Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia 300 zł za Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.12.2015

Premia 300 zł za Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim

Do premiowania klientów posiadających firmę w końcu dołączył następny bank.

300 zł za otwarcie Konta i przelewy na ZUS promocja ING Bank Śląski
Tym razem otwarcie rachunku firmowego docenia ING Bank Śląski. Za spełnienie całkiem prostych warunków do wzięcia jest 300 zł. Ale jak to bywa w promocjach tego banku, na wypłatę gratyfikacji przyjdzie "trochę" zaczekać.

>>Ta promocja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze  propozycje ING Bank Śląski<<

W ING Banku Śląskim dostępna jest aktualnie również promocja dla klientów indywidualnych: za otwarcie konta bank daje 100 zł. Widać, że promocja musi przynosić bankowi pożądane efekty i jej wzorem pojawiła się również propozycja dla klientów prowadzących działalność gospodarczą.

W promocji "300 zł za otwarcie Konta i przelewy na ZUS" aby zgarnąć premię wystarczy:
 • do 29.02.2016 r. zawrzeć umowę o Konto Direct dla Firmy, o korzystanie z bankowości internetowej oraz o kartę 
 • nie składać sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych
 • do konta do 31.08.2016 r. opłacić składki ZUS w 6 różnych miesiącach 
 • na dzień wypłaty premii (30.09.2016 r.) nadal posiadać konto i kartę
Do promocji kwalifikują się wyłącznie wnioski złożone przez Internet. Umowa o konto firmowe w ING Banku Śląskim zawierana jest za pośrednictwem kuriera. Udział w promocji mogą wziąć:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą do których nie stosuje się przepisów Ustawy o rachunkowości będące rezydentami (...), które (...) od dnia 01 stycznia 2014 r. do dnia 06 grudnia 2015 r. nie były posiadaczami Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk + , Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim"
Wyeliminowane są więc osoby, które posiadają lub po 1.01.2014 r. posiadały np. konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Za konto otrzymasz premię 300 zł, ale Twoim obowiązkiem będzie rozliczenie się z tego przychodu. Wspomina o tym również regulamin:
"Równowartość otrzymanej premii, stanowi nagrodę w sprzedaży premiowej (...) z zastrzeżeniem, że zwolnienie z podatku, o którym mowa w tym przepisie nie dotyczy nagród otrzymanych przez podatnika w związku z prowadzoną przez niego pozarolniczą działalnością gospodarczą, stanowiących przychód z tej działalności – do samodzielnego opodatkowania, rozliczenia przez osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą"
Konto Direct dla Firmy prowadzone jest za 0 zł gdy w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz z niego przelew do ZUS lub przelew do Urzędu Skarbowego lub na konto wpłynie łącznie min. 2 000 zł (nie mogą to być jednak przelewy między rachunkami własnymi firmy). Warunek zwolnienia z opłaty spełnisz więc od razu spełniając warunek promocji (comiesięczny przelew do ZUS). Gdyby zdarzyło Ci się o tym zapomnieć bank pobierze 9 zł (a dodatkowo zacznie też naliczać opłaty za przelewy zewnętrzne - w wysokości 0,90 zł)

Z kolei karta płatnicza wydawana do rachunku jest darmowa pod warunkiem wykonania i rozliczenia w danym miesiącu kalendarzowym płatności na sumę min 300 zł. W przypadku niezrealizowania wymaganego minimum, opłata za kartę wyniesie 7 zł.

Złóż wniosek o konto i zdobądź 300 zł

4 komentarze:

 1. Czyli posiadacz RORu w ING nie może założyć konta firmowego z premią 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli w okresie od 01.01.2014 r. do 06.12.2015 r. posiadałeś/-aś Konto/Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk + , Direct dla Firmy to niestety nie.

   Usuń
 2. Wczytując się w regulaminy tej promocji, jak i 100 zł za konto osobiste wychodzi mi, że można założyć obydwa konta i zgarnąć obydwie premie. dobrze zzrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...