Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł za Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim

900 zł za kartę od Citi800 zł za kartę od Pekao400 zł od Millennium600 zł od VeloBanku400 zł od BNP Paribas

15.12.2015

Premia 300 zł za Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim

Do premiowania klientów posiadających firmę w końcu dołączył następny bank.

300 zł za otwarcie Konta i przelewy na ZUS promocja ING Bank Śląski
Tym razem otwarcie rachunku firmowego docenia ING Bank Śląski. Za spełnienie całkiem prostych warunków do wzięcia jest 300 zł. Ale jak to bywa w promocjach tego banku, na wypłatę gratyfikacji przyjdzie "trochę" zaczekać.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

W ING Banku Śląskim dostępna jest aktualnie również promocja dla klientów indywidualnych: za otwarcie konta bank daje 100 zł. Widać, że promocja musi przynosić bankowi pożądane efekty i jej wzorem pojawiła się również propozycja dla klientów prowadzących działalność gospodarczą.

W promocji "300 zł za otwarcie Konta i przelewy na ZUS" aby zgarnąć premię wystarczy:
 • do 29.02.2016 r. zawrzeć umowę o Konto Direct dla Firmy, o korzystanie z bankowości internetowej oraz o kartę 
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych
 • do konta do 31.08.2016 r. opłacić składki ZUS w 6 różnych miesiącach 
 • na dzień wypłaty premii (30.09.2016 r.) nadal posiadać konto i kartę
Do promocji kwalifikują się wyłącznie wnioski złożone przez Internet. Umowa o konto firmowe w ING Banku Śląskim zawierana jest za pośrednictwem kuriera. Udział w promocji mogą wziąć:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą do których nie stosuje się przepisów Ustawy o rachunkowości będące rezydentami (...), które (...) od dnia 01 stycznia 2014 r. do dnia 06 grudnia 2015 r. nie były posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk + , Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim"
Wyeliminowane są więc osoby, które posiadają lub po 1.01.2014 r. posiadały np. konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Za konto otrzymasz premię 300 zł, ale Twoim obowiązkiem będzie rozliczenie się z tego przychodu. Wspomina o tym również regulamin:
"Równowartość otrzymanej premii, stanowi nagrodę w sprzedaży premiowej (...) z zastrzeżeniem, że zwolnienie z podatku, o którym mowa w tym przepisie nie dotyczy nagród otrzymanych przez podatnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiących przychód z tej działalności – do samodzielnego opodatkowania, rozliczenia przez osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą"
Konto Direct dla Firmy prowadzone jest za 0 zł gdy w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz z niego przelew do ZUS lub przelew do Urzędu Skarbowego lub na konto wpłynie łącznie min. 2 000 zł (nie mogą to być jednak przelewy między rachunkami własnymi firmy). Warunek zwolnienia z opłaty spełnisz więc od razu spełniając warunek promocji (comiesięczny przelew do ZUS). Gdyby zdarzyło Ci się o tym zapomnieć bank pobierze 9 zł (a dodatkowo zacznie też naliczać opłaty za przelewy zewnętrzne - w wysokości 0,90 zł)

Z kolei karta płatnicza wydawana do rachunku jest darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia w danym miesiącu kalendarzowym płatności na sumę min 300 zł. W przypadku niezrealizowania wymaganego minimum, opłata za kartę wyniesie 7 zł.

Złóż wniosek o konto i zdobądź 300 zł

4 komentarze:

 1. Czyli posiadacz RORu w ING nie może założyć konta firmowego z premią 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w okresie od 01.01.2014 r. do 06.12.2015 r. posiadałeś/-aś Konto/Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk + , Direct dla Firmy to niestety nie.

   Usuń
 2. Wczytując się w regulaminy tej promocji, jak i 100 zł za konto osobiste wychodzi mi, że można założyć obydwa konta i zgarnąć obydwie premie. dobrze zzrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 400 zł łatwej premii za konto w Millennium (+ 100 zł za konto dla dziecka + 8% dla oszczędzających)

Po dłuższej przerwie powraca promocja konta osobistego w Millennium z premią pieniężną. Do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne o ł...