Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Czytelnicy wygrywają. Konkursy bankowe szansą na dodatkowe zyski przy bankobraniu

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.06.2015

Czytelnicy wygrywają. Konkursy bankowe szansą na dodatkowe zyski przy bankobraniu

Bankobranie opiera się na pewnych zyskach: z nagród gwarantowanych, premii, zwrotów.

Jeśli jednak uczestnictwo w konkursach nie niesie za sobą zbędnych kosztów czy konieczności otwierania dodatkowych (często kosztownych) produktów to często warto w nich wziąć udział. Czytelnicy Bankobrania właśnie dali przykład, jak zwyciężać mamy ;) Dziś więc o konkursach.

"Konkurs zakończony. Rower jest! 
Ma przyjść w ciągu 14 dni. A listonosz już teraz przynosi kolejne światełka rowerowe z mBankowym logo za pozostałe filmy. Ci, co nie brali udziału niech żałują. W niektóre dni były nawet tylko 3 zgłoszone filmy, więc szansa na zwycięstwo 1/3. W "najgorszych" dniach zgłoszeń było nieco ponad kilkanaście. Pozdrawiam też Anonimowego z 28 maja, który też będzie śmigać na składaku-dziwaku."
[Aktualizacja 15.06.: Kolejne wygrane Czytelników! Oto mail od Grzegorza. Razem z dziewczyną wygrał trzy rowery, ale dostał dwa - zgodnie z regulaminem.

Dzięki temu wiem już, że Czytelnicy Bankobrania zdobyli co najmniej 5 z 20 rowerów!]

Czytelnikom, którzy wygrali rowery (o wartości 1.617 zł) jeszcze raz serdecznie gratuluję. Ich wygrane są przykładem, że w konkursach udział brać warto, a szanse na wygrane wcale nie są małe. Swego czasu w konkursie Banku Smart wzięło udział mniej osób, niż było przewidziane nagród. Kwotę 500 zł można było więc zgarnąć "z marszu". Dziś postanowiłem więc przyjrzeć się kilku aktualnie trwającym konkursom. A nuż będą to Twoje szanse na dodatkowe zyski z bankobrania. Jeśli wygrasz - koniecznie pamiętaj pochwalić się o tym w komentarzach na blogu lub pisząc maila.

Spora kasa na wakacje dla dwóch jedenastek


Na sam początek gratka dla fanów piłki nożnej - szczególnie tej na najwyższym poziomie. Konkurs Banku Pekao S.A. "Twoja karta w historii UEFA Champions League" polega na opisaniu wyjątkowej historii związanej z dowolnym meczem tychże rozgrywek. Opisać można cały mecz, jakąś konkretną bramkę lub akcję. Te opisane w najciekawszy sposób zostaną wybrane przez konkursowe jury i nagrodzone. Do wzięcia są:
 • 11 bonów o wartości 10 000 zł każdy 
 • 11 bonów o wartości 5 000 zł każdy 
do wykorzystania w biurach podróży Rainbow Tours. Udział w konkursie mogą wziąć nowi, jak i obecni klienci Banku Pekao S.A. Warunkiem udziału jest posiadanie lub zawnioskowanie i podpisanie umowy o kartę kredytową banku.

Konkurs trwa do 26.06.2015 r. Szczegóły w regulaminie. Za podrzucenie informacji o konkursie dziękuję Czytelnikowi Sebastianowi.

Bezpieczne bankowanie i nagród wygrywanie


Sporo emocji wzbudzają ostanie doniesienia dotyczące banku, którego zabezpieczenia złamał haker. Idealnie w czas trafił więc PKO BP, przygotowując konkurs "Bankuj bezpiecznie". Jest on kierowany do użytkowników serwisu Facebook, którzy mogą (ale nie muszą) być klientami banku. Za pomocą dedykowanej aplikacji należy udzielić odpowiedzi na 10 pytań (odpowiedzi do wyboru) z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie bankowości internetowej. oraz na jedno pytanie otwarte. W konkursie do zdobycia są następujące nagrody:
 • 5 dysków zewnętrznych o wartości 350 zł każdy 
 • 20 bonów prezentowych do sklepu empik.com o wartości 50 zł każdy
Konkurs trwa do 21.06.2015 r. do godz. 23:59. Szczegóły w regulaminie.

Telefony za aktywność w płaceniu kartą


Aktualnie trwa też konkurs Plus Banku, który nagrodzić ma klientów najczęściej korzystających z karty płatniczej lub naklejki zbliżeniowej. Transakcje powinny być wykonane w maju i czerwcu. Zgłoszenie do konkursu "Bello dla aktywnych" można wysłać najpóźniej do 30.06.2015 r. Trzy nagrodzone osoby otrzymają telefon LG Bello o wartości 600 zł.

Szczegóły w regulaminie.


Źródło grafik: freedigitalphotos.net, facebook.com/bankpekaosa, apps.facebook.com/bankuj-bezpiecznie, plusbank.pl

10 komentarzy:

 1. Rower od mBanku zgarnąłem i ja :) Więc już jest trzech czytelników zwycięzców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! Czyli już wiemy, że Czytelnicy Bankobrania zdobyli trzy rowery, co oznacza zgarnięcie 15% z puli nagród głównych. Hm, więc jeśli gdzieś w Polsce zobaczę kogoś na tym charakterystycznym rowerze to jest niemałe prawdopodobieństwo, że to będzie Czytelnik Bankobrania ;)

   Usuń
  2. Dobry pomysł Złotówo by oprócz promocji bankobrania opisywać albo choć podrzucać konkursy. Może nawet tak przy okazji innych wpisów.

   Usuń
  3. Dodawanie wpisów dedykowanych wyłącznie konkursom mogłoby wprowadzić sporo zamieszania na blogu,a z drugiej stronie dodawanie notek o konkursach przy opisywanych promocjach wprowadziłoby misz-masz, ale i nie pozwalałoby informować na czas. Staram się donosić o konkursach m.in. na tweeterze. Tam niedawno było info o krótkim konkursie Alior Banku z biletami na mecz Polska-Grecja do wygrania. Zachęcam do obserwacji profilu na Tweeterze.

   Usuń
 2. To i ja pochwalę się, że moim (i mojej dziewczyny) łupem padły 2 rowerki. Tak więc czytelnicy bankobrania zgarnęli więcej niż 15% puli nagród :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne są to filmy o kręceniu jajami, nabłyszczaniu butów i odszypułkowywaniu truskawek. Wszędzie wystepuje ten sam blat a filmy mają tę samą charakterystyczną kolorystykę (balans bieli do poprawy). Ciekawi mnie, czy banan, prócz nabłyszczania, nie ma efektów ubocznych? I ciekawą macie doniczkę strażacką.

   Ja mój rower zdobyłem filmem "Para na lustrze" (a po mnie ktoś w dziwnych okularach powtórzył ten sam trik i też zgarnął rower - widocznie triki nie musiały być unikalne).
   (jestem tym, którego Mr. Złotówa cytuje jako pierwszego). Ale mój jednoślad jeszcze nie dotarł.

   Rozpoznawanie czytelników po rowerze się nie uda. Jeszcze przed konkursem sam widziałem dwie osoby na takich rowerach, w tym jedną na białym, jak ten z nagrody. A ile ich jeszcze będzie, to nikt nie wie. Jednak kosztują sporo - choć w regulaminie jego wartość to 1617 zł, to stronie strida.pl jest za ok 2500 zł.

   Usuń
 3. Nie zapominajmy tez o konkursie MasterCard. Ja swój tablet już wygrałem!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Są jeszcze Millematy, w których można zgarniać po 150 zł miesięcznie jako odpowiedzi na czasem abstrakcyjne pytania. Ale trzeba być (lub zostać po przyznaniu nagrody) klientem Banku Millenium.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mr. Złotówa jeden z dysków w konkursie PKO jest właśnie mój.
  Dzięki wielkie :)
  Krzysiek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję! :) i życzę dalszego owocnego bankobrania!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...