki Złotówo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Tylko napisałem o konkursie. Gratuluję wygranej! :)

   Usuń
  2. Również wygrałem prepaid 50 zł. Dzięki za newsa!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...