Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rower lub inny sprzęt sportowy o wartości 600 zł za otwarcie EKOkonta lub kartę kredytową w BOŚ Banku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.06.2015

Rower lub inny sprzęt sportowy o wartości 600 zł za otwarcie EKOkonta lub kartę kredytową w BOŚ Banku

Solidną gratyfikację za otwarcie konta lub wyrobienie karty kredytowej przygotował Bank Ochrony Środowiska.

Nagrodę można zdobyć łatwo i szybko, spełniając bardzo proste warunki promocji. Dostaniesz wtedy bon o wartości 600 zł do zrealizowania w sklepach stacjonarnych lub on-line Decathlon albo zwrot wydatków na rower lub inny sprzęt sportowy w kwocie również 600 zł.

Początkowo promocja zrobiła na mnie ogromne wrażenie, aż do momentu doczytania informacji o lojalce. To aż 48 miesięcy. Nie pamiętam, by przy okazjach do bankobrania którykolwiek bank zaserwował zapis z dłuższym okresem zobowiązującym do utrzymywania konta lub karty kredytowej.
Chcesz bankobrać? Sprawdź na czym zarobić w czerwcu 2015?
A jest to na tyle długi okres, że bankobranie z BOŚ Bankiem stać się może uciążliwym. W takim czasie będzie się trzeba sporo wysilić, by nie płacić za kartę do konta. A w przeciwnym razie comiesięczne opłaty zniwelują zyski. Podobnie jest w przypadku karty kredytowej: opłaty za nią w ciągu czterech lat (jeśli nie będziemy robić za jej pomocą sporych obrotów) "zjedzą" znaczną część wartości nagrody. A taka promocja de facto przybliża do odczucia, że rower nie będzie nagrodą, a zakupem "na raty". Ale po kolei.

EKOkonto + bon na sprzęt sportowy w Decathlon


Promocja dedykowana jest dla osób, które w okresie od 1.01.2015 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały konta w BOŚ Banku. Aby wziąć w niej udział wystarczy:
 • złożyć wniosek i zawrzeć umowę o konto i przystąpić do promocji 
 • aktywować kartę do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiło przystąpienie do promocji 
 • wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowej oraz propozycji zawierania umów 
 • podać aktualny adres email
I to już wszystko by dostać bon. Zgodnie z regulaminem promocji:
"Nagroda zostanie wydana Uczestnikowi Promocji w ciągu 7 dni roboczych od momentu przystąpienia do Promocji w placówce Banku oraz w ciągu 30 dni roboczych od momentu przystąpienia do Promocji za pośrednictwem strony internetowej Banku"
Po otrzymaniu bonu trzeba będzie się jednak wykazać wspomnianą lojalnością wobec banku. Bo regulamin promocji zawiera wykaz sankcjonowanych naruszeń warunków, a są to:
"1) wypowiedzenie przez Uczestnika Promocji umowy Rachunku przed upływem 48 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji lub 
2) dezaktywacja Karty przez Uczestnika Promocji w okresie uczestnictwa w Promocji lub 
3) nieaktywowanie Karty (...)"
A konsekwencje tych naruszeń, choć ich odczuwalność maleje wraz z upływem czasu, mogą być bolesne:
Naruszenie warunków uczestnictwa w Promocji następujące:
Zwrotowi podlega:
w okresie pierwszych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji
100% równowartości nagrody
w okresie pomiędzy 13 a 24 miesiącem od dnia przystąpienia do promocji
75% równowartości nagrody
w okresie pomiędzy 25 a 36 miesiącem od dnia przystąpienia do promocji
50% równowartości nagrody
w okresie pomiędzy 37 a 48 miesiącem od dnia przystąpienia do promocji
25% równowartości nagrody

Zakładając, że z EKOkontem BOŚ Banku zechcesz żyć za pan brat przez 48 miesięcy to rzeczywistość będzie wyglądać następująco:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za dostęp do bankowości internetowej
 • 0 zł za wypłaty we wszystkich bankomatach w Polsce
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej
 • 0/10 zł za kartę płatniczą - opłata miesięczna nie zostanie pobrana, jeśli za pomocą karty wykonasz płatności na sumę co najmniej 900 zł miesięcznie
A wydawać aż tyle kartą to bardzo dużo. Konfrontując powyższe konto z Lubię to! Konto Banku BPH dającym 3-procentowy zwrot od płatności kartą to przy wydaniu wspomnianej kwoty 900 zł mamy odpowiednio korzyści: zwolnienie z opłaty za kartę w BOŚ Banku lub 27 zł zarobku w Banku BPH. W ciągu roku robi się już kwota znacznie większa: 324 zł. 

Aby w promocji BOŚ Banku "wyjść na zero" przez cały okres 48 miesięcy lojalki wykonać należałoby więc transakcje na łączną sumę min. 43 200 zł. A przy takiej kalkulacji uzyskanie bonu o wartości 600 zł oznacza zysk odpowiadający moneybackowi w wysokości 1,39%.


EKOkonto + karta kredytowa z nagrodą


To drugi z wariantów udziału w promocjach BOŚ Banku. Tu brak zobowiązania do zakupów w sklepach Decathlon. Rower lub sprzęt sportowy możesz bowiem kupić w wybranym przez siebie sklepie sportowym. A i tak uzyskasz 600 zł zwrotu.

Aby wziąć udział w promocji wystarczy:
 • w okresie od 1.01.2015 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadać konta w BOŚ Banku
 • zawrzeć umowę z bankiem o EKOkonto bez kosztów i przystąpić do promocji 
 • aktywować kartę 
 • najpóźniej do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego od momentu przystąpienia do promocji podpisać umowę o kartę kredytową z limitem co najmniej 3 000 zł oraz dokonać za jej pomocą płatności na kwotę min. 600 zł w punktach oznaczonych kodem MCC 5941 i 5655 (sklepy sportowe) 
 • wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank informacji handlowej i propozycji zawierania umów 
 • podać aktualny adres email
Nagroda w kwocie 600 zł zostanie wypłacona przez bank nie wcześniej, niż 30 dni od transakcji kartą wykonanej w sklepie sportowym. 

Tutaj również regulamin promocji zawiera zapisy lojalnościowe:
"Wypowiedzenie przez Uczestnika Promocji umowy Rachunku lub umowy o Kartę przed upływem 48 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji stanowi naruszenie warunków uczestniczenia w Promocji i skutkuje powstaniem obowiązku Uczestnika Promocji zwrotu kwoty Nagrody"
i precyzuje kary proporcjonalne do okresu udziału:

Wypowiedzenie umowy rachunku lub umowy o kartę następujące:
Zwrotowi podlega:
w okresie pierwszych 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji
100% wypłaconej przez bank kwoty nagrody
w okresie pomiędzy 13 a 24 miesiącem od dnia przystąpienia do promocji
75% wypłaconej przez bank kwoty nagrody
w okresie pomiędzy 25 a 36 miesiącem od dnia przystąpienia do promocji
50% wypłaconej przez bank kwoty nagrody
w okresie pomiędzy 37 a 48 miesiącem od dnia przystąpienia do promocji
25% wypłaconej przez bank kwoty nagrody

EKOkonto w tym przypadku nie musi posiadać aktywnej karty debetowej, co pozwoli uniknąć opłat czy wysiłku wkładanego w uniknięcie opłat za kartę. Ale jak się ma kwestia karty kredytowej BOŚ Banku? Roczna opłata za wydanie i użytkowanie karty wynosi 90 zł w przypadku pakietu Classic/Standard i 150 zł dla karty w pakiecie Gold. Zwolnienie z opłat gwarantuje wykonanie płatności kartą na sumę odpowiednio 8 000 i 16 000 zł w ciągu roku. Regulamin promocji "EKOkonto bez kosztów + karta z nagrodą" nie zawiera jednak zapisów gwarantujących utrzymanie warunków cenowych, co stanowi spore ryzyko zważywszy na tak długi okres lojalki.

Obydwie promocje wystartowały 3.06.2015 r. i mają obowiązywać do odwołania. EKOkonto można założyć wypełniając wniosek online na stronie banku. W przypadku wyboru promocji konta z kartą kredytową, wówczas niezbędna okaże się wizyta w oddziale banku

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Adamowi - w ten sposób Bankobranie kolejny raz jest pierwszym blogiem finansowym donoszącym o promocji.

Źródło grafiki: bosbank.pl

45 komentarzy:

 1. Załatwienie czegokolwiek w tym banku to droga przez mękę. Otwarcie konta przez internet zajęło im 2 tygodnie!!! Nie odpowiadają na żadne maile. Kończy się na wizytach w oddziale w najprostszych sprawach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tych oddziałów zbyt wiele nie ma. W całym dolnośląskim tylko Wrocław, Legnica i Jelenia Góra.

   Usuń
  2. Nie przesadzaj. Ja miałam więcej szczęścia. Wystarczy do nich napisać wiadomość przez system i już rozpatrują. W oddziale byłam tylko na otwarciu, ale to było parę lat temu. Ostatnio dodatkowo zakładałam EKOkonto bez kosztów przez internet. Procedura trwała najwyżej 3 dni.

   Usuń
  3. Rzeczywiście to szczyt szczęścia jak po 2 tygodniach od przelewu weryfikacyjnego i wycieczce do banku możesz zalogować się do systemu i wtedy to nawet może ci odpiszą.

   Usuń
 2. Aż mi się oczy zaświeciły gdy przeczytałem nagłówek :) ale nie wszystko złoto co się świeci, a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, promocje BOŚ robią więcej szumy, niż niosą korzyści. Kiedyś hucznie dawali (nie wiem czy nadal to jest?) 150 zł za kartę kredytową, która... kosztowała 150 zł za wydanie.

   Usuń
  2. Promocja "150 zł na dobry początek" o której wspominasz jest już niedostępna.

   Usuń
  3. Zakładanie karty kredytowej w moim przypadku (we Wrocławiu) trwało ok. 1,5 miesiąca. Do tego 2 albo 3 wizyty w oddziale. Na początek zażądali przynieść wydruk z historii konta (patrzyli na wpływy-wypływy) - z 2 tygodnie to oglądali. Później, po mojej doraźnej interwencji, odezwała się bankierka - "Wydruki zbadane, przyjdź Pan podpisać umowę". Przyszedłem, podpisałem, ale ... okazało się, że ... mimo, że nie mają zastrzeżeń do wydruków, zażądali, bym ... zalogował się na JEJ KOMPUTERZE do swojego konta i PRZY NIEJ WYGENEROWAŁ TE WYDRUKI JESZCZE RAZ. Miałem mocno mieszane uczucia, ale obiecałem dziecku, że przystąpimy do tej EKO-promocji ("i wygramy Toyotę"). Znowu minął tydzień czy półtora i ... znów musiałem przyjść do banku, by po raz kolejny coś podpisać. Wreszcie, 1 marca, doczekałem się upragnionej karty, ale ... kolejna gafa. Zamiast 5000 PLN limitu dziennego na wydatki kartą i 0 PLN na wypłaty gotówki, otrzymałem ... DOKŁADNIE NA ODWRÓT: 5K - na wypłaty z bankomaty i 0 PLN ma wydatki dzienne. Odkręcenie tego, to kolejnej dnie. Na szczęście udało się załatwić sprawę telefonicznie, bo formularz miałem wypełniony właściwie, tylko "bankowcy" coś pokręcili. TYm sposobem nie załapałem się na 1-sze lodowanie "Eko-nagród", zresztą 2-gie i 3-cie nie były dla mnie pomyślne, mimo, że wyrabiałem miesięcznie po kilkaset transakcji. Wydruki papierowe miały po 16-17 stron! Ale tu nie liczyłem na wiele - wszak loteria, to loteria. Myślę natomiast - co z tymi 150 PLN "na dobry początek"? Nadszedł 4 okres rozliczeniowy (po 3-4 K obrotu w każdym), a zwrotu nie ma. Zadzwoniłem na infolinie - oczywiście pracują w godzinach dziennych, więc trzeba dzwonić w ciągu dnia (o wieczorze czy weekendzie - zapomnij) - na wpół zaspany gość z 15 minut sapał w słuchawkę i mruczał coś pod nosem w stylu "Ale żeś pan narobił tych transakcji", ale ... i tak uznania bonusowego nie odnalazł. Poprosiłem o przyjęcie reklamacji - facet się ocknął, jakby go prądem poraziło i ... stwierdził, że ... "przyjmie zgłoszenie". Przyjął moją relację. Nadszedł 5-ty wyciąg - jest! przyznali 150 PLN łaskawcy. I tak w perspektywie zwrócę im tę kartę, bo za jakieś pół roku skasowaliby mnie za jej "prowadzenie". Ale wniosek ze współpracy z BOŚiem mam jeden - NEVER EVER.

   Usuń
  4. Zastanawia mnie jak to możliwe że taki bank organizuje różne promocje aby przyciągnąć klienta a gdy się już ten klient zgłosi to robią wszystko żeby go zniechęcić. Też mam z obsługą w BOŚ żenujące doświadczenia. Czy w tym banku pracuje ktoś kto ich rozlicza z ich pracy? Wątpię.

   Usuń
  5. Widzisz, jakiś tam dział marketingu czy promocji żyły sobie wyprówa, a kto inny niszczy całą robotę. No i ja mam mieszane uczucia co do tego banku po swym kontakcie z nim.

   Usuń
 3. Jednym słowem za otwarcie konta dostajesz 600 a za utrzymywanie nietkniętej karty płacisz 48*10=480. Nadal jest się do przodu 120 zł, ale trzeba przez 4 lata sprawdzać, czy stałe zlecenie na opłatę miesięczna się wykonało i nie zrobiło się debetu. Jeszcze przez kilka miesięcy można by poobracać 900 zł, ale przez więcej niż rok? Przez 4 lata? Toż to wychodzi zaledwie zarobek 12,5 zł/mies. Przy tak wysokich wymaganiach nie warto.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmmm, więc chyba jedyny rozsądny wybór dla kogoś kto nie korzysta tyle z kart to otwarcie konta, wzięcie bonu i płacenie co miesiąc tych 10 pln za kartę
  Zawsze to 120 złotych na plusie w zakresie trwania promocji a konto? Może sobie leżeć i czekać na zamknięcie...
  Co Pan sądzi Mr. Złotówa o takim rozwiązaniu? Raty -20% na 48 miesięcy raczej nie zdarzają się często ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pan niepotrzebne. Po prostu Złotówa ;) Tak, rozwiązanie o którym piszesz jest jakąś opcją. 120 zł piechotą nie chodzi. Aczkolwiek ten okres 4 lat zawsze trzeba mieć na uwadze. Kto wie czy nie pojawi się w tym czasie jakaś inna nowa opłata (jaka się nam jeszcze nie śniła). Tu za casus może posłużyć pewien lokalny bank spółdzielczy. Dawał świetnie oprocentowane lokaty - możliwość otwarcia i dysponowania lokatą przez Internet itd. Sporo osób założyły lokaty... często długo terminowe. A tu bank wprowadził opłatę za... dostęp do bankowości internetowej. Ktoś kto placówkę tego banku spółdzielczego ma pod nosem to mógł z dostępu do bankowości zrezygnować, ale jak ktoś miał do oddziału np. 300 km to już to tak różowo nie wyglądało i opłaty zaczęły "zjadać" wyższe odsetki. Zawsze więc warto mieć takie ewentualności na uwadze. Ale oczywiście, że gdy nie ma ryzyka to nie ma zabawy ;)

   Usuń
  2. O, a coś mi jeszcze przyszło do głowy.
   Ciekaw jestem co byłoby nadrzędne w przypadku zmiany regulaminu świadczenia usług przez bank, który umożliwia nam wypowiedzenie umowy?
   Czy też może i konieczność zwrotu bonusu jak by funkcjonowała obok możliwości zamknięcia konta z powodu zmian wprowadzonych w regulaminie? ;o

   Usuń
  3. @Anonimowy,
   to akurat jest w regulaminie promocji.
   Bank potrąciłby Ci odpowiednią część nagrody.

   Usuń
  4. No niestety 10 zł /mies jest praktycznie wiążące do końca 48 miesięcy. Wydawać 900 zl to dużo za dużo. Bo jeśli np. to samo wydasz kartą od BPH to zyska się 27 zl. Obejmując opłatę BOŚ, jesteśmy i tak +17 zł :-)

   Usuń
  5. @yasioo
   Dlaczego jesteś pewien, że sprzeciw wobec zmian regulaminu skutkowałby koniecznością zwrotu części nagrody? Sprzeciw wobec przyszłych zmian regulaminu nie jest tym samym, czym wypowiedzenie rachunku. Dezaktywacja karty też musi być "przez Uczestnika" a nie przez bank.
   Pytanie więc:
   1. czy wg banku sprzeciw na zmiany to to samo co wypowiedzienie?
   2. czy można sprawić, by bank zamknął kartę z własnej inicjatywy? Ktoś ma jakiś pomysł?

   Jeszcze sprawdziłem regulamin prowadzenia konta:
   "11. Jezeli przed proponowaną datą wejścia w Ŝycie zmian stawki oprocentowania Rachunku
   Posiadacz Rachunku nie dokona wypowiedzenia Umowy lub nie zgłosi sprzeciwu, uznaje się, Ŝe
   Posiadacz rachunku wyraził zgodę na zmiany i zmiany obowiązują od dnia podanego
   w informacji przekazanej Posiadaczowi Rachunku, jako data wejścia zmian w zycie."
   Zwróccie uwagę, że wypowiedzenie i zgłoszenie sprzeciwu są dwoma innymi czynnościami.

   Usuń
  6. I jeszcze z regulaminu:
   w przypadku gdy Posiadacz Rachunku złoŜy sprzeciw, o którym mowa w pkt 1, ale nie
   dokona wypowiedzenia Umowy, Umowa wygasa z dniem poprzedzającym dzień wejścia
   w Ŝycie zmian, bez ponoszenia opłat z tego tytułu przez Posiadacza Rachunku.

   A więc jest to WYGASNIECIE umowy, a nie jej wypowiedzenie.

   Usuń
  7. Ten sam regulamin mowi o mozliwosci zablokowania lub zastrzezenia karty PRZEZ BANK. Zwróccie uwagę na punkt czwarty. Sam kiedyś znalazłem czyjąś kartę i dzwoniłem do banku zgłaszając jako osoba trzecia jej znalezienie:
   Bank ma prawo dokonać ZastrzeŜenia lub Zablokowania Karty w przypadku:
   1) uzasadnionych przyczyn związanych z bezpieczeństwem Karty,
   2) podejrzenia nieuprawnionego uŜycia Karty lub umyślnego doprowadzenia do
   nieautoryzowanej Transakcji,
   3) braku kontaktu z UŜytkownikiem Karty w celu potwierdzenia dokonania lub próby
   dokonania Transakcji,
   4) uzyskania wiarygodnej informacji o zagubieniu Karty od osoby trzeciej,
   5) stwierdzenia lub podejrzenia ujawnienia danych Karty,
   6) stwierdzenia lub podejrzenia fałszerstwa Karty,
   7) wydania przez prokuratora, sąd, organ egzekucyjny lub inny uprawniony organ zakazu
   dokonywania wypłat z Rachunku.

   Usuń
  8. Masz na myśli kartę do konta?? W regulaminie promocji masz jednak zapis "Karta powinna być aktywna przez cały okres uczestnictwa w Promocji, począwszy od dnia aktywacji Karty" więc w miejsce tej zastrzeżonej dostaniesz nową.

   A co do zakombinowania, łatwiej możesz to zrobić z kartą kredytową. Nie spłacisz jej, bank wypowie Ci w końcu umowę i po kłopocie ;) Nie Ty zrezygnujesz z karty. Tylko w BIKu sobie nabrudzisz.

   Usuń
 5. Potwierdzam. Mam RSS większości blogów. Złotówa pisze ostatnimi czasy często pierwszy albo i nawet jedyny. Przykład to Mądre Myki mBanku. Dzięki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Miło przeczytać takie spostrzeżenia :)

   Usuń
 6. Super analiza promocji, jak zawsze! ;) Konkrety, idealna długość. A sama promocja moim zdaniem okej, skorzystam chyba.

  OdpowiedzUsuń
 7. Karta kredytowa to tańsze rozwiązanie, 667zł do wydania miesięcznie (vs. 900zł) + możliwość zrobienia tego w dowolnym momencie roku (przykładowo 4x2000). Do tego możliwość wydania pieniędzy w dowolnym sportowym sklepie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Plus to właśnie dowolny sklep.
   Minus to czas - przy karcie np. za dwa lata może bank przysolić opłatę z 90 na 140 zł i może być kiepsko.

   Usuń
 8. 1. Czy ma ktoś bardziej szczegółowe info odnośnie tego bonu do Decathlonu?
  Jaka jest jego ważność?
  czy trzeba go wykorzystać podczas 1 zakupów?
  czy obejmuje cały (także przeceniony) asortyment?

  2. Piszecie o ryzyku, że wzrosną opłaty za kartę kredytową, a czy zagwarantowana jest wysokość opłaty 10 zł za prowadzenie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odp. 2 - opłata za kartę do konta nie może się zmienić bo jest zapisana w samym regulaminie promocji, więc ten nie może się zmienić ;)

   Usuń
  2. Znalazłem FAQ, https://ekokontobezkosztow.bosbank.pl/kbkwww/
   więc sam odpowiadam na swoje pytania:
   -ważność to prawie 2 lata (do 31.05.2017)
   -nie trzeba na jednych zakupach
   -?, "na cały sprzęt sportowy" napisali, więc chyba na wszystko.

   Usuń
  3. Zaszaleli z ważnością tego bonu, bo BZ WBK jak przysłał bony do empiku to ledwo na 40 dni.

   Usuń
  4. Podsumowując:
   Całkiem spoko promocja, jeśli ktoś planował duże zakupy w Decathlonie.
   W skrajnym przypadku można właśnie wziąć 600zł i przelać na konto 480, a za 4 lata zamknąć.
   zgarniamy 120zł minimum.
   *Oczywiście ze względu na odsetki, bardziej opłaca się trzymać pieniądze na lokacie/rachunku oszczędnościowym, a na rachunek w BOŚu przelewać systematycznie po 10zł (zaoszczędzimy w ten sposób około 30zł na koncie 3% z miesięczną kapitalizacją).
   Zastanawiam się, kiedy zakończą promocję.
   Jeśli potrwa z miesiąc, to ja być może skorzystam.

   Usuń
 9. Witam.czy jest możliwość zakupu roweru z dwóch bonów od dwóch róznych osób

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpłatna infolinia 800 808 007

   Usuń
  2. Dzwoniłem an infolinię. Można łączyć bony ze sobą.

   Usuń
 10. Albo jestem ślepa, albo nie udało mi się znaleźć możliwości zawnioskowania o kartę kredytową. rozumiem, że mam przejść procedurę zakładania konta, a następnie zamiast o debetówkę złożyć wniosek o kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W artykule jest mowa o wizycie w oddziale. Na stronie banku też o tym jest napisane.

   Usuń
 11. Czy promocja ta jest dalej aktualna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Link we wpisie prowadzi do wniosku. Wniosek dostępny.

   Usuń
 12. BOŚ chce mnie zacząć skubać od lipca. Mam ROR bez kantów z programem Aktywny ROR. Konto kosztuje 12 zł. Z tego, co widzę w nowym regulaminie, mogę dostać tylko 5 zł za przelew z innego banku na konto. Odpadają już premie za przelewy do innych banków i polecenia zapłaty. Zmniejszają się i inne premie, ale mnie nie dotyczą. Trzeba będzie spadać stamtąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Domyślam się, że konto masz już od roku więc teraz pojawi się opłata. Idź zamknąć konto - często wtedy zwalniają z opłaty na kolejny rok - tak stało się u mnie bodaj w kwietniu. Ale z rentownością tego programu Aktywny ROR czy Aktywna karta to faktycznie nie jest to co było kiedyś.

   Usuń
  2. Masz rację, trzeba będzie tak spróbować. W paru bankach już próbowałam zamknąć konto, a oni wyciągali specjalne promocje dla mnie jak czarodziej królika z cylindra. To znaczy, że trzeba tak robić co jakiś czas.

   Usuń
 13. W bankowości BOŚ pojawiła się 2015-07-16 wiadomość: „Z dniem 1 września 2015 r. Bank Ochrony Środowiska S.A. zmienia stawki oprocentowania na rachunkach oszczędnościowych w walutach wymienialnych.” a w załączniku: „W przypadku, gdy posiadacz rachunku złoży sprzeciw (…), ale nie dokona wypowiedzenia Umowy, Umowa wygasa z dniem poprzedzającym dzień wejścia w życie wyżej opisanych zmian, bez ponoszenia opłat.” (1.09.2015)
  Jeśli więc już otrzymałeś bon do Decathlon, możesz złożyć własnymi słowami pisemny sprzeciw na zmiany, ALE BEZ WYPOWIADANIA UMOWY RACHUNKU i BEZ DEAKTYWACJI KARTY PRZEZ UŻYTKOWNIKA. Wtedy z dniem 1.09 umowa wygaśnie i nie będzie to ani WYPOWIEDZENIE umowy (za co jest kara) ani deaktywacja karty PRZEZ UŻYTKOWNIKA (za co też jest kara). Zatem od razu będzie się można z BOŚ wypisać.

  https://s.bosbank.pl/files/file_7/list_20_05_2015.pdf

  OdpowiedzUsuń
 14. Promocja jest już nieaktywna

  OdpowiedzUsuń
 15. Dobra wiadomość. BOŚ Bank ogłosił dziś, że zmienia regulami prowadzenia rachunków od 1 lipca 2016. To jest ten moment na dostarczenie poleconym pisma ze SPRZECIWEM NA ZMIANY BEZ WYPOWIADANIA UMOWY I ZAMYKANIA KARTY. Zgodnie z regulaminem rach par 111 umowa WYGAŚNIE w przeddzień zmian i nie jest to wypowiedzenie przez bank ani przez klienta. Nie ma więc podstaw do żądania zwrotu nagrody w promocji bonów sportowych. Koniec wyrabiania limitu płatności kartą. Ja pismo mam już wydrukowane.

  https://www.bosbank.pl/aktualnosci/klienci-indywidualni/zmiany-w-regulacjach-bankowych-od-1-lipca-br

  OdpowiedzUsuń
 16. Promocja zmieniła trochę swoje oblicze. Proszę o aktualizację na stronie i pozdrawiam:)
  https://www.bosbank.pl/klienci-indywidualni/twoja-bankowosc-codzienna/konta-osobiste/ekokonto-bez-kosztow

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...