Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bądź aktywny - załóż nowy depozyt. Dodatkowe 50 zł dla uczestników wcześniejszych promocji Agory i Toyota Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.12.2015

Bądź aktywny - załóż nowy depozyt. Dodatkowe 50 zł dla uczestników wcześniejszych promocji Agory i Toyota Banku

Uczestnicy kilku poprzednich promocji Agory i Toyota Banku mogą zarobić ponownie.

Taka okazja zdarza się rzadko (by nie powiedzieć, że nigdy). Tym razem organizatorzy akcji przewidzieli jednak dodatkowe gratyfikacje dla obecnych klientów banku oraz tych, którzy już prawie klientami się stali ;) Do wzięcia czeka 50 zł.

Bonus mogą zdobyć osoby, które posiadają już Konto Jedyne w Toyota Banku, otwarte w jednej z wcześniejszych promocji albo chociaż w takiej promocji się rejestrowały, a konta finalnie nie założyły.

Promocja "Bądź aktywny - załóż nowy depozyt" trwa w okresie od 30.11. do 13.12.2015 r. i jest skierowana wyłącznie do osób, które: 
"posiadają aktywne Konto Jedyne w Banku otwarte w ramach poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora i Bank: 
- Lokata Toyota Bank z premią
- Promocja SUPER DUET
- Depozyt Plus w Toyota Bank z premią 2  
- Promocja SUPER DUET edycja 3"
lub
"które dokonały rejestracji w dedykowanej aplikacji w ramach poprzednich akcji organizowanych wspólnie przez Organizatora i Bank i nie dokończyły procesu składania wniosku lub zawarcie umowy o Konto Jedyne"
Promocje - o których wspomina regulamin aktualnej akcji - oczywiście opisywałem na blogu Bankobranie: Lokata Toyota Bank z premią (60 zł), Promocja Super Duet (140 zł), Depozyt Plus w Toyota Banku z premią 2 (140 zł) oraz promocja Super Duet edycja 3 (140 zł).

Nie mogą w promocji wziąć udziału osoby, które w okresie 7.04.-30.11.2015 r. rozwiązały już z bankiem umowę o Konto Jedyne.

Jeśli posiadasz Konto Jedyne w Toyota Banku otwarte podczas wcześniejszych promocji i chcesz załapać się na dodatkową premię 50 zł:
 • klikając w link otrzymany mailem, potwierdź udział w akcji i dalej na docelowej stronie wybierz status "Mam konto w Toyota Banku" 
 • do 10.01.2016 r. w Systemie Bankowości Elektronicznej banku zwiększ saldo lokat względem salda lokat posiadanych na dzień 30.11.2015 r.
  - załóż co najmniej jedną lokatę "Plan Depozytowy 80 dni" na kwotę min. 7 000 zł (oprocentowanie lokaty wynosi 2,75% w skali roku)
  - jeśli posiadasz już siedem lokat "Plan Depozytowy"(a taka jest maksymalna liczba depozytów tego typu) należy założyć lokatę "Depozyt Plus na 6 miesięcy - także na kwotę co najmniej 7 000 zł (oprocentowanie wynosi 2,35% w skali roku)
 • utrzymuj lokatę do 19.02.2016 r. 
Jeśli w jednej z wcześniejszych promocji Agory i Toyota Banku dokonałeś/aś rejestracji, ale nie ukończyłeś/aś procesu składania wniosku lub zawarcia umowy o Konto Jedyne, teraz: 
 • klikając w link otrzymany mailem, potwierdź udział w akcji i dalej na docelowej stronie wybierz status "Nie mam konta w Toyota Bank"
 • złóż wniosek o Konto Jedyne, wyrażając przy tym zgody na: przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej oraz na przetwarzanie danych w celu marketingu bezpośredniego w banku
 • zawrzyj umowę o konto (w ciągu 2 dni od złożenia wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant banku celem potwierdzenia wniosku i umówienia kuriera, a ten z dokumentami do podpisu powinien dotrzeć do Ciebie w ciągu kolejnych 3 dni)
 • najpóźniej do 10.01.2016 r. w bankowości internetowej banku załóż co najmniej jedną lokatę na min. 7 000 zł (może to być "Plan Depozytowy 80 dni" z oprocentowaniem 2,75% w skali roku lub "Depozyt Plus na 6 miesięcy" z oprocentowaniem 2,35% w skali roku)
 • utrzymuj lokatę do 19.02.2016 r.
Planów Depozytowych lub Depozytów Plus możesz założyć więcej niż jeden, ale nie wpłynie to na wysokość premii. Ta w promocji wynosi 50 zł. Aby tak się stało, warunki które należy spełnić są już identyczne dla wszystkich:
 • do 4.03.2016 r. otrzymasz powiadomienie mailowe o przyznaniu premii 
 • zareaguj na powyższą wiadomość - najpóźniej do 11.03.2016 r. zaloguj się na stronie promocji uzupełnij dane niezbędne do otrzymania premii (należy podać m.in. numer rachunku Konta Jedynego otwartego w promocji)
 • utrzymuj aktywne Konto Jedyne do dnia wypłaty premii, czyli do 31.03.2016 r.
Na koniec tradycyjne prześwietlenie produktów, które należy założyć (lub dalej utrzymywać) w promocji.

Konto Jedyne wiąże się z opłatą 2,49 zł miesięcznie. Karta wydawana do rachunku jest bezwarunkowo darmowa. Posiadanie karty i korzystanie z niej nie jest obowiązkowe, ale daje możliwość uniknięcia, a właściwie anulowania wspomnianej opłaty za konto. Opłata ta jest pobierana "z góry" w pierwszym dniu miesiąca, ale gdy w tym miesiącu wykonasz płatności kartą na sumę min. 400 zł, wówczas bank zwróci Ci pobraną wcześniej opłatę.

Plan Depozytowy 80 dni to lokata otwierana na okres 80 dni. Można na niej ulokować od 3 000 do 7 000 zł (w promocji należy założyć min. jedną lokatę na maksymalną kwotę). Stałe oprocentowanie wynosi 2,75% w skali roku. Klient ma możliwość otwarcia siedmiu lokat tego typu (a więc ulokować w ten sposób można maksymalnie 49 000 zł). Ewentualne wcześniejsze zerwanie depozytu oznacza utratę odsetek.

Z kolei Depozyt Plus na 6 miesięcy to lokata na której minimalną kwotą jaką można zdeponować jest 5 000 zł (pamiętaj jednak, że w promocji wymagane jest wpłacenie co najmniej 7 000 zł). Stałe oprocentowanie lokaty  wynosi 2,35% w skali roku. W przypadku wcześniejszego zerwania lokaty, trafi do Ciebie 1/10 należnych odsetek.

87 komentarzy:

 1. Pod koniec września wysłałem wypowiedzenie konta z dyspozycją zamknięcia na koniec listopada. Ech

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiadają, że dadzą AŻ 50 złotych. Natomiast ja, po otrzymaniu 140 PLN zamykam konto w tym problematycznym banku. Nie dalej jak dzisiaj, płacę kartą - płatność "nie przechodzi". Raz, drugi, trzeci. Dzwonię na infolinię. Tu oczywiście - proszę podać ID (8 cyfr), hasło (3 cyfry z 6-ciu), po czym łączę się z konsultantem, a tu kolejna weryfikacja (imię, nazwisko, daty urodzin babci, dziadka, rozmiar buta wujka itp. itd.). Podałem. Proszę o weryfikację problemów z płatnością. No to kolejna runda pytań - numer karty, data ważności ... Do diaska! Po kiego, się pytam, tyle pytań. Rzecz jasna - w celu mojego bezpieczeństwa, bo (jak stwierdza konsultant od siedmiu boleści), ktoś nieuprawniony mógł wejść w posiadanie moich danych personalnych. Normalnie mnie rozbawili! Jak ktoś wszedł w posiadanie tych informacji, to JAK STWIERDZĄ, że on - to NIE JA? Zaproponowałem, żeby jeszcze próbkę mowy i kod DNA pobierali przy podpsaniu umowy pobierali!

  Wracam do karty. Co się okazuje ... Karta jest ... ZABLOKOWANA ... OD 04.11.2015 roku! Usiadłem z wrażenia. Okazuje się - im jakaś transakcja się "nie spodobała", wiec ... kartę wyłączyli. Najlepsze jest to, że PODOBNO powiadomili mnie o tym ... (normalnie śmiech przez łzy) ... WIADOMOŚCIĄ w systemie logowania. I to żadny tam urgent czy komunikat systemowy, tylko ... zwykły message w natłoku spamu w skrzynce kontaktowej dostępnej PO ZALOGOWANIU DO SYSTEMU T-B. Żaden telefon z banku, żaden SMS, żaden mail ... z kulawą nogą się ... nie przyszedł. Jestem na wyjeździe, płacę za paliwo na stacji benzynowej i robię z siebie wariata przy terminalu, bo Toyota Bank ma taki a nie inny sposób komunikacji z klientem. Przytoczę też fakt, że miesiąc temu, zamiast mnie - zadzwonili do ... żony ... w sprawie MOJEGO KONTA! Przy dzisiejszej rozmowie proszę o wyjaśnienie dlaczego dzwonią na telefon żony, pada odpowiedź - "Mamy ten numer w systemie." Pytam - "Skąd?". Odpowiedź - "Po prostu mamy..." Rozbrajające. Szkoda, ze nie zadzwonili do babci, teścia, brata, szwagierki i nie pogadali z nimi na temat MOJEGO KONTA!

  Ten bank, to ... TOTALNA PORAŻKA i kompletny brak profesjonalizmu. Nie wspomnę o tokenie, który muszę targać ze sobą na wyjazdy, bo ... przecież mogą mi wiadomość w SWOIM systemie wysłać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy powiadomieniach o (profilaktycznym, czasem trafionym - chwała za to!) blokowaniu kart płatniczych, brak jednolitego standardu. Są banki, które dzwonią, inne wysyłają smsa, a jeszcze inne (powyższy przykład) robią to niby w skuteczny (niepodważalny, bo wysłali i jest dowód) sposób. No ale co z tego. Przecież nie co dzień ktoś się loguje. Mógłby się za to ZBP albo KNF wziąć.

   Usuń
 3. No to bardzo miła niespodzianka ze strony Agory i bank. Dla mnie ta promocja to kura znosząca złote jajka ;) Odsetki, premia 140 zł, bon 50 zł w konkursie Złotówy i teraz znów 50 zł.

  OdpowiedzUsuń
 4. -do 10.01.2016 r. w Systemie Bankowości Elektronicznej banku zwiększ saldo lokat względem salda lokat posiadanych na dzień 29.11.2015 r.
  - załóż co najmniej jedną lokatę "Plan Depozytowy 80 dni" na kwotę min. 7 000 zł

  Jeśli posiadam lokatę do 16 grudnia to po zakończeniu mogę swobodnie wypłacić z Toyota Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje tak, bo chodzi o zwiększenie salda przez otwarcie lokaty na 7 tys. Ale nie wyklucza zamknięcia czy zakończenia w międzyczasie innych lokat

   Usuń
  2. Mała poprawka. Chodzi o saldo na 30.11.2015 r., a nie 29.11. jak było pierwotnie. Tekst już poprawiony. Za pomyłkę przepraszam.

   Usuń
  3. Więc jak zamknę lokatę z 3 tys ( bo się kończy ) i otworzę z 7 tys to saldo się zwiększy o 4 tys czy to przejdzie ?

   Usuń
  4. Dobre pytanie Adam! coś czuję, że tym sposobem trzeba będzie odnowić wszystkie lokaty i dorzucić jeszcze 7k. Kwestia przemyślenia dla tych co wykorzystali wszystkie 7 lokat

   Usuń
 5. Nadal mam konto jedyne i została mi tylko lokata depozyt plus, która kończy się 11.12. Wcześniej skończyły mi się plany depozytowe, a miałam ich siedem. Czy oznacza to, że teraz znów mogę założyć plan depozytowy na 80dni? i dostanę premię w grudniu (bralam udzial w promocji super duet) i w marcu?

  OdpowiedzUsuń
 6. Z prostej kalkulacji wynika więc, że zakładając w tej promocji Plan Depozytowy 80 Dni na kwotę 7.000 zł, dostajemy z tytułu odsetek (netto) 34,17 zł + 50 zł z tytułu premii. Przeliczając to na oprocentowanie, uzyskujemy odpowiednik lokaty na jakieś 6,77 % (brutto) w skali roku. Szkoda, że tylko dla 7.000 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajne wyliczenia ale chyba za prosta ta kalkulacja. Wydajesz co miesiąc 400 ta kartą ? Jak nie to teraz odlicz 4x2,75= 11 zł a jeszcze trzeba potem wysłać poleconym wypowiedzenie za kilka złoty więc ta oferta nie jest jakaś szałowa.

   Usuń
  2. @Anonimowy2 grudnia 2015 14:05
   Kalkulacja jest jak najbardziej prawidłowa. Koszty, które Ty chcesz uwzględniać ponoszę niezależnie od tego, czy skorzystam z tej promocji - konto już przecież i tak mam, więc płacę za nie 2,49 zł /m-c i wypowiedzenie też muszę wysłać, nawet jeśli nie skorzystam z tej promocji. Samo skorzystanie z tej promocji nie generuje więc dla mnie żadnych dodatkowych kosztów.

   Usuń
  3. Ok przy takich założeniach - racja. niemniej jak ktoś jest z pierwszej edycji superduetu to już tak różowo nie jest. Promocja ma za zadanie utrzymać klientów 1 edycji, którym w grudniu kończą sie produkty i pewnie będa zamykać konta.

   Usuń
 7. W sumie jest tutaj wiele niedomówień. Jeśli na 30.11 miałem 5 lokat na sumę np. 30 000 to czy mogę teraz otworzyć lokatę na te 7k (tym samym podwyższyć stan lokat) a pozostałe lokaty które za chwilę się skończą... nie odnawiać? Czy to nie będzie tak że tego 10.01 sprawdzą że lokat już nie ma żadnych i zrobią nas w konia?

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, ale tym razem beze mnie.Wzięłabym udział, ale skąd ja wezmę pieniądze? Mogę tylko wpłacić 5-6 tys. a resztę muszę zostawić na święta. Trzeba trochę zostawić na prezenty zwłaszcza wnukom, wyprawić święta, bo rodzinka przyjedzie, a ZUS w Polsce niestety nie daje premii czy talonów przed świętami emerytom. Bogatego Mikołaja wszystkim życzę, a zwłaszcza panu Mr.Złotówa. Dziękuję panu za talon na 50 zł i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Otrzymałem link do logowania konta, niestety nie moglem się zalogować (zonk), ponowne wejście do linku i informacja, że tylko raz mogę założyć lokatę na dany mail ? Przecież jej nie mogłem założyć z powodu braku możliwości zalogowania do konta. Jak mam dalej postępować ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Opis tej promocji zawarty w jej regulaminie jest tyle wart, ile wiarygodność Agory w kwestii terminów wypłacania premii w ostatnich promocjach (jeżeli ktoś nie wie, o co chodzi, to niech w blogową wyszukiwarkę wpisze "agora" i przeczyta komentarze pod wpisami).
  Według regulaminu tej promocji powinienem: 'w terminie od dnia 01.12.2015 roku do dnia 13.12.2015 roku na stronie Serwisu URL: aktywni.zpremia.pl. zarejestrować się w Aplikacji podając adres email, potwierdzić uczestnictwo w Akcji kliknąć w aktywny link udostępniony w Serwisie, który przekieruje Uczestnika na stronę serwisu Partnera wybrać status: „Mam konto w Toyota Bank”, następnie postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami'.
  Więc zarejestrowałem się na stronie tej promocji, ale lokatę chciałbym założyć dopiero 04.01.2016. Kliknąłem w link aktywacyjny otrzymany mailem - znalazłem się na stronie, na której... no właśnie, co powinienem zrobić? Widzę tam przycisk "Kliknij tutaj, aby założyć lokaty", ale lokaty chcę przecież założyć dopiero w styczniu. Czy jestem więc już uczestnikiem tej promocji (zakończyłem proces rejestracji) czy jeszcze coś powinienem zrobić teraz, żeby lokatę w ramach promocji móc założyć w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ciekawie ostatnio się dzieje. Comperia obiecuje dodatkowe 30 PLN za wpadkę przy rozpatrywaniu reklamacji, Agora teraz daje premie obecnym klientom. Już nie tylko banki rywalizują ze sobą, ale i firmy pośredniczące. I Bardzo dobrze - z zyskiem dla nas :)

  OdpowiedzUsuń
 12. to jak jest z tym zwiększeniem salda o 7 tysięcy? Czy jeśli na koniec listopada miałem lokatę na 5 tysięty i kończy się w grudniu, to muszę założyć nowe lokaty na 7 czy 12 tysięcy?

  OdpowiedzUsuń
 13. A co z wypłata tych wcześniejszych 140 zł, bo to jakoś w grudniu miało być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu zapewne masz na myśli I edycję Super Duetu? W tym zakresie nic się nie zmienia. Maile z powiadomieniem o spełnieniu warunków promocji mają być wysłane do 23.12.; czas na uzupełnienie danych do 27.12., a wypłata do 31.12.2015 r.

   Usuń
  2. Tak, dokładnie o to mi chodziło a wolałem zapytać żeby terminu nie przegapić ewentualnie, tak więc dziękuje Mr. Złotówa za odpowiedz, na Ciebie jak zawsze można liczyć i spokojnie czekam na maila od organizatora.

   Usuń
 14. Zasady tej promocji (jak widać po komentarzach) są tak zagmatwane, że chyba lepiej nie ryzykować i poczekać na lepsze okazje ulokowania tych 7.000 zł. Przecież bez tej premii (50 zł) oprocentowanie 2,75% to żadna rewelacja - w innych promocjach (np. Comperia Bonus 4 i 5) pojawiają się lokaty na 4%, a do 10.01.2016 pewnie kilka takich promocji jeszcze się pojawi.

  OdpowiedzUsuń
 15. Witam.
  Wczoraj na infolinii pytałem o dokładną interpretację regulaminu promocji.
  Pani zobowiązała się wypytać i dzisiaj oddzwoniła z informacją.
  Chcąc dostać 50 zł promocji muszę nie tylko wpłacić 7000 zł ale także przedłużyć lokatę którą mam obecnie ( jest to 5 tyś zł wpłacone na 6 m-cy a kończy się 16 grudnia)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie jak dla mnie nic to nie zmienia i tak jest całkiem spoko. Został mi tylko Depozyt Plus do 04.02 więc według regulaminu utrzymać trzeba lokatę do 19.02, więc z tym Planem Depozytowym praktycznie zgrają się w czasie z zakończeniem

   Usuń
 16. No to aja juz nic nie wiem. Czy admin może potwierdzić te rewelacje u organizatora ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłałem zapytanie do Agory.

   Usuń
  2. I mam odpowiedź Agory udzieloną w oparciu o stanowisko banku:

   "Kwota na dzień 19.02.2016 roku czyli data do której trzeba utrzymać lokatę, musi być powiększona o 7 tys w stosunku do kwoty z dnia 30.11.

   Czyli na dzień 30.11 ktoś ma 7 tys na 2 lokatach - lokata kończy mu się na dzień 30.12 i powinien je przedłużyć żeby stan był taki sam na dzień 19.02 + 7 tys"

   Usuń
  3. No to słabo. Utrzymywać dalej na bieda-lokatach? Szkoda zachodu.

   Usuń
  4. 2,75% na Planie Depozytowym jest takie słabe? Jaką masz alternatywę bez promocji? 2,8% na Mikołajkowej w Idei. 0,05% nawet nie zauważysz

   Usuń
  5. Czyli w sumie muszę przedłużyć lokatę na 15 dni skoro to co mam kończy się 4.02, to w sumie nie jest takie złe, a po 19.02 tą przedłużoną zerwać, to raczej mi się opłaca, bo w tym samym momencie skończy mi się te 80 dni 7tyś, więc to w miarę atrakcyjne dla tych co brali udział w promocji Super Duet 2

   Usuń
  6. Skoro liczą stan na 19.02. względem 30.11.to jak komuś się skończy lokata pomiędzy to może kasę zabrać (np. na konto oszczędnościowe w innym banku), a tylko do 10.01. założyć 7000 zł. A potem np. 18.02. założyć w Toyota Banku lokatę, która przywróci stan z 30.11 (oprócz tego będzie już te 7000 zł). I 20.02. kasę zabrać. Warunki na 19.02. by saldo o 7000 było wyższe niż 30.11. będą spełnione.

   Usuń
  7. @Anonimowy3 grudnia 2015 11:05 straszliwe kombinatorstwo, ale w sumie jest to dobra propozycja i opłacalna zwłaszcza dla tych którzy na Godnym Polecenia w BZWBK mają 4%.

   Usuń
  8. A co jeśli skorzystałam z oferty, ale Depozyt Plus na 6 miesięcy zamknęłam po wymaganych 4 miesiącach? Obecnie mam konto Jedyne, bo czekam na mail od Agory i wypłatę premii, ale nie mam już lokat..

   Usuń
  9. Zależy kiedy zerwałeś. Jeśli przed 30.11 to masz świetną sytuację i na ten dzień miałeś 0 zł - wystarczy teraz założyć te 7 tys.

   Usuń
  10. @Anonimowy3 grudnia 2015 11:36 czasem w cwaniaka trzeba cwaniackimi sztuczkami ;)

   Usuń
  11. Czyli jak mam Depozyt Plus na 6 miesięcy,który kończy mi się 16 grudnia, to muszę go przedłużyć? Ale jak to zrobić, skoro wczesniej zaznaczyłam opcje bez przedłużania? I pytanie czy muszę te środki też zostawić na Depozyt Plus czy mogę je ulokować na innej lokacie, ważne żeby suma środków na lokatach była wyższa niż na stan z 30.11? Chodzi o to, że nie chce ich lokować na kolejne 6 m-cy, tylko na krócej.

   Usuń
  12. Można na innej lokacie. Liczy się saldo by na 19.02. było równe temu z 30.11. + 7 tys.

   Usuń
  13. A to pewne że można tak zrobić z tm aby nie przedłużać tych lokat tylko na 2 dni powiedzmy przed 19 lutego założyć lokaty 3 dniowe z kwotami większymi od tych co się skończyły i warunki promocji będą spełnione ? Oczywiście tą nową z 7 tys by się założyło zgodnie z wymogami.
   Czy nie będzie tak że te kwoty muszą być utrzymane przez cały okres od początku do 19 lutego bo jak ktoś pisała aby zabrać pieniądze po skończeniu lokaty i wrócić na dzień 19 lutego to było by ciekawe rozwiązanie ale czy przejdzie u organizatora promocji ?

   Usuń
  14. @Anonimowy4 grudnia 2015 12:20, może być inna lokata. Regulamin mówi o saldzie lokat (ale nie konkretnych ale ogólnie.

   @Adam, No właśnie, bo saldo względem 30.11. ma być zwiększone do 10.1. Więc w sumie przerwę można zrobić, ale bezpieczniej do tego 10.1. i przetrzymać do 19.2. Na jakiejś krótszej lokacie

   Usuń
 17. Przed :) bardzo dziękuje za potwierdzenie!

  OdpowiedzUsuń
 18. Witam! 29 listopada skończyła mi się lokata założona w ramach promocji super duet. Czy w takim razie wystarczy, że założę wyłącznie lokatę na 7 tysięcy? Bo de facto stan moich lokat na 30.11 wynosił 0 zł. Jak myślicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jak na 30.11. miałeś zero to żeś farciarz i wystarczy założyć lokatę na tysi :)

   Usuń
 19. Anonimowy 4 .12 z godz 12.20
  Musisz przedłużyć na taką samą lokatę , na taki sam okres

  OdpowiedzUsuń
 20. Witam. 30.11.2015 na moim koncie bank zarejestrował koniec 3 lokat (były to lokaty na 80 dni) : "Wypłata środków z lokaty - likwidacja ". Taka jest data transakcji i księgowania. Jeszcze nie założyłem nowych lokat. Po przystąpieniu do nowej promocji muszę zwiększyć stan lokat względem 30.11, tylko nie wiem, czy to ma być suma 3 lokat, które wtedy się kończyły + 7 tyś czy po prostu 7 tyś bo tych lokat już nie było? Akurat musiało mi się to zaksięgować 30.11 i teraz nie wiem co począć! :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro lokata była do 30.11. to chyba jednak saldo na ten dzień wynosiło równowartośc tych lokat więc musisz przedłużyć i dorzucić 7000.

   Usuń
 21. Od wpisu z dnia 05.12.2015 r. z godziny 09:02 mamy dwie sprzeczne informacje. Wobec tego proponuje ostateczne określić czy osoba która na dzień 30.11.2015 r. miała jakąkolwiek lokatę w Toyota Banku musi ją ponownie założyć na takich samych warunkach czy też wystarczy dowolna lokata, której ważność przekraczać będzie datę 19.02.2015 r. Swoją droga warto dodać,że najlepiej mają ci, którzy na dzień 30.11.2015 r. nie mieli żadnej lokaty, bo ich saldo wynosi 0,00 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi jasno "do dnia 10.01.2016 roku zwiększyć saldo lokat (w stosunku do salda lokat posiadanych w Toyota Bank na dzień 30.11.2015) poprzez założenie: (...) co najmniej jednej lokaty „Plan Depozytowy na 80 dni” (...) co najmniej jednej lokaty „Depozyt Plus na 6 miesięcy”".

   Mowa więc o zwiększeniu salda. Tyle ile lokat mieliśmy na 30.11. trzeba zostawić a do tego dorzucić 7 tys zł.

   W odpowiedzi od Agory cytowanej przez Złotówę mowa o przedłużeniu lokaty, ale myślę, że to sformułowanie użyte niefortunnie. Bo w regulaminie nie ma nic o wznowieniu, kontynuowaniu, przedłużenie lokaty. Ale mowa tylko o saldzie. Więc ja nie zamierzam przedłużać tej samej lokaty, ale przerzucić ją na coś co mi pasuje.

   Usuń
  2. Też przychylam się do tej opinii.

   Usuń
  3. Jest więc nas wielu których myśli podobnie. Zdecydowanie chodzi o saldo. @Anonimowy5 grudnia 2015 20:37 bardzo dobre rozłożenie tematu.

   Usuń
  4. dzwoniłem do banku 2 razy. raz powiedziano mi że muszę przedłużyć lokatę na 6 miesięcy (kończy mi się 19 grudnia), dziś natomiast Pani konsultantka powiedziała że ważne jest SALDO tzn. do 10 stycznia muszę założyć i mieć 2 lokaty jedną na 5 a drugą na 7 tysięcy. w moim przypadku będzie to ta 80 dniowa.

   Usuń
 22. Anonimowy powyżej.
  Możesz mówić treścią?
  Co ci powiedziano za drugim razem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. powiedziano mi że nie muszę przedłużać lokaty 6 miesięcznej. do 10 stycznia muszę założyć 2 lokaty i SALDO ma być równe lokacie 5 tys i 7 tys.

   Usuń
 23. Zarejestrowałem się w aplikacji i ustawiłem status na „Mam konto w Toyota Bank”. Czy w ten sposób wykonałem wszystkie wymagania dla etapu do 13.12.2015? Czy dobrze rozumiem, że na kliknięcie "Załóż lokatę" mam czas do 10.01.2016?

  OdpowiedzUsuń
 24. Sam jestem ciekawy jak to jest bo zrobiłem to samo co poprzednik napisał "Anonimowy 7 grudnia 2015 18:54" a na razie nie chce tworzyć lokaty tylko po Nowym Roku. Czy wymogi są jak na chwile obecną spełnione. I o co chodzi z tym:

  "Aby otrzymać premię, złóż wniosek używając przycisku poniżej.
  UWAGA! Założenie lokat w inny sposób, niż korzystając z linku poniżej
  uniemożliwia skorzystania z akcji!"

  Jak będę chciał po nowym roku założyć taka lokatę to nie mogę bezpośrednio ze strony banku tylko muszę uruchomić stronę tą gdzie aktywowałem tą promocję ?

  OdpowiedzUsuń
 25. Też chętnie uzyskałbym odpowiedź na pytania zawarte w dwóch ostatnich komentarzach - czy jeśli kliknie się, że chce się wziąć udział w tej promocji i kliknie, że ma się konto w Toyota banku to warunek "do 13.12" jest spełniony? Ja będę mógł założyć nowe lokaty po 16.12, więc już po 13.12, chciałbym mieć taką możliwość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro czas na założenie będzie do 10.01. to raczej powinno to nadal działać. Tak mi sie wydaje na logikę. Ale kliknąłem już teraz. Lokatę zamierzam założyć po 3.01.

   Usuń
  2. No to dzisiaj już to nie działa, czyli wychodzi na to, że lokaty trzeba było założyć od razu, bo jakoś nie wierzę, że lokata założona 13.12 ma czas na opłacenie do 10.01

   Usuń
 26. miał być czas do 10 stycznia na założenie lokaty . dziś loguję się do ... a tu :"Upłynął czas na składanie wniosków o założenie konta."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 10.01. jest czas na lokatę. Rejestracja + wniosek o konto były do wczoraj.

   Usuń
  2. profil założyłem 2 12 a dzisiaj to""Upłynął czas na składanie wniosków o założenie konta." wogule nie na temat komunikat

   Usuń
 27. #Mr. Złotówa #ToyotaBank - jak to dokładnie jest z tym bonusem? Czy jeśli zarejestrowałem się przed 13.12 to mogę nadal (do 10.01) opłacić nowe lokaty tak by załapać się na bonus? Niech to ktoś wyjaśni oficjalnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, do 10.01. możesz założyć lokatę.

   Usuń
  2. Ale wystarczy wybrać jakąkolwiek lokatę z dostępnych w systemie bankowości elektronicznej toyoty bank byle spełnić warunki kwotowe według regulaminu i będą spełnione warunki promocji ?

   Usuń
  3. Zacytuję z artykułu
   "załóż co najmniej jedną lokatę "Plan Depozytowy 80 dni" na kwotę min. 7 000 zł (oprocentowanie lokaty wynosi 2,75% w skali roku)
   - jeśli posiadasz już siedem lokat "Plan Depozytowy"(a taka jest maksymalna liczba depozytów tego typu) należy założyć lokatę "Depozyt Plus na 6 miesięcy - także na kwotę co najmniej 7 000 zł (oprocentowanie wynosi 2,35% w skali roku)"

   Usuń
  4. Ale musi być założone prze linka ze strony w promocji czy po prostu zalogować się do banku i tam kliknąć te lokaty ?
   Bo link nie działa jak klikam to mam taki komunikat

   "Dla jednego konta, można wypełnić tylko jeden wniosek. Jeśli ktoś z Twojej rodziny lub przyjaciół chce także wziąć udział w naszej promocji, prosimy, żeby zarejestrował się swoim adresem email."

   Usuń
  5. dzisiaj drugi marzec a żadnego maila nie ma ;(. ktoś też tak ma ?

   Usuń
  6. mają czas więc zapewne prześlą w ostatnim dniu.

   Usuń
 28. brak maila, czy ktoś z Was dostał już prośbę o uzupełnienie danych?

  OdpowiedzUsuń
 29. dziś/jutro będą rozsyłane maile-info po kontakcie telefonicznym z Agorą

  OdpowiedzUsuń
 30. Dostałem maila wypełniam formularz i komunikat pod numerem konta na czerwono "Brak wymaganego ciągu cyfr 12345678 w numerze konta." sprawdzałem chyba ze 3 razy numer konta bez spacji jak prosili w mailu się zgadza wie ktoś o co chodzi ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już poszło po którymś tam z rzędu wpisaniu nr konta.

   Usuń
 31. Odpowiedzi
  1. Spróbuj się zalogować. Mnie się udało i uzupełniłem dane.

   Usuń
 32. mi też nie przyszedł mail. Na jakiej stronie się logowaliscie jeżeli nie dostaliście maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://aktywni.zpremia.pl/promocja/zaloguj/

   Usuń
  2. lipa, nie da sie.. "przyjmowanie zgłoszeń w tej akcji zostało zakończone" ;/ chyba coś wcześniej pomyliłem

   Usuń
 33. nie dostałem maila. nie było możliwości zalogowania się do strony promocji. wysłałem reklamację z tej strony. dzwoniłem też do toyoty i agory. agora ma wysłać zapytanie do banku w celu potwierdzenia spełnienia przeze mnie warunków otrzymania premii. w ciągu kilku dni mają się ze mną kontaktować.
  numer do agory:22 555 53 21.

  OdpowiedzUsuń
 34. a ja mam inny problem - dostałem maila o treści :

  Gratulujemy!

  Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii gwarantowanej 50 zł w promocji Bądź aktywny - załóż nowy depozyt Toyota Banku i Agora! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o przesłanie niezbędnych danych, w tym numeru konta, na które wykonamy przelew. Ze względu na problemy techniczne związane z Twoim profilem prosimy o przesłanie danych mailowo. Prosimy o przesłanie imienia, nazwiska, adresu oraz numeru konta założonego w ramach promocji z Toyota Bank. Dane należy przesłać do dnia 11.03.2016. Premia zostanie wypłacona do dnia 31.03.2016.

  Zastanawiam się tylko, czy podając dane via mail nie trafię na jakiś oszustów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W razie obaw o autentyczność maila, warto wysłać wiadomość z prośbą o potwierdzenie czy mail jest od organizatora: http://aktywni.zpremia.pl/promocja/kontakt/

   Usuń
 35. Właśnie dostałam przelew z premią od Toyoty. To znaczy, że bank wyrobił się z terminem. Fajnie

  OdpowiedzUsuń
 36. No proszę, Agora wypłaca premię przed terminem :)

  OdpowiedzUsuń
 37. No a już się bałem, że będzie powtórka z BZWBK. A tu dziś wpłynęło 140, 50 i 100 zł (zaległe za BZWBK)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...