Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie od BZ WBK - zwrot wydatków za parkingi w 33 miastach

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

15.06.2015

Darmowe parkowanie od BZ WBK - zwrot wydatków za parkingi w 33 miastach

Ruszyła kolejna akcja mająca promować aplikację mobilną BZ WBK.

Bank postanowił, że w tym tygodniu osobom, które za pomocą aplikacji zapłacą za parkowanie w płatnych strefach miast, będzie nieco łatwiej. Bank może bowiem te wydatki zwrócić.

To nie jest pierwsza tego typu akcja zorganizowana przez Bank Zachodni WBK. A warto dodać, że nadal dostępna jest promocja, dzięki której można zyskać zwrot do 150 zł wydatków na doładowania telefonu i zakup biletów komunikacji miejskiej.

Nazwa promocji "Parkuj z BZWBK24 mobile i odbierz zwrot do 20 zł" daje nam już podpowiedź ile można zyskać. Bank zwróci równowartość wydatków na parkowanie, poniesionych w okresie 15-19.06.2015 r., ale będzie to maksymalnie 20 zł. Z możliwości uzyskania zwrotów mogą skorzystać także uczestniczy wcześniejszych akcji darmowego parkowania z BZ WBK (w lutowej edycji obowiązywał roczny okres karencji).

Co zrobić by zaoszczędzić? Trzeba być klientem BZ WBK (posiadać konto lub kartę kredytową) i korzystać lub dopiero zainstalować aplikację BZWBK24 mobile (dostępną na smartfony z systemem Android, iOS lub Windows Phone od wersji min. 8.0). Promocja obejmuje 33 miasta:
Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Gniezno, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Olsztyn, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław
Przed pierwszym parkowaniem z użyciem aplikacji należy się przygotować. Auto powinno być bowiem oznaczone za pomocą ulotki lub naklejki - identyfikatory te można otrzymać w oddziałach BZ WBK. Oznaczenie można również wydrukować - plik pobierzesz tutaj.

Zwrot wydatków ma nastąpić najpóźniej do 9.07.2015 r na konto lub rachunek karty kredytowej (w zależności od tego skąd zostały pobrane środki na opłacenie parkowania). Zgodnie z regulaminem pula nagród przewidzianych na zwroty jest ograniczona do 10 000 zł. O wcześniejszym wyczerpaniu puli bank powinien poinformować na swej stronie (tak deklarował przy okazji poprzednich edycji promocji, ale dotąd jeszcze taka sytuacja nie miała miejsca).

Jeśli tydzień darmowego parkowania to za mało, zobacz jak możesz oszczędzać aż do końca sierpnia z aplikacją mPay. Tu zwroty dotyczą wydatków na parkowanie, jak i komunikację miejską.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

2 komentarze:

  1. Założyłem konto w bzbwk pod doładowania i zwrot 150 zł, ale takie niespodzianki dla obecnych klientów są pozytywne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fakt. BZWBK szaleje. Dodatkowo mają uruchomić w wakacje płatności HCE i to offline :D
    Niestety do chwili obecnej nadal nie otrzymałem zwrotu 50 zł doładowanie telefonu w maju. Trzeba więc cierpliwie czekać. Przykładowo BPH potrafi przyznać zwrot w 2-3 dni.

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...