Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Comperia Bonus na dłużej z nami. Na lokatę 4% i premię 55 zł możesz załapać się do 14.12.

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.12.2015

Comperia Bonus na dłużej z nami. Na lokatę 4% i premię 55 zł możesz załapać się do 14.12.

Wszystko co dobre, szybko się kończy?! Nie tym razem. Bo promocja została przedłużona.

Darmowe konto w Alior Banku z lokatą 4%, a do tego z gwarantowaną premią 55 zł i szansą na nagrody pierwotnie można było założyć do dziś włącznie. Ale kto się jeszcze nie załapał na tą prostą okazję do bankobrania, może to jeszcze uczynić.

Czas możliwości zarejestrowania w promocji został bowiem przedłużony do poniedziałku, czyli do 14.12.2015 r. 

Aby wziąć udział w promocji należy zarejestrować się na dedykowanej stronie, za pomocą linka otrzymanego na mail potwierdzić udział w akcji i dalej założyć bezwarunkowo darmowe konto z kartą (która na promocyjnych zasadach też jest za 0 zł). Do końca roku (czyli do 31.12.2015 r.) wyrobić się trzeba również z: zawarciem umowy, wykonaniem jednej płatności kartą (na dowolną kwotę) i otwarciem lokaty. Na 2-miesięczny depozyt wpłacić można od 1 000 do 10 000 zł. Oprocentowanie stałe wynosi 4% w skali roku. Na premię nie trzeba będzie długo czekać. Do 21.01.2016 r. organizator powiadomi o przyznaniu bonusu, a jego wypłata nastąpi do 31.01.


W promocji mogą wziąć udział osoby, które w tym roku kalendarzowym nie posiadały konta osobistego w Alior Banku, jak i w T-Mobile Usługi Bankowe.

Akcji towarzyszy również konkurs z 59 nagrodami rzeczowymi (smartfony i smartwatche). 

O szczegółach dotyczących promocji, zasadach konkursu oraz o koncie i karcie do konta pisałem w pierwszym wpisie dedykowanym promocji Comperia Bonus 5.

Umowę o konto można zawrzeć za pomocą przelewu lub kuriera. Osoby, które zamierzają to zrobić za pośrednictwem kuriera, z wnioskowaniem o konto raczej nie powinny zwlekać. Bank daje sobie czas na przesłanie karty w terminie do 14 dni. Warto więc uwzględnić nawał pracy listonoszy oraz kilka dni świątecznych, które mamy przed sobą.

Jeśli z powyższej promocji już korzystasz albo się na nią nie łapiesz, sprawdź money manię. To promocja, w której za otwarcie Konta 360º lub 360º Student w Banku Millennium dostać można premię 150 zł. Równie ciekawie wygląda program poleceń "Mam Inteligo", w którym za otwarcie konta z polecenia i wydanie 210 zł dostaniesz 100 zł. A możesz dodatkowo zyskiwać też z tytułu poleceń. Za każdą skuteczną rekomendację otrzymasz od banku po 50 zł.

42 komentarze:

 1. Czy lokatę można wcześniej zerwać?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jako były klient Meritum Banku mogę skorzystać z promocji? Też liczy się jakaś karencja?

  OdpowiedzUsuń
 3. @Anonimowy 8 grudnia 2015 14:12, regulamin promocji wymaga założenia lokaty, ale.. nic nie mówi o konieczności jej utrzymywania w dłuższym okresie ;)

  @Anonimowy 8 grudnia 2015 14:24, odpowiedź od Comperii:
  "W promocji mogą brać udział klienci, którzy zamknęli ROR w Meritum Banku przed 30.06.2015 r. oraz nie otworzyli rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Alior Banku po 30.06.2015."

  Odpowiedzi na te i inne pytania można znaleźć w pierwszym wpisie dedykowanym promocji i w komentarzach pod nim tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam problem z założeniem konta w Alior, a chodzi głównie o weryfikację moich danych z danych z otrzymanego przelewu który dokonałem z ING. 2x odrzucili mój wniosek o konto podając właśnie niezgodność danych. Dzwoniłem do Aliora, podobno to automat weryfike i pracownicy nie są w stanie nic zrobić, polecili mi sprawdzenie danych jeszcze raz lub udanie się do placówki. W związku z tym mam kilka pytań:
  1. Czy fakt, że upoważniłem ojca do konta może mieć wpływ na problem z weryfikacją?
  2. Czy rzeczywiście to konto można założyć w oddziale?

  Wypełniłem wniosek od nowa. Zobaczymy jutro. Jeśli nie przejdzie to nie mam pomysłów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W placówce nie da się założyć konta w ramach promocji Comperia Bonus. Przy problemach z przelewem alternatywą zostaje podpisanie umowy z udziałem kuriera.

   Nie do końca rozumiem kiedy nastąpiło upoważnienie ojca. We wniosku takiej opcji nie ma. A jeśli wcześniej takie pełnomocnictwo zostało udzielone to nie powinno mieć to żadnego wpływu.

   Jeśli chodzi o dane i ich rozbieżność między wnioskiem, a danymi przy przelewie przychodzącym. Hm, to co jestem w stanie zasugerować to może drugie imię albo dane z adresu - np. imię, jakiś skrót przy patronie ulicy/osiedla.
   Sytuacja odrzucenia przelewu może też zaistnieć jeśli byłeś już klientem Aliora, konto zostało zamknięte, ale nie została wypowiedziana umowa ramowa. Wtedy rzekomo wnioski też są odrzucane - o takiej sytuacji pisali już Czytelnicy.

   PS. Tłumaczenie weryfikacji automatem, choć prawdziwe, pokazuje pewne ułomności takiego rozwiązania. Ale niestety w większości banków stosowany jest właśnie taki proces. Wyjątkiem jest tu BGŻ Optima gdzie wstępnie odrzucony wniosek trafia do weryfikacji ręcznej i w przypadku niewielkich rozbieżności (które nie są ewidentną nieprawidłowością) jest akceptowany. Szkoda, że inne banki takiego rozwiązania nie stosują.

   Usuń
  2. Już ok, konto aktywne. Czy Alior oddaje całość przelewu który zrobiłem w celu werfykacji danych? Dostałem od nich przelew zwrotny ale na 0,01 PLN.

   Usuń
  3. Zaloguj się do Aliora. Tam będzie reszta.

   Usuń
 5. O 13 złożony wniosek, przelew z Inteligo, ok. 16:30 mail, że konto otwarte. Login przyjść ma w tytule przelewu. jeszcze go nie mam więc nie mogę się zalogować. Ale dostałam smsa, żeby się zalogować i zawnioskować o kartę. Bezsensu chyba bo wydaje mi się na 99,999% że kartę zaznaczyłam we wniosku. Czy muszę faktycznie jeszcze coś robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, też dostałem taki SMS. Nawet dzwoniłem na infolinię jak wygląda z tą kartą. Konsultant sprawdził, że o kartę już zawnioskowałem wraz z kontem. SMSy idą z automatu.

   Usuń
 6. Czy za wydanie katy "Karta debetowa dla Klienta Indywidualnego" pobierana jest opłata ? Wybierając MasterCard Debit pojawia się informacja:

  "Zgodnie z Taryfą Opłat i Prowizji, za wydanie karty pobierana jest opłata"
  W dokumencie tym widnieje kwota 10 zł,
  http://www.aliorbank.pl/resources/res/repozytorium_dokumentow/klienci_indywidualni/tabela_oplat_i_prowizji.pdf

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Tabeli Opłat i Prowizji Alior Banku opłata za wydanie karty pojawia się ale do innego rodzaju konta. Przy Koncie Internetowym (a więc tym otwieranym w promocji) opłaty nie ma - ściągawka tutaj.

   Usuń
 7. Czy ma jakieś znaczenie kolejność transakcji? To znaczy czy muszę najpierw założyć lokatę a dopiero później zapłacić kartę? W mailu od Comperii czynności konieczne do uzyskania premii są rozpisane w następujący sposób:
  1. Zarejestruj się w promocji Comperia Bonus
  2. Otwórz konto i załóż lokatę w Alior Banku
  3. Wykonaj jedną płatność kartą
  4. Odbierz bonus 55 zł i walcz o nagrody dodatkowe:
  smartfon Samsung Galaxy S6 lub smartwatch Sony SV2
  Ja najpierw zapłaciłem kartą a dopiero później założyłem lokatę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestracja oraz otwarcie konta muszą być na początku ;) Ale później otwarcie lokaty i jedna płatność według uznania - kolejność obojętna. Ważne by z jednym i drugim wyrobić się do 31.12.2015 r.

   Usuń
 8. A czy jeśli mam konto w kantorze alior złapie się na promo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alior konto walutowe traktuje jak ROR i to wyeliminowuje z promocji :(

   Usuń
  2. Witam, Osoby, które posiadały bądź posiadają Kantor Walutowy mogą wziąć udział w promocji. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na adres kontakt@comperiabonus.pl, lub skorzystać z naszego chatu dostepnego na stronie Comperia Bonus.

   Usuń
 9. Witam, dostałam 2 karty do konta.
  Dlaczego tak jest?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Składałaś osobno wniosek już z bankowości internetowej? (Tak jak pisali w tym SMSie po otwarciu konta)? To dlatego. A jeśli nie to im się w banku coś pokiełbasiło chyba.

   Usuń
 10. A którą kartą mam teraz wykonać tą jedną transakcję i którą aktywować? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może na infolinii będą Ci w stanie sprawdzić, która karta wyszła jako pierwsza.

   Usuń
 11. Założyłem konto w ramach promocji w Alior Banku oraz lokatę zgodnie w warunkami. Jedyna lokata jaka była dostępna na 2 miesiące jest oprocentowana w wysokości 1 procenta. Taka sama informacja widnieje również w szczegółach lokaty (oprocentowanie 1%). Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego lokata ta nie jest oprocentowana na 4 procent zgodnie z warunkami promocji? A może coś źle zrobiłem? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, powoduje to pewne zaskoczenie. W Tabeli Oprocentowania Alior Banku jest jednak wyjaśnienie: "Oprocentowanie zostanie podniesione z 1% do 4%, a odsetki skorygowane, do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu założenia lokaty".

   Usuń
 12. Witam wszystkich serdecznie :)
  Otrzymałem kartę 31.12.15 i z tego powodu transakcja została zaksięgowana 02.01.15 czy w takim przypadku zaliczyłem warunki promocji czy nie ?
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli płatność zrobiłeś 31.12 to nie powinno być problemu. To oczywiste, że nie było szans by się zaksięgowała. Przedłużając promocję do 16 XII Comperia i Agora musiały się z tym liczyć. Czas na przesłanie karty: 14 dni. Czas na zaksięgowanie: 7 dni. Więc musiało najść na nowy rok. Też jestem w takiej sytuacji. Kartę dostałem 30.12. i nawet 3 razy zapłaciłem z nadzieją, że coś się zaksięguje, ale wszystkie kwoty zaksięgowali dopiero w nowym roku. Jednak nie wyobrażam sobie by nie dostać z tego powodu premii. Zresztą regulamin nie mówi nic o zaksięgowaniu do 31.12. ale o płatności.

   Usuń
 13. Witam wszystkich, którzy brali udział w tej promocji. Czy ktoś dostał już maila odnośnie przyznania premii? Wiem, że mają czas do 21 stycznia, ale codziennie sprawdzam pocztę i nic, dlatego jestem ciekawa czy już rozsyłają maile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma maili. Znając życie przyjdzie czekać do 21.01.

   Usuń
  2. Dokładnie. Tu nie ma czym się dziwić bo to standard, że na ostatni dzień/

   Usuń
 14. Witam
  czy ktoś już dostał emaila od comperii w dniu 21.01.2016 ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też z niecierpliwością czekam i zaglądam na skrzynkę, a tam cisza.

   Usuń
 15. czy ktoś dostał maila od comperii , już jest 21.01.2016 ?

  OdpowiedzUsuń
 16. W związku z pojawiającymi się komentarzami w dwóch różnych miejscach, zapraszam do dyskusji tutaj.

  OdpowiedzUsuń
 17. Na stronie [link usunięty] piszą że logują się i uzupełniają dane. Czy ktoś jest w stanie zweryfikować czy faktycznie należy takie dane uzupełniać? W regulaminie nie ma o tym mowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można się zalogować i są pola do uzupełnienia, ale to ma się nijak do regulaminu tej promocji. Więc zaczekam jednak na maila

   Usuń
  2. Dostałem już zgłoszenia w tej sprawie. Wysłałem zapytanie do Comperii, ale na odpowiedź trzeba zaczekać co najmniej do jutra.

   Usuń
 18. Mam już maila.

  OdpowiedzUsuń
 19. Złodzieje pobrali mi z konta 4 zł za karte i zadnego emaila nie dostalem....

  OdpowiedzUsuń
 20. witam
  pierszy raz będę zamykał konto w aliorze .czy wraz z zamknięciem rachunku muszę zwrócić kartę , czy wystarczy ją zastrzec , przez internet aby nie było za nią opłat
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najlepiej zamknij kartę w panelu bankowości internetowej. Nie musisz wtedy zwracać karty, a kiedy złożysz wypowiedzenie to już nieistotne bo samo konto jest za darmo.

   Usuń
 21. Brałam udział w promocji, zamknęłam juz konto, powinno zostać zamknięte 16.03. Spróbowałam się zalogować na konto i nadal mogę, jest tam wszystko, tylko, że jest brak rachunków. Nie rozumiem o co chodzi? moje konto nadal istnieje ale bez rachunku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w ustawieniach w bankowości internrtowej zablokuj dostęp do rachunku przez WWW .JA TEŻ TAK MIAŁEM

   Usuń
  2. Dobrze wiedzieć na przyszłość, że taka opcja jest w bankowości internetowej, bo ja pofatygowałem się do oddziału ponownie :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...