Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji Lokaty Bezkarnej z premią 50 zł, nie przegap maila - uzupełnij dane!

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

23.12.2015

Uczestniku promocji Lokaty Bezkarnej z premią 50 zł, nie przegap maila - uzupełnij dane!

Przed uczestnikami promocji przez firmę Ad Astra i bank BGŻ Optima bardzo ważny etap promocji.

Organizator akcji rozesłał właśnie maile z linkiem i kodem umożliwiającym zalogowanie się na stronie promocji. Należy o tym pamiętać, bo tam właśnie należy podać dane niezbędne do wypłaty premii.

Z promocji skorzystać mogło tylko 1 000 osób. Nie dziwi więc, że trwała ona tylko kilka dni. No ale w końcu rzadko się zdarza, że oprócz odsetek z lokaty można jeszcze zgarnąć dodatkowy bonus pieniężny. I to w tak łatwy sposób. A przypomnę: należało wypełnić formularz rejestracyjny na stronie promocji oraz - najpóźniej do 17.12.2015 r.  - założyć konto w BGŻ Optima, a do 18.12.2015 r. opłacić Lokatę Bezkarną (szczegółowo warunki opisywałem tutaj).

Teraz zgodnie z regulaminem promocji powinna dotrzeć już do Ciebie wiadomość ze wspomnianym linkiem i kodem. Do 15.01.2016 r. masz czas by zalogować się na stronie promocji i podać numer Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optima. Lokatę Bezkarną z saldem min. 1 000 zł należy utrzymywać do 5.02.2016 r. W ciągu kolejnych pięciu dni (bo do 10.02.2016 r.) otrzymasz maila z powiadomieniem o przyznaniu nagrody 50 zł, a jej wypłata nastąpi do 15.02.2016 r.

Jeśli nie udało Ci się załapać na powyższą promocję, a szukasz lokaty z dobrym oprocentowaniem, z Lokaty Bezkarnej warto skorzystać i teraz. To lokata powitalna dedykowana nowym klientom BGŻ Optima, jak i tym, którzy powracają (warunkiem jest nieposiadanie konta w BGŻ Optima co najmniej od 12 miesięcy). Co istotne: BGŻ Optima traktowany jest na odrębnych zasadach i fakt posiadania jakichkolwiek produktów w BGŻ BNP Paribas (czy wcześniej w Banku BGŻ lub BNP Paribas) nie wyklucza z możliwości otwarcia Lokaty Bezkarnej.

Lokata Bezkarna to 3-miesięczny depozyt, na którym ulokować można od 1 000 do 100 000 zł. Oprocentowanie wynosi 3,2% w skali roku. Szczególną cechą tej oferty jest możliwość zerwania umowy w dowolnym momencie - odsetki naliczone zostaną wówczas za faktyczny czas utrzymywania depozytu według tej samej stawki (czyli 3,2% w skali roku).

Wraz z lokatą otwierane jest bezwarunkowo bezpłatne Konto Oszczędnościowe, które służy obsłudze lokaty oraz daje też możliwość ulokowania dodatkowych środków. Przy kwocie do 100 000 zł oprocentowanie na tym koncie (dla nowych środków) wynosi obecnie 2,8% w skali roku (stawka ta jest gwarantowana do 5.02.2016 r.). Konto oraz lokatę można założyć online i także bez ruszania się sprzed komputera można później zamknąć w/w produkty i wypowiedzieć umowę z bankiem.
Złóż wniosek o Lokatę Bezkarną

6 komentarzy:

 1. U mnie już 21 grudnia nawet premia została przelana w tej promocji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Można rzec, że Ad astra zdała egzamin. Choć wszystko robi na ostatnią chwilę. No ale może to kolejna firma która pomoże nam w bankobraniu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dostałem do dzisiaj maila. Co mogę zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 4. Reklamacje: kontakt@promocjabgzoptima.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem maila. Składałem reklamacje, przed świętami, po świętach i cisza. Jak dla mnie nie zdali egzaminu.

   Usuń
  2. Też nie dostałem maila. Ale ludzie, spokojnie! Przecież w święta nikt nie pracuje, a w okresie międzyświątecznym pewnie 1/3 zespołu. Więc spokojnie, mają 14 dni. Też czekam.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...